Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

venyska
1. júl 2009

Za málo,hodně štěstí,ať je líp 🙂

andy2306
2. júl 2009

holky..díky,jste zlaté.jeli jsme nakonec na pohotovost,protože jsem měla skoro 40 horečku..dostala jsem antibiotika..už zabrali a je mi mnohem líp,včera jsem myslela,že umřu.je to akutní infekt dýchacích cest...jsem astmatik,takže aj ta vlhkost venku nad 90 co ted je,mi nedělá dobře..a tak to mám asi z toho.jsem po tom porodu nějaká slabá asi.
a co vy holky,jak vy prožíváte ty horka co ted jsou?právě čtu na netu,že budou tropy do úterka...

mscat
2. júl 2009

AHOJTE HOLKY
Andy tak to je dobře že už je ti líp...už aby jsi byla upllně v pořádku 😉
tak já osobně prožívám horka těžce..nemám rádaq vedro..já mám zase pro změnu od porodu vyšší tlak a mě je furt vedro právě že i v zimě.všichni kabáty a já můžu pomalu chodit v tričku fakt 😒 🙂 takže jsme bohužel zalezlý doma .já nevydržím být venku...a fakt budou tropy do uterka..hmm no to asi budem muset dát bazen teda aby jsme to přežili 🙂 😅 😝 ješte ale nevím kam 😀

michalag
2. júl 2009

andy, tak snad to uz bude len lepsie 🙂

ja tiez velke horucavy nemusim, mne staci tak do 25C ..... a Terezke vsetko naj k 1 mesiaciku 😵

michalag
2. júl 2009

Inak Ahojteeeee 🙂 🙂 🙂 ,

mscat
2. júl 2009

fuj to je vdro ted sem byla uspát malého a v pokoji je 28 stupnu...to bude spat chvilku 😝 😒
miška můžeš mi sem prosímtě hodit na ukázku ze pár tvých grafů..prosím 🙂 i WK i FF díky 😉

mscat
2. júl 2009

halooo holky šupnite mi sem nějaké ty grafy prosím..ovulační 😉

michalag
2. júl 2009

mscat pockaj 😉

michalag
2. júl 2009

mscat, uz som ti poslala aj hlasy 😉

michalag
2. júl 2009

k nam ide nejaka brutal burka 😅 😝

mscat
2. júl 2009

JÉ DĚKUJI MIŠKA 😉 😵 za hlasy
nám ted nešla elektrika na celé ulici ale bouřka tu není tak jsem byla zoufalá bez pc a tv 😕 😅 😀

mscat
2. júl 2009

miška kukneš se na můj zatím sice krátký grafík..?ted ty teplotky jsou živější totiž proto jsem chtěla vidět něčí graf ovulační..o kolik ta teplota může skákat víš...anovulační jsem viděla že tam to ješte víc skáče třeba až o 0,4..což mě nee ale ted se teplotka víc projevuje 😀 😝

mscat
2. júl 2009

miška prosím můžeš ješte nějaké grafíky? 😉 😉 😉 😉 i wunschkinder a ješte ff 🙂 děkuji děkuji 😵

mscat
2. júl 2009
mscat
2. júl 2009

áááha ty jich tam máš povíc já su hlůůůpá 😀 😝

michalag
2. júl 2009

to su vsetky ovulacne 😉 .... tazko sa vyjadruje este ku grafu, ale podla mna mas dost vysoke teploty nato ze si na zaciatku cyklu

mscat
2. júl 2009

HMMM no ale to budou asi zřejmě mé normální teploty..i přece gambi ne?ta má taky takové teploty kolem 37 je její normal...uvidíme jak se mi to bude vyvíjet dál 🙂 máš je ovulační ale pěkně divoké mě přijdou 😀

mscat
2. júl 2009

cambi teda 😀

flyangel
2. júl 2009

Ahoj baby...nasla som si pozivny testík 😀 😀 😀 😀

venyska
2. júl 2009

flyangel: moooooooc gratuluji.Můžete skouknout můj ovu testík?Je ok?Mám lehce tvarohovitý výtok,je to normal?

flyangel
2. júl 2009

Dakujem Venyska..dufam ze som vtom...lebo este u dr som nebola...ktory si dc?lebo na ovu testiku by si mala mat obe ciarky rovnako silne...a tvarohovity vytok znaci mykozu-cize kvasinkovu infekciu...

michalag
2. júl 2009

fly 😲 😲 😲 , blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 .... ale zatial len potichucku, aby som to nezakrikla .... supeeeeer spravicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

michalag
2. júl 2009

fly, neodfotis, nech aspon vidime ako vyzeraju pozitivne testiky 😅

michalag
2. júl 2009

🙂

flyangel
2. júl 2009

dakuuuujeeeem 😀 😀 no dufam aj ja potichucky ze to bude iste...prsia ma strasne bolia...no a Miska ak som tehu uz som potom v 5tt a 4dni lebo mrchu som mala az 5dni ale slabsiu ako inokedy a vies tie vodove tieniky som mala...a kvoli priznakom a predtuche som si dnes kupila zas testik a uz tam boli jasne //

michalag
2. júl 2009

fly 🙂 🙂 🙂 .... tak ale super, ja tym vodovym neverim, ale ked sa ti uz ukazali krasne // tak je to iste uz len nech to potvrdi aj Dr. 😉 🙂

flyangel
2. júl 2009

ano presne tak...vodove boli pred aj kratko po mrche a teraz uz mrcha je prec tyzden a mam pekne // no len sa bojim ci to nebude nieco zle ak sa hcg zachytilo na testoch az teraz...

mscat
2. júl 2009

FLY 😲 😲 😲 😲 😉 paráda...gratuluji ale taky potichoučku 😉 😕 zkus jsem dát ten testík jak říká miška...at vidíme jak vypadá pozitivní.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre