Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

smutna01
12. dec 2009

Ahojte....chcem sa spýtať niektorej z Vás, či neviete kedy je najvhodnejšie otehotnieť po potrate. Pred dvoma mesiacmi musela som prerušiť tehotenstvo v 6 mesiaci z dovodu že moje dieťatko malo dawnov syndrom. Doktor mi hovoril, že možem otehotnieť aj po 3 mesiacoch od potratu. Mám už 35 rokov a ešte nemám dieťatko. Už som tu založila tému, ktorú mi admin ihneď premiestnil na druhú stránku so snažiliek, a tam nikto nereagoval na moju otázku, kedže najviac reaguju ľudia na hlavnej stánke. Nechápem, prečo to ihneď premiestni a nenechá na hlavnej stránke. Takže teraz hľadám všade odpoveď na moju otázku ale neviem, či niekto zareaguje. Prosím poradte mi...ďakujem....a držím vám všetkým palce, aj ja budem tiež chcieť otehotnieť, a neviem, či sa mi to podarí.....dlho som nemohla otehotnieť a keď som otehotnela, tak zasa bolo moje dieťatko choré....som smoliarka a som veľmi nešťastná z toho...tak ahojte......

mscat
12. dec 2009

cambi:děkuji..noo to jo,ale tak já s ním nikde moc nechodila..říkám si že asi jedině v sobotu na tom jarmarku,..tam jsem byly 4 hodiny venku.
😝
a hlavně že mu dávám probiotika že,a sirup na imunitu..a prd to pomáhá 😝 🙄

jerry:moc děkuji

jerrymona
12. dec 2009

ahoj smutna.

zial, neviem kde takato tema je. skus si do kolonky - hladaj- zadat otehotnenie po potrate alebo to co ta zaujima a tam by ti to malo ukazat, ktora stranka alebo stranky tam su.
dufam, ze sa ti podari otehotniet a ze baby bude zdrave. aby si sa mohla zmenit na veselu. 🙂 bohu nic nie je nemozne. 🙂

mscat
12. dec 2009

smutna01:především ti mooc držím pěsti k vytouženému miminku!je to strašně co všechno si člověk musí vytrpět.
tak myslím že to můžeš zkoušet už 3 měsíce po potratě..dá se tomu tak ještě říkat v 6 měsíci ☹
když ti to dr řekl.někomu říkají až půl roku po potratu...
hodně štěstí přeji

jerrymona
12. dec 2009

Smutna, vies co? skus sa spytat bab vo fore "Grafy BT stastna 13". mozno to tam niekto bude vediet. vela stastia. 🙂

cambina
12. dec 2009

smutna..je mi to líto...myslím, že by to mělo být stejné, jak po porodě tzn...že já bych řekla, že po dvou měsících by jsi eventuálně mohla... já jsem po revizi v 11tt otěhotněla po dvou měsících, ikdyž mi dr. říkali, že nejdříve po 3 měsících, nejlíp za půl roku...
každopádně nechci ti vnucovat moje myšlenky, jen ti říkám můj případ

xena1
12. dec 2009

😉 ahojte....
mscat...dufam ze uz je lepsie malemu a trocha si vydychla.... 😉
smutna:cambi ma pravdu,je dobre pockat minimalne 3mesiace,nech sa obnovi prostredie pre nove babo...

mscat
12. dec 2009

xena ahoj:no nee..přečti si o stránku zpět 😅 malému není vůbec líp..ale děkuji

xena1
12. dec 2009

este so tu mirka???

mscat
12. dec 2009

jsem

xena1
12. dec 2009

mne je dnes tak spatne...boli ma hlava a cele brucho,ako ked mi v nom hori...brrr
a ty ako sa citis moja,aj ke dviem ze ma steraz ine starosti

mscat
12. dec 2009

xenka:a kolik jsi dpo??? 😉 😉

já?no nijak normal jde to 🙂 dnes sem zjistila že čípek se posunul už dolů...hmm nevím jak jsem ted na tom bazální teplota díky horečkám byla zvýšená...tak uvidíme 🙂

xena1
13. dec 2009

mirka dobre ranko, vecer som zaspala...
ja som dnes 13DPO a 28DC...dnes mi je lepsie ako vcera,aj bolesti utichli...no este je den pred nami,uvidime ako bude...
moc sa v tom krcku nevyznam aj ked obcas to aj ja skusam sledovat,len ja ho mam trocha zdeformovany tak sa mi to tazsie posudzuje..dnes rano sa mi zdal tuhy...
tak ti drzim palceky nech vsetko dopadne... 😉

flyangel
13. dec 2009

ahojte kocky ako sa mate?smutna je mi to luto...zial taketo nestastia sa stavaju 😔 ☹ 😢 je smutne prist o bábätko.a pre teba urcite velmi tazke.otehotniet by si teoreticky mohla o tie 3mesiace,ale najlepsie by bolo keby ti toto potvrdil aj gynekolog po prehliadke...maternica by mala byt zregenerovana a ty by si mala byt vo fyzickej aj psychickej pohode aby si bola schopna znasat dalsie tehotenstvo v celkovej pohode aj ked sa urcite budes velmi bat ako to zas skonci...ako dlho ste sa snazili o babo?preco sa vam nedarilo?a nesli ste do CAR-u?

andy2306
13. dec 2009

mscat-doufámže malému už je mnohem líp.
my jsme dnes měli uklizeci den-naprosto celý!!!!!ale ten pocit je super.jdu se dívat na poslední kolo superstar.tak hezký večer všem.a krásnou adventní neděli-už předposlední.a pak už brzy štastné a veselé!!!!!!!!!!!!!!

andy2306
13. dec 2009

předposlední kolo...

mscat
13. dec 2009

andy:děkuji ale není

andy2306
13. dec 2009

ještě tak den dva a bude líp s antibiotikama.neboj-bude o.k.

mscat
14. dec 2009

ahojte
už teploty klesly..už je malý lepší konečně.tak já se pomalu vrhám na rychlé balení 😅 a na dárky a podobně.

andy2306
14. dec 2009

vidíš že zabrali....tak super.tak at vše hladce proběhne 😉

mscat
14. dec 2009

andy:jj jsem ráda..ještě ale dost bojujeme s dávivým kašlem ale i ten se pomalu lepší.do pátku má antib.a když nepřestane kašlat tak až do pondělí.a pak vlastně 5 dní ještě je infekční..tak teda ale nevím kdy se přestěhujem 😝 ale chci už do víkendu.koupím mu probitoika..a tak snad sabinu nenakazí.
můj dostal dnes taky antibiotika..tak jsme ted antibiotická rodina 😅 😝 ale konečně se uzdravíme aspon všichni a nebudem chrchlat jeden přes druhého 😅
a děkuji. 🙂

kessy11
14. dec 2009

ahojte babulky moje, nejako sem nestíham chodiť, aj ked je samko zlatunky a dobrunky, teraz sa chodíme moc kočíkovať aj doobeda aj poobede kým je pekný čas a ráno a večer sa snažím niečo porobiť domka.
Všetkým vám držím palčeky aby ste pod vianočným stromčekom našli svoje vytúžené // 😉 😉 😉
Máme sa dobre, sme zdraví-klop klop, už aj pekne priberáme, včera som pridala fotečky.
andy ako princezničky???
Mscat praje skoré uzdravenie všetkým 😉 😉 😉
Korenka ako??? cambi??? soni????

andy2306
15. dec 2009

kessy-ahoj srdíčko naše.tak to je fajn,že je zlatunký drobek malý.většinou prý kluci bývají uplakaní-a jde vidět,že ne vždy 🙂 😉 jsem ráda,že jste zdraví.a jak se vychystáte na vánoce?už bude mit dva měsíce,to letí co?
terinka už má 6a půl...to je fofr.máme se fakt dobře-díky.byli trochu nemocné,ale nic vážného a hrozného.jsme taky často venku-mám ráda,když v prosinci mrzne-a svítí slunko.my už jsme na svátky scela nachystaní.terezka je pořád zlaté dítě-od narození je pořád hodná,ani nevím,že mám děti dvě.hlavně si přeju,aby byli obě zdravé-nic víc.
tak se taky mějte krásně,hezký předvánoční čas......a kdyby jsi tu už nebyla do té doby,tak krásné svátky a nový rok at je s vaším samkem ten nejhezčí 😉 🙂

andy2306
15. dec 2009

kessy-krásné fotečky,je nádherný prcek.po vánocích sem taky pichnu fotky 🙂

mscat
15. dec 2009

ahojte

andy:vůbec není pravda že kluci bývaj většinou uplakaní 🙂 nebo že jsou pomalejší v řeči nebo v chození na záchod.to se podle mě jen tak prostě říká...je to určitě individuální.můj malý vůbec neplakával a znám spousty maminek co mají holky a říkali že měli tří měsíční koliku a malá jim jen řvala a taky že špatně papá ,a špatně spí..a nebo mám známou kde je malá dcera učitelů..je stejně stará jak adrian a ještě jako nosí pleny,a bude mít 3 roky prý s tím bojují.takže já mám šikovnějšího chlapečka než je sposty holčiček. 😀
to jen tak na úvod...že se to prostě jen říká protože vidím že adrian v ničem není pozadu oproti holkám spíš bych řekla že naopak..až moc vepředu 😀 😝

kessy:malý je krásnučký už jsem koukala včera na fotečky se vám vážně povedl.zlatunký chlapeček 😵

andy2306
15. dec 2009

mscat-napsala jsem :prý: že se říká...ne že to tak musí byt.já tomu taky nevěřím.a nepsala jsem,že jsou kluci mín bystří a mín chytří než holky.o tom nepadlo ani slovo.já ale mám opravdu ve svém okolí v drtivé většině příklad,kdy miminka kluci byli uplakaní víc jak holky-tot vše. 😉 a znám i víc holek,co líp mluvili než ti kluci-ale to je tím,že jsou kluci spíš hodolnější, a to máme i v dospělosti,nejen v dětství-že mají menší potřebu mluvit.ale neznamená to,že je to pravidlo.
hanička v roce a půl mluvila krátkýma větama-rozměla všemu.a malý od známých ten má tři a půl -a my mu vůbec nerozumíme.každé děcko jiné-nejde o pohlaví.

andy2306
15. dec 2009

že jsou pohodlnější jsem chtěla napsat a mají menší potřebu mluvit.

mscat
15. dec 2009

andy však vím žes napsala prý.já jen že to taky slýchávám..
ale tak já zase pro změnu opravdu viděla dost holčiček co jsou staré jak adrian a třeba ještě nemluví...ještě když jsem byli zdraví šli jsme do obchodu a tam holka přes 2 a půl roku a paní říkala že ještě vubec nemluví že se ji asi nechce.a malý ten obrble všechno.další zase nechce chodit na nočník.
hodně kluků opravdu mín mluví jak holky ale právě u nás je to fakt tak že mluvíme krásně ve větách už před druhým rokem.a s nočníkem jsme taky měli menší problém..a to je fakt že se každý divil že na kluka to je šikovný.zase mám kamošku a její malý má tři a půl roku a teprve ted vyslovil pořádně mami.
ale je to různé no...ale já teda pohodlnějšího chlapečka nemám 🙂 ten je až moc aktivní ve všem.však už taky spíme dávno bez plyn a mnoho dětí co vím je má na noc až do 3 let.

jen sem chtěla říct že znám zase víc uplakaných holčiček než kluků 🙂 a se říká že kluci víc trpí na tu 3měsíční koliku..a třeba naše sabča ju měla a byla děsně uřvaná.a malý ju neměl a nic ho netrápilo.
ale tak třeba druhé budu mít zase ubrečené..a když to bude holka tak se budu smát a říkat že holky jsou uřvanější jak kluci 🙂

andy2306
15. dec 2009

mscat-je to o dítěti,a ne o pohlaví. 😉 každý člověk je jiný,tak i děti.já znám víc příkladů kdy kluci jsou uplakanější-ale jen jako miminka malé.pak už je to jedno,jestli kluk nebo holka-raubíři všichni stejně.a já si myslím,že je hlavně na rodičích,jak šikovné bude dítě-jak se mu rodiče věnují.mě vždycky chválila doktorka,že jde na haničce vidět,že se ji věnujem,protože je šikovná ve všem.dítě,kterého si nikdo za celý den asi nikdo ani nevšimne,a matka mu dá jen najest,převleče,a dá spat-tak toho nebude umět asi tolik.to právě vidím tady u jedné známé-ta na malého jen řve-a to je fakt malý houpý chlapeček..ale ne jeho vinou.

mscat
15. dec 2009

tak to určitě je i rodičem když se dítěti věnují tak dítě pak umí.tak u nás to bude zřejmě asi taky tím 🙂 pže já hlavně s malým jednám jak s normálním člověkem ne jak s dětátkem.
normálně mám známou...to je vlastně ta učitelka..malou má o týden starší jak je Adrianek..a 😀 ta malá má 20kg...je to takové malé-velké prasátko.. 😅..a mě strašně fascinuje když s tím dítětem mluví jak s blbečkem.když ona tak ráda papá vid Janinko..a Janinka div nepraskne pod návalem tuku 😀..jaj ne prostě to je strašné...nebo jedna mamina -dvouletá holčička spadla na koberci a nic se ji nestalo,spadla na 4.ale začla tak fnukat a maminka přiběhla a tutinky nuninky chceš didunka a plynečku jo?na tady más didinečka noo ukaž bobinečko ježišku...a malá ve dvou letech jak mimon.a vlastně vydává jen skřeky ona ještě nemluví.tak to jsou asi zřejmě ty případy kdy se maminky chovaj k dětem jak k tupcům.
mě když malý spadne a není to nic vážného tak mu řeknu šup vyskoč to nic nebylo a mazej.a ne že ho budu ještě takto kazit a dělat z něj blbce. 😅 😕hrůůůza 🙂
a taky znám maminu která nedělá celý den nic jiného než že jen dezinfikuje koupelnu podlahu,uklízí stále dokola.dítě posadí a hraj si.a já jdu uklízet a uklízí a uklízí a nadává.malá začne otravovat a vynadá ji at neotravuje že má práci.tak třeba i toto je strašné.nedokáže si představit že by měla malý bordel a spokojené dítě asi a měla se mu věnovat.
tož ale tak každá to má jinak já jsem spokojená když se věnuju malému a on je spokojený že maminka má na něj čas..i když v hloubi duše soptím že tu je bordel jak v tanku a on mě to nenechá ani uklidit. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre