Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

alzbeta.hod
10. jan 2010

michalag : děkuji za vysvětlení... už tomu rozumím. A má být nějaký hlen či ne....teda myslím při těhu.

michalag
10. jan 2010

mala som tam dost mokro, aspon ten pocit som mala

michalag
10. jan 2010

alzbet 🙂

alzbeta.hod
10. jan 2010

hmmm tak jako já... bez intimky ani ránu. nejdřív jsem to přikládala zavádění utrogestanu ale už ho 3 dny nemám a mokro stále.

michalag
10. jan 2010

a kolky DPO si?

alzbeta.hod
10. jan 2010

a jak jsem zkusila krček tak ho sotva se dotknu ani nemůžu vyzkoušet jestli je měkky. Je moc vysoko. Ale břicho bolí.

alzbeta.hod
10. jan 2010

bohužel nevím kdy byla ovu, nějak v rozmezí 10-15dc. Neměřila jsem a od 15dc jsem nasadila utrogestan ale cítila jsem jí předtím.

michalag
10. jan 2010

no tak podla toho by mala prist mrcha 😅 🤐 , ale nevies, vraj je najlepsie sledovat krcok v tu istu hodinu a v tej istej polohe

alzbeta.hod
10. jan 2010

no utrouš by mi ji měl vyvolat. Tak je dobře že jsem netestovala, vyhnu se zklamání.

xena1
10. jan 2010

miska...mas pravdu....ja som mala bolesti na 12DPO a jednorazovo tmavsi vytok...odvtedy nic,iba straasne mokro a krcok vyssie...ale mne raz doki pri vysetreni povedal ze ja mam krcok iny...a maternicu naopak...

michalag
10. jan 2010

tak to by som sa potom asi na krcok nespoliehala skor na pocity 😉 🙂

alzbeta.hod
10. jan 2010

teď jsem byla na wc a tam mi připadal krček níže, ale jak říkáš, nedá se to jen tak zjistit bez pravidelného zkoumání. Asi to od příštího měsíce vyzkouším.

mscat
10. jan 2010

já jsem měla taky první dost mokro uvnitř. 😅 pak se to změnilo v krémový výtok no pak ve špinění..a ted už nic 😵

xena1
10. jan 2010

pocity su take neurcite...jedine to ze uz o takomto case mi byva zle...a dnes som mala zrovna taky sen ako som mavala ked som otehu s chalanmi,sniva sa mi ze sa mi sniva a nemozem sa pohnut,niekto ma nahana...ale stale som nohami na zemi a hovorim si ze predsa nas caka nova moznost-IUI...aj ked ma napadlo priatel ide vo stvrtok na operaciu ruky,to by bol darcek po prebudeni...a ja mam v nedelu narodky...

mscat
10. jan 2010

xenka: 😉 no já doufám a věřím že tam budeš mít mimi 😅 😉

jinak už tam mám napsaná u sebe jména pro miminko 😅 😵

monaberuska1
10. jan 2010

mscat🙂tak to jo po roce se zadarilo 🙂ale to je teda fakt parada 🙂 😀 😀 🙂 🙂 po roce tedaaaaaaaaakoukám jak blázen 😵 😵

a jinak všem přeji krásne poledne já od rána šuruji, pač mame tady v baraku labradora je tchynin a tchana a nemuze bydlet na zahrade protoze ma nemocny klouby ☹ takze bydli ve vnitr baraku ☹a me uz ty jeho chlupy apisek lezou fakt krkem takze tyd kazdej den vytiram ale jen ja vytiram pac nikomu jinymu tot otiz nevadi 🙂ale me hrozne ☹byhc ho nehradsi zabalila do nejakyho pytle aby ty chlupy padlai tam sakra 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 asi nemate tip jak se tech chlupu zbavit co???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

xena1
10. jan 2010

mscat krasne mena.... 🙂 inak bola som v sprche,krcok je nizsie... 😉

michalag
10. jan 2010

mscat krasne mena 🙂 a dnes si skusala testnut?

mscat
10. jan 2010

xenka:super však já věřím že... 😉 😉 😵 a děkuji..ale můj ani s jedním nesouhlasí..ale mě je to uplně fuk totiž 😀 😠 já si dám tyto..protože ty už mám vybrané dávno prostě a hotovo 😀 se s ním tak budu hádat o tom 😀

miška:děkuji 🙂 jojo testovala jsem 🙂 akorát to nemůžu zmenšit... 😝

mscat
10. jan 2010

mona:rok to ještě asi není nic oproti jiným...co třeba čekali 10 let na // na testu!! 😅 😝

mona:tip na to nemám... 😅 ale tak mě pesani nevadí 🙂

a co testík dělala si??

flamenga
10. jan 2010

mscat ja ti to zmenším 😀

mscat
10. jan 2010

flam 🙂 děkuji..kam to mám poslat? 🙂

monaberuska1
10. jan 2010

mscat. no to am spravdu, hele ja mam psy taky moc rada 🙂mame sveho jokšíra venku nám běhá voříšek, labrador by mi taky nevadil kdyyb byl venku ☹ podle me takhle velky pes nepatri do baraku ☹koupeme se tady v chlupech ☹

sonidlov
10. jan 2010

xeni držím palce nech ti to vyjde🙂 doktorku som ešte neriešila, ale aj to bude.Tento mesiac bude náročný na čas mám nočné zmeny tak potom to budem riešiť.

miška dakujem jéééj ty už si 25 tt ako to letí ..... a bude to chlapček?

xena1
10. jan 2010

soni,jasne len sama seba nenechaj dlho sa trapit....drzim ti palceky...ja som teraz trocha zaspinila,tak bud je to z babrania sa v krcku,alebo ide mrcha...no nic,nove moznosti su pred nami....

monaberuska1
10. jan 2010

xena 1 🙂treba nejde treba jen tak zkousi 🙂 😀 😀 😀 dej vedet 🙂

xena1
10. jan 2010

moni,to urcite,taka laskyplna nebola uz 9rokov 😀 😀 😀

monaberuska1
10. jan 2010

xena 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jane86
10. jan 2010

ahojky holky ....SOS
celé dny mi je strašně špatně , nevíte co na to pomáhá.....nemůžu nic dělat jen ležim. Jediný co mi trochu uklidní žaludek tak je trocha coly ale ta zase nedělá dobře miminku. Nevíte o nějaké zaručené radě???

mscat
10. jan 2010

jane:no prostě to musíš přežit to je má rada 😅 😝 😝 😒 já jsem na to nepoužívala nic...ale zkus se zeptat dr.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre