Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
19. júl 2010

@andy2306 Ahoj ANDY, DÍKY ZA OPTÁNÍ, MY SE MÁME FAJN, MALÁ ROSTE JAK Z VODY, UŽ 3 TÝDNY SEPŘETÁČÍ Z BŘÍŠKA NA ZÁDA, ZE ZAD NA BŘÍŠKO A TED ZAČLA V LEŽE ZVEDAT SAMA HLAVIČKU, TAK JE PRÝ TROŠKU NAPŘED A ŠIKOVNÁ. MÁME Z NÍ RADOST, JE TO POKLAD. A JAK SE MÁTE VY? JÁ SEM UŽ NECHODÍM, TEĎ JSEM KOUKLA.
MSCAT- ZLATÍČKO, BUDE VŠECHNO V POŘÁDKU NEBOJ, PROČ BY NEMĚLO BÝT !!!! JAK PŘIJEDEŠ TAK NA VŠECHNO HOĎÍME BOBEK A BUDEM SI JENOM UŽÍVAT A DĚLAT DOBROTKY PRO TU TVOU FAZOLKU, TĚŠÍM SE!!!! 🙂

andy2306
19. júl 2010

ahoj moni-tak to je fajn,že jsi sem koukla zrovna když jsem se ptala 🙂 nemusím čekat aspon na odpověd bůhví jak dlouho.jsem ráda,že se máte dobře a malá je zdravá.My se máme taky fajn-terezka je podařené miminko-bych ani nevěřila,že může byt děcko,co neumí bečet-a pořád se směje-spí,ráda jí....a prostě jak kdybysme ani neměli dvě.Jediné,co mě štve je,že jsme furt nachlazení-bud jedna nebo druhá-ale díky bohu jenom za rýmy a kašle že?

m.o.n.i.k.a
19. júl 2010

Tak to buď ráda, že nemáš uplakané miminko a jenom se směje.
My jsme uplakaní, ale to jen jak nás něco bolí, ted námlezou zoubky, tak to malá prožívá hůř jak malý. Jinak se už chláme a my sní je to sranda... Holky jsou pořád nemocné? Tak hlavně, že to je jen rýma a kašel, nic važnějšího

mscat
19. júl 2010

korenka:moc děkuji..a tobě držím velmi pěsti at už se konečně zadaří!! 😉

andy:taky děkuji.

moni:dobře..věříme že bude všechno v pořádku 😉
no jasné...budeš mi vyvařovat ty dobroty 😀 😀

andy2306
19. júl 2010

no jsem ráda-to je výhoda mit klidné dítě,když už máš jedno doma.Ona je pohodová a klidná po tatínkovi.Ta první je divoká a ukecaná po mě 😀 😀 jejda-zuby,to umí potrápit,i když ani to neznám ani u jedné z holek.Terce ted leze 14-tý zub,bere to nějak hopem.Ale nevíme ani že ji lezou.Spíš jsou pořád nachlazené...ale to je fuk.Já už to ani nepovažuju z anemoc-jetli to vůbec nějaká je-ta rýma 🙂 chodíme s tím i na koupaliště,na balkoně mají bazének.....jo-si pamatuju,když měla terka čtyři-pět měsíců,jak se už uměla řechtat.je to neuvěřitelné,že si dovezeš domů takový uzlíček,co nic neumí a nezná-a během chvilky se z něj stává takový vnímaví tvor.za ten rok je takových pokroků-a už doma máš chodícícho člověka,co umí první slova-co vše rozumí....(tak uplně vše ne že 😀 😀 ). Terka je hrozný mazel,ona vydrží s nama sedět u televize i hodinu,tulit se po nás-se s ní aj nudíme.Ona si zaleze do pokojíku,tam se hraje dlouho.To u té první neznám-ta musela mit za prdelí pořád někoho......takže je to taková uleva.
A které mimi bylo hodnější-to první nebo ted malá?a jsou každý jiný?holky jsou-at se to týká sebemenší prkotiny,tak terka je ve všem opak jak Hanička.....

michalag
19. júl 2010

Ahojte babenky 🙂

@korenka, silno drzim palce!!!!!!! myslime na teba a potom daj vediet 😉

@andy2306 , jej tak Terezka to berie nejako rychlo s tymi zubkami ale aspon budete mat uz pokoj 🙂 , a som rada ze sa mate dobre 🙂

@m.o.n.i.k.a vam uz tiez idu zubky, tak skoro, fu tak to sa mozem tesit , neboj s plakania deti vyrastu a pokial je Nelinka inac spokojna a sa smeje tak to vynahradza aj ten plac 🙂

My sa mame dobre, Lucka krasne drzi hlavicku, pekne sa pritahuje do sedu ked ju potiahnem za rucicky, v noci spinka tiez super od 20:00, 21:00 - 5:00,6:00 a Dr. povedala ze je sikovnejsia ako Sami a ma aj pravdu, ale co ma najviac trapi tak sa kojime uz len rano ☹ , mliecko sa nam vytraca takze sme na Nutrilone HA co ma mrzi ale zase trapili sme sa s kojenim od zaciatku a takto je Lucka aj spokojnejsia, usmievavejsia, ale zase ten pocit ze uz nie je zavisla len odo mna ma mrzi a je mi to luto lebo som si to chcela vychutnat co najdlhsie kedze dalsie uz neplanujeme

m.o.n.i.k.a
19. júl 2010

Malá je jiná jak malý, je taková, že potřebuje aby sní pořád někdo dělal blbinky a všímal si jí a jak je sama a za chvíli jí to nebaví, tak to dá pořádně najevo, křičí jak kdyby nás volala a jak se oběvíme, tak hned úsměv a směje se. Směje se na všechny strany a na všechny okolo, kámoška už čím jí dopuju, že se pořád tak směje 😀
Malý ten byl samostatný, ale zas je teďka jak střelený , ukecaný 😀 I se spaním byl na tom lépe jak ona, ona už od miminka sem tam naspala dost a sem tam byla zase dlouho vzhůru, jak kdy.
Miška od kamarádky malý má 5.5 měsíce a má už 4 zuby 😀 A malé rostou, protože mi hladově strká prst do pusy a kouše mi ho brutálně i hračky, strašně slintá, jak pláče jí dám hračku kterou si kouše nebo prst a je klid.
Tak to máš malou taky moc šikovnou, a z toho kojení si nic nedělej, zkus jí ještě přikládat co nejvíc a třeba se to ještě rozjede a taky pít hodně mléčné výrobky, meltu, mléko a podobně.

michalag
19. júl 2010

baby a od kedy ste zacali davat drobcom prve hracky????

@m.o.n.i.k.a aj nasi drobci maju dve rozdielne povahy, Sami vydrzal byt dlhsie sam a obzeraz kdezto Lucka vydrzi ale zase nie tak dlho ako Sami ... Lucka je cipernejsia, zivsia kdezto Sami bol pohodak ale obidve deti mi cez noc krasne spinkali a aj spinkaju, ale Lucka cez den spinka menej ako Sami

m.o.n.i.k.a
19. júl 2010

@michalag já dávám malé hračky asi tak měsíc, měsíc a půl do ručičky a chvíli si sněma máchá, a pak jí hračky spali z ručičky, ale ted si je už krásně drží sama a hraje si. A zkoumá vše v psince i ručičky 😀
Malý mi taky krásně spal, spal pořád a v jejich měsících mi usnul u kojení a spal a spal, spal fakt pořád ona né. Ale jinak v noci spí krásně, to si nemůžu stěžovat, ještě kojím, tak se mi vzbudí jednou za noc, ale spí hezky 🙂

andy2306
19. júl 2010

holky-to neni možné,že to co vy ted prožíváte,jsem prožívala s terkou nedávno-že byla jako takové ještě mimineno,že stova udržela hračky v ruce....zvedala hlavičku,pásla koníky a tak.tak to uteklo....už chodí,běhá,vyleze na gauč,zase sleze,vyleze po žebříku,tancuje,říká máma,táta,bába,mnam,papa,hopa (houpy na houpačce),bác,toto,tam...a takové ty prkotiny-na vše ukazuje,umí napodobit zvířátka-a prsotě je to už uplně jiné dítě než miminko-prostě batole.byl to krásný rok s ní-a tak to uteklo.ale n druhou stranu je to ted hrozně milé....a jak se chodí tulit a tak.
hanička se v noci budila do devití měsícu na flašku,terka do roka na prso-a přešlo to ze dne na den-prostě jsem ji ho nedala-a ona spala a spí v kuse.v noci nikdy nebečela-hanička ta zas se musela někdy ponosit,než zabrala,ale neřvávala taky nikdy.zato si ale sama nevydržela skoro nikdy,terka ta je uplně jiná....ale přes den spali stejně.a ted mají stejný režim obě-po obědě dvě hodiny spat,někdy i dýl-a pak mezi sedmou a osmou večer.tak už je to v pohodě.
je to fajn s těma děckama 🙂
micha-s tím kojenímsi nic nedělej.ale zkus přikládat co nejčastějc,ono se to možná rozjede,čím víc kojíš,tím víc se mléko tvoří...uvidíš.držím palce.

korenka
autor
19. júl 2010

andy,som rada,že na mňa myslíš a viem,to,aj ostatné,však už z tolkej podpory by sa mohol tamten hore unaviť a povoliť-požehnať nám!
som už doma,prebehlo to fajn,takže uvidíme o týždeň aj pol,ako to dopadlo.
dám isto vedieť!

monaberuska1
19. júl 2010

@mscat ahojínky-jé gratuluji ty jsi těhulínka 🙂 jsme tu po strašně dlouhé době stěhovali jsme se a tak. a jak byli ty vedra tak jsme si dali aji malou neplánovanou dovču a výletky a tak...no znáte to..
a jak jde těhulkování ♥♥koukám na začátku musím zkouknout tvůj albík jesi nejsou nějaké podrobnosti 🙂
@andy2306 ahojínky anduško jakpak se máš 🙂 co novýho🙂 a co holky??? 🙂
@m.o.n.i.k.a moný jakpak rostete, co malá??je hodnoučká???a vše oukej

holky teda to je novinek..ale jak sem tu dlouho nebyla tak je tu nových tvářiček že jsme se tu úplně ztratila 😀 😀

m.o.n.i.k.a
19. júl 2010

@monaberuska1 ahojki, my rosteme hezky 🙂 Malá dělá pokroky a je úžasná. Hodná je, ale zlobí nás zoubky, tak se umí hezky i zavztekat a musíme se jí víc věnovat . A malý ten je na ní úplně hodný, je vidět, že jí má strašně rád a nedá na ní dopustit, tak snad ho to bude držet i pak jak si budou spolu hrát 😀
A jak ty, jak se cítíš? Vidím, že se Ti to taky blíží a budete mít doma mimuško 😵 a co malá, těší se?

monaberuska1
19. júl 2010

@m.o.n.i.k.a jé tak to je moc pěkný 🙂 ty tatínci josu na ty holčičky takový víc vysazanější že???manža na malou taky nedá dopustiti , švagr má klučíka a ted se jim narodila malá a taky je na tu malou nějaký upnutý hihi 😀 😀 tak to je super, jejda zoubky vás zlobí ty dokážou pozlobit ☹
jojo cítím se dobře, už bych chtěla září aby jsme tu pr´dolku už měli taky doma 🙂 malá se těší strašně moc hrozně to aji prožívá semnou, je to bomba jako 😀 😀

andy2306
20. júl 2010

ahoj moni-no konečně-vůbec se neozveš.co nového?a co doma-jak to vypadá,konečně jste si našli bydlení?a co tatínek?jak je na tom?pošli mejl.
jsem ráda,že se ti malá tak těší na sourozence-hanička to se mnou taky pak už řešila,ptala se a tak-tak měla taky tři roky a něco že,když se terka narodila.ted už má čtyči a čtvrt-a ta druhá rok a dva měsíce skoro-hrůza kam to letí.
JInak u nás nového nic-pořád je to nějak stejně v poklidu všechno 🙂 jsme zdraví,veselí.....ted se chystáme někam vyjet v srpnu-můj chce půjčit karavan-tak uvidíme.ted si užívám klidu-malá je u babičky,můj jel dnes s mým bráchou na koncert Pink do Prahy-dostal to jako dárek k dnešním narzeninám,tak jsems terezkou sama až do zítřka,užívámticha a klidu.pak jedu k našim za tou starší dceruškou-a budem tam do neděle-v sobotu máme oslavu rodinou velkou.
přeju ti,at ti to do září hrozně rychle uteče-a máte malou u sebe.A ničeho se neboj-dvě děti jsou lepší jak jedno-fakt 🙂 tři moje kamarádky,co mají první děti staré jak já a kupodivu aj ty druhé děti stejně staré-tak potvrdili,že je to mnohem lepší -a to mateřství si užiješ víc jak to první.U mě to platí taky-už víš jak na to,na barsco jsi víc připravená jak poprvní,barsco tě nezaskočí a taky si to umíš víc vychutnat a užit.Tak ti přeju at je všechno v pořádku....i porod at je o.k. a rychlý 🙂

mscat
20. júl 2010

ahojte

tak staré tváře se tu objevili.paráda 🙂
monaberuska:děkuji moc 🙂 těhulkování jde zatím dobře klep klep...trochu ranní nevolnost,dost bolí prsa-bradavky mám pocit že mi za chvíli upadnout.podbřišek už se zklidnil to jsem měla strach.jsem 4 dny po očekáváné ms. 🙂

jinak my se za necelé dva týdny taky stěhujem..tak nám to vyšlo dokonale...10tého jsem měla narozky,za dva dny jsme našli byteček a na další den jsem měla pozitivní těhu test 😀 miminko ví kdy má přijít.stihnu porodit do malého 4let a bude to i na jaře.přesně tak jak jsem si přála 🙂

a vím že to určitě bude holka. 🙂

monaberuska1
20. júl 2010

@andy2306 jojo dlouho jsme tu nebyla to je fakt 🙂 jo ttaínek oukej chodí na kontroly ale jinak zatím super klepu ♥zítra tam jdeme na grilování, jinak teď jsme měli taky velikou rodinou oslavu ale bylo to fakt bomba 🙂 🙂 jojo no já se na porod těším.. u první malé to nakonec dopadlo císařem, takže moje velké přáníčko je aby nenastaly zas komplikace aporodila jsme normálně abych si to taky vychutnala to první přiložení a to štěstíčko poprvé v náručí 🙂 u malý sem se nemohla dočkat porodu tak že ani nakonec sám nepřišel no.. a vyvolání..takže třeba ted se to spustí normálně no jsme zvědavá hihi 😀 😀 😀 jka a co 😀 😀 malá to prožívá tak moc že ona má mimínko taky v bříško víš hihi 😀 😀 a hýbe se jí tam vyfukuje a nafukuje bříško a tím říká že se jí tam hýbe miminko, panenky mi chodí kojit protože to vidí u mé sestry jak kojí a u švagrovky obě dvě mají ted cersvé miminka právě 😀 😀 😀 😀 ale super je to taková ch§vička snad jí to vydrží 🙂 to je strašně fajn že jste spokojený, no my jsme v bytečku taky moc spokojený klídeček, no užíváme si to 🙂
@mscat no to je úplně super no jen at tak dál pokračuje 🙂 jo budete mít holčičku??jakpak to víš??jste to nějak vypočítali jo??teta si přeje taky holčičku a vypočítávali jim to nějak takže se začnou snažit ted a mají na to jen 4 měsíce hihi 😀 😀 😀 pak to prej houpne zas na kluka 😀 🙂 ale tak hlavně at zdraví je prcek a maminka 🙂no to je úplně krásný tak držím pěstičky na stěhování já jsme ráda že to máme za sebou a ty se hlavně šetři nic nenos těžkýho jo?? 🙂 😉

mscat
20. júl 2010

monaberuska: děkuji..jasné mě je jedno co to bude hlavně at je to ok všechno celých 9 měsíců a mimi je zdravé.
nooo víš říká se že když máš sex před ovulací bude to holka..my měli tři dny před ovulkou a mám ju předpovězenou 😀
a je to tak...že jsem si první přála holku a mám kluka.ted si přeji kluka a bude to určo holka 😀
kamoška si přála holku a věděla na jisto že to bude holka prostě to tvrdila a má druhého kluka 😀

jj určitě se budu šetřit..no právě mám z toho trošku obavy budu tam mít dost práce a já jak se rozjedu tak se nezastavím.ale můj na to bude dohlížet abych se krotila určitě 🙂

lucaju
20. júl 2010

Ahojte dievčatá, neviem či píšem do správnej témy, ale to je asi jedno, rada by som vedela Váš názor, MS som mala dostať 17-18.07., ale neprišla. Nikdy mi nemeškala viac než 1 deň. Brucho mám stále nafúknuté aj bolí ako pred MS ale MS nikde. Test bol včera negatívny. Včera aj predvčerom som mala na vložke slabý hnedý výtok, už ho nemám. Dokedy mám čakať ??? Snažíme sa o dieťatko, bola som aj na IUI, ale bolo neúspešné.

andy2306
20. júl 2010

moni-tak to je fajn.neni nad to bydlet sami-já bych nebydlela s tchyní ani za nic.dej pokoj 🙂 dělám si co chci a jak chci-a nikdo mi do ničeho nekecá.a děti si taky vychovávám dle sebe.
to je fajn,že budeš mit dvě holky jako já-já jsem celou dobu tvrdila,že budu mit holku-a mám ji.u terky jsem si byla jistá,u haničky jsem to tušila,ale nebyla jsem si jistá...moje švagorvá říkala,že si vždycky moc holku přála,ale vždy cítila,že čeká kluka-a taky že jo-má dva syny 🙂 já jsemr áda,že mám dvě holky-a mít třetí,chci další.ale hlavní je,že je mimi zdravé,to bez pochyby.
jsem moc ráda,že tatínke je dobrý-prožili jste si opravdu hnusné dny a ted bude už jen dobře 🙂přeju ti to.a celé tvé rodině.

andy2306
20. júl 2010

ty se těšíš na porod?jsi blázen?já jsem se netěšila,ale věděla jsem,že jdu na císaře 14 dnů před termínem-a týden před ním mi ho naplánovali-byla jsem ráda že nezažiju kontrakce,no stejně jsem je chytla den před císařem plánovaným,ale jen chvíli-a jelo se na sál.neni to příjemné-císařský řez,ale furt lepší jak kontrakce několik hodin.
každopádně jsem ráda,že už to mám za sebou.....ale kdo ví,že bychtoměla před sebou ještě někdy potřetí? 😀 😀 😀
tak at je vše o.k.
hanička taky kojila jedno období panenky,a dávala si je pod tričko a dělala těhotnou.a říkala na břicho: už vylez,ty mimino 😀 😀

m.o.n.i.k.a
20. júl 2010

@monaberuska1
Ahoj 🙂
Jo taťka je z malé hotový, fakt přímo hotový, dokonce včera večer se vzbudila, hledal v ložnici občanku, tak ho přivítala jak přišel z práce s úsměvem, hned si jí bral a přišel zamnou a říká, že je štastný, že nás má a měl slzy v očích, tak mě taky dojal 🙂
Jsem ráda taky , že malý jí hezky přijal a chová se k ní pěkně, už si sní hraje podává jí hračky, pořád jenom za ní.
Jsou to zlatíčka a užívám si je skvěle, hlavně malou, ta je nejmenší člen rodiny, tak jí pořád pusinkuju, hraju si sní a užívám si jí krásně. U malého to tak nebylo, ten byl spáč až nevím do kdy 😀
Já se Ti nedivím, že se těšíš, já měla ted krásný porod, i když bolestny jako každý jiný, ale úplně jinou bolest než u malého, u malého jsem myslela, že skočím do zdi jak se říká, jak to bolelo, ted to bylo supér a mít takový porod i potřetí, tak jdu do třetího hned, ale stačí 😀 Na to, že malá byla větší jak malý tak byla i rychleji na světě, fakt supér, tatka si jako první choval, ona plakala a on jí choval a já si užívala tu chvilku, že jí máme u sebe, u malého jsem to nezažila. Ju mi dali , já chovala, kojila ty první minuty, no krása, ráda vzpomínám 😵
Mscat- tak šup, šup zabydluj se, já se Vás už nemůžu s malým dočkat 🙂

andy2306
20. júl 2010

já jsem taky taková,že ji furt tulím apusinkuju a víc si to užívám než poprvní.až to někdy terezce snad milé nemůže byt...ale i když ona sama se chodí pořád tulit....říkáme ji tulen.na to si ještě chvíli počkáte,než ty vaše přijdou sami tulit se,ale dočkáte se-ono to totiž hrozně rychle letí.je to jak včera co jsem našla své // .
Já svoji první dceru bohužel viděla až týden po narození,ale tu druhou hned-a dosmrti na ten pocit nezapomenu.Bohužel u toho můj manžel být nemohl.....ale viděl ji jako první.Mě ji pak přinesli na jip....pro někoho řeklo by se nic moc-když při normálním porodu vidíš svoje dítě v první vteřině,ale pro mě to byl velký zážitek....vidět ji ten den co se narodila,když u první dcerky se nám to nepodařilo-a navíc bojovali o její život.Takže celé druhé těhu,porod-i mateřská je krásná....a možná že díky této hezké vzpomínce jednou přibyde i to třetí.....kdo ví.ale když vidím ten bordel,co tut ed bude za této vlády-asi si to nebudeme moct dovolit.A kdo ví,jestli třeba za čtyři,pět let bude nějaká mateřská dovolená existovat.Nakonec to bude jak v jiných zemích-po půl roce ženská do práce a dítě do jeslí.

m.o.n.i.k.a
20. júl 2010

Andy, já se s malou tulím i tak i když ještě nepříjde, leží vedle mě a chytá mě za pusu, dává mi prstíky do pusy, chytně mi nos, občas vlasy 😀 štípe taky pěkně a je to fajn a jak příjde a bude se tulit sama, tak to bude ještě lepší, ale ted si jí užívám jako miminko, nikam nespěcháme a vím, že se dočkáme 🙂
Jj je to děs tady toto, je tu bordel a už se to asi nezmění, co se dá dělat

andy2306
20. júl 2010

však jasné-my jsme se s ní taky nezačali tuliž až chodila 😀 😀
no -řekla bych dá se odsud odstěhovat-ale kde to je lepší 😖 😖

m.o.n.i.k.a
20. júl 2010

Nevím teda kde je to lepší, ale vím, že v Anglii co tam mám švagra a kamarádky, tak si tam žijou moc hezky, ani jedna se nechce vrátit. Každé město, stát má něco.

mscat
20. júl 2010

moni:moji dva bráchové žijí v anglii už několik let..hmm a ted si to moc nechválí. 😒 asi všide na hovno si myslím 🙂 😝

m.o.n.i.k.a
20. júl 2010

miruš to asi záleží co mají za práci včem a za kolik bydlí, Lukiho brácha je šéf stěhovákům a vydělá si dost a to jako fakt, že se sem už nikdy nechce vrátit, našetří si dost peněz, takže ten je tam za vodou, ted jeli na dovolenou do Portugalska a pak jenom do Španělka na Mallorcu. To tam záleží na hodně věcech.

mscat
20. júl 2010

jasné..zleží jakou maj práci.no ..oni si vydělávali když tam přišli dost dobře..brácha má parádní fáro,mají super hadry,samé vonavky hugo boss 🙂 jezdí po výletech mají tam dům..ale prý ted nic moc s penězma.no ale prý jak všude...platí auto,hypotéku tam,nájem a podobně.. 🙂

andy2306
20. júl 2010

když je práce,kde se vydělává dost-tak je jedno,kde na světě se žije.ale jinak krize je asi všude-a politické krize apod.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre