Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
13. jan 2010

korenka-jejda tak to je mi lito☹ ☹ ☹ ☹ ☹ panebože to je fkt hrozny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a za jak dlouhos e teda budete zas moc snazit??jak dlouho se snazitze vubec?

korenka
autor
13. jan 2010

moni,snažíme sa 2,5 roka,a ešte neviem,kedy budeme môcť ísť na IUI,všetko záleží od výsledkov,či sme tú pliagu vyliečili...aj tak stále mi to nejde do hlavy,kde som to mohla chytiť,a všade väčšinou píšu,že len pohl.stykom,ale však ja mám pomlay 5 rokov jedného partnera,a testy sa mi robili aj pred 2 rokmi a boli negatívne,tak potom čo???????
Ale bola by som šťastná,keby sme sa mohli "snažiť" už od konca februára.

alzbeta.hod
13. jan 2010

ahojky všem... dnes jsem byla na té krvi. Výsledky budou kolem 2.hodiny, tak dám info. Jen nevěřím že by to potvrdilo těhu.

monaberuska1
13. jan 2010

korenka- jejda to je mi lito☹2,5 roku je uz doba ze??hlavne proi tebe ze,???tak to taky nechapu jak jsi to mohla chytit?,a tvymu partnerovi taky delali testy nejaky??nebo jen tobe??ono nekdy to muze mit aji chlap prave 😖 ☹ hlavne dej vedet ju????

alzbetka, ale dity jsi tehu 🙂to je ajsne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alzbeta.hod
13. jan 2010

no kež by, bylo by to jak malý zázrak toli testů, tolik čajů a práškůůůůů

monaberuska1
13. jan 2010

alzbetkpo- urcite jo🙂 kolik testu ti vyslo pozitivnich???a jak dlouho ti meska MS???

andy2306
13. jan 2010

alzbet-uvidíš,že to potvrdí.proto ti aj tu krev brali,ne?dej vědět.
korenka-nevěš hlavu.to bude o.k. všechno....dočkáš se.

mscat
13. jan 2010

andy:jojo já vím po druhém císaři už třetí těhotenství nedoporučují 🙂

tak uvidíme jak to b ude vypadat všechno při druhém těhu 😅

andy2306
13. jan 2010

mscat-sluníčko moje-všechno bude o.k.protože si to prostě zasloužíš za všechno to,co ted musíš řešit a prožívat.a co-jak je?furt dusno?

andy2306
13. jan 2010

dnes je nějaký divný den--terezka je protivná-nic ju nebaví.leze ji pátý zub-první čtyři prožívala vpohodě,ale špičáčky a stoličky si budou horší,ale taky jsme už skoro týden nebyli venku,tak dnes půjdem.sice trochu sýpe,ale tak snad když neběhá po venku a spí v kočárku,tak se ji nepřítíží-nebo jo?musím tu divou zvěř vyvenčit....a sebe taky-už mě to doma pěkně s...ere 😒 😠 😀 😀

monaberuska1
13. jan 2010

andy ja uz mam divnej den 3 den 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ sem zalezla s malou ve dvou mistnostech a nevylizam 😠 tchan hold hadak jako pra...se ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a to sem endavno riakla jak mam fajn tchyni a tchan ze ujde snim vzdycky neco bylo ale toto ☹ ☹ ☹ ☹ chyb ze jsme semka asi sli si tak rikam

andy2306
13. jan 2010

jejda-berušk-jakto že?no ja s tchyní a tchánem bydlela tř měsíce když se hanička narodila.dýl to nešlo vydržet.ale oni jsou fajn,jen prostě mladí mají byt sami.co tam nebydlíme a jsme ve svém,tak s nima mám dobré vztahy-fakt.chce to prostě se odstěhovat-jinak to nevidím.jinak těch problémů bude čím dál víc..no nezávidím ti to.

monaberuska1
13. jan 2010

andy mi tu bydlime 4 mesice ☹ ☹ ☹ ☹ ach jo, a vy mate svoje??nas problem je ze s ebojime hypoteky proto jsme tady ale ja snad bych radsi tu hypoteku nebo ja nevim co mam delat sem ztoho dost na dne uz nevim co dal ☹ ☹ ☹ vis,?manzel jede do prace ten tady neni kazdej den 24hodin denne a tchyne ta maka od pul 4 rano do vecera ta taji taky neni ale tchan je doma nema praci a ma problemy s alkoholem prave ☹ ☹ ☹

andy2306
13. jan 2010

tak to tvojemu řekni?
hypotéky bych se bála taky-tam skáčou uroky každý rok jinak,jedině že by byla nějaká kde by vám uroky zafixovali po celou dobu splácení.
my máme úvěr ze stavebního spoření u raifaisenky-měli nejlepší podmínky,a úrok bude furt stejný-a mnohem menší jak u jiných bank.takzkuste to jedině-dnes to jinak nejde než se zadlužit,pokud nemáš rodiče comají miliony na kontě.no a se dvoma dětma tama alkoholik žádná radost.v tomhle by děti vyrůstat neměli teda....a tchyně je dobrá?a on vás otravuje?kuchyn je společná?to je to nejhorší.že se musíte potkávat.kdybyste měli aspon jedno patro svoje.

andy2306
13. jan 2010

jo-my máme svoje-1.12 to byli dva roky,co bydlíme.rok a půl jsem bydlela s haničkou u mý mamky.neni nad to mět svoje-fakt.je to o něčem jiném uplně.dělat si co chceš,kdy chceš-nikdo tě nehlídá-nekomentuje nic....no paráda fakt.

coccinella
13. jan 2010

Ahoj Andy 🙂
chci se zeptat na ten steh na čípku v narkoze? Kámoška na to má v pátek jít, je 22tt a má obavy - tam snad žádné riziko nehrozí ne?
Má rizikové a leží a zatím v poho snad.. tak když bude ležet i potom.. Nebo s tím stehem už pak člověk může trochu fungovat ?

mscat
13. jan 2010

andy:no já doufám...já si teda myslím že si to fakticky už zasloužím..tady je to peklo!!chci aby nám to všechno vyšlo prostě kurnik chci a chci!!!! ☹ 😅
my asi budem mít taky přes stavebko.
a klidně se zadlužím na celý život stejnak by to jinak ani nešlo..hlavně když vypadnu a budu mít své krásné bydleníčko.jaj..já to pak snad i olíbu tam tu zem 😀 😵

tady zas veeeeelký problém že malý jde na hodku spát tady v baráku.víš problém že musí držet hubu!fakt katastrofa..nenormální lidi..pros.ě v dnešní době ty lidi jsou trefení!

alzbeta.hod
13. jan 2010

na krev jsem šla sama, nikam mě neposlali akorát objednali 27.1. na utz. Prej je brzy.

Jinak jsem 30dca mám 3 pozitivní testy. Jukněte do alba

andy2306
13. jan 2010

mscat-bože-to už neni ale možné toto!!!!§§§§§sakra-tak mě to štve at o se mě to an netýká 😠 😠 😠 hele-už aby jsi měl ten řidíčák a mohla dojet na kafčo.
jo-úvěr je opravdu lepší.my ho máme na 22let-no ted už jen na 20 let 😀 😀 😀 ale jsme sami.a to je hlavní.
zasloužíš si to-to víš že jo

cocinella_no je to zákrok max.na 10 minut.o půl osmé ráno mě brali a o třičtvrtě na osm jsem byla na pokoji a probraná,blbě mi nebylo nic-ani to pak vůbec nebolí,necítíš to-akorát špiníš jako po měsíčkách.jinak mě to nepomohlo-ja 14 dnů po šití šla rodit-ale byla jsemnaštěstí už v 35 týdne.riziko-no asi každá narkoza je riziko.pak dostane injekci po zákroku-aby se ji uklidnila děloha a nenastaly stahy-nebo já ji aspon dostala.a bolela jak svina-hrozně.horší to bylo jak celý zákrok.ale to kamošce neříkej 😉 😉 a třeba ji ani nedostane.no-a prý ale vůbec nepomůže v těhu ležet....tom i psal odborník-gynekolog z prahy-co chodí na semináře i do zahraničí-a říkal mi-teda psal,že se z jsitili,že ležení vůbec ničemu nezabární.a já jsem toho důkazem-u haničk yjsem ležela celé těhu-bylo miprvní blbě-a vůbec,pořád jsem jen odpočívala-a měl anařízený klid.a rodila jsem o pět týdnů dřív.kdežto u terezky jsem musela lítat kolem dvoua půl letého děcka-měla toho všeho dost,nosila nákup-no všechno-a donosila jsemv pořádku,ač jsemměla větší riziko,že to zase půjde dřív.opět mi hrozil přdčasným porodem,já stejně nemohla ležet-a mim jsem donosila-to druhé.takže tak....držím kamarádce pěsti.

coccinella
13. jan 2010

alžbět - pěkná čaaaarečka už!! 🙂 🙂

andy2306
13. jan 2010

alzbet-bud naprosto klidná,ano?tak tlustou čárku nemá kolik ženských ani 14 dnů po vynechání.to by ti cysta neudělala.těhulko... 😉

coccinella
13. jan 2010

Andy díky 🙂
to je tedy zvláštní, že první mimčo šlo dřív ikdyž jsi ležela a druhé ne i bez klidového režimu, 😲 Já myslela, že k tomu má člověk třeba nějak dispozice nebo tak.. a ono to může být pokaždé jinak, tak to by mne zajímaly další faktory, krom toho klidu, který teda to neovlivní, jak píšeš 😲 😅

andy2306
13. jan 2010

cocinela-je to dědičný faktor hlavně-moje mamka mě taky měla o 5 týdnů dřív.a brácha už byl donošený,ale taky oba dva císařem-taky nebyla schopná porodit jako já normálně.
prostě je to jen to-že aj když jsem ležela,tak jsemrodila dřív,prostě to tak mělo byt.je to na přírodě-ne na nás.jasně-že nesmíš chodit běhat,tahat těžké věci a tak.ale prostě normální režim říkal ten dr.-chůze,vaření,jit na procházku,to se klidně může.dokonce u nich na poliklinice ty ženy nejsou přivázané k lůžku.normálně mají pohyb po nemocnici,můžou i ven v areálu.do bufetu-a tak.akorát jsou hspitalizované kvůli dohledu a třeba infuzím,které musí brat.

andy2306
13. jan 2010

aby si kamarádka něco nevyčítala-že mohla ležet nebo tak-prostě to neni tím.já si to taky vyčítala,že jsemmohla ležet ještě víc,ještě víc dávat pozor.u terezky jsem musela všechno-a stejně tam zůstala a kontrakce začli týden před termínem-den před plánovaným císařem.prostě to tak mělo byt.....jak vydrží kamarádka dva měsíce,má vyhrané.a věřím,že to zvládne.holka co tam se mnou tenkrát ležela,když mě šili-tak tam ležela od 20 týdne-a donosila do termínu.

alzbeta.hod
13. jan 2010

děkuji za podporu, snad to vyjde za hodinu už budu vědět

andy2306
13. jan 2010

my jdem ven na chvíli-tak pak se budu těšit,že tu najdu od tebe dobrou zprávu

alzbeta.hod
13. jan 2010

dám vědět

andy2306
13. jan 2010

alzbet-a co-bolelo to?že to nebylo nic hrozného?

alzbeta.hod
13. jan 2010

no nic příjemného.. namohla najít žílu, mám s tím problémy ale zatím vždy v pohodě. Píchla a nic, tak s tou jehlou jezdila pod kůží sem a tam na všechny strany a nakonec tekla.....hurá

coccinella
13. jan 2010

Andy:
ona právě už jednou těhotná byla v 18ti nějak a to bylo naprosto bez problému, ještě u toho dodělávala maturitu..
Ty bláho, ležet od 20tt ve špitále, to je teda nářez.. 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre