Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

terioza1
29. júl 2011

@domkalaky jeste neves hlavu, dokavad neni ms, nic neni ztraceny.. jdes k dr nebo vyckas?

terioza1
29. júl 2011

@lauricka cekate dvojcatka?

domkalaky
29. júl 2011

@terioza1 no bud este skusim v pondelok test, teda pokial sa nedostavi mrska, no a ak bude negativny tak letim k doktorovi 🙂

labanka
29. júl 2011

@domkalaky @terioza1 cauky snazilka dufam ze uz budes aj tehulka, biely vytok som mala aj ja,len par dni...ale uz mi je aj trosku smiesno samej zo seba lebo som sa pristihla, ze pri kazdej babe mam iny priznak :D z toho mi vyplyva, ze kolko bab tolko priznakov :D
ale nejdolezitejsie je vraj sa vobec nesledovat, "NE"chciet otehotniet a nemysliet na to ....citala som jedne prispevok, kde lekar odpisal pacientke, ze nemerajte teplotu, nerobte testy, milujte sa bez pocitu MUSIM SPLODIT DIETA , neberte ziadne lieky......no keby sa to vsetko dalo nie? to sme my zeny....ale zase ked sa pozrieme na romky (podotykam ze nie som rasistka) tak tie rodia ako ceresne ani nevedia ako a urcite neberu FEMIBION, ani ine kyseliny listove, ani sa nestaraju o intimnu hygienu, ani o vytoky,ani testy si nerobia, ani urcite nesleduju spinenie, ani pichanie, ani nalievanie prsnikov, ani si urcite nemeraju bazalnu teplotu......proste ziju laaaaaaaaažo pláááááááážo s kludom a preto su take plodne :D takze baby hor sa do inych myslienok, ja uz dnes prepinam na inu frekvenciu ...cmuk

terioza1
29. júl 2011

@domkalaky parada, tak dej pak vedet, jak a co... 🙂

domkalaky
29. júl 2011

@terioza1 jasne dam 🙂

terioza1
29. júl 2011

@labanka svata pravda.... 🙂

lauricka
29. júl 2011

@terioza1 ano, konecne sme tehu, tak uz len aby boli OK

domkalaky
29. júl 2011

@labanka to si napisala fakt dobre a suhlasim s tebou,len niekedy mam pocit, ze sa neviem oklamat podvedome,ale tiez som rozmyslala,ze idem vyplnit cas niecim kreativnym a ono to pride,ked to ma prist,ja si BT nemeriam,lebo to by mi uz siblo urcite,ja len stresujem, respektive som netrpezliva,ked meska mrska, potom zas nejako neriesim nic-teda az tak sa neupinam na ovu a snazilkovanie je u nas hlavne o tom, ze xceme byt jedno telo a tuzba po partnerovi 😉 a ja len dufam, ze nasa laska prinesie aj malu fazulku 😀 . takze u mna su stresy az ked prichadza mrska,ale aj to by som mala eliminovat ,takze tiez verim, ze psychika je silna 🙂 .

terioza1
29. júl 2011

@lauricka ty jo, rovnou dve... gratuluju 🙂

aduskatt
29. júl 2011

@labanka dodrziavam.nikdy som nerobila ovu test, nepldime len cez ovulku, ale hocikedy sa tulime, nemeriam bazalnu teplotu...........zial, nestaci to☹.....

labanka
29. júl 2011

@domkalaky ja detto...mam to iste....stresy tyzden pred kramamy,
preto som zacala merat BT
segra nemohla otehotniet 7 rokov tak preto som ju zacala merat aj ja
ona mi to totiz odporucala...ak je 37 a vyssie tak si tehotna....ak je 37 a dalsie dni nahle klesne - pridu kramy :(
ako dlho sa snazite?

niveagirl
29. júl 2011

domkalaky tiež som si robila testík a mám len jednu čiarku..Ale možno len test som urobila skoro tj: 2 dni meškajú.. len ma trápi ten výtok lebo takýto som ešte nemala..hnedastý a hlienovitý... Ak sa cez výkend nedostavý menzes tak idem k lekárovi..
labanka - máš pravdu, fajn si to napísala ale ono je to ťažké to ke ´d má prísť menzes, tak to sú stresy až-až...Teplotu si ani ja nemeriam to by som bola len viac nervózna...
Jaj dievčatá však niečo už len bude snami 🙂 lauricka - gratulujem! 🙂 Pekný deň prajem snažilky! 🙂 😀

domkalaky
29. júl 2011

@labanka no ja som si povedala, ze ked sa nam nebude dlhsie darit potom zacnem merat, teraz sa este nechcem znervoznovat aj s tym...no a sestricka uz teda ma mimi ako som pochopila,kedze si pisala v min.case? 🙂 no my to tahame 7.mesiac-ja viem, ze to je malinko a obdivujem pary,ktore to nevzdavaju ani po rokoch,lebo mne sa aj tych 7. mesiacov zda dlho 😅 a vy sa kolko snazite?

domkalaky
29. júl 2011

@niveagirl no ja sa v tom tak nevyznam- myslim ten vytok,ale citala som niekde, ze moze byt aj vtedy,ked sa vajicko uhniezduje, tak dufam, ze to je aj tvoj pripad 😉 ale su tu skusenejsie zeny ako ja , ze co by mohol tvoj vytok znamenat, tak dufam, ze ma nezvezu pod ciernu zem 😅 .no ja som si robila 4.den meskani-to bolo vcera, no a nevyslo, ale mrska tiez nie je, tak tiez budem cakat, tak hlavne aby sme mali pevne nervy a aby to nakoniec skoncilo // kolajnickami a nie tym, ze nase tela si z nas strielaju 🙂

domkalaky
29. júl 2011

@lauricka gratulujeeeeeeeeem, no a kolko ste sa snazili?ak sa mozem opytat 🙂

labanka
29. júl 2011

@domkalaky my len 4 mesiaciky 🙂 sa snazime...sestra ma nakoniec 2 krasnych nezbednikov - 11 rocne dievcatko a 8 rocneho chlapca a obaja su z umeleho oplodnenia...ale su nadherniiiiii a nedala by ich za nic na svete..presla kadecim a nakoniec sa rozhodli pre umele oplodnenie....ved to je uz v podstate jedno, len nech su deti zdrave...
ty si mlada baba, tak je to super... potom daj vediet ako si na tom ... velmi ti to prajem aj kazdej zene, ktora po tom tuzi....lebo som videla co to robilo so sestrou...a vidim aka je teraz 🙂 cmuk

lauricka
29. júl 2011

@domkalaky rok a pol. Ale keby mi nerobili zakrok na vajecnikoch, tak sme sa kludne mohli snazit aj dalej, asi by z toho nic nebolo. Nastastie operacia pomohla.

domkalaky
29. júl 2011

@labanka aj ja ti drzim palceky 😉 aj vsetkym snazilkam,xiii no ty si to napisala akoby si bola nejaka vykopavka 😀 , to je uplne krasne, ze im to nakoniec vyslo 🙂 no napisem hned ,ked budem vediet, ze co sa deje,no a keby to vyslo tak hned pridam aj tehu virusik 😀

domkalaky
29. júl 2011

@lauricka no to je potom skvele 🙂 a ako sa citis?-teda je mi jasne, ze krasne,ale co nalady chute a tak ? 🙂

lauricka
29. júl 2011

@domkalaky nic sa velmi nezmenilo od predosleho stavu netehu, akurat mi bolo sem-tam nevolno prvy trimester, ale hocikedy, nielen rano no a viac chodis na malu...inak OK

domkalaky
29. júl 2011

@lauricka tak nech sa ti dari a uzivaj si to 😉 🙂 🙂

lauricka
29. júl 2011

@domkalaky dakujem a coskoro tak isto!

domkalaky
29. júl 2011

@lauricka dakujem a dufam 😉

zuzkag2
29. júl 2011

@labanka no nevesaj hlavicku, a stale dufaj....lebo mna prsia prestali vcera boliet, a dnes rano prisla ms. a hned od prvej chvile uplne strasne silna, a silne bolesti. ako sa citis teraz? ja sa teda zaradim naspat medzi snazilky, snad to dalsi mesiac vyjde 🙂

zuzkag2
29. júl 2011

@labanka @terioza no ja som zatial nad vitaminami nerozmyslala, beriem len Indol3C, lebo som mala pred mesiacom nalez na prsniku, ale je aj celkovo na upravenie hormonalnej nerovnovahy. ale pozriem si to a asi nasadim 🙂

zuzkag2
29. júl 2011

@terioza1 teri, aj my sa snazime 4 mesiace. kedze mam bolestivu ovulku, tak ani moc nemusim meriat BT ani sa nejak sledovat. ja som sa rozhodla, ze 4 mesiace, aj ked to niekto povazuje za kratky cas, je uz dost dlha doba na to aby sa podarilo. takze idem nasledujuci mesiac doktorovi, a zacnem to pomalicky riesit. 🙂

zuzkag2
29. júl 2011

@niveagirl ahoj...nebojkaj, kym si ms nedostala, nic nie je stratene. a ovu si sledujes? ktory si den DPO?

terioza1
29. júl 2011

@zuzkag2 ja hned na zacatku rekla, ze se snazime rok a pravda to nebyla... dala mi na ovu ( i kdyz jsem ji mela) clostil a hle... podporil me... dala mi jeste estrofem na sliznici a piju kontryhel+rebricek+hluchavku a piju taky 100%cerveny grep. dzus... a zadarilo se.. takze jestli pujdes k dr, rekni, ze se snazite aspon rok, jinak te taky muze vyhodit... :-/ rok je na poceti... jak do roka se nepodari, zacnou to resit..

labanka
29. júl 2011

@zuzkag2 Zuzi,, tak skoda, vyjde to dalsi mesiac....my este bojujeme proti menzesu :D zajtra uvidim...aj tak sa drz a nezufaj...kup si Femibion a pij caj z Alchemilky
cmuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre