Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
30. jan 2010

xena, vid??já jsme sich snědla 6 😲 😲 tak jsme zbalila manžu a malou a šli jsme pěkne na procházku 😀 😀 😀 😀 ale teda mnam 🙂andy mam segedin, ten mi chutna taky mnam .-) 🙂 😉

pisalka myslím že je to indivuduální jak píše xena.

xena1
30. jan 2010

aj segedin by som si dala... 🙂 mne sa dnes nechce ani pohnut z domu,ani v dome... 🙂 jedla by som ale mam taku hnusnu kyselinu a grgam jak najata...
pisalka neboj vsetko je ok

mscat
30. jan 2010

ahojte já jen na skok

xena:držím pěsti aby ti to vyšlo velmi! 😉

jinak jsem si upravila první album..něco tam popsala přidala...kdo chcete můžete počíst třeba.tak pa

pisalka
30. jan 2010

Díky všem moc za odpověď. Já se v sobě zatím moc nevyznám. Snažíme se zatím jen tři měsíce, tak to ještě nemám tak vykoukané. Navíc mám podle doktorky dělohu nataženou na pravou stranu, nevím, ale podle některých mých info je to problém, že se moc otěhotnět nedaří. Tak uvidíme.Já si moc naděje nedělám, doktorka mi řekla, že se uvidíme za rok. Takže mi tak nenápadně naznačila, že to asi nepůjde jen tak. Když jsem se to dozvěděla, tak mi to bylo líto, ale už jsem se s tím smířila. Počkám ten rok a pak uvidím.

xena1
30. jan 2010

mscat...ahoj...dakujem a drzim aj ja tebe...uvidis podari sa chce to cas...
pisalka...tri mesiace nie su vela,ale ak uz teraz vies ze je nejaky problem treba ho riesit...

pisalka
30. jan 2010

Díky za odpověď. Já vám nechci narušovat diskusi, už se všechny dobře znáte..tak se mějte krásně a díky za radu 🙂

mscat
30. jan 2010

pisalka:a třeba co víš..třeba se zrovna zadaří 😉

xena:děkuji....já mám ted tolik velmi moc starostí že už toho mám celkem plné zuby... 😅
našli jsme si byt no a jdem vyřizovat ty peníze...a bude to teda dlouhá cesta ještě...a asi půjdu i do práce..no a ještě rychle dodělat konečně ten řidičák...at už mám aspon něco z krku.jen kdybych nebyla fakt upřímně tak shnilá se to naučit,,no ale musím.jen nevím kdy teda..přes den nehrozí..to není kdy.a večer jsem ráda že chvíli vidím na oči a pak padnu 🙄
ale já vím..výmluvy...ale teda fakt stupidní období toto.na jednu stranu jsem ráda že to takto dopadlo.protože když by mi bylo špatně...a k tomu těhulka na rizikovém...nevyřídila bych vůbec nic a měla bych stejně ted samý stres jenom. 😔 .teda nejsem ráda že to tak dopadlo..ale beru to jako na tom pozitivně aspon trochu.že by na to ted nebyl klid ani čas..prostě nic. 😔

xena1
30. jan 2010

pisalka,stale sem niekto pribuda....nic nenarusas...kludne prid a diskutuj s nami....ano uz sa pozname a rozoberame aj ine veci,do toho rychlo vojdes a podstata sa nemeni... 🙂

mirka,mozno by si sa trapila cele tehu a nemuselo by to dopadnut dobre...radsej z kratsej cesty...
kupite bytik,bude smat klud,svoje vsetko,pracu,vodicak ukonceny a konecne klud pre babo...veci sa deju ako sa maju,aj ked v prvej chvili bolia a my nechapeme...cesta za stastim byva niekedy vystlana trnmi....my tiez teraz vybavujeme uver,tak viem o com hovoris..

a myslim ze by si si potom mala najst poriadneho lekara,nech ty da doporiadku a mozete mat cim skor babo...

pisalka
30. jan 2010

Díky xena. Dívám se, že tvé děti mají dost neobvyklá a krásná jména? nebo se mi to zdá?

xena1
30. jan 2010

noo ten prvy ani nie,tej je Jojo-Jozef,,,,a mensi ano ten je Benjamin...on je ozaj taky benjaminko... 🙂
ty mas deticky???

pisalka
30. jan 2010

ne ne. Ještě ne. Moc ráda bych ač manžel říká, že není ten správný okamžik. -je mi 28 tak si myslím, že by už to bylo fajn. Snad se to podaří. Říkám si, že vlastně ani nemůžeme přesně vědět, kdy je ten správný okamžik? A ty by si ráda ještě jedno dítko?

xena1
30. jan 2010

pisalka,jedna mudra veta hovori,ze na dieta nie je nikdy ten spravny cas...to je pravda...samozrejme treba sa aj zodpovedne zamysliet,ale tvoj vek je akurat,ja ani neviem ako som mala tych dvoch tajfunov po roku a teraz mam 33 a uz 14mesiacov nic...ale je pravda okrem veku mam aj ineho partnera...

pisalka
30. jan 2010

Já jsem to manželovi také povídala, ale zatím to moc nezabralo. Zase ho nechci do ničeho tlačit. To by asi bylo dost nepříjemné. Nevím, ale myslím, že to u tebe partnerem určitě nebude. Na fotečce vypadáte moc spokojení a tak to je nejdůležitější. Ono se to snad spraví. Já doktorům docela věřím. Myslím, že pokud to nepůjde dlouho, tak snad pomohouu. Doufám, protože u mě to bude asi potřeba. (už jsem psala, že mám nakloněnou dělohu). No a na druhou stranu si ještě víc považuješ těch dvou pokladů co máš doma, když víš, že to byl takový zázrak je mít. Teda tak si to myslím 😅

xena1
30. jan 2010

moj priatel je mi vsetkym....my sme na seba dost naviazani..aj centrum momentalne navstevujeme stale spolu...prezivame to spolu...aj chalani ho maju radi a aj ja jeho syna...sme fajn rodinka a dufam ze aj ostaneme...
netreba chlapa do nicoho tlacit,ale jemne pomanipulovat mozes,lebo poznam takych ktori su nikdy nie nato pripraveni...ale ked sa to stane nechtiac su stastni... 🙂
moja ja mam PCO,stitnu zlazu,prolaktin,maternicu naopak,a priatel malo a slabe spermose-fajciar... 🙂

pisalka
30. jan 2010

tak to je skvělé, že držíte při sobě. já myslím, že mě manžel v tom také nenechá. Moc ti přeju ať to vyjde. A jsem ráda, že jsem mohla k vám do diskuse. Přijdu vás potom zase navštívit, teď jdu prát, abych to neděla v noci. Když chodím do práce, tak nic nestíhám. hezký večer a hodně sil...

xena1
30. jan 2010

pisalka radi ta uvidime....tu medzi nami... 🙂 ja sem tiez cez tyzden stiham malo...aj tebe krasny vecer

monaberuska1
31. jan 2010

mscat- ted jsme to dočetla, a musím říct že slzy si utírala ☹ 😔 napsal jsi to tak krásně a je to smtný ☹ ale konec už je hečí 3 mesice asupnem na to 😉 moc drzim prsticky, 😉 🙂 ted se to povede 🙂

monaberuska1
31. jan 2010

pisalka, me doktorka take rekla ze rok mi bude minimalne trvat nez otehotnim u maly 🙂a sup ja byla v tom po půl roce 😀 😀 😀 😀 tak třeba v tom jsi 😀 😀 😀
a určitě tu bud mezi námi však už se zname ne??a hod nejke foto do albumku 🙂 😉

mscat
31. jan 2010

mona:moc děkuji...já právě nejsem moc dobrá na psaní..jako na slohovky třeba 🙂 to jsem nikdy nebyla..tak jsem to psala tak jak si to pamatuji a co mě zrovna napadlo 😅
doufám že se povede brzy!!!moc po tom toužím..ale to asi víc žen tady že? 😅 ..já jen ted o mnoho víc než předtím...protože už jsem vybírala pultíky přebalovací a ták no 😅 😝
tak jindy...

xena1
31. jan 2010

mirka...rozumiem ti,ano tuzime tu po babatku kazda,ale ty o to viac ze uz chvilku v tebe zilo...nebojkaj,ja verim ze sa coskoro dockas a nebran sa tomu,neblokuj sa,je to najlepsi liek aby to prebolelo...esteze mame tie starsie decka,co nam zaberu cas aby sme tolko nemysleli... 🙂 a svoje predstavy co vyberes pre babatko si dobre zapamataj,budes ich coskoro potrebovat... 🙂

pisalka
31. jan 2010

Ahoj mscat..nevím co dodat, jen hodně sil. je to hrozně těžké to asi přijmout, nedovedu si to představit. Buď silná. Prožila sis svoje a myslím na tebe, i když se vůbec neznáme. A to myslím vážně, že na tebe myslím. -je mi to líto. Moje mamka ale také přede mnou dvakrát potratila. Vždycky o tom ale mluví jako že už jsem to byla já a jen prostě dlouho trvalo, než jsem si k ní našla cestu. uvidíš, že si ten tvůj mimísek k tobě taky najde cestu.

monaberuska1
31. jan 2010

mscat- náhodou jsi to napsala krásně,tak jak to cítíš a oto je to lepší , škoda ale že si nepsala jiný příběh kusek tvěho osudku 😖 😒 ☹ moc dobře tě chápu 🙂touha po miminko, vím vím, už člověk jako pokoukává vid?? 🙂 držíme ti ty pěstičky pořád :_) 😉 a co byt??už jste se na něj byli kouknout??

andy2306
31. jan 2010

mscat-slohovky nejsou třeba umět psát.stačí že píšeš to co cítíš-od srdce.a my si to tu vždycky rády přečtem,i když ty veselejší věci by se četli líp.ale ono to přijde všechno postupně.ted by sis těhotentví v tom stresu nestihla užít,prožít-myslet na to miminko-čeká tě samé zařizování,běhání-doma máš stres.tím nechci říct,že je dobře to co se ti stalo-nedej bože.jen že máš příležitost užít si to příště v klidu....a to je důležité pro vývoj miminka-klid.
a co ten byt-kdy jdete vyřizovat všechno kolem?jak dlouho to bude asi trvat nevíte že?zkus nám ten byt ještě poslat,jestli to půjde.

andy2306
31. jan 2010

mscat-IP

mscat
1. feb 2010

ahojte

holky děkuju

noo tak ted se mi asi po půl roce ozvala známá z porodnice co se tak 2x do roka sejdeme.má malou asi o měsíc mladší jak já Adrianka.a napsala mi že co nové u nich nic,jen že čekají mimčo!! 😔 😔 😢
strašně mě to dostalo..jak už jsem byla v pohodě..tak toto mě fakt dostalo..a zas je mi na nic...ach jo.. 😔 😔 ☹

kessy11
1. feb 2010

ahojte babulky 😉 tak mam chvilku čas, už mám upratané, navarené, oprané i ožehlené a Samko isiel von s babičkou, ale len na chvilku potom chcem isť aj ja lebo dneska je náááááááááááádherne, slniečko svieti, je príjemne a všetko je este pekné biele 😎 😎 😎
máme sa dobre, Samko je šikovný už je to s ním náročnejšie, myslím na zábavu, tak meníme hračky, hrazdičku, hrkálky, aby sa zabával 🙂je zlatý a robí nám radosť, aj ked teraz sa nám trošku pokazilo spanie, musí sa mu strašne snívať vela, lebo si mrnčí zo sna alebo sa trepe, cestuje po postielke, ale stačí pohladiť a je to lepšie, a naučil sa skoro vstávať už o 6 sme hore ale zas potom okolo 9 zalomí a ja v pohode navarím a poupratujem alebo požehlím a okolo obeda môžme íst von a všetko je hotové 🙂

mscat držím palčeky, uvidíš tri mesiace prejdu jak voda a šup ani neviieš ako budú // 😉 moc ti to prajem, tak ako všetkým snažilkám 😉

Korenka...držíme palčeky 🙂 a čo tie zážitky??...kde sú ved koncert DM nemohol byť len tak všedný, popíš niečo 🙂
Andy 😀 😀 😀 díky za fotečky 😉 mi to vždy zlepší náladu tie tvoje slniečka 😀 😀 😀

mscat
1. feb 2010

kessy:děkuji..ted jsem teda celkem smutná...vzhledem k tomu jak mi napsala před chvílí ta kamoška..no a nakonec je už rovnou ve 33 týdny.tak super... 😅 mohla mi to oznámit dřív a ne se zrovna trefit do tohoto tupého období 😅 😔 no a druhá kamoška ta má rodit v dubnu ta je v sedmém měsíci...mě asi trefí...tak jsem ted parádně otrávená.
to asi zase přejde...ach jo 🙄

kessy:super...že vám malý dělá takovou radost..a už máš s ním víc veselo co? 🙂

andy2306
1. feb 2010

mscat-je to těžké vidět,že někde přeje štěstí-rodí se děti a tak,že tobě to ted dělá zle.ale život jde dál-a ty taky musíš jít.musíš se upnout na to,co ti ted udělá radost.....nevím jaké to je,těžko můžu radit-ale vím,že bude lip.zvládneš to..jsi silná holka.

kessy-ahojík.jsem ráda,že jsi se ozvala....a jsem ráda,že se máte dobře.jojo-ono miminka ze začátku spávají líp jak když už jsou větší,protože mají víc zážitků přes den,zdají se jim sny atd.a taky chcou víc maminčinu přítomnost.ale ono se taky pak naučí v noci spát v kuse,neboj se.hanička na to přišla v deviti měsících a terezka už na to taky dávno došla-ač se umí vzbudit na kojení někdy,tak si jen cucne-ani to ne,jen se cyhtne prsa a hned je tuhá.
hlavně že ti spí krásněi přes den a poděláš si. terezka mi spává dopledne dvě hodiny-odpoledne taky,takže se stíhám i nudit-a to mě teda ale moc nevyhovuje.a ona je ještě taký klidas,že já před ní dám krabici hraček-ona už sedí,lozí-tak si veme co chce.a zabaví se a mám klid i když je vzhůru.tka se taky dočkáš,že až bude trošku větší,a vyhraje si i sám chvíli. to máš dobré,že máš po ruce babičku,co tě občas vystřídá...to se hodí.
budte zdraví a zase se nám ozvi jak se máte...krásně se to čte.terezka je už zdravá,kašlala.zítra už má 8 měsíců-to je hrůza jak to letí.ač mě to barskdo nevěří,tak je to prostě pořád takové klidné phodové mimi...no stále čekám,až se to otočí-a ono se to otočí,ale jako miminko s ní žádná práce neni.ale můj brácha byl prý taky takový klidas-a zůstalo mu to,tak že by jedno klidné dítě jsme měli?hanička zlá neni-ale je to divočák.musí všude byt,všechno vidět-do všeho mluvit.někdy je to na zabití.....tož jsem se ti vykecala...a je mi dobře 😀 😀
mě dnes vůbec neni dobře-asi tlak.chtělo se mi i zvracet chvíli,jak s emi točí hlava..a vůbec taková slabost celoková.ale měla bych mit ted někdy ovu,tak si ymslím že to je i tím.že mi to tak hapruje všechno. 😒

mscat-a co ten úvěr-už jste byli se někde ptat?tvůj je doma?

mscat
1. feb 2010

andy:jo však já to zvládnu...ale asi to bude znít hnusně sobecky..ale přeju to všechno dobré ted jen sobě..nám.
ne ostatním,ne druhým.ale nám.!vždy sem přála druhým...ted to chci pro nás.hold trošku jsem tím ted zahořkla...dnes mi psala známá že máme s malým dojít..má tu měsíční holčičku a kluka dvouletého.a nikam nejdu..nebudu se dívat jak jsou nadšení že maj dvě děti a jak malá už krásně drží hlavičku a podobně.ne hold mě to ted prostě nezajímá.tak moc toužím mít konečně se svým milovaným partnerem dítě..na které se budem těšit oba ne jen já..a všechno se se...re.to je jak naschvál no.tak to chodí 🙄

andy:ne po tom úvěru jsme ještě nebyli..čekáme až po výplatě.můj je v práci od pátku.

andy2306
1. feb 2010

mscat-chápu tě.máš na to plné právo byt naštvaná,zoufalá,unavená,zahořklá.tímto vším si musíš projít.....těmato fázema naštvanosti,trpkosti-pocitu křivdy a tak-aby jsi pak mohla byt štastná.přeju ti to z celého srdce,to mi můžeš opravdu věřit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre