Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
27. dec 2009

☹ nikdo tady...já že se budete radovat se mnou 😅 😵

no ale jinak podle tohoto grafu-nechápu fakt...na WK..bych už měla mít pozitivní těhu testík 😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

andy2306
27. dec 2009

mscat-díky,fakt jsme měli skvělé vánoce.
ten graf mi vysvětli-jak pozitivní těhutest,tobě už mešká mrcha?

mscat
27. dec 2009

andy:..noo nemešká 🙂 až ted mi konečně FF vyzan 😝 vyznačil ovulku po 40ti dnech 🙂
že mi dnes konečně teplota stoupla.tak byla ovu.
a druhý graf to nějak asi blbě pochopil.. 😅 a ovulku mi vyzančil už před 14ti dny 😀 tak to ted na tom grafu vypadá tak..že bych měla mít už asi poztiivní těhu testík že už bych dnes měla dostat mrchu 😀 ale to je hloupost...podle těch teplot a čípku... 🙂

michalag
27. dec 2009

Ahojte 🙂

anie, blahozelaaaaam mas krasny testik 😉 🙂 😵 , presne ako pisu baby uzivaj si to lebo to rychlo ubehne

andy, nadherne stravene sviatky 🙂

mscat, super vyzera to nadejne s tou ovu, podla mna ti WK vyznacil ovu zle, racsej by som sa riadila FF 😉 🙂

xeni, este nevieme pohlavie, lebo malicke sa nam nechcelo ukazat, malo stale nozicky spolu, ale 11.1.10 ideme na 3D tak snad tam sa ukaze

Inak hodila som foto bruska a uz sme poriadne narastli 🙂

mscat
27. dec 2009

miška:pěkně ste přes svátky ještě povyrostli 😉 😉 😵 pěkné břůšečko máš.ani ne veliké..tak akorát 🙂

miška... 😵 však mám radost...že 25.12 😵 vánoční zázraky...přivolalo mi to ovu..super 🙂 teda doufám že zítra bude teplotka vyšší pokračovat 😵

jj WK to vyznačil zle..nevím co mu šiblo 😅

mscat
27. dec 2009

miška..a malého máš roztomilého..je jak andílek teda 😉 jak panenka..ten můj malý už není až tak roztomilý v obličeji..on dost zklukovatěl už 😝 🙂 taký chuligoš už to je 😀

andy2306
27. dec 2009

micha.ahojky-tak doufám,že nám dáš sem vědět,až budeš znát pohlaví miminka 😉 vánoce byli krásné,akorát utekly moc rychle.už se těším na další.ale jak začne jaro,dlouho světlo,tak mě to přejde a budu rá da,že je po zimě.ale vánoce já mám hrozně ráda.stromeček nechám asi celou dobu,co bude můj doma-jde až 13.1 do práce.jsem hrozně ráda,že se užijem-protože on je většinou až do večera v práci,má toho nad hlavu..a už ho to nebaví.aj na terezce jde vidět,že je ráda,že je doma-že jsme tu všichni.když ho vidí,tak je celá štastná.a hanička má taky radost.
mscat-no vidíš,že na vánoce se dějí zázraky.....a ty možná brzo další objevíš na testíku 🙂

m.o.n.i.k.a
27. dec 2009

Ahojte děvčata 🙂
Tak my Vánoce taky supér, moc jsme si je užili 😵
Jinak mscat gratuluji k ovulce, ted jen držet palce aby se zadařilo 😵

mscat
27. dec 2009

andy:no s tím počítám 😀 že objevím brzy další zázrak na testíku..aspon tak za deset dní už 😀

můj odjíždí do práce 5.1..hrozně to letí..neměli a nemáme čas se pořádně užít což mě strašně štve. a mrzí. 😝 když dojel..tak lehl,byl nemocnný..pak na dalších několik dní a jsme lehli my s malým no a jen co bylo trošku ok tak jsme se rychle stěhovali..a tady u nás se tak užívat nemůžem.to 😝 je dost na prd teda. 😝

mscat
27. dec 2009

ahojky Moni.tak jak je? 🙂
já jsem asi divná..ale já nesnáším ten velký shon kolem Vánoc. 😅 jsem viděla tady na štedrý den...jelikož sme letos nic nestíhali..tak ještě rychle nazdobit stromek .pozametat..trošku to zprůchodnit v pokoji ,v 16hod jsem ještě rychle dobalovala dárky a tak podobně. 😅 😝 ale počítám že příští rok už si to snad užijem víc. a ve čtyřech 😀 🙂 ale jinak jsem velmi ráda že je po vánocích. 🙂 ted už jen odstěhovat někam nábytek..hmm nevím teda ještě kam. 😅..a pak už jen čekat do února než zažádáme o hypotéku a něco koupit a šup...kéž by to všechno vyšlo.

Moni:mooc děkuji 🙂jsem veeelmi nadšená z ovulky...teda doufám že byla..neměl by to být výkyv jelikož jsem měřila jako vždy 🙂tak se strašně těším..a navíc se těším z toho že jsme i sexíkovali přesně v tu dobu..sice jen jednou ale snad to bude stačit 😀 😵

mscat
27. dec 2009

tak tady budu častěji než sem myslela...se tady totálně nudím 😝 😅 není to tu tak veliké jak bylo u nás doma...už sem uklidila..nevím co mám dál dělat.nádobí je tu umyté furt..malý kuká na pohádky,Sabina se učí.,muj šel za zvířátkama 🙂 brácha je zalezlý u sebe v pokoji...a pfff...nevím jako co mám dělat.jen ujídám cukroví a kynu 😅 🙄 😝 ..potřebuju zapřáhnout..tu není ždáná práce ach jo ...nemusím žehlit,ještě sem ani neprala zatím sme toho moc nezašpinili 🙂 fakt nevím co... 😝 😔

m.o.n.i.k.a
27. dec 2009

mscat, jo je fajn, dnes po týdn odjel miláček, ale ve středu se vrací zpět, v pátek odjede už naposled a vrací se pak 6.1. už natrvalo, tak se už moc těšíme, že ho tady budeme mít a nikam už nebude jezdit 😵
Jinak malá ta má čím dál mín místa v bříšku, takže ty kopance mi dávají pěkně zabrat 😀 😅 a už taky pěkně funím, jak něco dělám nebo jdem na procházku, no jo no, už to lepší nebude 😉
Jinak mi jsme si tento týden krásně užili, bylo to nádherné, až jsem byla celý den na nervy, že musí zase odjet a Vánoce taky krása 🙂 pak přidám fotečky.....
Tak budu držet všechny palce i na nohách 😵

anieanne
27. dec 2009

Tak mě k tomu všemu chytla nějaká chřipka... Kašlu, mám 38C, bolí mě klouby... Nemůže se něco stát prckovi ? Piju čaj s medem, obklad na hlavu, a vzala jsem si ráno půlku paralenu a teď celej...

mscat
27. dec 2009

anieanne:nemělo by se něco stát prckovi...zítra ráno si určitě zajdi k doktorovi a řekni mu že jsi teprve zjistila že jsi těhotná uplně ranný stupen těhotenství.to bude chtít antibiotika.at tu nemoc neprodlužuješ?ok 😉

anieanne
27. dec 2009

mscat:
Mě právě gyndař po tel řekl, že antibiotika v žádném případě... Ale jdu k němu až ve středu, dřív tam není..

mscat
27. dec 2009

no anieanne..tak to nevím nejsem doktor.ale ženský v těhotenství jí antibiotika když se nedá jinak nic dělat a je to nutné.tak se pokus to teda vyležet no.ale myslím že lepší je nemoc léčit než čekat pár dní než se to konečně z těla ven dostane.pokud se to dostane.myslela jsem at jdeš normálně k dr.k obvodnímu ten ví co ti napsat na chřipku.

andy2306
27. dec 2009

anieane: jsou antibiotika i pro těhotné-i pro kojící.vím to-brala jsem antibiotika v těhu,i v šestinedělí když jsemměla čtyřicítky a zánět prsu,a týden na to akutní zánět dýchacích cest.a to jsem kojila.ale pokud máš chřipku,tak na to se stejně nedávajíanibiotika-stačí vyležet,potit se.Jinak vím,že můžeš paralen klidně 4x denně. Nesmí se ibubrofen.I panadol můžeš.

mscat-tak já mám ráda i předvánoční dobu,pro mě to neni shon a honička-já to mám ráda,pečení,zdobení,balení dárků a tak.a mrzí mě,že už skončili.ale ve vaší situaci neni divu,že jsi ted myšlenkama jinde a chceš hlavně bydlet a mit klid.a taky byt ve čtyřech.
jo-ltí to jak blázen ten čas-za chvilku nový rok a tvůj ti odjede.Já to taky asi těžko ponesu,že ted je s nama můj pořád,od rána do večera-a pak zas bude v práci,vracet se až děti spí.Jsem taky na všechno sama,babičku na hlídání tady nemám,moje mamka by hlídala ráda,ale bydlí 36 km odsud a navíc je mladá,chodí do práce.Tím si nestěžuju-zas mám štěstí,že mám hodné děcka,hanička už chodí do školky-ale jen mě mrzí,že zas budem spíš sami.ted je to fajn a hezké že je můj s náma.
Tak hezký večer holky...

michalag
27. dec 2009

mscat, dakujeme, mne sa zda to brusko dost velke 😅 , ale ved je v nom drobcek tak ... 🙂

anie, verim ze sa bojis, ale paralen si mozes dat, ak mas teplotu vysiu ako je 38.5 skor sa aj tak nedoporucuje a ine by som si nedala ... mne na pohotovosti dali ibuprofen ale nedala som si ho lebo uz viem ze nie je dobry ... inak ti prajem skore uzdravenie 🙂 😉

mscat
27. dec 2009

andy:tak já zase na to moc nejsem..na pečení a létání po všem možném.moc mě to nebaví..ale myslím že až budem zabydlení ve svém a budu to tam mít podle svého a nové vše..tak budu ráda takové věci dělat a moc se na to těším 🙂

co jsme tady u mamky tak si na malého taky nemůžu stěžovat..no akorát s usínáním on je hrozný.dost si vymýšlí a že nebude spinkat tak to musíme vždy na silu ho dostat do postele.ale jinak je tu ok..pořád si s něčím hraje..spíš naše sabina je na spleskání..jaj kolikrát by ju už měla..ale to bys měla vidět mamku.ta je z ní uplně pos...aná.však ona ji to drahá sabinka možná ještě dřív jak v 15ti letech vrátí a ukáže...a pak si matinka uvědomí jak z ní padá na pr..del.nás teda tak nerozmazlovala...my jsem byli vždy postaveni před hotovou věc a to co má sabina..zdaleka jsme to neměli o všem sme si mohli leda tak nechat zdát.jj no sabinka je hold sabinka 🙂 spratek rozmazlený drzý a sprostý nic jiného to není. 🙂 😠
a na malého..taky jak je hnusná...kopanec do zadku bych ji dala..já jsem v jejím věku milovala děti a starala se o všechny co mi byly dány pod ruku.ale jí to těžce překáží pořád. 😅 😝

miška:však jen at roste..at tam má mimuško velký prostor na vyvyíjení 😵 😵

xena1
27. dec 2009

mscat,uz aby si bola vo svojom...a cim skor,lebo taketo veci sa casom zvyknu stupnovat a mozes vybuchnut a bude...a dodatocne gratulujem k ovulke...ja ju mam asi dnes,citim podbrusko,hlien a fest ma bolia bradavky,mam naliate prsia a zerem jak diva... 😀
miska pozerala som fotocky-pekne brusko...

mscat
27. dec 2009

Ahojky xenka:
no jo no 😅 😝 výměna názorů už byla...ale snažím se snažím 😅 😝

a děkuji 😎 mám radost a jsem zvědavá co ráno naměřím 🙂

juj..tak šup šup na mužíka 😉

xena1
27. dec 2009

mscat,to vies ze som nan skocila uz rano...ale nie za ucelom plodenia... 😀 proste chtic.... 😀 cakame na vysledky a rady z centra a ja zacinam stimulku od buduceho cyklu...tak to tento cyklus neriesime vobec....ja som presvedcena ze u nas to samovolne nejde...

michalag
27. dec 2009

mscat, zajtra hned ako budem moct nakuknem ako dopadla tvoja teplota, ale dufam ze to bola ovu a pojde hore 😉

xeni, dakujem 🙂 ... drzim vam palce a preco myslis ze samovolne to nejde, ved nikdy neviem, mozno akurat teraz sa moze podarit tak ako to bolo u nas

michalag
27. dec 2009

a posielam vam vsetkym tehu virusy 😉 🙂 T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T

mscat
27. dec 2009

miška: 😉 jasné nakukni...děkuji..taky teda doufám! 😉

xenka:ajoo..vy můžete aj ráno..tak to my ne 🙂 no já mám obavy že to snad u nás taky nepůjde nebo co 😝

xena1
27. dec 2009

mame malo spermii,ja PCO,aj ked netypicke,lebo mam ovulku dokonca uz treti cyklus s dvoma dominantnymi folikulmi,neviem sme to uz tak prijali ze to pojde asi az po stimulke,IUI alebo az IVF...a sexikujeme teraz casto,asi preto ze je klud,a to mame malo spermii a takto este menej,tak to necakam a nechce sa mi ovladat tentokrat... 😀

mscat
27. dec 2009

miška..chytááááám 😵 😵

michalag
27. dec 2009

dufam ze ich je dost

mscat
27. dec 2009

no to je...ale bude mi z toho stačit jen jedno mimi 😀

xena1
27. dec 2009

mscat,mozeme vieme to skamuflovat aj ked mame doma deti...su miestnosti aj na klucik...alebo sa robime ze este spime..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre