Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

simib
2. júl 2009

Veď ja to už našťastie beriem z rezervou.Uvidíme.Možno nám minulý týždeň ten výlet a 4 bociany čo sme videli prinesú niečo pekné.A možno nejaký vírus-haha 😀

michalag
2. júl 2009

tak virus moze ale trochu iny 😉

simib
2. júl 2009

No ja by som to priala,aj keď neviem ako.Poviem ti,čím viac čakáme na // tým viac mám z tých // strach.Ani neviem prečo.

michalag
2. júl 2009

simi, ja som na tom podobne, akokeby som dopredu vedela ze bude len jedna a mrcha pride, takze to teraz beriem uplne v pohode ako kedy kolvek predtym, co sa cudujem, ale asi je to tak lepsie 🙂

simib
2. júl 2009

Ale ja nemám strach že bude / ale vôbec z ďalšieho dieťaťa.Tak som to myslela.

michalag
2. júl 2009

simi, jaj prepac nejako som nepochopila 😅
Kamoske sa narodila mala pred 2 tyzdnami a ked ju vidim vonku a ked hovori ake je to ine, tak aj ja mam strach ci by som zvladla 2 deturence, sice Sami ide od septembra do skolky, ale aj tak ....

simib
2. júl 2009

Moja Simi chodí do školy a je dosť samostatná jednotka,ale niekedy ma tak vytočia obaja aj s mužom,že vtedy si hovorím,ako to zvládnem?Alebo keď príde tá smola všetko naraz a tak.Ale bude to aj radosť aj obava zároveň ak by sa podarilo.

simib
2. júl 2009

Inak len aby si vedela aká som pažravá.Zjedla som granatýr,potom pribináček,potom melón a croasant a rožok so syrom.A to teraz za poslednú pol hodinu.

mscat
2. júl 2009

AHOJTE
tak to já mám holky taky strach z druhého 🙂 jestli bych tak dvě malé děti zvládla...protože můj malý je děs a běs 😝 🙂 ale kokuá pořád na miminka a ted už mi i pořád dává pusinky tak si myslím,že by to aj bylo pěknunké 😉

sonidlov
2. júl 2009

Ahojte , dnes mám 30dc a ešte stále nemám mrchu. Je možné, že aj ked test je negatívny je šanca byť tehu?

simib
2. júl 2009

Mscat určite ale asi každá musí cítiť v tejto dobe aj obavy.Ale nakoniec to každá zvládne.Snáď aj my.Nie? 😀

simib
2. júl 2009

Soni šanca je vždy.Aj keď ja mávam VŽDY 28DC a jediný raz sa mi posunula ovu o 4 dni a tak aj MS.

michalag
2. júl 2009

simi, ked chuti, tak chuti 😅 😀

mozno je to aj tym ze vieme do coho chceme ist , neviem ......, ale ja podla maleho vidim ze uz je najvyssi cas na surodenca lebo .....

ahoj mscat 🙂

michalag
2. júl 2009

soni, pokial mrcha nepride nadej je vzdy 🙂 😉 a mozno sa ti naozaj posunula ovu a tym padom aj mrcha

mscat
2. júl 2009

ahojky miška 🙂
soni...nevím jak to bylo u mě s ovu a tak to jsem tehdy nesledovala...ale mě test první čárečku ukázal a to hodně slabou až 50DC.. 😀 TAKŽE DRŽÍM PĚSTIČKY! 😉

sonidlov
2. júl 2009

Miška ja som si poedala, že sa už nebudem kontrolovať a tak som si zapísala iba den mrchy .Ani keksíky som si nezapísala.dva mesiace do zadu som mala 27 dňoví cyklus .Inak mávam 28-29 dňový. Ale test by to už mal ukázať nie? 😉 😖

simib
2. júl 2009

No veď práve že chutí.Ja večer nejedávam.To zas budú kilá. 😠

michalag
2. júl 2009

soni, ak bola posunuta ovu a v tom case bol aj keksik, tak ti este nemusi ukazat 😉 , ved este pockaj par dni a ked nepride skus znova testnut a uvidis 😉 .... drzim palceky 😉 🙂

inak ako pozeram, tak viacere sa uz prestali sledovat, ale je to tak lepsie 🙂

mscat
2. júl 2009

simib:tož já si myslím...ženy zvládnou vše! 😀 😉 ale určitě každá má obavy při prvním i při druhém a dalším 🙂 já mám teda větší obavy ze druhého dítěte.celkově ze všeho..porod...péče o dvě,jak se to bude stíhat když už ted je to na prd 😝 🙂 malý je dost mamináček 😀 😝 někdy se chce chovat stále jak miminko,tak tak usíná aj 🙂 a já si ho tak tulínkuju však když mám na něj čas a jen jeho 😉 ne že by byl moc rozmazlený to asi až tak ne 🙂 ale tu pozornost stále vyžaduje celé dny ani minutu si neodprdnu 😝 😒 🙂 a to jsme furt sami...pfffffffff 😝

sonidlov
2. júl 2009

podla mna je nie som tak v strese.Aboli sme u jednej liečitelky a povedal mi, že kludne môžme mať deti, ale ja môžem otehotnieť každý druhý mesiac .

simib
2. júl 2009

No Mscat viem o čom hovoríš,že ste sami.My síce teraz niesme sami,ale keď mala Simi 2 roky tak som s ňou bola sama až kým som nespoznala terajšieho manžela.Bolo to dosť mrzuté.

simib
2. júl 2009

No Soni možno teraz je ten druhý. 😕

flyangel
2. júl 2009

dakujem simib dufam ze juchuuu bude naozaj a potvrdi sa to 🙂

simib
2. júl 2009

Fly budem na teba myslieť.Nech to je krásne tehu a ty si ho môžeš užívať. 😀

flyangel
2. júl 2009

dakujem ti moja veeelmi pekne 🙂

simib
2. júl 2009

Za málo.Veď ja sa tak teším z každej novej tehulky a určite každej snažilke dávate nádej.No nech sa to rozrastá pekne ďalej.

sonidlov
2. júl 2009

simib možno hi hi afly gratulujem moc moc

simib
2. júl 2009

Soni presne tak,treba to všetko brať s úsmevom,lebo aj bábatko by chcelo usmiatu maminu.

sonidlov
2. júl 2009

si zlatunká a máš pravdu , idem už do búvan som ko a zajtra stávam o 5:00
dobrú noc všetkým 🙂

simib
2. júl 2009

Dobrú Soni. 😀
A ostatné ste zmizli? 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre