Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
18. jan 2010

monky1- snazime s eod rijna 🙂dekuji 🙂 🙂 🙂 🙂

msact-kde jsi 😢 😢

michalag
18. jan 2010

mona, gratulujeeeem !!! 😵

michalag
18. jan 2010

a kde mame Mirku??? 😕 😕 😕

ja som si trochu zdriemla od 11:30-14:40 😝 🤐 , tak som zvedava co budem robit vecer 😒

monaberuska1
18. jan 2010

michalag dekuji 🙂ja hledam a vyhlizim aji mscat....dneska mela kontrolu

andy2306
18. jan 2010

no právě-měla kontrolu-ale už v deset.pochybuju,že v tomto počasí lítá po městě tak dlouho s malým.snad se nic nezstalo a nenechali siji ve špitále...
MSCAT-KDE TĚ MÁME?NEDĚS NÁS....

monaberuska1
18. jan 2010

andy no jo ☹ vlasten 🙂a ty mas na ni icg ne????a tam taky neni???holky mate nekdo na MSCAT cislo telefoni???pisnete ji

andy2306
18. jan 2010

kdybyb yla na icq-tak je určitě i tady na koníkovi..to ona by napsala.neni zaplá ☹

andy2306
18. jan 2010

přes icq jí jde psat i na mobil-tak jsem ji napsala,snad ji to dojde.ale asi neodpoví....nemá číslo na mě na mobil

monaberuska1
18. jan 2010

andy a podepsala ses , jejda tyjo snad je vse vporadku ☹

sonidlov
18. jan 2010

ahojte tak mscat kde si sme nedočkavé....
baby chcela by som sa opýtať či je možné aby som chodila stále na wc dnes som bola už raz na malej a stále potrebujem
nebolo by to skoro keby náhodou to konečne vyšlo?

andy2306
18. jan 2010

soni-ahojík.a kolikátý dc jsi?já už týden před mrchou běhala na wc.....držím palečky.kdy budeš testovat?
ano-podepsala jsem se,a napsala,že ji čekáme na koníkovi.

mscat
18. jan 2010

ahojte holky

jejda moc děkuji že na mě tak myslíte... a že se tak strachujete.
však jak jsme byli v nemocnici tak mě strašně štvalo že nemám na nikoho tady číslo...hned jsem chtěla psát ale uvědomila jsem si že nemůžu 😅 😝
a až o půl 4 jsme dojeli dom..rychle se převlékli usušili,najedli....a až ted plus minus mám čas napsat.

tak čekala jsem u dr.asi přes dvě hodiny než mě vzala.vzal mi jen krev a další hodinku a půl-až dvě jsme čekali ještě na výsledky.to malý naštestí prospal..jinak jak jsem byla nervozní to bych asi na něj neměla vůbec náladu div jsem si si i nehty na nohách neožrala 😀 😅

takže hcg je 987,7 🙂
takže stouplo prý hezky vypadá to že je to ok 🙂 a jsem asi tak ty 4tt.
jsem objednaná až na 1.2...to už by mělo jít prý pěkně vidět. 🙂
špinění-klepu mi ustálo už uplně.tak jsem si nakoupila plno zákusků,řecký salátek-velký 😀..a plno papáníčka...jelikož se mi teda ulevilo po výsledkách 😅

monky:gratuluji k holčičce...jinak já si zase nedokážu představit že bych měla druhé holku.brala bych spíš kluka...takže je to spíš o zvyku asi od toho prvního dítěte 🙂
ale jinak je mi to samozřejmě fuk hlavně at je zdravé naprosto. 🙂

mona:tobě pogratuluji až z krve 🙂

monaberuska1
18. jan 2010

soni taky cekas??taky cekam na mscat☹snad to ma dobry sakra ☹teda to je parad kdy budes delat test?????

andy hm, sakra, aha no vidis🙂tyjo ja si to tady zmenim az pujdu do prvni poradnya rekne mi vkilkatym jsme ukazuje mi to nesmysli.tam budu mit snazilka 😀

mscat
18. jan 2010

andy:nic mě nepřišlo jinak bych na icq určo odepsala 😉

monaberuska1
18. jan 2010

mscat🙂no parad teda ja s euz normalne bala ze se neco stalo ☹ hele ja taky cekal 2 apůl hodiny nez me vzala ☹ ☹ ☹ zitra budu vedet krev 🙂no me doktorka rekla primo ze tejhotna jsme ale ze jeste nic nevidi na ultrazvuku a rika aha prvni jsme videli taky az v 8tt ze ano?? 😀
me totiz malou vunec nevideli videlio ji na ultrazvuku az v 8tt tak se divala do papiru ze muzu mit to same prave :_D 🙂 ase nejake silne steny nebo ja nevim neco o stenahc mluvila tak nevim, takze jela vysetreni nejvic po hmatove :-d 😀 😀 😀 😀 😀 tak uvidim krev jak dopadne zitra 🙂ptala s eme aji na prsa jeis boli a to ja na ne trpim teda ani sprchu na ne nemuzu pustit ☹ ☹ ☹ tak uvidim 🙂

monaberuska1
18. jan 2010

a kyselinu listovou 3 krabicky mi napsal .-D 😀 😀 😀

sonidlov
18. jan 2010

dnes som 26 dc a stále chodím na wc od dneska asi som prechladla
v čera som robila testa nic mal síce citlivosť 25 iu a robila som ho poobede ale ja si už namýšlam a vidím všade tienik mne už z toho šibe :( 😖

andy2306
18. jan 2010

soni-a máš stínek na testu?nebo ne?doufámže najdeš brzy právoplatnou čárečku

andy2306
18. jan 2010

mscat-super,ulevilo s enám 😉

sonidlov
18. jan 2010

ja neviem normálne ked pozrieš tak nie ale ked sa zadívaš tak by som povedala že niečo vidím a zase musím na záchod strašné
😒

monaberuska1
18. jan 2010

soni. tak udelej testik, nekdy se najde duch aji pred MS ty mas DC 28?????

sonidlov
18. jan 2010

ako kedy tak 29-31

sonidlov
18. jan 2010

to nie je normálne aby som po 8 minutách chcela zase cikať to bude asi prechladnutie

monaberuska1
18. jan 2010

soni, no anebo ☹ a nenachladla jsi???? ☹

sonidlov
18. jan 2010

asi áno
😢

andy2306
18. jan 2010

soni-ale houby-žádné přechladnutí-nic.nepřipouštět si to-a věřit... 🙂

monaberuska1
18. jan 2010

soni byt tebou udelam test, 😉 😉 a pak uvidis a nebo cekat na MS kdyz nepsijde hned curat na papirek 😀 😀 😀 😀

flyangel
18. jan 2010

ahoojteee....mona beruska taak ja si myslim ze je to na 100%ze si tehulka...a to ze male nebolo vidno nevadi najblissie ho uz urcite uvidite 😉 mscat nooo super tak sa tesim ze hcg krasne stuplo 😀 ja by som chcela mat aj chlapceka aj dievcatko.. 😉

monaberuska1
18. jan 2010

flyangel 🙂moc dekuji 🙂no tak snad krev bude dobra🙂a priste na ultrazvuku uz uvidime vice 🙂moc dkeuji🙂a ty mas deti??nebo jeste ne???to je parad ze semka chodis 🙂

flyangel
18. jan 2010

😉 monaberuska 😀 😀 nie moja ja este nemam deticky ale velmi by som ich uz chcela mat...my sme sa snz asi 4mes potom to vyslo ale prilis skoro to skoncilo-mikropotrat ☹ inac by som by som uz teraz vo februari rodila..takze po tomto som sa rozhodla ze si po Bc spravim aj mgr..takze este pol roka dajak vydrzim a potom sa zas zacneme snazilkovat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre