Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

sedmitecka
16. mar 2010

andy, to jsi tedy hodně dobrá, osm kilo za měsíc a půl je super úspěch 🙂 pokoušela jsme se zaregistrovat na ty stránky fitweb, ale nějak se tam v tom moc nevyznám, tak tam nechodím ☹

andy2306
16. mar 2010

sedmitečka-tak to jsi měla říct-já bych ti s tím poradila-je to lehké-Už mám i svou fitrenérku-a možná bude se mnou spoluprcovat i David Huf (znáte ho z televize-jste to co jíte)-tak uvidíme:je to super....no už mi padají fakt kalhoty a vše mi je velké,tak jsem od manžela dostala odměnu a jdu si nakopit nové věcičky.
Kdybys s tím potřeboavla poradit,tak řekni 🙂
korenka-doufám,že to vyjde tak brzy,jako xeničce-přeju ti to.a budu čekat,jak se ti daří....užij si koupání-papa

korenka
autor
17. mar 2010

tak,už som bola na folikometrii a nemám dobré správy ☹ ,že mám nízko sliznicu,folíky boli,ale tá sliznica že by bránila k uhniezdeniu 😢 ,tak mi dá lieky,zastaví sa tu,v práci u mňa,lebo chce náhodne aj on niečo odo mňa.

michalag
20. mar 2010

Ahooojteeeeeee 🙂 🙂 🙂

veeeelmi dlho som tu nebola a trochu sa za to aj hambim 😔

korenka, snad sa vam podari co najskor otehu, silno vam drzim palceky 😵

soni, xeni ..... blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 , nech dojdete do uspesneho konca 😉 🙂

m.o.n.i.k.a blahozelaaam k Nelinke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , prajem vam obom hlavne vela zdravicka, maminke rychle zotavenie po porode a tiez vela mliecka pre Nelinku aby rychlo rastla 😵

My sa mame celkom fajn, ale uz s a citim trosku tarbavo 😅 😝 ... poradnu mam az 1.4. tak som zvedava ako dopadne a ci sa malicka bude pomalicky pripravovat, alebo tam bude este zabetonovana ....
Od stvrtku 11.3. mi Sami zacal pokasliavat tak som mu dala STODAL a v pondelok som uz s nim isla k dr. lebo sa mu to stale nezlepsovalo ale naopak ... dokina mu zobrala vyter a kazala mi zatial pokracovat v davani STODAL a v stredu som si mala volat po vysledky, ale uz som tam rovno musela ist lebo Sami mi zacal v utorok v noci horuckovat (38,6). ... v stredu rano mal len zvysenu teplotu a kym sme prisli k dokine tak tam uz mal 39,3 tak sestricka dala rovno cipok aby sa mu este viac nezvysila kym prideme domov a dokina nam dala ATB a sirup od kaslu Mucosolvan. Cely den bol nesvoj a naobed mi spinkal az 3 hodky, ale co ma prekvapilo bolo ze stale hovoril o jedle a aj celkom pekne papal 🙂 .... sice este kasle a dnes v noci mal uz aj trochu sopliky ale zatial to nevyzera zle a kedze len dnes by mali ATB zacat ucinkovat tak snad sa uz z toho vyliecime a budeme si moct poriadne uzivat aj teplucko a slnieckovo kedze teraz je to len spoza okna ☹ ☹ ☹

sonidlov
20. mar 2010

jééj tak tomu sa hovorí telepatia. Práve som na teba myslela. Ako sa máš?

sonidlov
20. mar 2010

miška tak nech sa Samko čo najskôr vylieči ..... no vidím,že tebe sa to už kráti ako to len ubehlo jááj aj ja už chcem aby bolo po tom a mala svoje bábatko v náručí

korenka
autor
20. mar 2010

ahoj soni,ako sa cítiš,všetko je v poriadku?
miška,aj ja si to hovorím,že tento rok proste musíme!!! 😅

m.o.n.i.k.a
20. mar 2010

Ahoj holky, přišla jsem Vás pozdravit a napsat, že už máme berušku u sebe a já to mám za sebou 🙂
Nelinka se narodila v pondělí 15.3 v 9:52hod. měla 3.90 a 52cm. Včera nás pustili domů, tak se ještě adaptuju.
Michalag moc děkuji 😵 A vůbec jak to víš? 😀 Jinak koukám, že se Ti to taky pěkně krátí, užívej si bříška, pak si budete vychutnávat chvíle s miminkem a na bříško jen vzpomínat 🙂
Fotečky přidám, kdyžtak pak jukněte.

xena1
20. mar 2010

miska dakujem...pozeram ako ti to ubehlo,cochvila pojdes rodit...ale to bezi... 😉

michalag
20. mar 2010

baby, to vam poviem, najskor sa nevieme dockat kedy uvidime na testikoch krasne //, potom srdiecko .... a zrazu to tak strasne uteka ze 😲 , ale mne idu tieto posledne 3-4tt praveze pomaly 😅 ... ale teraz ked uz bude pekne a budeme byvat dlhsie von s malym tak to prejde urcite rychlejsie a ani sa nenazdam a budem mat malicku pri sebe 🙂

xeni a vy ako??? uz viete ci budeme mat jedno alebo dvojicky???

sonidlov
20. mar 2010

monika gratulujem k dcérke a prajem veľa zdravíčka.
xeni - ako sa máš? je všetko ok?
korenka- to je dobré, že veríš držím palce 🙂 , ja sa mám dobre a pôjdem už aj do roboty na budúci týžden tak uvidím ako to budem zvládať.

xena1
21. mar 2010

ahojte...
soni,mam sa ok,ale som este na PN,v piatok idem znova na kontrolu,a dnes musim ist do blavy,tak dufam ze to zvladnem...
miska,este nevieme,lebo na sone su dva plodove vaky,ale zatial ôen v jednom je babatko so srdieckom...ten druhy sa objavil dost neskor tak sa caka ci sa este objavi v nom nieco alebo nie...sama neviem co by bolo lepsie,ale som stastna aj za to jedno.... 🙂
korenka,drzkaj sa a hlavne sa uvolni psychicky to velmi pomaha... 🙂
andy ,mscat ako sa mi mavate????

sonidlov
21. mar 2010

xeni, tak si dávaj a seba pozor moja🙂
a od kolkého týždňa je vidieť a počuť srdiečko?bojím sa aby bolo všetko ok a bylo srdiečko, lebo ja idem na sono až 23.4. a to budem podla sono 12+6tt

michalag
21. mar 2010

xeni tak sa drzkajte a potom daj vediet akoí ste dopadli ....

soni, u teba by uz malo byt vidiet srdiecko aj teraz, ale v tom 13tt ti budu robit utz kde sa zistuje vsetko tak preto az vtedy, ale neboj, keby nebolo vsetko v poriadku tak by si to niekde vo vnutri urcite citila ..... hlavne bud kludna a pokojna lebo malicke to citi spolu s tebou

michalag
21. mar 2010

... a ak chcete tak mozete kuknut foto bruska (z dneska) 34tt+2d (35tt)

andy2306
22. mar 2010

ahoj moniko-tak koukám,že už ot máš za sebou-moc gratuluju k malé Nelince.Téééééééééda-ta byla velká-kousek cvalínka,co?tak si to užívej.A co porod,v pohodě,šlo to rychle?brzo se zotav,at máš šestinedělí v pohodě-a nelinka at je spokojené a hodné,zdravé miminko.

andy2306
22. mar 2010

jinak micha-přeju ti,at to uteče a máš svou malou taky u sebe.je jaro-konečně,krásně-to budou procházky s miminkama jedna radost.a jinak máš mich apravdu-utíká to,nedávno jsem objevila druhou čárku-a už má deset měsíců za týden,skoro chodí-dnes jsem ji už dala sporotvní nástavbu na kočár-tak to letí-ach jo.už ani neni pravda,že jem měla taky nedávno malé mimi-už je to batole.
xeni-přeju ti,at máš pohodové těhulkovství-a bez stresu,dej pak vědět,jak jsi na tom,jo?i ty soni-a neboj,srdíčko bít bude jak o život....a už uvidíš krásné miminko -miniaturní,ale miminko v tom 13 týdnu...jinak jsme zdraví,v pohodě.Já jsem se dnes vrátila od rodičů-byli jsme tam čtyři dny.běhali jsme po obchodech-jarní věci sháněli.Já už v menších velkostech-se mi daří hubnout,už mám skoro 10 kg dolů-a jsem moc ráda.to se na jaro hodí🙂ale vám těhulkám přeju krásné přibírání 🙂)

korenka
autor
22. mar 2010

ahojte,tak ja som dnes 16 DC,ale tento mesaic vôbec nerátam s otehotnením,keďže mám nízku sliznicu,aj jeden priechodný-ľavý vajcovod,takže len čakať na ms čím skôr,nech už beriem lieky na zväčšenie sliznice,aby sa mohlo uskutočniť IUI.
Andy,to si krásne schudla,fu,tak to ťa obdivujem,klobúk dole! 😎
Ja som tiež začala cvičiť,aj plávať,a cítim sa omnoho lepšie,na Veľkú noc ideme na pobyt na oravu,moc sa tešíme,oddych,relax,bazén,sauna...aj s polpenziou za 19,6€! 🙂

mscat
22. mar 2010

ahojte

tak nám to zase nevyšlo.tak zase nic no...pokračujem dál u naší mamky 🙄

andy2306
22. mar 2010

korenka-¨jejda,to mě mrzí.ale tak ted se to ještě spraví a další měsíc bude super.vem to tak-kdybys otěhotněla v březnu-budeš mit termín na vánoce,a přece bys je nechtěla proležet v porodnici,ne?tak otěhotníš v dubnu-malé se narodí v lednu...to je lepší 🙂
juj-korenka,to ti závidím-ten relax.no-shubla jsem dost,ale ještě takých 10 kg plánuju a bude to v pohodě.já se taky cítím krásně-líp jak kdy jindy.dietu ale nedržím.Já se snažím jist zdravě a pravidelně-a nepřežírat se na noc.a cvičím téměř denně.dieta nikam nevede...a kupovat si oblečení stále menší a menší je krásný pocit... 🙂 ale ty hlavně neblbni s dietama jo?protože ty potřebuješ mit sílu na těhulkování.Já ted díky tomu,že jsem pár kil sundala,tak se mi nedostavila ms.....tak stále čekám ( o těhotenství nejde na 100%).
přeju korenko-at se zadaří co nejdřív.

andy2306
22. mar 2010

m.o.n.i.k.o.-dej sem fotečky malé...jo?at se můžeme mrknout na toho malého tvorečka. 🙂

m.o.n.i.k.a
22. mar 2010

Andy děkuji a fotečky mám v albu 😉

andy2306
23. mar 2010

ahoj moničko-nádherná je malá.fakt krásné mimuško kouzelné-já bych si ji tak pochovala.To není možné,že mě to tak uteklo:užívej si to-je to krásné že?mít dvě děti..paráda.Tak budte zdravé holky-a ty nám sem dej vědět,jak se máte.a kojíš?já ještě stále.to bychnikdy nevěřila...tak se držte a dej další fotečky,at vidím jak rostete,jo?pa

andy2306
23. mar 2010

taky jsem přidala pár fotek do albumu lásky mého života-tak se můžete mrknout.
a kessy-ty jsi tu dlouho nebyla,jak se máte,com aličký-je zdravý?napiš.. 🙂

korenka
autor
24. mar 2010

my tie fotky nevidíme,prečo? 😨

sonidlov
24. mar 2010

🙂 korenka je to divné , že? ani ja nevidím andy fotky , ale ked na nu kliknem tak sa mi ukážu albumy.táto nová verzia sa mi vôbec nepáči. Korenka čo máš nové? Ja som doma na PN a zajtra idem na kontrolu a dám sa vypísať do roboty , lebo už sa doma nudím. Ked to nebude k tomu tak sa dám opať vypísať.

korenka
autor
24. mar 2010

Ahoj,no,ja som začala poriadne cvičiť,plávať a celkovo sa hýbať viac,však je konečne jar!!! 😎
Ty si doma?Ale je všetko v poriadku dúfam?No,ono záleží,čo robíš,ako to znášaš,či je vše o.k.,aj vek... 😝

korenka
autor
24. mar 2010

jéééééj,Andy,krááááásne foto a Terezka je nádherná,celá tatinko,alebo sa mýlim???

sonidlov
24. mar 2010

Korenka mám stresujúcu robotu , ale už mi to chýba byť medzi ludmi a nie len doma, už som doma tak znudená, že sa mi nič nechce a som otrávení sama zo seba☹ Inak cítim sa o.k. tak aj verím, že bude všetko o.k.
To je dobré, že si sa niečo zamerala a uvidíš ani nebudeš vedieť ako a budeš tehulka 🙂

korenka
autor
24. mar 2010

kiežby soni,kiežby... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre