Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
31. dec 2009

Ahoj holky 🙂
Tak v tom Novém roce Vám přeji hooodně zdravíčka, pohody, úspěchů a ať je pro Vás rok 2010 ještě lepší jak tento 😵
A všem snažilkám hlavně ze srdíčka ty // na testíku 😵 😵 😵

cambina
31. dec 2009

taky vám přeji šťastný nový rok 2010
radost, pohodu pro vás i vaše rodiny, hlavně ať jsou všichni zdraví a šťastní
všem snažilkám, kterým se zatím nepoštěstilo, ať ten rok 2010 je pro vás ten šťastný a ze snažilek budete maminky
všem těhulkám, klidné těhulkování, bezproblémové, rychlé porody a zdravé, krásné miminka
všem maminkám, ať i v dalších letech máte zdravé, hodné, šťastné dětičky

cambina
31. dec 2009

ne mscat...nebyla jsem s ním ani na jeho svátek a nebudu s ním ani na Nový rok

kessy11
31. dec 2009

Kráááááááááásneho Silvestra a šťastný Nový rok 2010, plný radosti, lásky, zdravia, úspechov, spokojnosti ale hlavne vela vela // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // //...(aby sa každej snažilke ušlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vám zo srdiečka želá Kessy aj Samko 😉 😉 😉 😉

mscat
1. jan 2010

Krásný Nový rok 2010 Vám všem přeji! 😉 😉

Těhulkám zdravá pohodová miminka a snažilkám brzké // na testíku! 😉

jinak já dnes takto ☹ 😒
nechápu 😝

http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

xena1
1. jan 2010

krasny novy rok vsetkym....
mscat nesla si neskoro spat?

mscat
1. jan 2010

xenka ahoj 🙂

jj tak šla kolem půl 2 asi..ale to já chodím i tak normálně kolem jedné 🙂
ale tak dala jsem si 4 štamprle zlaté a k ránu už jsem měla na prd spánek...ale tak bůh ví 😝

jsem si dala pryč hlen tak kuk graf...ukázalo mi to ovu na den později... 😅 😕 no a měřila jsem o půl hodky dřív..možná ale fakt možná by tam bylo 36,8..protože to bylo na hraně.. 😅

jak jste slavili? 🙂

Benji a Jojo? 🙂 Jak se jmenují kluci? 🙂

xena1
1. jan 2010

mscat...vravi sa ze BT je vtedy objektivna ked sa meria po 5-6hodin neprerusovaneho spanku...a tiez alkohol...ved uvidis zajtra aka bude...
my sme boli u mm rodicov a decka u ex...a dnes je mm v praci...
starsi je Jozef a mladsi Benjamin

snow.angell
1. jan 2010

Ahojky holky, mohu se zeptat jestly máte některá zkušenosti s tím že by před mrchou se na prsou se objevily růžové až fialové žilky a byly viditelné i normální žíly? Jsem 13 den po ovu a včera TT negativní

mscat
1. jan 2010

xena:však jasné..jsem zvědavá co tam uvidím zítra 😅

snow:hmm to bohužel netuším...mě na prsou jdou vidět žíly pořád a jinak si je tak často nesleduji tak ti bohužel nepovím

xena1
1. jan 2010

snow,popisuje sa to ako priznak tehu...ja s tym osobnu skusenost nemam..vies ked s priznakmi je to tak,ze nikdy nevies,sposobuje ich hladina hormonov,ktore telo pripravuju pravidelne na mozne tehu,a ked sa vajko neoplodni a neuhniezdi,zrazu je vsetko inak a dostanes mrchu...takze doporucujem z vlastnej skusenosti pockat a skusit testnut neskor...mozno tvoje HCG este nie je take aby sa zachytilo testom...drzim palce...

sliver
1. jan 2010

Ahojte kočeny,
prosím vás o pomoc.
Som 20.den cyklu, s manželom sme sa počas plodných dní aktívne snažili o bábo (teda už sa tak snažíme 8 mesiacov) a včera som vracala a mám bolesti v podbrušku. Môže to niečo znamenať?
Som dosť nedočkavá a nechce sa mi čakať do dna ked mi bude meškať M :(
Ďakujem za každú odpoved

xena1
1. jan 2010

sliver chapem ta,co prezivas....my sa snazime viac ako rok a budem realistka,uz som aj vracala,aj ma pichalo v podbrusku a nic...ale nechcem tym povedat ze to je aj tvoj pripad...niektore zeny citia priznaky naozaj velmi skoro...tak ako som uz napisala kusok predtym kocke,sposobuju to hormony ktore pripravuju telo na tehu,preto PMS je casto zhodny s tehu priznakmi,,,ale ak to takto citis,skus si kupit ten najcitlivejsi tehu test a urob si ho..pokial mas uz taketo priznaky,co sposobuje vyssia hladina HCG,mohol by byt zachytitelny v moci...ale hold...kazda sme ina...drzim palce

snow.angell
1. jan 2010

No já že bych si sledovala prsa to určitě ne, jen včera čirou náhodou než jsem vlezla do sprchy tak mě to zarazilo 🙂 no uvidíme jestly mrcha bude nebo nebude ale dofám že na hodně dlouho zabloudí 😀

sliver
1. jan 2010

Ďakujem za odpoveď. Viem že je to skoro a asi to aj tak nič neznamená, možno to sú krče len z kadejakých tých hormonálnych liekov čo do seba už pol roka tlačím....
Mávam aj teplotné výkyvy, také že ma horuce poty oblievaju tak na 5 min a potom prejdu a all je ok
No čo idem týždeň čakať ;)
Len bude asi dosť dlhý...

anieanne
1. jan 2010

Krásný Nový i nový rok, holčiny =)

sonidlov
1. jan 2010

krásny nový rok baby
xeni dakujem a nech nám to tu nezanikne

mscat
1. jan 2010

anieanne:Tobě taky 🙂

tak kdybych měla brát první příznaky tak by to bylo tak že mě dnes začly děsně bolet prsa..mám je zase natlakové a pálí mě žáha...u mě nenormiš...ale tak tentokrát to může být z česnek.pomazánky což si myslím že je to dost pravděpodobné lebo je mi těžko 😅 😔

a ty prsa...to můžu brát i jako příznak blížící se ms takže jsem stejně nic nezjistila a nezjistíme 😀 😝

xena1
1. jan 2010

soni tak sem pridi castejsie prosim...ved mne sa tiez neda stale ked robim ale aspon co a ako raz za cas...spojili nas rovnake osudy,tak som rada ked viem ako ziju baby z temy...
mscat menej maskrtit a bude po priznakoch.... 😀 xixi..ja som nafuknuta jak zaba,prsia sa mi nafukli len cez ovulku,myslim ze inak som 19DC tip top

michalag
1. jan 2010

Ahojte 🙂

prisla som vam sem este dat k Novemu roku tehu virusiky: T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzana1971
1. jan 2010

Mile snazilky, do noveho roku 2010 vam zelam, aby to bol prave rok, kde si najdete co najskor vytuzene //

nedavno som sem obcas chodila, ak si ma este niekto pamata (ta 38 rocna a pokazeny crievkovy syr 😀 )...s monikou0001 som v kontakte, dnes som si pisala s mscat, chcem len povedat aj ostatnym, ak ma niekto zaujem moze si precitat moj pribeh o snazeni, otehotneni a tehulkovani...za podporu a riadky pri snazilkovani sa chcem tymto podakovat aj vam

michalag
1. jan 2010

Zuzi ahoj 🙂

xena1
1. jan 2010

zuzi,pamatam si ta....vdaka tomu syru 😀 ale to rychlo bezi...a uz si 27tt...vela stasticka...
miska ahojky... 😉

michalag
1. jan 2010

xeni, ako ste oslavili Novy rok?

xena1
1. jan 2010

miska,boli sme u mm rodicov,a v noci sme isli domov buvat lebo mm dnes pracoval.. ☹ ale bola som pozriet kamosku ma 2tyzdnoveho Huga,tak som si ho vychutnala..a vy ako?

michalag
1. jan 2010

jeeej, ten musel byt zlatucky 🙂 🙂 🙂 ... tak to je skoda ze dnes ste museli byt doma bez tatina ☹, ale ved si to vynahradite

my sme vcera sili naobed ku mamine a na veceru a od 18:30 sme boli uz len doma, cize papucova kultura ... ale bola som velmi prekvapena ze maleho nezobudlili trieskanice

xena1
1. jan 2010

je nadherny....taky huginko....malucky... 🙂 jasne ze si to vynahradime...niekedy ta papucova kultura je pre mna viac ako sa niekam motat...ja rada s mm vegetim pri telke...

mscat
1. jan 2010

ahojte
miška chytááám 😀 😵

xena1
1. jan 2010

ozaj a aj budem chytat buduci cyklus... 😀

michalag
1. jan 2010

xeni, mne to ani moc nevadilo ze sme nikam nesli len keby bolo aspon nieco poriadne v tv ... ale po 4 rokoch by som uz mozno niekam sla, aspon sa len tak prejst a pozorovat ohnostroj ... potom ti poslem dalsie 😉 🙂

mscat 😉 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre