Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
30. jún 2009

fly..tak ano to je můj ďáblík! 😉

mscat
30. jún 2009

jojo může se právě vyhrát zájezd na víkend tuším a hlavně dárčky pro dětátko..i když my už jsem po zadu tam lidi žhaví rychle...ale jsme na 15místě a do 20místa na dalších dvou tuším tak hlasuje se celý měsíc po hodině z jednoho pc,,ale musíš být zaregistrovaná..kdybys nám sem tam dávala hlasík,byla bych moc ráda 😉

flyangel
30. jún 2009

Mscat tak uz mas odo mna hlas 😉

mscat
30. jún 2009

děkuji moc 😉 😉 a sem tam ho tam můžeš šupnout když si vzpomeneš 😀 děkuji

flyangel
30. jún 2009

ok moja 😉

mscat
1. júl 2009

Tak děvčata..kdepak jste? 😨 😕 🙂

andy2306
1. júl 2009

holky..tak jsem zase marod..zánět středního ucha a k tomu horečky.bolí to jak blázen....naštěstí jsem u maminy,která pomůže...ale k doktorovi nejdu,to by mi pichali. po příchodu z porodnice zánět prsu a horečky,minulý týden viroza a horečky,ted zas zánět středního ucha s horečkama...co se to sakra se mnou děje v tom šestinedělí 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
doufám,že vy jste zdravé aj s dětma,moje obě děti jsou nachlazené.ale čemu se divit v tomto počasí,když je každou chvíli jinak....

michalag
1. júl 2009

Ahojte 🙂

andy aj na teba sa to nejako lepi, tak snad budes mat coskoro po tomto otrasnom obdobi (myslim choroby) ... mozno je to aj preto ze teraz je organizmus oslabeny po porode (ale mozno sa mylim 🤐 )

cambina
1. júl 2009

ahoj 🙂 😉

cambina
1. júl 2009

teda andy...to je na prd... 😒 ...tak snad už bude dobře
holky...dneska už budu bez notasu, celý měsíc...štve mě, že nebudu celý měsíc s vámi v kontaktu...sakra...ale bohužel na reklamačku musí jít...pořád se mi vypíná...a právě proto mscat...já jsem se už zaregistrovala, chtěla jsem poslat hlas a notas se mi vypnul 😠 😠 😠
dneska konečně po dlouhých 5 dnech mi přijede můj synáček a v pátek jedeme pryč a další víkend taky si budeme užívat na Bílé...
no holky jsem zvědavá, jak se po měsíci objevím kolik bude nových těhulek...počítám, že minimálně pět 😵
nás čeká příští týden snažení, doufám, že poctivé 😲 ...po dvou a půl letech by se snad už mohlo zadařit

cambina
1. júl 2009

mscat...tak jsem už dala hlas

cambina
1. júl 2009

no holky..kde jste? já ještě posledních 2,5 hodiny a budu se muset rozloučit...pokud se mi zas vypne ten šmejt, tak i dříve

cambina
1. júl 2009

jo holky...andy, korenko...pamatujete na aleninininku, která tu s námi byla ve II.? tak alča je už těhule

michalag
1. júl 2009

ahoj cambi 🙂

flyangel
1. júl 2009

caute 🙂

cambina
1. júl 2009

holky...fajn, že jste tady...jak jste na tom? máte po ovu, před ovu?

michalag
1. júl 2009

cau fly 🙂

cambi, to tu nebudes cely mesiac ☹ ☹ ☹ ..... ale dufam ze ked sem prides uz budes tehulka, silno drzim palceky aby sa vam to konecne podarilo 😵

mscat, ja som ti chcela poslat, ale ide mi strasne pomaly net dlho mi nacitava 😠 , tak to skusim vecer oki, mozes so mnou ratat 😉 🙂

cambina
1. júl 2009

miško...nevím, jak to bez vás vydržím 😒 😢
nebudu ted ani měřit, protože to nemá cenu...teploty by byly zkreslené kvůlii změně prostředí atd a stejně to nebudu mít ani kde zapisovat...
od pondělka nám začíná snažení...přítel bere poctivě vitamín E, já opět piju ten zázračný čaj, ještě si ted asi koupím listovku....jsem zvědavá 😝 , ikdyž samozřejmě určitě zase to nevýjde 😠

m.o.n.i.k.a
1. júl 2009

Ahojky 🙂
Tak dneska jsem volala na ten spermiogram a jsme přeobědnaní. Tak jsem zvědavá 😀
Jinak mám pořád před a nic mě nebolí ani břicho 😕
Cam, tak si to pěkně užíjte a přijet 2v1 😵

michalag
1. júl 2009

cambi, mysli pozitivne, aj ked ti verim ze to uz beres takto po takej dlhej dobe ...... aj ty nam tu budes chybat ☹
ja sice meriam, ale to len preto aby som vedela kedy asi bola ovu .... a nejako teraz na snazilkovanie nemyslim 😅

cambina
1. júl 2009

jé moni...to bych chtěla...ted mám zas období, kdy mě to strašně chytlo...už by to fakt mohlo vyjít..trvá to až moc dlouho 😒 ☹
od pondělí (13DC) do pátku (17DC) bych snad měla mít ovu, tak doufám, že se drahý bude snažit

m.o.n.i.k.a
1. júl 2009

Tak cam budu držet palce. 😉

Kdyby to nevyšlo ted, zajděte si fakt k tomu dr. musíš ho nějak přemluvit. 🙂

Ale snad to nebude potřeba 😵

cambina
1. júl 2009

moni...taky doufám, že ted už by to snad konečně mohlo vyjít
bohužel..dneska mi zas malý nepřijede (byl s tatínkem a ted je na chatě s babičkou a dědou-měli ho přivézt dnes ve čtyři)...zas mají nějaký problém, takže ho budu mít až zítra...to snad není možné 😠 ☹

mscat
1. júl 2009

AHOJTE HOLKY

venyska
1. júl 2009

Ahoj,kde jste potvůrky???

mscat
1. júl 2009

cambi..děkujem za hlásek 😉
a doufám,že se vám už konečně zadaří držím pěstičky! 😉 tak já ti pučím toho mého chceš?já ho mám na krku furt a už bych se ho mohla na chvíli zbavit 😀 😝 😅

miška taky děkuji předem za hlasy 😉 jak se máte?
andy:to mě mrzí,to je na nic..jsi asi ted moc náchylná na všechny ty neduhy 😒 tak se brzy uzdrav a holky taky 😉

mscat
1. júl 2009

moni:že by těhu?hmm co ty na to? 😉 😉 😕

venyska
1. júl 2009

Já mám tesně před ovu,tak snaha proběhla už dvakrát,a naposled včera 😉 Tak snad se udržej spermíky

m.o.n.i.k.a
1. júl 2009

Né těhu si nemyslím, u těhu Tě taky bolí břicho, ale mě vůbec tak to čumím snad poprvé za celou tu dobu co mám po porodu, po porodu mě začlo bolet vždycky před ms břicho. Před porodem jen někdy, né často.
Venys, aby se udrželi, tak budem dělat stojky a tak zůstanem min.2 dny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

m.o.n.i.k.a
1. júl 2009

To zakřiknu a večer začnou bolesti 😖 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre