Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

xena1
9. jan 2010

pockaj do pondelka alebo stredy a potom chod..musis sa objednavat,ci mozes prist hocikedy?

mscat
9. jan 2010

mona:děkuji

xenka ,andy:uff takže sílí že ano?? 😅

xenka:jsem objednaná nebo to bylo na monu?

andy:jojo je mi líp a to díky tady tomu koníkovi a všem tady okolo 😵 a miláčkovi taky 🙂
no jsem každopádně zvědavá co mi dr poví 😕 😅

michalag
9. jan 2010

mirka, porovnaj si prvy a dnesny...jasne ze silnie 😉 🙂 .... a uz si to povedala drahemu???

mscat
9. jan 2010

miška:jo tak od prvního až po dnešní to jo 🙂 já myslím včera a dnes...od té doby co špiním 😒

jojo můj to ví hned od toho prvního testíku.se mě ptal a já mu říkám vše...já to nemohla vydržet 😅 😝

m.o.n.i.k.a
9. jan 2010

Micha, asi záleží na dr. u nás kde jsem byla dělá půl hodkly záznam a 2 fotky. Ze záznamu taky uděláš fotky? Tak to nevím, jak se to dělá? 🙂
Jo malý se zatím těší, jen furt mluví, že hračky jí nepůjčí a ták, ale do toho doroste a bude mít jiné zájmy, zatím, že jí bude dávat dudlíček, pusinky a říkat, že je jeho sestřička, tak jsem zvědavá 😀
Děkujeme, ta fotka kde zývá se opravdu povedla. Micha myslím, že jsem tam byla 24tt,25tt 🙂
A jak vy, připravujete samka na sourozence? Těší se?

mscat
9. jan 2010

tak já už ted dopředu mám hrůzu z toho jak se bude chovat malý k miminku?? 😕 😅 ☹

xena1
9. jan 2010

mscat,to patrilo Moni...ale som rada ze aj ty si objednana 😀
este stale spinis moja???vylozit nihy a nenamahat sa...ja som to mala tak isto pri benjaminovi,a poslali ma do nemocky..a dali mi duphaston...

mscat
9. jan 2010

xenka:noo špiním..mám pocit že je to ted víc a začlo mě bolet břicho už jsem teda fakt pěkně nervozní!! 😢
akorát ted jsem právě přišla ze záchodu..a to břicho mě bolí 😢
holky já nemám nikoho kdo by mě zavezl do nemocnice na gyndu aby mi dali ten duphaston!! ☹

mscat
9. jan 2010

xenka absolutně si tu nemůžu vyložit nohy a nic nedělat.matka by měla keci že co nic nedělám že je tu práce a práce 😔

xenka:a jak moc si špin ila?? 😖

lyzenka
9. jan 2010

ahojte,

gratulujem novým tehulkám a snažilkám úspechu zdar!... 😀

mscat, máš pekný termín pôrodu! - náš Andrejko sa vtedy narodil!.. 😎 😲

mscat
9. jan 2010

lyzenka ahoj
děkuji.. 🙂 takový termín ještě není jistý 😉 😵 jestli teda nějaký vůbec bude 😢

monaberuska1
9. jan 2010

holky tak tchan varil se podrzte ale normlane sem se tak precpala ted ze jdu zbalit dite manzela a jdeme na prochajdu 😀 😀

mscat
9. jan 2010

mona:tak ty už tam máš i tt? 🙂 a dala jsi testík do albumu??

xena1
9. jan 2010

mscat spinila som pri tehu malo ale stale kym ma nedali dokopy v nemocnici...a musela som sa setrit abola som na rizikovom az do konca...mirka nemas tam ani suseda???nechcem ta stresovat,aspon ako sa da skus byt vklude aspon do pondelka...

mscat
9. jan 2010

xenka:jasné..snažím se...jen málo chodím..ani se na malého nerozčiluju..většinou posedávám.snad to bude dobré a hned ráno v pondělí mi nasadí něco na udržení.doufám v to.
nee xenka nemám tu nikoho.nikdo to neví a nikdo ani navíc není ochotný to je to víš. 😅 😝

no jejda..ještě to aby mi zbývalo..být na rizikovém a většinou polehávat 😅 ..to teda já nebudu mít šanci to nehrozí fakt ☹

xena1
9. jan 2010

mscat,aj ja sa toho bojim az raz budem tehu...nemam sancu nic nerobit...ty skus aspon do pondelka...a je to aspon kusok lepsie to spinenie...

mscat
9. jan 2010

xenka:noo je trošku.já nevím ☹ jsem nervozní strašně 😢 ..bolí mě břicho a jsem nafouklá jak na mrchu..zítra určitě udělám další test abych se ujistila do pondělí že je to ok.to nevydržím! 😒

xena1
9. jan 2010

mirka....urob si zajtra test...aj ked sa hovori ze spinenie a bolesti mierne su na zaciatku tehu ok...ja mam vnutri tak mokro ako pocas ovu...

mscat
9. jan 2010

xenka:udělám určitě.já vím že se to říká že špinění dokud to třeba není krvácení není nic vážného..plus že může bolet břicho nebo být nafouklé.ale i tak ..u malého jsem toto nezažila vůbec.nevím právě jak na tom byla pak má sliznice po poslední menstruaci.či už nebyla tak nízká když jsem měla ms tak silnou.fakt nevím.ale zase si říkám...že přece by se mimi ani nezavrtalo kdyby nemělo na to podmínky.to mi říkal dr.že sliznice na to musí být připravená.tak nevím no. 🙄

xenka:a přesně tak jsem uvnitř měla mokro i já na 12DPO 😉 😉 a další dny..měla jsem i taky vodový výtok který se změnil potom v krémový hustý no a ted to špinění.

mscat
9. jan 2010

takže já ani nemůžu jít v pondělí ráno k dr.jelikož naše sabina právě lehla s teplotou.a matka mi zdůraznila že s ní v pondělí ráno pojede k dr takže já se musím přeobjednat. do pr...ele už fakt.vidí že kolem ní chodím že posedávám že mě bolí břicho..ale nezajímá ju to.neví ani se nezeptá.já končím jako.nemusím být přece vubec její dcera no ne?? 😔 takže prý mám hned v po ráno zavolat a objednat se někdy na odpoledne.jasné oni tak furt tam někde pro mě budou dělat místo!tak tak sem to ukecala aby mě nacpala někde na co nejdříve.kdybych aspon nešpinila tak neřeknu...bych byla klidnější ale takto!?ach jo..to mi to teda hezky začíná teda.

xena1
9. jan 2010

ach mscat,davas mi nadej... 😉 az sa bojim,ze sa zajtra zobudim v krvavej mlacke a bude po vsetkom....
ja si myslim ze ked sa uz uchytilo male spinenie ho nepolozi...len sa nenamahaj,nenos tazke,nekup sa...

mscat
9. jan 2010

xenka..ne já ti nechci dávat náděj aby si pak nebyla zklamaná to bych byla i já.berem to v pohodě 😉 😉 ale jinak 😵 doufám a věřím že budem těhulit spolu..juj 😵
xenka:doufám že když už se zavrtalo že tam zustane 😅 nenamáhám fakt..dávám už velký pozor..nemám se ani kupat?to už jsem dnes byla stejně.pak pujdu teda až než pujdu k dr.teda já se jen sprchuji stejnak.

xena1
9. jan 2010

mscat,prepac,bola som upiect rychly kolacik pre tieto dravce doma.. 😀
sprchovat v pohode,ale nie horucou vodou,a kupat v horucej vode nie,niekedy si tak zeny vyvoalvali potrat...ja som to pouzivala ked sa mi nesla pustit mrcha...

monaberuska1
9. jan 2010

mscat. no mam to tam sice ale jen jsme zkousela jak mi to vypocita vis????ale nemuzu byt v 6tt ja max muzu mit 4 tt nebo 5 tt ja nevim necham to tam az pujdu k mudre tak uvidim 🙂se vtom pocitani vubec nevyznam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jejda to mas takovy trable??jako stvoji maminkou???hele urcite jdi k dr. 🙂a urcite dej vedet, mas ted porad nervy ze??☹hele zacina ale ono se to sravi uvidis 🙂

mscat
9. jan 2010

mona:já budu taky tak 4tt .
jj mám ted pořád něco 😝 ..můj asi dojede zítra na otočku domů abych mohla v pondělí ráno k tomu dr.a pak odpoledne zase hned pojede zpátky na noční at stihne.tak jsem ráda.nebudu muset čekat .

xenka.dravce 😀
jasné jasné vím vím 🙂 žádn á horká voda-přitom ju tak miluju 🙂 ale vím nesmím na břicho moc teplou mohla bych si přivodit potrat..dělá se to i při porodu 🙂 🙂

monaberuska1
9. jan 2010

mscat 🙂tak to nejak stejen ze??dej vedet jak si doúpadla u dr jo???ja pujdu k mudre jak mi zesili carka 🙂teda tak sand uz bude smit taky klidek vid??? 🙂 🙂 🙂

mscat
9. jan 2010

mona:no ten klid už by se mi teda vážně hodil 😅
jojo dám určitě vědět to je jasné 🙂 já bych šla taky až by mi uplně zesílí čárky a počkala bych si..ale jelikož špiním a měla jsem problémy s tou sliznicí..tak jdu radši co nejdřív.at mi něco nasadí.

dej ten testík do albumu jsem zvědavá 😀 😉

monaberuska1
9. jan 2010

mscat 🙂to je ajsne radeji utikej co nejdriv 🙂ja mam porad tu kyselinu listovou brala jsme ji aji u maly asi do 5 mesice.ja se ti ani nedivim ty bys potrebovala klid ted hlavne 😉 a co mas s tou sliznici????

sonidlov
9. jan 2010

Ahojte baby je tu niekto?

mscat
9. jan 2010

mona:no ten klid moc nehrozí tady 😒
no měla jsem velmi velmi nízkou sliznici..tzn:žádná nebo velmi slabá menstruace...špatné na uhnízdění miminka.
možná se pomalu dala do pořádku nevím,má poslední ms v tom listopadu byla ted velmi pořádná 😅

soni:já plus minus 😅 ale jaksik už usínám vidím že na mě jde asi únava už 😅 jsem malému ted četla knížečku prohlíželi jsem si obrázky..a padla jsem u toho..i malý teda kupodivu je načatý 😅 tak pudem asi hajat a odpočívat.a ráno se nemůžu dočkat testu..protože mám obavy tak se chci ujistit že je vše ok.tak jak má.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre