Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
29. júl 2011

@labanka bojujte! a hlavne nestracaj nadej 🙂 a daj vediet. my sa budeme asi tesit toho stanzilkovania, a snad to vyjde buduci mesiac 🙂

niveagirl
30. júl 2011

@zuzkag2 ahojky! Ovuláciu si nejak obzvlášť nesledujem snáď len tolko, že cítim kedy ju mám vtedy mávam malinké bolesti..pychanie v podbrušku ale nič strašné.. No ms mi prišla ale nie tak ako zvykla jo oveľa slabší ako inokedy také akési špinenie. A to som zvykla mávať poriadne silný ms a bolestivý.. Aj teraz mám pocit akoby som mala dostať ms. Bolia ma kríže aj v podbrušku mám tlak. Večer som si musela dať tabletku proti bolesti a už som išla spať s tým, že na ráno bumm a zaleje ma. Ale chvalabohu zatil nič.. Iba špinenie. Tak dúfam, že to aj taj ostane.. 🙂 Inak som 14 den DPO ...Ja čajík pijem len ženský čaj alchmilkový..
Ale nevešaj hlavu ani ty! Skús zájsť k lekárovi skôr a podla mna daj na radu od teriozy1, zaklam, že sa pokúšate už 1 rok, lebo aj ja som povedala, že sa pokúšame len 3-4 mesiace a veruže mi nič nedal...

domkalaky
30. júl 2011

@niveagirl no znie to nadejne, tak dufam, ze ziadna mrska ta najblizsich 9 mesiacov nenavstivi 🙂 ja mam take iste stavy ako ty,ale ktovie ci sa so mna nestava paranoidna simulantka 😀 😀

terioza1
30. júl 2011

@domkalaky Testovala jsi ??

domkalaky
30. júl 2011

@terioza1 este nie,chcela som pockat aspon do pondelka, testik nemam doma a byvam v takej dedinke,kde nie je lekaren 😠 ..no ,ale rozmyslala som, ze by som si testik kupila 4.8 a testla, lebo mam meninky 😅 ..inak som si robila testik 4.den (stvrtok)meskania mrsky a bol negativny a dnes je to len 6.den... 😕

terioza1
30. júl 2011

@domkalaky tak to zkus driv, treba jsi malou hladinu hcg.... ted treba vzrostla... zkus to 🙂

domkalaky
30. júl 2011

@terioza1 no ja dufam, ze mas pravdu 🙂 az v utorok mam cestu do mesta, tak skor to asi nebude,ved uvidime, uz ma asi tych par dni nezabije,ale mam taky vnutorny pocit, ze by to aj mohlo konecne vyjst....ved ja sa vam ozvem,ked testnem, ze ako som dopadla 🙂

terioza1
30. júl 2011

@domkalaky no to je jasny, ozvi se 🙂

zuzkag2
30. júl 2011

@terioza1 teri a ty si na tom ako?

zuzkag2
30. júl 2011

@niveagirl tak duufam, ze zatial u teba ta mrska neprisla a ani nepride🙂

terioza1
30. júl 2011

@zuzkag2 ja mam silnejsi //.. 🙂 mam to ve fotoblogu 🙂 A jsem porad unavena... okolo ty 17hodiny kazdej den... jinak vpohode... nic necejtim... obcas me boli brisko. Ale je to takova jina bolest... Takova zvlastni 🙂 Akorat jsem z tho vseho dostala nejakej strach, jestli to zvladnu ☹

zuzkag2
30. júl 2011

@terioza1 TERI! jasne ze to zvladnes! ani nad takymi vecami neuvazuj. budes super mamina. tesim sa moc, a gratulujem. uzivaj si to 🙂

terioza1
30. júl 2011

@zuzkag2 dekuju moc za podporu.... vis, dneska proste jsem fakt dostala strach... od porodu k vychove, krmeni a abych to umela.... ja to nechapu, nikdy jsem s nicim takhle nestresovala ale tohle me nejak dostalo 🙂 Tak ti moc dekuju, opravdu moc.. 🙂

zuzkag2
30. júl 2011

@terioza1 jasne, ze si dostala strach, myslim, ze tuzit po babatku a naozaj ho cakat su asi trosku odlisne pocity. toto uz je asi aj pocit zodpovednosti 🙂 a ci to budes vediet? juj, ja si myslim, ze sa mozes s kludom spoliehat na svoj matersky instinkt, ten ta povedie 🙂

terioza1
30. júl 2011

@zuzkag2 tys to tak pekne rekla - touzit po decku a cekat ho jsou uplne jiny pcity... pravda pravdouci 🙂 Mam takovej pocit, ze uz nebudu idealizovat, ale uz musim bejt pomalu v realite.... a ten porod holka, z toho mam strach nejvetsi... Vsak ja se teism na tebe 🙂

zuzkag2
30. júl 2011

@terioza1 hihi, tak teba to tusim pekne prevalcovalo 🙂 ale neboj, vsetko pojde tak ako ma...a kym pride porod, tak budes taka unavena z toho drobceka, co ti bude tlacit na mechur, a nebude sa ti dat dobre lezat ani chodit ani sediet, ze sa budes totalne tesit na to kedy ho uz konecne porodis 🙂 ... 😝 pockaj, aka budem ja mimo, ked sa to konecne podari, potom mi budes davat rozumy ty, ale uz ako "zasluzila" matka, nie ako ja, teoretik, posluchac 😀

terioza1
30. júl 2011

@zuzkag2 ja doufam, ze jako zaslouzila matka jeste ne, ze ty to zvladnes driv, nez ja vyprdnu to mimco.... doufam, ze se ti to zadari hned ted, abysme byly tak nejak nastejno 🙂

zuzkag2
30. júl 2011

@terioza1 Teri, keby si vedela ako velmi si to prajem aj ja 🙂 a strasne hladam optimizmus, ale dnes mi nejak dosiel. ved uvidime, snad sa zadari...a ty sa hlas, ako sa citis, a co nove, oki? 🙂

terioza1
30. júl 2011

@zuzkag2 Nesmi ti dojit, vsak musis verit.... ja si byla 100000% jista.... 🙂 Ja se citim tak, ze jsem kazdy den okolo 17hodiny unavena, od vcerejska me boli bricho vzdycky vecer, jako bych mela prdy ( jsem jak maly dite 😀 ).... jinat travim cas na wc- mala, velka, mala, velka....... a porad dokola 😀

aduskatt
30. júl 2011

@terioza1 ides vesat to pradlo?🙂))HES, XIXI

terioza1
30. júl 2011

@aduskatt ty tu jsi taky? 🙂 tak pojd...

aduskatt
30. júl 2011

@terioza1 ja ta najdem vsade, hehe

aduskatt
30. júl 2011

@terioza1 akurat teda do tejto temy nepatrim, lebo ja nemam ziadne priznaky zatial

terioza1
30. júl 2011

@aduskatt no zrovna koukam, ze me najdes kdekoliv 🙂 ale prd, po dnesku je mit budes, tak tu rovnou zustan 🙂

aduskatt
30. júl 2011

@terioza1 predbezne ma len picha na pravej strane.to bude ten pstros asi🙂

terioza1
30. júl 2011

@aduskatt nejspis jo... pstros se hlasi, zakze rano sexovat 🙂 at mate pstrosacata 🙂

aduskatt
30. júl 2011

@terioza1 uz som si to vybavila u poloviciaka, ze ma musi riadne vystiskat, ked pride z prace🙂)a ako to poznam...sa to zasa zvrhne, hehe

terioza1
30. júl 2011

@aduskatt po sichte v praci...... to pujde 🙂 jak ja bych chtela bejt nekdy moucha 😀

aduskatt
30. júl 2011

@terioza1 🙂)to bude na dobru noc, pred spanim, xixi.ze rano na dobru noc......tiez dobreeee

terioza1
30. júl 2011

@aduskatt to se mu to bude hajat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre