Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
22. jan 2010

andy ahojky 🙂¨¨

soni tak co??prisla mrška??nebo ne???

mscat, jaks e citis, jak pise andy 100% s ni souhlasim 🙂prijde to co ma prijit :_)takze to bude dobre hele 😀 😀 😀

andy2306
22. jan 2010

ahoj moni-jak je?
já si v rámci zdraví a hubnutí udělala medový zábal-a zapoměla jsem,že jsem na med alergická-takže mě ted lechtá celé tělo a mám červené fleky..krása..... ☹ ☹ jinak se mám fajn.
a co vy?

mscat
22. jan 2010

mona však já celou dobu říkám že stane se to co se stát má. 😅

cítím se právě že dobře.nic mi není....až na to že si stále vesele špiním ale žádná novinka.zkusila si testík jak sílí čárka?

sonidlov
22. jan 2010

baby mrcha ešte neprišla ale dojde test som robila dnes ráno a nič. Test z pred 3 dní bol tienik , ale dosť slabý takže nič.uvidíme hm...

andy2306
22. jan 2010

holky-mám špatnou zprávu.
psala mi mscat na icq at vám dám vědět,ale vůbec se mi do toho nechce:

začla krvácet-jede do nemocnice.dala jsem ji číslo...aby mi pak napsala,jak to s ní vypadá.myslete na ni.držte pěsti at se mimi udrží...ach jo.

cambina
22. jan 2010

mscat jela do nemocnice. , začala krvácet...doufám, že to nic není, že je to jen třeba hematom a mimi se drží...
moc doufám!!!!!

cambina
22. jan 2010

andy 😕

andy2306
22. jan 2010

cambi....ona mi psala,že ty to víš...ach jo.....ona to celou dobu tušila,že to neni dobrý.holky ji tu utěšovali,že to neni nic zlého-a já taky.ale ženská to cítí..je to její tělo.já stále věřím že to ještě nemusí byt špatné.hodně ženských krvácí a leží ve špitále.akorát nevím,co bude s malým,pokud to bude jeji případ.doma to má na peklo s mamkou,její chlap v praze-navíc bydlí u nich-to je fakt veselé ted.

andy2306
22. jan 2010

ted mi ještě psala sms-že děkuje a že určitě dá vědět.

kessy11
22. jan 2010

ahojte babule,

jáááááááj mscat moc moc držím palčeky, aby to dobre dopadlo,myslím na teba, moc moc moc 😕

ani sa mi nechce písat o sebe (inak všetko ok,supla som fotecky), andy díky za mail, krásne 😉 no budem netrpezlivo čakat s vami ako mscat dopadne, moc jej prajem aby to bolo dobre.

m.o.n.i.k.a
22. jan 2010

juj holky ☹ mscat drž se, ty a hlavně mimi ☹ zase sem nakouknu, jak to sněma vypadá.....

sonidlov
22. jan 2010

mscat myyslím na teba a nech je to dobré len to si prajem ☹

andy2306
22. jan 2010

já věřím,že napíše že je to jen čísté krvácení-že mimisek tam je a žije.ještě nepsala,jen před hodkou že ji dojede její z prahy hlídat malýho.
kessy-malý je nádherný...moc pěkné fotečky 😉 klidně o sobě napiš.tady se píšou dobré,i špatné věci.těch dobrých by se tu mohlo psat radši víc...dnes je fakt blbý den.
můj manžel se vrátil s práce s ovázanou rukou-pořezla si prst až na kost-aj omdlel v práci.vezli ho kdr.bylo to na dva stehny,ale zašit si to nenechal,tak je doma.... ☹
moni-jak je tobě?soni budeš testovat?

flyangel
22. jan 2010

Ahoojte...joooj pridem tu a co vidim ze nasa mscat zacala krvacat...myslim na nu a verim ze to bude nejaky hematom a mimi sa udrzi 😔 drz sa moja a myslim na teba

sonidlov
22. jan 2010

andy nie nemám doma test počkám asi do nedele uvidím a rozmýšlala som či nebudem mať posunutú mrchu kôli liekom na šťítnu žlazu , lebo mi menila minulý mesiac dávku no uvidím stále mám pocit zo spodu vlhkosti ako keby som už mala dostať. Prsia mám už cc týžden citlivé, ale to mávam tak cca 3 dni pred mrchou.No uvidíme nejak tomu nedávam nádej aj ked dnes som asi 16-17dpo.No myslím na mscat moc moc.Inak ako tu písala svoje pocity a príznaky tak to bolo ako ked ja som mala mimomater...pred 1,5rokom , no dúfam stále, že ona to bude mať dobré.

sonidlov
22. jan 2010

kessy samko je prekrásny 🙂

sonidlov
22. jan 2010

andy nevieš niečo už o mscat? budem tu čakať na info.

xena1
22. jan 2010

soniiiiiiiii ahoooooooooooooooj....akoooooooooooooo????

andy2306
22. jan 2010

soni-ona se mimoděložního bála celou dobu.ach jo...ješě nic nevím holky.....
držím ti soni palce,aby ta mrcha mrchatá tentokrát nedorazila.....dobrou noc.

sonidlov
22. jan 2010

xeniiii ajjoojj
andy dobrú noc

sonidlov
22. jan 2010

xeni čo máš nové?

xena1
22. jan 2010

no ako?????????

sonidlov
22. jan 2010

ešte nič , ale ona dojde asi v noci alebo zajtra.Inak mám termín k novému gynekologovi.a ty čo máš nové?

xena1
22. jan 2010

soni tak snad nebude treba noveho gyndosa,ale mozno je fesak 🙂 ale vazne,drzim palce nech nepride....a citis sa ako??
ja idem v pondelok na IUI,bola som na folikulometrii,po clostyle mam 5 dominantnych folikov,tak som zvedava

sonidlov
22. jan 2010

normálne len som zo spodu vlhká a mám pocit ako by mala už dojsť prsia mám citlivé inak nič.....no gynekologa by som aj tak menila a fešák hej môže byť uvidíme hi hi....
držím ti palce na pondelok nech to vyjde a možno budeme naraz tehu jááj

xena1
22. jan 2010

tak tu mrchu odozen a pekne ma pockaj....inak aj som bola minuly mesiac strasne vlhka...a krcok nesledujes???ten ma nesklamal

sonidlov
22. jan 2010

nie nesledujem ho ale teraz som ho pozerala ale nviem to posúdiť ale zdá sa mi zavretý

xena1
22. jan 2010

tak je dobre,mne den dva tri dni pred mrchpu makkol a vystupoval vyssie...

sonidlov
22. jan 2010

no ale ja ho mám vysoko tak príde nevadí

xena1
22. jan 2010

nic nie je nemozne... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre