Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

xena1
26. dec 2009

mscat,pozerala som tvoj grafik..myslim zeby si mala navstivit lekara...myslim ak chces babo...ked su anovulacne cykly a skoro ziadna mrcha moze to znacit aj PCO...ale je to na tebe len tak ma to napadlo...

michalag
26. dec 2009

Ahojte babenky 🙂 🙂 🙂

sonidlov
26. dec 2009

xeni čo je to PCO?

xena1
26. dec 2009

polycystycke vajecniky...

sonidlov
26. dec 2009

Xeni rozhodla som sa ,že po novom roku zmením doktorku a uvidíme

xena1
26. dec 2009

soni,urobis dobre...nema zmysel sa trapit...alebo povedz tej svojej doktorke nech vas doporuci do centra,alebo si pytaj len papiere a objednaj vas sama..ja som to tak urobila...ja som to uz tu pisala ze gyndosi sa skratka az tak nezaoberaju nasim chcenim otehotniet ako v centre....

mscat
26. dec 2009

cambi:takže kupovala si ji to ty 😉 je to super.
juj tak si přebalovala jo? 😵

no však ani mi nemluv s tím grafem 😝 😢

miška:ahojky...tak jaká? 😉

xenka:pujdu po novém roce.nebo se objednám příští týden.
já bych neřekla že mám anovulační cyklus..nebo ty teploty anovulační..jen mám hoooodně mega dlouhý cyklus což je otrava.a čekám a čekám..a asi to ještě nebude ok jasnačka,.teprve v listopadu přestala působit ta injekce.a možná teda ještě to bude tím mlékem co mám 😅 😝
jsem z toho otrávená to ano...já vím že je to na ho..vno.mladá holka a jsem v prd...li.!
a mrchu jsem měla pořádnou..už to byl zázrak. 😅
a děkuji..neboj určo to budu řešit ale jak říkám až po novém roce ted na to nebyl vůbec čas ani nálada. 😝

anieanne:hmm nemoc by neměla ovlivnit těhotenství..zatím je to v ranném stadiu se nemusíš bát.
ale teda co mě znepokojuje je ta tvá čárka...je pravda že dnes ji máš o dost slabší než včera 😕
tak uvidíš zítra ..snad to bude v pořádku.

xena1
26. dec 2009

mscat,viem ze si toho mala moooc,ale urcite to nenechaj tak...ja sa uz tak tesim ked napises ze si si nasla //
anie,drzim palce...nech ciarocka silnie...
soni,kde si mi zmizla...
miska ako tehulka???

mscat
26. dec 2009

xenka:nenechám určitě 🙂 už mě to taky štve a pořádně.můj to zatím nějak neřeší..vypadá to že je mu to aj fuk asi.
noo xenka si hodná..to si ještě asi pěkně dlouho počkáš než já napíšu že jsem si našla //!! 😅 😝 🙄

michalag
26. dec 2009

mscat, to ma mrzi ze stale sa ti cyklus neupravil, ved uz to vyzeralo tak nadejne ... ako pisala xena, ak chcete mat mimi tak by som isla navstivit dr. nechs a na teba pozrie a nech ti poobi vsetko mozne ...

cambi malicky je krasnucky 😵 😵 😵

My sa mame uz celkom dobre, bola som chora, 1tt som sa liecila sama, ale potom som to vzdala kedze stale sa to zhorsovalo a k veceru som sa doslova dusila od kaslu tak som isla na pohotovost kde mi predpisali Rovamicin (na 5 dni), ale stale to nezaberalo a tak som opat navstivila moju Dr. zobrala mi vytery a tie boli ok 🙂 , tak mi predpisala znovu tie iste ATB na pokracovanie (dalsich 5 dni) a Fenistil kvapky na ukludnenie a to uz asi zabralo, lebo uz mi je v celku dobre, len na Stedry vecer ked sme sa vratili od mojej maminy, tak drahy ochorel a drzi ho to do teraz, dufam ze sa rychlo vylieci a opat nieco nechytim ja, lebo od kedy som tehu som mala aj s tymito uz 3 ATB a na mna to dost blbo vplyva, lebo sa bojim o mimi, ale nastastie vzdy ich schvalim aj s mojou tetou 🙂 ...
malicke uz poriadne kopka a dnes po prvy krat kopkalo az tak ze to bolo vidno aj na brusku, tak sa Samko na tom strasne rehotal a pacilo sa mu to 🙂 , len ma trapi palenie zahy (presne ako pri Samkovi), fuuuj, niekedy mi je z toho az na ... 😝 😝 😝

xena1
26. dec 2009

mscat das sa doporiadku a bude to co nevidiet... 😀

mscat
26. dec 2009

xenka:beztak ne. 😅 😝

miška:jejda..taká nemocná.tak hlavně že už je trochu líp,
miška:jj já vím...půjdu 🙂

xena1
26. dec 2009

mscat januar to isti...k dokimu.. 😀
miska,ako to rychlo bezi...nedavno si otehu..

snow.angell
26. dec 2009

Ještě se chci zeptat, máte někdo zkušenosti z kalendářem 4WomenOnly?

mscat
26. dec 2009

xenka:no k dokimu to jistí..ale v pořádku nebudu ještě hodně dlouho 😝 😔

nee tak s tím zkušenost nemám

xena1
26. dec 2009

mscat....niekde treba zacat..idem cumiet bednu...krasny vecer

o tom kalendari pocujem tiez prvy krat..

snow.angell
26. dec 2009

xena1
https://secure.shareit.com/shareit/product.html...

Je to jen zkušební verze ale mám vyzkoušeno že výpočet ovu sedí a jen by mě zajímalo jestly ho některáb zná. Mě ho doporučila kamarádka která díky němu otěot ned na poprvé

anieanne
26. dec 2009

mscat:
Vroucně v to doufám.. Všichni se mě snaží přesvědčit, že je to tím, že je to jiný typ testua z večerní moči, tak udělám další ráno a uvidíme...

mscat
26. dec 2009

xenka..no jo 😅 😝
aj já idem kukat ale jde tam tak akorát prd 😝

michalag
26. dec 2009

anie, je dobre robit rovnaky test a podla toho zistis ci silnie alebo nie ... ale potichucku blahozelaaam 😵

xeni, mne to islo zo zaciatku strasne pomaly, ale teraz to uz ide rychlejsie a ani sa nenazdam a budeme uz styria 🙂

mscat
26. dec 2009

anieanne:to je dost možné že to bude tím že je to jiný test a dělané večer 😉 já taky neměla čárky stejné na různých testech. 😉 držím palce a dej vědět!

anieanne
26. dec 2009

michalag:
Mě GS Mamatest došel, lékárnu otevřenou jsme nesehnali, a v tescu měli jen tenhle ( od Pepina ), a nějaký UniMark - ten má 25 citlivost, zkusím ho ráno. Ale u mamatestu sílila.

mscat:
Fíí, jsi mě uklidnila. Jsem říkala, že to je šílený, člověk o tom ví pár dní, ještě to ani nemá potvrzené od doktora, a už se o tu fazolku tak hrozně bojí... Ráno dám vědět.

mscat
26. dec 2009

anieanne:jj...a ted už se budeš jen bát...všechno ti skončilo ta pohoda..a ted to začne ten strach uvidíš...no vlastně už začal 😅 😉 a po celičký život už anie..
ale jsem ráda že jsem tě uklidnila...nemám ted možnost vyfotit testy při malém..ale čárky jsem taky měla různé.. 😉neboj...ráno hned dej vědět jak jsi dopadla.věřím že dobře.

anieanne
27. dec 2009

Dobré ráno 🙂

Tak jsem přidala dnešní test, a nemůžu se na něj vynadívat 😵 Čára jako blázen, a to má test citlivost 25, doteď jsme měli jen 20ky 🙂

sonidlov
27. dec 2009

anie...tá je krásna gratulujem ešte raz

andy2306
27. dec 2009

AHOJ HOLKY:

Tak Vánoce byli nádherné-pohádkové,vyšli od A-Z.Ráno jsme pouštěli lodičky,to se haničce moc líbilo a nikdo se od nikoho neodělil-neodplaval,tak to vypadá,že fakt patříme k sobě 🙂 odpoledne jsme byli na procházce,házeli prskavky,pak nachystali štědrovečerní stůl.Hanička už se nemohla dočkat,vyhlížela netrpělivě ježíška za oknem a jak viděla pak plnou hromadu pod stromkem,tak jásala nadšením,to ani nečekala,že toho tolik.Počítala jen s koníčkem... byla z dárků nadšená.Ze všeho nejvíc z houpacího koníčka-toho si celou dobu moc přála.Takže spokojenost na obou stranách.25.12. k nám dojeli moje rodiče s bráchou,tak bylo veselo,jak to má na vánoce být.Dovezli další dárky,takže fakt mazec-a to má hanička ještě u nich pod stromkem něco-a u tchyně a tchána taky.A to ještě dostala každá dva tisíce od našich a bráchy a od tchánovců tisívovku každá,takže co jsme dali za dárky,se nám vrátilo.Ale konec hračkám-jsou i jiné věci ted třeba.Přespali tu naši a odvezli si včera haničku do Hodonína.Tak máme ted s manželem klid,protože terezka je hodná-a toho klidu s ní je. 😉 Už nám krásně sedí.Zitra jedem k našim,přspíme tam a odvezem si haničku.A oni zase na silvestra dojedou.Škoda že to tak uteklo,ale bylo to fakt fajn.Ted se ještě těšíme na silvestra,že to bude živo.A hlavně ted na haničku-je tu bez ní moc moc klid.a už nás to nebaví,včera to bylo ještě fajn,ale dnes už nuda.takže zitra se těšíme,až tam za nima pojedeme.
JInak ani-gratuluju k těhotenství.Užívej si to.Všem přeju vše nej do nového roku....a do albumu přibydou nové fotečky z vánoc za chvíli.Tak papa,mějte se holky.

andy2306
27. dec 2009

aniane-sice se budeš bát,ale je to krásné-a užívej si to.neboj se ničeho předem.Stejně nic nemůžeš ovlivnit-vše je na přírodě.říkej si,že naprostá většina těhu se vyvíjí naprosto v pořádku,tak i tvoje bude.užívej si ten stav-je to krásné (až na pár detajlů-přibíráš,zvracíš,natekaji ti nohy,boli tě záda,máš pořád hlad... 😀 😀 tak jinak je to krásný stav.Hezky si to užij....přeju at je vše v pořádku.příští vánoce už budou ve třech.... 😉
fotky jsou v albumu.
korenka,xeni,soni...fly..jak se máte?přeju vám,aby vás potkalo to samé štěstí co nejdřív jako anie.moc moc.papa

anieanne
27. dec 2009

andy:
Ty teda umíš člověka povzbudit 😀 Momentálně mám stav zcela opačnej - jsem absolutně bez chuti, manžel do mě cpe jídlo víceméně pod tlakem..

xena1
27. dec 2009

ahojte....
no ten kalendar si zo zvedavosti kuknem...
anie....gratulujem....ako andy pise...uzivaj si to...
andy...prajem krasne sviatky...ja momentalne cakam na stimulku od buudceho cyklu...zistili mi PCO a mm ma malo spermii takze nas asi IUI a mozno az IVF neminie...ale boli sme v centre a sme obaja odhodlani na vsetko...
mscat..vcera bol film-skutocny pribeh o dvoch co nemohli mat deti 5rokov,potom ona stimulovala nejakymi injekciami a otehotnela s 5torcatami a pri porode sa naslo este 6te babo....no som prerevala cely film bolo to dojemne...
soni,ukaz sa nam tu castejsie...
miska....a uz vies aj pohlavie dietatka???
korenka aj ty si tu dlho nebola....
baby este krasny zvysok sviatkov...

mscat
27. dec 2009

ahojte

anieanne:tak super 😵 krásné //,z toho si n ic nedělej já do pátého měsíce nabrala jen dvě kila jak mi bylo špatně a nebo jsem neměla chut vubec na jídlo.já totiž v těhotenství měla nechut k jídlu..žádné chutě.
tak si to hezky užívej..až na těch prá detailů 😀

andy:pěkné fotečky..pěkné vánoce jste měli 😉

já přidám taky dnes fotečky ale až bude víc času ted se mi ani nechce než to zase zmenším 😅
mám moc foteček taky 🙂
xenka.ahha..a na čem ten film šel?musel být pěkný.

jinak holky..já hlásím ovulaci!!! 😵 😵 vánoční čas opravdu čas zázraků...
25.12 dorazila ovulka po 40ti dlouhých dnech..asi teda 😀 😵 😵 a v ten den byl sexík tak budu veeelmi doufat v další zázrak!! 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre