Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
17. jan 2010

ale už je to dobré-nebyla to taká hrůza.se nedusila,tak to bylo v pohodě,aj že v noci krásně spinkala.no s rýmou jak hrom do tohoto počasí je blbé ji tahat.ty pojedeš autem?řídíš?já mám řidičák,ale bojím se jezdit.ale opráším to-budu to stejně po mateřské potřebovat.to mě pobavilo-že má ještě čas... 😀 😀 😀 to máš pravdu,to uteče

czloko
17. jan 2010

Ahoj holčinky, nezlobte se, že Vás vyrušuju, moc Vás zdravím a držím pěstičky. 😀
Nemáte některá zkušenost s tím, že byste týden před měsíčkama slabě krvácela a pak po týdnu dostala spádovou menstruaci? Děje se mi to tak už asi pátý měsíc. Děkuji za odpověď.

monaberuska1
17. jan 2010

cz loko - ahojky .-)ja toto mela, prave proto ted presne nevim v kolikatym bych mohla byt ☹ ☹ jen posledni jsme mela 29.11.2009 apak uz ne ale pred tim sem mela krvaceni aji takhle jak rikas, slabe MS apoak klasickou brala jsme na toto ascorutin aperfektne zabral, pak se mi to srovnalo 🙂 🙂

czloko
17. jan 2010

Děkuji Beruško, 🙂 a když jsi otěhotněla, tak už jsi to měla srovnané? Kolikátý měsíc asi?

monaberuska1
17. jan 2010

no já vysadila v říjnu prášky jako antokoncepci a měla sem to pořád rozházený, a pak sem častěji jak ty píšeš začala krvácet tak mi dr.napsala ten ascorutin a pak se mi to zas o 8 dnu zpozdilo nez normalne 😀 a pak nejak tak se to rovnalo ale nebylo to presny prave jen vim posledni MS mi zacala 29.11.2009 a končia 2.12.2009 ale jako kdyz sem to nedsotala jak sem mela tech 8 dnu zpozdeni sem ymslela ze sna d sem v tom ale mrcha prisla za ted neprisla 🙂a zkousela jsi tehu etsty??? 🙂 🙂

mscat
17. jan 2010

děkuji..tak snad jo no. 😅 😒

mona:nee můj není teda kamionista 😀 a ani to není manža 😀 dělá u dráhý...elektrizaci železnic v praze 🙂
taky ti budu zítra držet pěsti.

andy:jojo zítra už můj odjíždí.

czloko
17. jan 2010

Nezkoušela, nemyslím, že bych byla těhotná. 😢 Ale moc Ti děkuji Berunko, zkusím ten Ascorutin.
Ty se tak máš, že jsi těhotná, moc moc moc Ti gratuluji.

monaberuska1
17. jan 2010

czloko, jeste nevim vysli mi testy az zitra jdu na gyndu 🙂takuvidim 🙂cio a jak 🙂 🙂 🙂 zkus ten ascorutin me opravdu hodne pomohl ja pak aji zacala brat kyselinu listovou a vitamin E napsal mi to dr, ten vitamin je proti no nevim ted presne ale proti nejakym vadam a hlavne podporuje to jako ze lip otehotnis a kyselina listova ta je vyborna ._) hodne snažilek ale i tehulek ji berou 🙂 drzim pesticky at vam to brzy vyjde 🙂

flyangel
17. jan 2010

mscat moja netrap sa tym..ako som uz aj ja aj ine baby pisali kazda ma ine hcg a aj preto niekomu tehu testy ukazu tehotenstvo este pred terminom mrchy a inej zas az po tyzdni po termine sa objavia krasne //..CIZE U KAZDEJ BABY STUPA HCG INDIVIDUALNE RYCHLO 😉
monaberuska ja som porodna asistentka 😉 takze sa v tychto veciach celkom vyznam a bavia ma tieto veci uz davno...strasne vela veci som mala nastudovanych ohladom gynekologie uz na strednej.-zdravotnej a prave preto som sa rozhodla neskor este studovat porodnu asistenciu 🙂 a myslim ze by si tak mohla byt tak 5-6tt...ak ratam ze cyklus si mala menej pravidelny...takze uz dr.by mal v kazdom pripade vidiet aspon vacok 🙂drzim vam zajtra palceky a budem na vas mysliet 😉 🙂papa a dobru noc 😉

monaberuska1
17. jan 2010

flyangel- je prodni asistentka .-)zustantu snami prosim |.-) 🙂 🙂 🙂 ja si rikala ze jsi takova ze opravdu poradis :_) moc dkeuji 🙂ja si mylsim ze bych asi tak taky mohla byt no snad neco uvidi 🙂moc dekuji 🙂tak zitra uvidim 🙂co ajak 🙂 🙂

monaberuska1
18. jan 2010

holky tak dneska sewm si delsla test a dobry carka za ty dva dv za so neco zesilila, ldyby jste chteli je v albicku aja mazu do vany a jedu na gyndu paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

andy2306
18. jan 2010

holky-dneska na vás myslím. 😉

andy2306
18. jan 2010

beruška-držím moc moc moc moc pěstičky?napiš pak sem co nejdřív.ahojík
mscat-ty jdeš v kolik?

mscat
18. jan 2010

ahojte
mona:pěkné super.. 😉

andy:já jedu v deset.no o něco dřív a doufám že bus pojede...jelikož sme zasněžení 😅 😝 ...

já dnes test nedělala..a jak jsem si zvykla tak jsem bez testu nervozní 😅 včera jsem udělala poslední...bylo to dopoledne.čárka taky pěkná ale nebyla tak výrazná jak v sobotu...ale to neva...ve městě si koupím ještě testy a aj to tam počůrám 😀

jinak teda jsem jedla včera kukuřici..noo a ta mi už teda nadělala paseku se střevama 😀 😅 ...
a nesmím zapomenout si říct o tu kys.listovou a o nějaké vitamíny...protože na mě jde už zácpa 🙄 ..a na to mi při malém pomáhali jedině vitamíny tuším za 300 kde bylo všechno,a potom jsem chodila hezky na záchod 🙂

jinak myslete teda na mě..i tak se už ted klepu z toho jak osika 😅 😒

andy2306
18. jan 2010

mscat-kup si benefibru-vlákninu.můžeš ji dat i do kafe,jogurtu-zcela se rozpustí a pomáhá to.🙂 bude vše o.k.těším se,až se vrátíš..zatim papa a nezrmzni tam.tady taky neustále chumelí.žijeme v kopcích-tak to tady vyšlapat s kočárem je fakt chutovka 😉 ale na pohled moc hezké to tu máme.

monky1
18. jan 2010

ahojte dievcata, pamatate sa este na mna? 😀

mscat, vidim dobre???????? 😕 4tt??????? paaaani, tak to ti zo srdca blahozelaaaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂 😵

ako sa inak mavate?

andy2306
18. jan 2010

monky1-pání,už 20 tt ?no to zírám jak to letí ten čas panečku.pamatuju si,jak jsi tam měla desítku.....a jak je?vše o.k.?už víte pohlaví?

michalag
18. jan 2010

Ahojte 🙂

mirka, mona myslim na vas a drzim vam palceky 😉

Ja som dnes bola na oGTT a zvladli sme tu zbrndu 😝 ... zajtra budu vysledky, tak snad bude vsetko v poriadku a nebudem musiet drzat dietu

monky1
18. jan 2010

ahoj, andy, no leti to, to je fakt....zajtra zacinam 21tt 🙂 ....zatial je vsetko ok, mali sme trosku rusno ohl. vysledkov, ale opakovane vysli ok, tak uz nestresujem....ozaj a ideme v "tvojich slapajach" 😀

michalag
18. jan 2010

monky, takze cakate dalsiu babu?

andy2306
18. jan 2010

monky....fakt?holčička?gratuluju moc moc...tak to máme hodně společného.první dcera se moje i tvoje jmenuje Hanička-a ta druhá?že by terezka monky? 😀 😀 😀

andy2306
18. jan 2010

a co jsi měla s testama?
mě u haničky taky vyšli pozitivně a šla jsem na plodovku,která postižení vyloučila a potvrdila zdravé mimi i pohlaví.

andy2306
18. jan 2010

ty jo-monky-a jak tak vidím,tak čekáš 7.6?já měla termín 10.6... 😉 a terezka je nakonec 2.6...ty jo-tak snad aby ses trefila ještě do datumu a budem to mit opravdu na stejno 😉

monky1
18. jan 2010

michalag, ano bude to dievcatko, ale ja sa velmi tesim, akosi si neviem predstavit, ze by to mal byt chlapcek - i ked tesili by sme sa rovnako, to urcite...ale nejak mi k tej nasej princeznej viac ide sestricka 😀 ...a aj som mala od zaciatku tusak, ze dievcatko

a presne ako pises, andy, testy mi vysli na figu, ale opakovane uz ok a boli sme aj za jednym skvelym odbornikom, kt. potvrdil, ze vsetko je ok...tak pevne verim, ze aj bude

andy2306
18. jan 2010

monky-určitě bude.neboj se... 😉 já jsem si taky kluka neuměla vůbec představit,chtěla jsem holku-ale jasné,že kdyby to nevyšlo,tak rozhodně bych nebečela.a co jména,jaké tentokrát vyberete?

andy2306
18. jan 2010

monabeuška-mscat,kdepak jste?
mscat-a kdo ti hlídá malého?

monaberuska1
18. jan 2010

ahojky holyk 🙂tak ja sem doma 🙂 🙂 🙂 tak teda podle pohmatu jak to mamzvtesene atd taqk mi doktorka rekla ze to tehotenstvi je, ale jeste na ultrazvuku nic nevidela rikal mi ze je to asi v zacatku, takze zitra zavolam jeste na krev 🙂

andy2306
18. jan 2010

monaberuška-super--gratuluju 🙂

monky1
18. jan 2010

andy, to zatial akosi neriesim - pri tych nezrovnalostiach s vysledkami na to teraz akosi nebol cas
...a aj mala bola casto chora...nastupom do skolky sa to spustilo - vydrzala tam zdrava maximalne 5 dni, teraz taha uz 2. tyzden, tak sa potichucky vytesujem a premyslam dokedy 😀
...tvoje kočky su zdrave?

monaberuska - super!!!! snazili ste sa dlho? prepac, ale necitam spatne, ak si to nahodou pisala, velmi davno som tu nebola, namam sancu docitat to

andy2306
18. jan 2010

monky-taky nejsme zdraví,8.1 mi volali ze školky,ž emá horečku-od té doby je doma-horečka klesla po dnu,ale začla kašlat.už je dobrá,ale ještě čekám.a možná ve čtvrtek by šla.terezka kašle a má rýmu taky,už je to ale lepší.a já nemůžu vůbec mluvit,chraptím-a bolí mě v krku.
monky-jasné,měla jsi jiné starosti.
mscat-kdepak jsi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre