Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

toja
6. jan 2010

alzbeta.mne to pripada ako tehotenstvo,ale musis pockat a potom si spravit test--

alzbeta.hod
6. jan 2010

no v pátek zkusím testnout ale mám tušení že tam bude zas jen /

andy2306
6. jan 2010

ahoj fly-dlouho jsi tu nebyla.jak se máš,co nového,co škola,jaké byli vánoce?
u nás byli krásné-jak mají byt.Dneska jsme byli na poslední dávce prevaneru,zvládla to opět na jedničku,ona to očkování neprožívá.to spíš já 😀 😀 ted spí už dvě a půl hodiny,tak jsem odstrojila stromek,uvařila oběd-a čtu si dietu.Tu jsem si předplatila v říjnu.Tak se musím do diety pustit,at se v létě můžu vyslézt ze zimní bundy 😀

andy2306
6. jan 2010

oprava: PREVENARU 😀 😉

toja
6. jan 2010

alzbetka, preco ine by si vracala? ked nie si chora, nezjedla si nic zle, jedine ak z nervov alebo z tehotenstva,ked sa snazite...z cysty pochybujem

anieanne
6. jan 2010

Ahoj holčiny 🙂
Tak jsem byla dneska u dr., tak miminko ještě nejsme, ale už je krásně vidět žloutkový váček, ukazoval mi "bazének", kde bude mimi plavat, a hlavně - jsme v děloze 😵 Tak z toho mám ohromnou radost. Jelikož jsem měla dlouhý cyklus a tím posunutou ovu, tak odpovídáme. Zkoušela jsem to spočítat, a vychází mi nějaký 4.-5.tt. Na příští kontrolu jdeme 27.1., a to už prý určitě budeme mimi a možná i se srdíčkem 🙂

andy2306
6. jan 2010

ahoj anie-
tak gratuluju-to je fajn 😉 a jak se cítíš?no 27.1 už srdíčko musí byt vidět-už v 7týdnu je vidět srdíčko.tak si to užívej...tady je sněhu-napadlo přes noc,tak jdeme bobovat,až vyzvednu haničku ze školky.papa

anieanne
6. jan 2010

andy:
Děkuju 🙂 Je mi celkem fajne, včera se mi prvně udělalo šoufl - ale ani ne tak na zvracení, jako že jsem spíš myslela, že to se mnou sekne. Nejdřív v autobuse, a pak i v metru. Jinak mi nějak nejde jíst - resp. jím co dvě hodiny, ale takový jenom porcičky... Jedna klasická porce mi vydrží na dva obědy a ještě pak skoro půlku vyhodím..

andy2306
6. jan 2010

anie-však to nevadí.lepší než se přežírat-tohle má mimís aspon pořád stejnou porci a nebude mu zle z přejezení 😀 😀 taky jsem mívala motáky u haničky.no-napsala bych bude to lepší,ale ono zas přijdou jiné těhu potíže 😀 😀 to nejsem pesimista,to je realita.ale jsou to ty nejhezčí potíže,co znám 😉 😉

anieanne
6. jan 2010

No mě je jasný, že mě světlejší období nečeká 😀

groka
6. jan 2010

BABULE!!!
kuka do mojho albumu na posledne 2 fotky 😀 😀 😀 😀 😀

anieanne
6. jan 2010

Já ji tam vidíííííím. Huráááááá 😵

michalag
6. jan 2010

to su testiky mscat 😕 ? ja nechem nic hovorit, ale zda sa mi tam slabulililinka ciarocka 😉

mscat
6. jan 2010

holky ano to je můj dnešní testík 🙂 mám slabou // na mamatestu. 😅

groka
6. jan 2010

michalag ano,mscat za chvilu napise

michalag
6. jan 2010

mscat, ale v skutocnosti ju vidiet lepsie, vsak? a ak je ruzova tak ... 😵 😵 😵

anieanne
6. jan 2010

mscat:
Tichounké jupí jupí 🙂

mscat
6. jan 2010

miška:ano ve skutečnosti jde naprosto vidět..byla vidět do osmy minut 😅 hej hej růžová asi 😅..

anieanne:děkuji..hooodně ještě tichounké 😅

sice mi toto mamatest ještě nikdy neukázal co jsem testovala...ale ještě dva dny...budou kritické. 😝
břicho mě bolí...už to vím od půl 1 ale hodinu potom jsem se ještě asi klepala a snažila se uklidnit že to nemusí nic znamenat.

michalag
6. jan 2010

mscat, uz len aby silnela 😉 ... ta bolest v podbrusku moze byt aj tehu 😉 , ja som mala ten isty pocit ked mala prist, ale potom to preslo a uz neprisla 😉 🙂

mscat
6. jan 2010

miška:já vím že to může být i k těhu..ale ted jak jsem se rozrušila nad tím testem tak mě strašně rozbolelo břicho i se mi zdálo že mi měkne a zkracuje se čípek nevím no.až tak za dva dny po pěkné čárce tomu uvěřím.první byl šok překvapení radost...ale ted už trošku mírním a klidním se. 😅 😝

michalag
6. jan 2010

velmi ti to prajem, tak snad, ale ako pises uvidi sa az ked budeciarka silniet 😉 , ale BT mas peknu a zatial to nie je pokles, ten sa povazuje vtedy ked klesne o 0,2´C

michalag
6. jan 2010

... a viac

mscat
6. jan 2010

miška:tak snad 😅 ráno se budu bát změřit... 😝 😅

a děkuji. 🙂

flyangel
6. jan 2010

andy..noo mam sa celkom fajn akurat mam volno lebo je statny sviatok takze supeer...inac vsetko postarom skola praca-akurat je to strasne namahave.. 😔 vianoce boli supeeer 😀 teraz inac prerabame novy bytik 🙂
mscat juuj zeby si sa dockala? 😀

mscat
6. jan 2010

fly:noo asi možná 😅 ale když to tak vezmu tak by to byla haluz hned při druhé ovulce 😅
a vážně haluz při takových mega hrozných cyklech 😅 😝

andy2306
6. jan 2010

mscat-nádhera-nechci to zakřitknout,tak zatim ani nic neříkám..jen tuk tuk tuk....beruško 🙂 😉 😉

andy2306
6. jan 2010

akorát vím,že mamtest je velice spolehlivý-a nikdy neukáže pozitivitu,pokud opravdu těhotná nejsi.....

mscat
6. jan 2010

andy:děkuji 🙂

jj mamatest mi toto ještě nikdy neukázal. 🙂 uvidíme 😅 zítra dopol.jedu do města.tak nakoupím zásoby 😀 ale bojím bojím moc 😒

jerrymona
6. jan 2010

mscat, drzim palce, aby ciarky len a len silneli. 😉

mscat
6. jan 2010

jerry:děkuji moc 🙂

teda kolik vás tu na koníkovi mi drží palce...no to už snad musí být hernajs aby to nebylo! 😵 😀
moc děkuji všem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre