Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

michalag
11. jan 2010

monaberuska podla mna toto duch nie je 😉 s akym odstupom casu si ich robila?

mscat, vies co, ja neviem ale ked mi nevedel povedat v 20tt co to bude tak teraz to uz nejako neriesim, hlavne nech je zdravucke 🙂 ale urcite by to potesilo 😝 😀

cambina
11. jan 2010

mscat...krásná čárečka...ted už si dovolím ti gratulovat...at ti to raději napíše, zvlášt, když jsi špinila...
to jsi ani nečekala, vid..upravil se jakžtakž cyklus a šup druhý měsíc a jsi těhu...to je moc dobře (a já to tušila 😵 ,musím přiznat)
miško...asi 3 měsíce zpět jsem měla testy, jak mscat 12,13,14DPO (i tento cyklus jsem měla jeden test stejný) akorát u mě to neznamená těhu

monaberuska1
11. jan 2010

michalag 🙂ahojky myslis ze neni to duch ☹ ☹ ☹ ☹ ja si delala prvni v patek rano a pak v sobotu odpoledne a dneska si bduu delat odpoledne jeden a zitra rano chci 😀 😀 😀

michalag
11. jan 2010

cambi, ved velakrat zena ani nevie ze je tehu, proste sa to neudrzi ☹ , ale velmi to tebe, korenke, soni a xenke prajem 😉 🙂

mirka, ono to prislo akurat vtedy ked si to najmenej cakala ze 🙂 ?

michalag
11. jan 2010

moni, mala si si robit hned z raneho mocu 😉 ... a neda sa ti to lepsie priblizit? myslim orezat aspon foto? ja tam nieco vidim ale tazko povedat ... a ak je ta ciarocka do ruzova tak to je tehu ale ak je doseda tak .... 🤐

cambina
11. jan 2010

mona...to není až takový duch zrovna na tom testě (myslím tím značku testu)... jó, třeba na bestu nebo unimarku apod. háže falešné duchy (mě i na mamatestu,ale já jsem jiný případ 😅 )
to není duch,to je těhu

michalag
11. jan 2010

ale ten druhy testik s ami zda ze je tmavsi a ze silnie, ved uvidis dneska ... 🙂

monaberuska1
11. jan 2010

michalag a cambi, no nejak mi to nejde vyfotit oni ty priuzky josu vic videt ve skutecnosti a jsou ruzove 😀 😀 😀 dneska odpoledne uvidim 🙂a dam vedet 🙂

mscat
11. jan 2010

cambi:moc děkuji 🙂
ne věříš že jsem to vážně vůbec nečekala...ještě jsem drahému říkala že s takovýma cyklama splodníme leda tak prd. 😅 že navíc když on odjede v lednu zase do práce a bude doma minimáilně..jak se jako trefíme do ovulky když bývá jak se ji zachce 😅
no a bum 😅 vážně šok..ten první test jsem málem nerozdýchala.no ale pak nastal strach po druhém testu...či to zvládnu..jelikož můj malý je strašný můj cecek a je to pěkný svinucha to můžu s jistotou přiznat 😅 😝
tak jsem to chtěla a ted mám strach,..ale to je asi u mě normal.já vždycky mám strach když něco chci a pak to mám 😅

mona:když si nejsi jistá že to není duch proč už máš v profilu dané týdny? 🙂 já to tam dala až čárka byla jasnější 😉

myslím ale že to duc h není.zkus další testík.já už mám v albumu 😉 jinak se cítím ok 🙂

mscat
11. jan 2010

mona myslím že to bude těhu..jde vidět že ta čárka sílí 😉

miška:ano přesně tak...když jsem to vůbec nečekala 😅 ..a kdy se to nejmín hodí jak jinak 😅 ..to už tak bývá fakt ... 🙂 to asi aby nám to to miminko neulehčilo ty starosti co ted máme 😅 my se přestěhujem k mamce a bum..zjistím že jsem těhotná..no a navíc..jsme to splodili tady 😀 😅

monaberuska1
11. jan 2010

mscat, no ty duchové tam josu 😀 😀 jka říkám ale me to proste nejde nafotit 😀 😀 udelam odpoledni testik a podle toho uvidim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak tam mam snazilka 😀 😀 😀 pro klid tedy 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

mscat
11. jan 2010

mona nemusela sis to měnit 🙂 ..já jsem to nemyslela špatně...to záleží samozřejmě na tobě.
a pročpak sis nedělala test dnes ráno?nemáš doma ted?

monaberuska1
11. jan 2010

no prave ze nemam doma 😢 jinak to je ajsne ze bych delal odpoleden si udelam jeden a rano dalsi at to srovna pak uvidim 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale MS porad nenen prijit uz je to docela dlouho a oba dva testy s duchem myslim ze sem 😀 😀 😀 ale uvidim napisu si stav az pojedu k dr 😉 😉 😉 a ty jdes k dr. zitra tedy????dneksa jsi psala ze ti to nevyjde vid??uz jsi ji voalla??teda???objednala te na zitra? 🙂

michalag
11. jan 2010

moni, tak drzim palce aby dnesny testik bol opat silnejsi 😉

mirka, ved to ja som ten prvy test len tak polozila na stol, kedze som necakala ze sa nieco ukaze, aj ked mi bolo dost divne preco stale chodim cikat a ani tolko nepijem (fakt som na dovolenke stravila viac casu na wc ako s rodinou 😝 😀 ) a isla umyt riad a ked som sa potom pozrela a zbadala tie slabe // tak som skoro zabudla od stastia aj dychat 😀 , ale presne ako vravis potom prisiel strach ale ci ciarka bude silniet a ci drobcek vydrzi

monaberuska1
11. jan 2010

machalg- děkuji 😉

cambina
11. jan 2010

miško...já už mám ty testy tak otestované a falešnost mi hází pravidelně.
jo mona..udělej test hned...uvidíš, jak čárečka bude silnější

mscat
11. jan 2010

mona:jasné raději si to napiš později až to bude jisté 😉 😉
a jak dlouho ti mešká ms??
ano já jdu zítra k dr.ve 13.20 🙂

miška:přesně tak jsem to měla i já 😀 počůrala položila na stůl a šla uspávat malého 🙂 a ani se nedívala..teda ze začátku ano.nic se tam neobjevovalo..říkám si no však taky co by se tam ukázalo že?když včera rapiclear nic neukázal a je citlivější 🙂 ..za pět minutek jsem nakukla a něco se tam rýsovalo. 😅 no a za těch deset ani ne tak za 8 už tam byly slabé // 🙂 ,,já jsem se celá rozklepala že jestli mi šibe no a fakt ne čárka byla fialová tak mi to bylo hned jasné 🙂 ale můj mi ještě nevěřil že nic nevidí že takových duchů už jsem viděla. 😅 ale já už jsem si byla jistá..no a u mě nastal strach i o to jestli to bude s mimi v pořádku to když jsem začla špinit..no a taky ten strach že jak to malý přijme! 😅

cambina
11. jan 2010

mona...aha ty nemáš...pozdě jsem reagovala...dnešní čárka bude už krásně viditelná...

michalag
11. jan 2010

mscat a ako zareagoval ked si mu povedala ze budete styria?

cambi, mne ukazoval ducha aj mamatest a to patri medzi najlepsie testy ... ale ked som uvidela slabucku ruzovu ciarocku, tak vtedy som vedela ze to duch nie je

monaberuska1
11. jan 2010

cambina.joj nema prave priveze mi az manzel jak pojede z prace 😉 🙂 🙂 tak uvidim .-)

mscat meska mi 2 týdny proste uvidim 🙂 😀 😀 jojo napisu az to bude potvrzene popřípadě🙂na zítřet ti teda držím moc moc pěstičky 🙂 🙂 ale to bude oukej hlavně dej hned vědět jo??????

andy2306
11. jan 2010

ahoj holky
mscat-krásná čárečka,to už tvůj nepřehlédne.takže jdeš až zítra?neva-počkáme si...jistě bude vše o.k.
micha-dnes na tebe myslím -a pak čekám ze zprávou a fotečkou s 3D.
jane-nevadí kola-pokud ji nebudeš pit na lity.neboj se.
micha-to jsi rarita že jsi neměla nevolnosti.no teda...já už bych se hlavně kvůli nim bála byt potřetí těhotná,protože to bylo hrozné prostě.tak se jane drž....bude líp 😉

monaberuska1
11. jan 2010

andy- ty jsi mela jako velek nevolnosti???

cambina
11. jan 2010

miško...jojo mě taky i mamatest, dokonce se mi ihned ukázala krásná druhá (o hodinu později nic), takže falešné

monaberuska1
11. jan 2010

cambina to se vam stalo jo??ja teda u maly jsme si delal aspon 20 ztestu 😀 mamatest vzdy a dobry ale teda nikdy sem nemela carku silnou anii uprostred tehu mela jsme porad slabou, nevim proc 😲 jsme divna 😀 😀 zas vyjimka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a tyto co mam duchove tak ty tam mam a drzi teda 😀 😀 😀

andy2306
11. jan 2010

monaberuška-no měla jsem příšerné nevolnosti.myslím,že tak nějak se musí lidi cítit snad po chemoterapicích.jsem si aj přáala,aby mě zavřeli do nemocncie a nechali mě tam a pomohli mi.fakt nepřeháním.měla jsem deprese-a proklínala,že jsem těhotná.přitom jsem těhotná byt chtěla samozřejmě a byla štastná jak blecha že jsem.ale z nevolnostma odešly i deprese a byla jsem štastná a těhu si užívala a těšila jsem se na toho malého broučka,co mi ted sedí na klíně.ale první trimestr bych fakt radši přeskočila...a začla až tím druhým... 🙂 🙂 ale to je ještě nic oproti tomu,co zažila moje sestřenka.ta měla 9měsíců nevolnosti,ležela v nemocnici nakapačkách.hrůza....tak přeju všem novým těhulkám,at se jim to vyhne a je jim fajn..

andy2306
11. jan 2010

cambi-to se divím-mamatest je fakt spolehlivý.já si spíš myslím,že jsi těhula byla,ale mimisek se neudržela přišla normální menstruace....taky by sis už zasloužila najít druhou čárku. 🙂

monaberuska1
11. jan 2010

andy- teda tak to siis musela prožít 😢 😢 to je mi líto.-)to muselo bý hrozné 😕 😕 😕 😔 takže by jsi už 3 těhu se bála že??? ☹ ☹ ☹ ☹ teda ale hlavně že josu zdraví že?,a vše je za tebou ated uz jen velke radosti a male strarosti 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

m.o.n.i.k.a
11. jan 2010

Ahoj holky 🙂 mscat, tak gratulujíííííííííííííí, nádherný dáreček k Vánocům, to ten Nový rok, krásně začíná 😵 Gratuluji i ostatním těhulím-nestačím dočítat 🙂

cambina
11. jan 2010

andy...tak to jsme měly stejné.... 😖 ..je mi zle, jen jak si na to vzpomenu...jen mě to přešlo až v 6 měsíci, takže to byl jedinný měsíc, kdy jsem si jakžtakž užila těhu, pak přišly jiné potíže....blééééé

alzbeta.hod
11. jan 2010

tak holky, ms nikde, test pozitivní

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre