Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
8. jan 2010

micha-jo máš pravdu.ale stresovat se bude....všchny bysme se stresovali.je to fakt o nervy byt těhotná..jsemr áda,že to mám za sebou...miry-bude to dobrý,uvidíš.to prsotě jen cyklus si stíhá uvědomist,že nemáš krvácet....moje kámoška měla krámy první čtyři měsíce....až pak zjistilaže čeká mimi.

mscat
8. jan 2010

miška:já vím..ale pravda stresovat se budu 😅 😝 protože.když si vzpomenu jak dr pořád kroutil hlavou nad mou stále nízkou sliznicí tak sebojím aby se to udrželo. 😅 😖

já vím že se nemá myslet hned na to nejhorší..ale tak co už. 😅 už vím že je to ve mě a už se o to moc bojím a chci aby to tam zustalo a bylo v pořádku 😅 jaj to zase bude prča teda 😅 🙂

miška:právě se uklidnuji grafem trošku že mi teplota nepadla.to by snad padla ne kdyby se něco mělo udít 😅 😝

díky andy teda 😀 že říkáš že jsi ráda že už to máš za sebou a já právě ted celé před sebou!! 🙂 ještě dloooohou cestu 🙂 😝
to doufám že si cyklus uvědomuje že nemám krvácet!! 🙂

michalag
8. jan 2010

baby ja viem ze tehu je v podstate len o stresovani a strachu, vidim na sebe ze mam stale strach bud aby vysledky boli oki, alebo aby malicke prislo vtedy ked ma a nie skor ci je v poriadku, ale netreba mysliet na to najhorsie 😉

ja som chcela Mirku len ukludnit

hanesi
8. jan 2010

Ahojte holky:o))
Hlásím se vám v novém roce. Nejdříve chci pogratulovat všem nadcházejícím i stávájícím maminkám, dlouho jsem tu nebyla, takže jsem z těch všech informací hodně zaskočená, ale nadšená:o)
Moc na vás pořád myslím, co nového, jak se máte a tak. Koukala jsem na fotky Andy, jak je již Hanička veliká! Toto letí, když jsem šla poprvé na koníka, tak byla Andy tak v 6tt a najednou ty dvě čárečky budou za chvíli chodit.....
Korenko a jakto, že u tebe nevidím tt ale snž?
U mě holky nic nového. Miminko jsme prozatím odložili...Všude se píše, že když to nejde, tak se má člověk upnout na něco jiného, tak jsem se upla na práci. Ale asi jsem se do toho vnořila moc, protože mě to úplně pohltilo a docela se mi daří. Povýšili mě a přidali mě penízky, změnila jsem pracovní pozici a to vše od ledna 2010, takže chci alespoň ještě rok pracovat a pak se do toho vrhneme. Do té doby, ale necháme všemu volnou cestu, takže pokud by se přeci jen zázrak stal a podařilo se přirozeně, tak se samozřejmě bránit nebudu....:o))
Mám se ale moc dobře, na miminko už vůbec nemyslím a nechybí mi, což je dobře, jinak bych se asi utrápila...Hrůza, když si vzpomenu na to zklamání dříve a ty pocity, už bych to nechtěla znovu zažívat....ale asi mě to stejně nemine, hned jak půjdeme na první pokus....no jo, znám se .o))
Říkám si, ještě že máme toho pejska, bereme ho jako dítě, takže se mám kam a k čemu vracet, stýská se mi po něm, když někam odjíždím a těším se, když se vracím, bojím se o něj a prostě vše jako o miminko, jen ne asi v takové míře.
Díky tomu, že je více penízků můžeme konečně dodělat domeček, jezdit 2x do roku na dovolenou a ještě něco našetřit, takže i pozitivní stránky se na tom všem dají najít....
Holky, držím všem pěstičky, aby se vám vaše přání splnila co nejdříve a hlavně pevné nervy a klid! :o))
Pa pa

mscat
8. jan 2010

miška:jasné..však si mě i uklidnila! 😉 😉

cambina
8. jan 2010

hanesko...ahoj...já už jsem tě hledala na MK, co je s tebou...tak to je super, že se ti daří a jsi vlastně spokojená i bez miminka (samozřejmě zatím bez něj)...však ono k vám příjde 😉...je důležité,aby si člověk našel něco,čím si uklidnil mysl...
mscat...jak píšou holky, špinit některá může na počátku, já jsem špinila v 7tt, byl to hematom

mscat
8. jan 2010

hehe holky

podle koníka jsem v 8tt 😀 jejda...blbý dlouhý cyklus fakt 😝 😀 tak to asi smažu zatím 😅

cambi:já vím 😝 😅

michalag
8. jan 2010

Mirka a kedy by ti vychadzal TP?

mscat
8. jan 2010

miška noo..tý jo netuším.kvuli tomu dlouhému cyklu no právě.nevím jak to bude dr počítat taky by mě to zajímalo.ale asi v září.možná koncem někdy.

michalag
8. jan 2010

myslim ze ked si nebude isty tak podla sona zisti vek plodu 😉 , ale podla mna to zodpoveda tomu ako si mala teraz ovu

mscat
8. jan 2010

to ano 🙂 ale víš že počítaj plus dva týdny ty první dva týdny do ovulace když žena ovuluje uprostřed cyklu ale 😅 a já až 40tý...že to bude zase sranda...u malého to taky tak bylo.plod byl pořád mladší tak se řídily jen podle utz..protože jsem ani tehdy netušila kdy ms vubec byla naposled 🙂
no tak mám starý plod 14 dnů 😀 velký to človíček 🙂

zuzanockamt
8. jan 2010

mscat ... moj je o dva dni starsi 😉 ... lebo som 16 DPO 🙂

m.o.n.i.k.a
8. jan 2010

😀 Andy, přesně, se tááák těším z toho jak mi tt naskakují, že to letí a dr napíše 30+31tt 😀
Tak snad jak tam půjdu znova za 14 dní, tak mi napíše už normálně 33tt třeba 😅
No nevím jak to tam mají, ale hlavně, že prospiváme a už at je to zamnou.
Stěmi strsy je to fakt, už jak zjištíš, že jsi těhu začíná strach a obava aby bylo všechno v pořádku a bojíš se celé těhu i pak o miminko, vlastně ten strach Ti už zůstane.'
Tak to je mazéc stěma kalhotama, ale ještě , že je paní vrátila, asi je přibrala nechtěně 😀
Mscat, jestli špiníš, tak se nestresuj, hlavně si v klidu lehni a za chvíli to třeba přejde. Pokud by to nepřešlo, tak bych zkusila jet na pohotovost at se na Tebe kouknou, za to nic nedáš .

petula2108
8. jan 2010

ahojte holky,,uz asi po 50 ctu tady ty vase super stranky teprve dneska jsem se odhodlala se tady zaregistrovat,,mam par otazek,a prosim o jakou koliv odpoved,uz rok jsem s mym pritelem,,cely rok jsme mely chraneny sex,az ted po roce,,primo na moje plodne dny,se odhodlal,sex udelat na plno, 😕 pro me to byl sok protoze nikdy dite nechtel,,uz 6 rokem neberu zadnou antikoncepci,je to uz presne tyden kdy se to vsechno stalo,primo na plodne dny,uz 3 den me strasne boli,brisko,ale tak moc,ze se to kolikrat neda vydrzet ,tak jako pred Ms,ms mam dostat,az 15 ledna,uprimne receno se citim,jinak,neklidna,,je pravda ze se tesim,a ze si to muzu namlouvat,,prosim,poradte mi jestli to taky nektera stejne prozivala,,,a nakonec byla tehotna

andy2306
8. jan 2010

moni-přesně tak-je to stres,ale i krásné.
mscat-to jsem myslela dobře.sama už jako matka musíš vědět,že jak otěhotníš,pak se už pořád jen bojíš.a i když se to narodí,tak to nepřestane-ba právě naopak.
hanička má jen tu teplotu,tak zdá se to bude dobré.

hanesko-no to neni možný,že jsi tady!!!!jsem ráda,že ses ozvala a že se máš tak dobře.já věřím,že jsi se upla n aněco jiného,odpočinula si psychicky a ono se zrovna třeba zadaří.a i kdyby ne-tak vám pomůžou a bude to!napsala jsem to jednoduše,zas tak jednoduché to asi neni,ale i tak-dočkáš se a budeš si to užívat.
jojo-ty moje dvě čárečky na testíku už budou brzy chodit 😀 😀 😀 to máš pravdu.letí to co?aj bych to zastavila na chviličku.

mscat-ovu jsi měla 25.12-takže ted jsi tak v pátém týdnu.bude to brat 14 dnů před ovu,14 dnů po ovu....takže jsi tak na začátku pátého týdne.

petula-mě taky bolelo bříško,tak to tam pnulo,tlačilo,cítila jsem se jinak,přstala mi chutnat káva,běhala jsem na záchod,měla jsem rozšířené zorničky-a pak měla den před ms pozitivní testík.držím palce....taky tě může bolet,jak se uhnizduje mimís-to by aj odpovídalo dle toho že za týden máš dostat ms....

cambina
8. jan 2010

mscat...tak co ještě špiníš?

mscat
8. jan 2010

cambi:ano trošku ano.a bolí mě břicho.a víte co?asi je to vážně blbost že jsem chtěla druhé dítě!! 😔 asi jsem už uplně blbá a nezodpovědná!

m.o.n.i.k.a
8. jan 2010

mscat, proč myslíš? Tak si zajet na tu pohotovost, at Tě zkontrolují.

mscat
8. jan 2010

moni:to ne proto 😔

m.o.n.i.k.a
8. jan 2010

mscat, týýýýýýýýý nesmutni, bude to dobrýýýýýý 🙂

mscat
8. jan 2010

moni..noo nechci si tu moc stěžovat..chtěla jsem to.

ale víš co..nikdo kolem mě z toho není nadšený!!psali mi bráchové z anglie:jeden bude mít 34 let druhý 32..ani jeden nemá stálý vztah,ani jeden nemá dítě!!že nejsem normální..že su trefená..že jsem určitě tak dospělá teda..když jsem napsala at laskavě nemaj o mě obavy že už jsem dávno dospělá a že naprosto vím co dělám na rozdíl od nich!že nemám prachy,nemám kde bydlet..že mi šibe naprosto.
matka to stejné..já zrovna od nich bych očekávala podporu ...ne negativní chování..to nemám ráda.a v této chvíli mám lukáše pryč ☹

když to višchni vidí tak černě tak už i já.věřila jsem v to že nám výjde hypotéka že si něco spravíme nastěhujeme a na plno se budem těšit...ted už nevěřím v nic!vubec 😔
lukáš má dobrou práci má tam hezké peníze...jen je důležité mít něco našetřeno..protože to co jsem měli cca 50tisíc minulý rok.jsem dali do nákupu pračky věcí do kuchyně.a do tří nájmu dopředu.takže my se vydali tehdy z peněz a pak já hned mateřskou na 4roky 😝 což je jasně..má blbost já to dopletla...no stalo se co už.
takže my s lukášem jsme věřili že se sebereme a všechno to zvládnem.ale takto..když jsem tady na to mezi všema sama..mě to velmi mrzí 😔

já jsem si to představovala jinak!!že se s lukym budem radovat že se vůbec po takových útrapách zadařilo..že jsme vůbec plodní!oba..protože vím už ted,co chodím na koníka..že to není vůbec jednoduché splodit dítě a mnohé ženy o tom sní už jakou dobu!! 😔 o to mě to víc mrzí že já to berru jako zázrak když se podaří splodit dítě!!a jako poslouchat že jsem mladá ještě,a nenormální...a podobně.

tak jako holky... 😔 má radost vyprchala z tváře.a taky že malý se na návštěve choval velmi škaredě..a miminko se mu vubec nelíbilo a on je taký chuligán že málem po ní švihl autíčko 😔 ☹

andy2306
8. jan 2010

mscat-píšu ti na icq !!!!!!!!

xena1
8. jan 2010

ahoj mirus...aka bola navsteva???oddychla si si???
my sme sa trochu cez den pochytili s mm,ach ti chlapi... 😠 al euz je ok...dokonca som ho donutila pred chvilou aby mi nahmatal krcok a povedal aky ho mam nech to mam objektivne od niekoho ineho...takze dla neho je dole a ako nos...tvrdsi...poobede som mala kusok svetlo hnedeho hlienu a teraz uz nic...tak neviem co si ta nemrcha somnou robi...

cambina
8. jan 2010

mscat...je těžké nedělat si hlavu z toho, co ti říkají a myslí si tvoji nejbližší, o to to je těžší, když jsi s nimi pod jednou střechou a ještě k tomu jsi ted sama bez Lukáše, ale nenech si to zkazit, nesmutni, tak jak jsi napsala sama dobře víš, že někdy není jednoduché splodit dítě a dítě je dar...každopádně není vám 17 let, že jednáte neuváženě a jste nevyzrálí..promiň,ale nechápu tvoji rodinu...je to opravdu k pláči, když mají takové narážky a tak se k tobě chovají...když jim nestačí, že jsi šťastná......neboj se nic, pak padnou na ústa, jak budete mít svůj byteček a šťastnou rodinku...
moje sestra otěhotněla v 17 letech, nedokončila gympl (samozřejmě ji čekala výška), bez manžela, bez partnera (ten byl k ničemu), peklo v rodině, mamka ji přemlouvala k přerušení těhu...dnes má neteř 18 let a před nějakou dobou mi řekla sestra "vidíš, kdybych poslechla mamku, budu bezdětná"... 14 let se snaží sestra se svým partnerem otěhotnět...
mscat...budeme tě tady podporovat, jak nejlíp budeme moct...
holky...já chci taky vaše icq!!!!!!!!

mscat
9. jan 2010

ahojte
holky děkuji moc za vaše slova..andy:přes icq.
cambi tady.
máš pravdu..není tak jednoduché si z toho nedělat hlavu.a dítě je vážně dar.u malého jsem to tak nevnímala...brala jsem to jako takovou samozřejmost že jsem otěhotněla...a netušila jsem kolik žen třeba kolem mě má s tím problémy.i když jako vždy jsem říkala že je to malý velký zázrak že něco takového se stvoří z ničeho 😅 ted po tom všem co jsem byla rok bez ovulace...a bez ms většinou...to beru jako fakt zázrak že se to zadařilo.kolik mužů má taky problém s neplodností a tak podobně.
přesně tak jsem dospělí...už dávno mám přece jedno dítě,proč nemůžu mít se svým partnerem jako druhé.s partnerem konečně,kterého miluju,který miluje nás a nenechá mě ve štychu tak jak to udělal ten při adriankovi.!?
nechápu postoj.mám komplet rodinu a nejsem na to sama...jestli se matce líbilo předtím víc,že jsem byla těhotná ,19ti letá,zatím nevyučená a bez přítele???a jí na krku uplně..hmm asi ano.

cambi v to moc doufám že nám výjde bydleníčko a pak už jen přípravy a nákupy pro mimi 😵 tady to vůbec nemůžu prožívat.
a moc vám děkuji tady...jsem říkala mojemu,že koník mě drží při životě 😵 😀 😉když on není doma.hlavně vy tady. 😉

později dám foto dnešního testu jdu koupit zase baterky do fotáku 😝 😅 doufám že tam někde venku nespadnu je tam pěkná námraza! 😒

mscat
9. jan 2010
xena1
9. jan 2010

mirka grafik kraca stebou 😉

monaberuska1
9. jan 2010

mscat ☹ ahojky dlouho jsme tu enbyla ale sama katastrofa v rodine 🙂je mi lito co prozivas ☹

xena1
9. jan 2010

mirka kde si????

m.o.n.i.k.a
9. jan 2010

Ahojky 🙂
mscat, úplně se na ně vybodni.!!!!!! Hlavní je, že jste zdravý a že se mimčo povedlo, to co říkají ostatní rodina, tak bych se na to vyprdla, aspon jde vidět, že se na ně nemůžeš spolehnout. Máš svého miláčka, svého synáčka, a vše si zařidíte neboj, nejde to najednou. Budete mít byt a zase klid. Tedka jsi ve složité situaci, chápu Tě, ale zase bude dobře neboj!!!! To chce jenom čas, a ostatní řeči Tě nemůžou rozhodit, mysli jen hezky a na ně kašli.
A jak to špinění, už v pohodě?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre