Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

korenka
autor
28. jan 2010

ahojte moje babuľky!!! 😎
som už doma plná zážitkov,z výletov v Belgicku,aj koncertu Depeche Mode.
Mirka,je mi to ľúto,čo sa ti stalo a viem moc dobre,čo prežívaš...
Ja ešte 2 týždne čakať na výsledky,ak budú dobré,ideme ihneď na insemináciu,tak držte palce! 😵

xena1
29. jan 2010

korenka,drzim palce....ako ten cas preletel...vela stastia...

andy2306
29. jan 2010

xeni-a co ty?byli jste tam?

korenka-tak to je fajn,že jsi si to tam moc užila.to ty potřebuješ.a jak píše xenka-jak to uteklo.v říjnu jsi ještě byla zdrcená že jak dlouho-a už máme únor za dveřma.....ale tak ono to možná uteklo jen nám,že? držíme palce,to víš že ano......a moc. 😉

monaberuska1
29. jan 2010

kořenka, ahojky 🙂teda tak sup semka s nejakyma zážitkama .-) 😉
určitě držet palečky budeme :_) 🙂 😉 ale já držám pěsti ty nosí štěstí, palce prej dostaneš kopance 😀 😀 😀 to s etak říká 😀 😀 😀 😀 takže držím pesti pro to štěstí 🙂 😉

xena- ahojky a jak vam jde snazilkovani vubec??? 😉 🙂

andy ahojinky odepisu hend jak to bude mozne jsme ted tady jen na skok mala mi problila celou noc, musim jit uklidit velkou pohromu a navic ja dneska rano se taky pobl...... 😲 😒 takže asi už začínají nevolnosti, u malý jsme je měla až ve 3 mesici 😖

andy2306
29. jan 2010

jojo monaberuška-to jsi v týdnu,kdy už to začíná-byt zle.mě do 6tt taky bylo skvěle...a pak konec.jestli se necítíš,tak napiš kdy chceš to nevadí...a co je malé?

mscat
29. jan 2010

ahojte

korenka:děkuji...a tobě moc držím pěstičky na IUI!!at se juž konečne zadaří!moc ti to přeju. 😉

mona:a copak je malé?tak at je to brzy dobré.asi to bude nějaký virus.hlavně at ti hodně pije.

já jinak taky držím pěsti ty nosí štestí..tak jak píše mona...palce nedržím dostaneš kopance. 😅 😝

monaberuska1
29. jan 2010

mscat 🙂ahojky 🙂 jka pak s emáš???je to lepší?,co malej?? 😉
malá já nevím horečky nemá jen má hroznej kašel a rýmu 🙄 a byla hrozně zahleněná, tak to asi ze sebe musela dostat 😀 😝 no ale ted rano ji bylo lip tak snad tahle noc bude lepsi 🙂 😉

jojo taky to znáš viď 🙂 kopance a štěstí hihi 😀 😀 😀

andy- 🙂pisla jsem ti na mailík 😀 😉 malá má ted jsme to písala mscat🙂je zahleněná, má kašel a rýmu, ale horečk ne🙂a mě jen po ránu bylo opravdu blbbě ☹ ale etd uz dobry 🙂 😉

andy2306
29. jan 2010

já ze zásady přeju palce..protože se vždycky palce drželi...a pak někdo až vymyslel to st ěma kopancama.palec když držíš,tak ho stejně držíš v pěsti.....takže držíš vlastně oboje... 😉
to je blbé s tou malou...to jsme ještě nikdy neměli nějaké zahlenění,zvracení,průjem-nic.nás trápí když už,tak jedině rýma.ani kašel neměla snad nikdy.....myslím ted haničku.terezka má ted kašel poprvní,ale pohodička teda-spala celou noc v kuse i s kašlem,i s rýmou.i ze zubama.ona je nějaká v pohodě po tatínkovi asi.hanička je větší nervák po mamince prý 😀
teda ale bojím se,že my si ty nemoci pak vyberem všechny naráz a jednou tolik.... 😒 ☹ ale já jako děcko bývala zdravá jak řípa a jsem ted,pořád.já nemívám angíny,chřipky-nic.aj když jsoudoma všichni nachlazení,tak já málokdy to chytnu.to můj je nachlazený 12 x do roka.

mscat
29. jan 2010

mona:tak snad už bude malé lépe.

no..tak u nás to bylo taky vždy v pohodě....malý spal taky krásně i s rýmou,i se zubama..no s čímkoliv.
jsem byla vždycky i překvapená že na to jak měl chudato plný nos a nemohl dýchat,tak se ani nevzbudil.

no ale jak píšeš andy....mě malý do 20ti měsíců měl maximálně jeden den rýmu,,nebo jednou teplotu ke stoličkám.
a pak minulý rok v té zimě jak už víš...to si vybral téměř dva měsíce v kuse a s tou nemocnicí.když už tak pořádně teda.no a jinak byl nemocný 3x za rok ted.v lednu,v srpnu a prosinci.ale když už ..tak fakt to stojí za to...bud zvrací..a nebo ted nemocný až pomalu na nemocnicu 😝
ale jinak se drží dobře.to nebude po mě..já byla střízlík věčne chcíplý s angínama.taky ani nesmím darovat krev.
a naše sabina...ta leží pořád s něčím. 😅 🙄

mona:jo jinak je ok.dnes se jdem podívat na ten byt
http://www.sdk-reality.cz/Stranka_Nemovitost,La...

snad se vám to už otevře.samozřejmě koupelna...ta by se hned předělala to jádro je strašné 😅 plus podlahy...ale jinak tam není moc nutná rekonstrukce.což je fajn a byt není ani drahý.a je veliký.tak snad nám to vyjde.byla bych moc ráda.!!

andy2306
29. jan 2010

mscat-opět to nejde otevřít...škoda.a kdy tam jdete teda?myslím na vás,aby vám to vyšlo.
hanička tat eda nebyla nikdy a zatim se drží a to má už 4 roky.tak uvidíme.pokud má po mě dobrý základ,tak to bude dobré furt.a nebyt mojeho,tak ani terezeka neni nachlazená,sama od sebe ještě nebyla.vždycky ju někdo nakazí.
tak zkus poslat lepší ten odkaz at to vidíme

m.o.n.i.k.a
29. jan 2010

Ahojte....
Cambi, prosimtě napiš mi, kdy se dávaj přihlášky na tu Tvou školu a kde to je teda? Děkuji 🙂

monaberuska1
29. jan 2010

mscat- taky mi to nejde porad otevrit sakra ☹ ☹ ☹

no tak teda ANDY a MSCAT to máte dobrý .-)mlaá mi teda spínká celou noc od dvou měsíců aji přes zoubky to byla práda 🙂 nem,ůžu si na spaní ztěžovat 🙂ale když jí je blbě tak to vím že spaní nějaký??to nebude 😖

a máte to dobrý v těch nemocí, malá moc nemarodí ale když už tak už jak píše mscat, ale teda jednou jsme už byli aji v nemocnici, měli jsme jestli jste někdy slyšeli Rotavirová infekce 😲 😢 😔 to bylo horzný ☹ malá na kapačkách, jen ležela, to bylo děsný pořád sem bulela u ní u postele, byla jsme sní smaozřejmě v nemocnici ☹ ale dostala se ztoho perfektne 😉 🙂

andy2306
29. jan 2010

mona-na ty rotaviry už je i očkování,to muselo byt mazec teda fakt-to bych nechtěla zažít tohle aby mělo moje děcko,zvracelo a průjem.ale když už to děcko má čtyři pět a chytne to,tak to se dá přežít,ale tak malušké to je hrůza.jinak do pěti let to chytne prý naprostá většina dětí-jednou taký průjema zvracení.
já si taky nemůžu stěžovat na terinčino spaní vůbec od miminka-jsem s ní vyspaná krásně.je zlatíčko.hanička se budila každé tři hodiny-ale taky nikdy neprobečela noc ani den,anit erezka ne.a hanička spala celou noc od deviti měsíců....ted jsme byli s kámoškou a jeji malou v restauraci a s naší hanulou-na hranolkách.tatínci hlídali doma miminka,tak jsme měli dneska takový odlehčený den-tomu říkám,když mám na starosti jen půlku dětí 😀 😀
a moni-díky moc.ty víš za co 😉 😉 😉 😉 😉

monaberuska1
29. jan 2010

andy- no bylo to hrozný ☹ malý byl 1 rok a půl 😒 😖 malá měla hroznej průběh ☹blila pořád, horečky úplně hožela, nejedla 3 dny nepila 3 dny ☹byla úplně unavená vubec nechodila, ja sme myslela že se zblázním strachy ☹ ani jí nevadilo píchání na tu kapačku ☹ byla tak vysílená, tak dehydrovaná děsný ☹ ☹ 😔 😔 nechci to už nikdy zažít je to horzný ☹ ☹ ☹

je tak to jsi měla s holkama taky dobrý 🙂mnam teda holky vy jste se teda takhle bavili 🙂mi jsme cely den doma 😀 😀 pac manžel má angínu a malá je taky amrod, takže domácí pohoda na gauči, já byla ještě chvilku v dílně 🙂
anduško vůbec neděkuj 🙂nemáš za co ráda sme ti to udělala 🙂

xena1
30. jan 2010

ahojte kocky...
andy,ano boli sme na IUI v pondelok,trocha to bolelo lebo mam maternicu naopak a tym padom aj krcok inak tak s atazko doki dostaval do maternice ale potom ok...pocas aj po vykone som sa citila ako na mrchu ale inak v pohode...mm ma slabsie spermosky a nie vela,tak uvidime...momentalne berem utrogestan,a som z tych hormonov nejaka rozbita:zmeny nalad,pazravost,citim vajecniky,brucho mam nadute a tak...ale vsak to patri k tomu...
mona,tento mesiac je tak hekticky ze sa nesnazime vobec,jedine cez IUI 😀 asi o dva dni sme este boli spolu ale bolelo ma brucho tak teraz klud.... 😉
mscat....co bytik,uz ste nieco zohnali???kedy sa stahujes???uz potrebuje ssvoj pokoj....vsak??myslim na teba...

monaberuska1
30. jan 2010

xena- aha , tak to jo 😉

krásné ranko všem 🙂 já jdu uklízet dneska budu děat lívance tak ty stačí až v 11 zadělat a začít dělat 🙂tak apson tady poradne uklidim .-) 😀 😀 😀

xena1
30. jan 2010

mona...si mi narobila chute s lievancami 🙂

andy2306
30. jan 2010

xeni-a kdy budeš vědět,jestli to bylo úspěšné nebo ne?řekli ti něco jak se máš hlídat a tak?budeš testovat kdy?doufám,že další pokus nebude třeba.moc ti to přeju....
moni-ahojík-no teda-lívance.já bych si dala hned.já dělám segedinský guláš-nebo teda už je hotový.musela jsem taky umyt zem,vysát,peru,za chvilku jdu uspat mimi...klasická klidná sobota 😉

xeni-tak vidíš-už máš chutě,tob y mohlo byt dobré znamení co?

mscat-co ten byt,byli jste se tam podívat?a jak to dopadlo-berete?kdy by byl volný?

xena1
30. jan 2010

andy,
mam sa otestovat 14dni po IUI a ak bude test negat mam vysadit utros a do 2-3dni by som mala dostat mrchu,ak bude pozit pojdem na krv a sono...cize testit budem asi na buducu nedelu...s tymi priznakmi to bude asi diskutabilne lebo vela ovplyvnuju hormony...mala som trocha divoky tyzden,mam jedno nie moc dobre znamienko,tak som sa zlakla a boal na koznom a potom som si nasla take drobne hrcky v podbrusku...znamy gyndos ma pozrel vraj je ot reakcia na hormony...tak som poppri tom nemala moc myslienky na tehu...

andy2306
30. jan 2010

xeni-takt o se ti ale vůbec nedivím.já bych šílela-já se bojím nemocí a všeho...a hned jakmě někde pichne,tak už mám rakovinu a bůhví co.tak hlavně že jsi se lekla zbytečně.....a za odměnu z aleknutí budeš mit doufám pozitivní testík.a kdyby to nedej bože nevyšlo,tak půjdete znovu?

xena1
30. jan 2010

andy ja som presne taka ista,uz som sa videla v truhle... 😒 a to som este k tomu zdravotna sestra..tak znamienko treba odstranit ale nie je to az take urgentne...ak to nevyjde,tak pokracujeme v tom istom kole hned dalej..2X a potom asi umele..mala som 5dominan.folikov tak snad sa aspon jeden ujme

andy2306
30. jan 2010

xena-doufám,že ano.zasloužíš si to hrozně moc.stejně je to zvláštní-máš dvě děti-člověk by řekl,že by neměl být problém že,a ono to u třetího nejde.otěhotnět fakt dneska neni žádná banalita-spíš opravdu velký zázrak. ☹ ale ty jsi statečná-vydržíš pro to i nějakou tu nepříjemnost.no páni-pět dominantních-tak kdyby se takchytli všechny,co?pět dětí k těm dvěma co už máš..... 😀 😀 😀 a kdyby to byli dvojčátka,byli byste rádi nebo v šoku 😨 😅 😉 ?

xena1
30. jan 2010

andy,dakujem...no je to zvlastne ale to aj vekom a urcite aj inym partnerom...no som statocna ale na 5torcata sa necitim,aj lekarovi sme povedali ze max dvojky 🙂

andy2306
30. jan 2010

a ten dr.tomůže ovlivnit kolik plodů se uchytne?
ty-a xeni-proč nemáš žádné fotky v albumu,co?děcek a tak.já ted dala do albumu šest nových foteček---
a ty tam nemáš nic. 😖

xena1
30. jan 2010

jooj andy ja nie som moc v tom zrucna davat fotky ale v dohladnej buducnosti nieco vymyslim... 🙂
tvoje kuknem..
ovplyvnit to nemoze nikto...

andy2306
30. jan 2010

no to se musíš naučit-abys nám pak sem mohla dávat testíky pozitivní,fotečky z ultrazvuků a miminka až bude na světě........takže řekni manželovi....i děckám,ti tomu kolikrát rozumí víc jak dospělí 😉

andy2306
30. jan 2010

mscat-tak co?co ten byt-byli jste tam?jak to vypadá?

xena1
30. jan 2010

nieco stym urobim 🙂

pisalka
30. jan 2010

Dobrý den děvčata, omlouvám se, že vám vstupuju do diskuse, ale mám na vás takovou prosbu...podle tématu diskuse si myslím, že se asi správně obracím na vás..tak tedy..je možné, že bolí břicho ještě po ovulaci? Myslím, že jsem měla ovulaci tak někdy uprostřed týdne. Bolel mě levý vaječník, teploty sice neměřím, ale mám už se trochu vypozorovanou a tak si myslím, že to ovu byla. -pak se mi najednou na dva dny ulevilo a dnes mě zase zase začalo bolet břicho. Jak to bývá u vás? Omlouvám se ještě jednou, že vám sem vstupuji a díky za každou odpověď..

xena1
30. jan 2010

pisalka,vitaj medzi nami 🙂 asi je to indivindy,kazde telo reaguje inak,mna pobolieva podbrusko hocikedy po ovu az do ms...ja to beriem tak ze sa tam proste nieco deje,prebieha urcity cyklus tak telo nejako reaguje...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre