Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
1. feb 2010

andy:děkuji....věř mi..že ted jsem tak zahořklá že aj se sama sobě divím jak mě to udělalo velkou ránu na duši. 😔
ale já tomu rozumím..to je prostě život..člověk si musí různýma situacema projít..aby ho to posílilo a podobně.ale kurnik..už aj toho bylo myslím dost.si vybírám teda nevím za co pořád! 😔

víš jak každé ráno ted vstávám...otrávená..naprosto jsem otrávená z dalšího dne...je mi to líto ale fakt mě ted nic nebaví!a jsem ráda že jsem ted u mamky...protože kdybych ještě měla vařit hrát si s malým,uklízet a tak podobně..tak by jsme tam asi shnili 😅 ..ani se neusmívám..fakt ne...možná chvilku s malým když mě něčím potěší...ale jinak mi chybí ten můj druhý zlobivec co je v praze a taky mi ale chybí naše soukromí.a prostě...nad vším se mi ted chce akorát tak brečet. 😅 😝
ale to je depka...to přejde 😅 😒 jdem ted s malým na procházku..vyčistit si chvíli hlavu.

monaberuska1
1. feb 2010

ahojky holky 🙂

mscat, ale dity kočko, tvá známá čekají druhé??vždyt vy taky budete 🙂 😉 plánujete to, jenom ještě malínkej čas to potrvá než budete moct začít 🙂a co dělá tvůj manža??že je pořád pryč ☹ to ti věřím, ono když je úzko tak se ti nechce ani na záchod natož něco pleskat vid?? 😢 😔 😔

andy2306
1. feb 2010

mscat-to ti věřím.taky bych nenáviděla celý svět-to se dá pochopit.ale neboj-určitě už máš vybrané.....ted bude jen líp.bude to trvat trošku,než vyřídíte úvěr,zařídíte byteček-ale prostě stejně se odstěhujete,budete sami-a bude klid-na všechno.drž se....všechno přebolí.

korenka
autor
2. feb 2010

ahojte moje babuľky!!! 😎
kessy,noooooooooooo,koncert bol famózny!!!A Dave sa už na prvej pesničke vyzliekol......och...hrali aj z nového albumu,aj staré dobré známe...posledná bola "Personal Jesus",bolo tam 22tis ľudí,tak si vieš predstaviť...Ja som bola u kamošky v Antwerpách,kde bol aj koncert,ale boli sme aj na výlete v Bruseli,krásne mesto fakt a samý "cikáčik" 😀 ...neviem,či sme ,ôžem dať aj takéto foto z dovolenky,ale večer skúsim
No a čo sa týka mňa,ešte stále čakám na výsledky,budúcu stredu si idem po ne cez obed,tak držte palce,nech už sme obaja fit!!! 😵
Teraz mám toľko vyšetrení pred sebou...10.2.po výsledky serologické,17.2. na krv na endokr.,24.2. na kontrolu endokr.,26.2. sono prsníkov......... 😝

natulaaa
2. feb 2010

čauky holky já jsem tady nová a doufám,že mi poradíte.Nevíte,jestli bych mohla týden po ovulaci už slabě pocitovat nějaké těhotenské příznaky?To je fakt těžko,protože jsou podobné menstruačním příznakum.Zaráží mě zvýšená teplota mam furt během dne od 37 do 37,3 ,bradavky bolí na dotek, a nafouklé břicho nějak tak,jako bych byla zaplynovaná,sory za ten výraz,ale je to lidské 😉 .Moc děkuji za odpověd.jo a v noci jsem měla furt pocit,že se mi strašně chce na malou,přitom není skoro co vyprázdnit

monaberuska1
2. feb 2010

natulaa a zkousela si tehu testik???já měla přesně jak ty příznaky 😀 nafouklá , bradavky citlivý, ale to mám pořád a nafouklá sme pořád taky , treba uz muzes byt tehu od driv 🙂zkus testik🙂 😉 🙂

natulaaa
3. feb 2010

Ahoj Mona,dělala jsem si včera a nic,ale z dřívějška to není,měřím BT a přikládám grafhttp://www.fertilityfriend.com/home/2c513a ,ale spíš si myslím,jestli i během toho procesu zahnízdování mužu něco pocitivat,ale při mém štěstí,to bude spíš PMS,Prostě od neděle mám furt zvýšenou teplotu,včera mě začaly bolet ty bradavky a dneska mě svědí a trošku i štípou,mám takový pocit,jako by hořely,Břicho dneska necítím nafouklé

mscat
3. feb 2010

natulaa:může to být příznak těhu..ale taky nemusí jak už víš 😉 já jsem jednou měla naprosto všechny příznaky,že už jsem věřila tomu,že jsem fakt těhotná..měla jsem tělesnou teplotu celé dny 37,1-37,2 🙂 rozšířené zorničky a všechno možné 😅 a těhu jsem nebyla.za to ted,když jsem otěhotněla mi nebylo vůbec nic..jen jsem měla nafouklé břicho a trochu větší změny nálad..že jsem najednou bez důvodně brečela 🙂 nezbývá než jen počkat ještě tak ze 4 dny a zkusit testík 😉

ale teda to ti velmi závidím..že míváš tak brzy ovulku..to máš supr.. 🙂..

mscat
3. feb 2010

mona:přítel pracuje v praze .takže jezdí dom dost málo. 😝 ale zvykla jsem si..smutno je mi snad čím dál víc..ale jsem fakt zvyklá.někdy mi to ani nepřijde,uteče to a je zase doma.pak to zase uteče a jede pryč.a tak dokola.proto tak všechno rychle letí víš 😅
už se ale nemůžu dočkat toho až se zase začnem snažit o mimi..no už aby to bylo..ale tentokrát budu chodit na folikulometrii pravidelně..nebudu čekat na náhodu kdy konečně dorazí ovulka..počkám si dva měsíce..a jdu na to... 😵už mám i tu kyselinu listovou,nechám si napsat ještě něco na podporu sliznice a taky budu brát femi kapky.tak se těším 🙂

joo no a dnes se mi zdálo že jsem potratila a do měsíce jsem byla zase těhotná.nemohla jsem tomu uvěřit a navíc zvláštní věc..že jsme ani neměli sex tak jak jsem mohla být těhotná. 😀 zvláštní sen..tak to mě nakoplo dopředu k dalším // vysněným na testu 🙂

včera jsem tu měli mamky známou..s měsíčním chlapečkem..tak jsem si chovala ,vybalila ho ze zavinovačky..a malý mě příjemně překvapil.jak byl opatrný..doběhl vždycky že chce podívat na miminko...a tak rychle a zároven jemně jak se bál aby neublížil..pohladil 2x po tvářičce..pak šahal na malé nožky.tak sranda..jsem byla ráda..a ptal se že co dělá miminko.že jen kouká 🙂 tak se těším až budem mít naše. 🙂

monaberuska1
3. feb 2010

natulla, no zus jeste pozdeji testik 🙂 😉 🙂 😉

mscat ahojky jka pak se mas?,🙂a co ten byt??

natulaaa
3. feb 2010

No já během víkendu testnu ,ale jak říkám při mém štěstí ☹ .Dám pak vědět a děkují.Já mám totiž naplánovanou laparku na17 unora,tak uvidíme jak to vše dopadne

monaberuska1
3. feb 2010

natulaaa- ja dyz testovala mela jsem snad tisic testů 😀 😀 😀 a porad nic pord jsem testoval porad a ono porad nic 😀 😀 😀 a kdyz sem pak delal testy tak uz sme stejne prad rikala stejne tam bude jedn,a hihi ale ono 1 a vedel carka duch 😀 😀 😀 😀 pak zesilovala 😀 😀 😀

andy2306
3. feb 2010

korenka-tak to je fajn,že jsi si to moc užila ten koncert a vůbec celývýlet a nabrala jsi sílu na to,co tě ted čeká.máš těch vyšetření opravdu hodně,ale když bude vše o.k.a já věřím,že ano-tak se budete moct zažíč snažit,že?a ono se to už určitě zadaří,když se ví,kde je problém.držím moc moc pěsti....už konečně by se mohlo štěstí usmát i na tebe.

jinak ten sníh už námfakt leze krkem-ujet to s kočárkem když je čerstvě napadané,je makačka jak v posilovně,fakt.jsme ráno jeli s terezkou do poradny a nadávala jsemcelou cestu.jinak jsme dopadli na jedničku-prospíváme,rosteme-ale už skoro nic nepřibrala za poslední měsíc,jen vyrostla-se natáhla.a vývoj naprosto vpořádku.
už nám začíná miminko mamínkovatět-bečí když ji uspává můj,doku já nedojdu-je to kojenec,tak si žádá i prso-a to jí můj jaksi nenabídne.a taky jsem byla v pondělí večer u dáši-a řvala mu prý že ji ještě nikdy bečet neslyšel,co je na světě....a rozhliížela se prý pořád po bytě....a nespala,dokud jsem nedošla.mě usla za minutu....už to začíná byt malý mamičák..ale mě to nevadí,je to milé.dneska u doktorky už se taky bála-jak k ní přišli cízí-sestřička anová pani doktorka.takse za mnou kradla,nechtěla se mě pustit trička-až mě se chtělo bečet z toho,jak mi ji bylo líto.a to ji nic nedělali kromě vážení a měření.co budu dělat až ji něco nedej bože dělat budou...já todle prožívala i u haničky-že mě rozhodí cokoliv jim dělají ti v bílém 😀 😀 😀 😉 ale tak to asi každou maminku,to je jasné 🙂
monaberuška-co nového,co malá?chodíte bobovat?kdy máš zase poradnu?a je ti zle?
my jedeme v sobotu do úterka k našim,tak budeme mit rošku změnu....se těším.

andy2306
3. feb 2010

mscat-tobě píšu uplně zvlášt-aby jsi věděla,že jsi pro mě vyjímečná 😉 jak ti je,con ového,kdy dojede tvůj?co malý,co u vás-v pořádku všechno,je to už trošku klidnější?

amorcilla
3. feb 2010

ahoj holky,

bolely Vás některou záda? Dá se to považovat za příznak těhu? Dělala jsem si test a byl negativní, ale strašně mě bolí záda (ale nikde jsem nenastydla, neuhodila jsem se, neupadla jsem).. tak já nevím.. 😒

monaberuska1
3. feb 2010

andy ahojky🙂jsme taky zapadli ale desne 😢 😔 😕

amorcilla- me boleli dole jako nad zadkem a ted taky porad a vic des a u maly jako u prvniho tehu jsme taky mela bolest zad a taky dole na dzadkem

amorcilla
4. feb 2010

monaberuska1: děkuji ti za odpověď. 🙂 já mám už hodně zpožděnou MS, ale test jsem měla včera negativní, tak já nevím.. 😕 prodělala jsem 23.11 potrat a od té doby jsem to ještě nedostala (cyklus dříve jsem měla dlouhý 40-45 dní), ale nějakých 10 týdnů se mi už zdá doně hodně moc.. sex jsme měli přerušovaný, což není stoprocentní, tak jen zjišťuju možnosti.. buď mám nějak rozhodzený cyklus anebo nevím.. jinak žádný jiný přiznak těhu nemám. ale to jsem neměla ani když jsem otěhotněla poprvé.

natulaaa
4. feb 2010

čaute baby,tak já hlásím další možný těhu příznak mám od včerejška večera dost silný bílý výtok,dnes ráno jsem se musela znovu převlíknout,tak nevím nikdy před MS jsem to neměla ale časy se mění a jsem od října po revizi,tak možná mi fakt blbnou hormony .přikládám grafík,jestli tomu některá rozumíte,já jsem z nich ještě jelen,protože ty předchozí staly za pr..http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

andy2306
5. feb 2010

ahoj holčičiny-
no tady je uplné mrtvo-co se děje?kdyby bylo před vánocema-tak to chápu,ale co se to děje? 😀 😀 😀 😀 😅
my jedem zitra k našim na čtyři dny,tak set ěšíme a pomalu balíme.NO con ového u nás-asi nic.Dieta u mě zatim pokračuje-nebo spíš změna živ.stylu-slovo dieta nemám ráda a ani jsem ji nikdy nedržela,ač je co shazovat 😀 😀 😝
už půl měsíce denně cvičím hodinku-na orbitreku a pilates.a nejim na noc,pravidelně,a vidím už i první výsledky,tož mám radost a došla jsem se pochlubit......nebo spíš teda pokus o nějakou debatu...ale tady nkdo neníííííííííí ☹

hlavně jsem vám došla popřát hezký víkend všem 🙂

mscat-jak se máte?ohlas se mi jo?

xena1
5. feb 2010

babulky ako sa mi tu mavate????

andy2306
5. feb 2010

xeni-a jakse máš ty hlavně?co nového-jak to vypadá?

xena1
5. feb 2010

ahoj andy,ja sa mam na figu,uz sa mi asi treti den kruti hlava,grga sa mi,mam zahu a som nejaka depresivna.. 😒

anieanne
5. feb 2010

Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla, tak jsem se přišla podívat, jak se máte 🙂
Mě je celkem dobře, až na ty nevolnosti, které mám zásadně večer... Jinak jsem dala do alba fotky pupíku z dnešního rána, teda spíš špeku 😀

xena1
5. feb 2010

anie,ja som pri druhom tehu mavala nevolnosti vecer... 🙂

flyangel
7. feb 2010

Ahooj babenky,ako sa mi tu mate?mscat vidim ze sa zacinas znova tesit na snazilkovanie...co je uplne supeeer 🙂

monaberuska1
7. feb 2010

amor- jejda tak to me merzi, .-( ☹ no muze to byt roizhazeny cyklus..

flyangel, ahojky jakpak se máš??dlouho jsi tu nebyla???

mscat, aha v parze no tak to s enedivim ze ti je smutno ☹taky by me bylo ale jak rikas je to o zvyku.
andy pak ti písnu mailík juj??

jinak holky co nového??je u vás???
já jen bliju je to čímdál hjorší 😕 😕 a samé karmboly ted v nasi rodine se zkouším ztoho trošku prosekat ale nic moc......proto tu nejsme s váma kočky tak často 😢 ale večer pokud mi zas nebude tak blbe jako vcera a pred tim tak smeka nakouknu 😉

flyangel
7. feb 2010

ahooj mona beruska ..taak dufam ze sa to u vas cim skor da do poriadku a ze aj nevolnosti cim skor ustupia...prave pozeram ze mas termin na moje narodky 😀

monaberuska1
7. feb 2010

flyangel- moc děkuji 🙂 no ty nevolnosti josu horzný ale snažím se to tlumit tak že zvracení podtlačuju....nekdy to vyjde ale je mi horzne a nekdy ne a jdu na zachod a neprejde to taky prave...dneska je to ale mnohem lepsi jen se cejtim jako žaludek se mi motá ale dá se to teda naštěstí uvidíme, zkusím něco sníst 🙂jo opravdu??kdy máš narozky mě dr.ještě termín nedala, ona ho dává až dýl

rampepurda11
7. feb 2010

Ahojky holky,
prosím vas moc o radu. O mimi se snazime uz rok a pul. Za tu dobu uz jsem mela vsugerovanych priznaku nepocitane. Ale ted je to nejak jine. Merim BT a graf vypada jinak - na jeden den mi klesla teplota (mozna implantacni pokles) a uz 3 dny neustale krkám 😔, je mi trochu divne pd zaludku a v podbrisku to obcas pichne.. Mely jste nekdo take takove priznaky a pak jste byly tehu? Mrchu cekam (tedy snad uz necekam) za tyden, takze na testovani je fakt brzy 😠

flamenga
7. feb 2010

rampepurda a máš niekde svoj aktuálny graf? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre