Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

terioza1
30. júl 2011

jdu, papaaaaa 🙂

aduskatt
30. júl 2011

@terioza1 paaaaaaaa

jania023
31. júl 2011

@aduskatt
@terioza1 Ahoj kde vas jà to nachadzam 😀 neviem čo si myslieť o mne,prsia bolia jak des od 4DPO,dnes som 6DPO takze už 2dni nemyslite že je to nejak skoro??juuuj ale bolia..a slinim jak bernardin 😀 Samozrejme že únava že padam z nôh tak som si o 6hod ešte trocha zdriemla a vspanku keď som sa zhboka nadichla sa mi zdvihol žalúdok nechcem si nahovarat nič 😢 Co si o tím myslite??

niveagirl
1. aug 2011

Dobré ránko prajem!

Teda komu ako..lebo mňa bolí celý človek..dostala som ms a to riadne ☹ Takže sa snažilkujeme ďalej. Ale aj tak vám ďakujem, že ste mi držali palce, dobre to padlo 🙂 Neskôr sem ešte kuknem. .@domkalaky ty ako?

zuzkag2
1. aug 2011

@niveagirl dobre ranko...nebud smutna, aj ja som si to v piatok a v sobotu riadne odtrpela...cim dlhsie sa snazime, tym tusim ta ms boli viac 😀 tak drzim palce, ze to buduci mesiac vyjde...

labanka
1. aug 2011

@zuzkag2 tak a kramy prisli :( s jednodnovym meskanim :( a riadne silne :( cauky baby

labanka
1. aug 2011

@niveagirl ja dettto :(

labanka
1. aug 2011

@domkalaky cauko Domi, tak ja oznamujem ze mam kramy ☹ ty si ako na tom? dufam, ze ty si nedostala

zuzkag2
1. aug 2011

@labanka aleeeee ☹ aj tebe? nebud smutna...uuu, hlavicku hore! budeme sa snazit dalej, a urcite to vyjde!

domkalaky
1. aug 2011

@labanka ahojky,uz vcera poobede dosla mrcha ☹ vidim, ze vsetkym sa nam nejako rozmrsilo 😒 no co uz, ide sa snazilkovat dalej..

zuzkag2
1. aug 2011

@domkalaky Domi, vy sa ako dlho snazite?

domkalaky
1. aug 2011

@zuzkag2 ahoj zuzka,no dnesnym dnom to tahame na 8.mesiac.a ty ?

bublinka1980
1. aug 2011

Ahoj, tak my se snažíme teprve první měsíc, ale stejně to řeším pořád v hlavě a myslím na to. (...a to jsem si říkala, že to nebudu řešit 😀 )
MS očekávám každým dnem, tak uvidím jestli dorazí.

ivussska
1. aug 2011

Ahoj holky, můžu se přidat? My se snažíme už přes rok a stále nic ☹

zuzkag2
1. aug 2011

@domkalaky Domi, my 5. mesiac...aj mate za sebou uz nejake vysetrenia? a ako to beries psychicky?

zuzkag2
1. aug 2011

@ivussska ahoj, jasne ze sa pridaj...vitaj medzi nami 🙂

ivussska
1. aug 2011

Já jsem před 14. měsíci vysadila antikoncepci, ale nepřicházela mi vůbec MS. Bývalý Dr. mě půl roku nechal bez léčby a tak jsem si našla nového. Ihned mi předepsal Proveru, po té se mi cyklus srovnal na 28. dní, ale ani během toho jsem neotěhotněla a teď na poslední kontrole mi předepsal ještě clostík, ten začínám brát od dalšího cyklu. Přála bych si aby zabral, ale moc se na to neupínám. Ta psychika je hrozná ☹

domkalaky
1. aug 2011

@zuzkag2 no este nemame ziadne vysetrenie, gynekolog mi povedal, ze az po roku snazenia.ja som psychicky na tom podla mna dobre 😎 -aspon myslim 😅 .Jasne ,ze mi to je zakazdym luto a vcera aj slzicka vysla,ale ked som bola na kontrole, tak ja mam zatial vsetko v poriadku a ja si myslim, ze nas problemik je v tom, ze velmi tlacime na pilu ako sa hovori a ze sme malinko spolu a ja som si este nikdy nemerala BT a az takto sa nesledujem, ani ziadne ovu testiky som nerobila,lebo mna by to potom deptalo, ze mam ovu a drahy je v robote 😅 . a ty si ako na tom ?aj striehnes riadne ovulku a tak ? 🙂

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska ahoj ivuska 🙂 ako tak citam, tak je velmi dobre ,ze si zmenila lekara 😉 hlavne nezufaj a uzivaj si snazilkovanie, tvoj terajsi doktor sa snazi a ja verim, ze ti to vyjde,len ozaj by sme mali asi trosku menej mysliet na to babo, mne moja maminka stale hovori,ked na to nebudes mysliet,pride to,ale ako sa neda na to mysliet, ze ?tuzba je silna a nasa psychika je odrazom...drzim ti palceky ivus 😉

jananis
1. aug 2011

ahojte my sme sa snažili v prvý plodný den, nie je to dost daleko od ovulky (takých 5dni).

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky děkuji 🙂 Přesně, já se opravdu snažím na mimčo nemyslet, ale prostě to většinou nejde. V listopadu jsme si i s manželem pořídili pejska, abych se zabavila a odreagovala, ale stejně to moc nepomáhá. Jsem s ním na procházce a za tu dobu potkám takovejch těhulek nebo maminek s kočárkama, že ikdybych chtěla myslet na něco jiného tak nemůžu ☹

terioza1
1. aug 2011

@jania023 no ahoj, me taky prsa bolely tak cca od 4DPO.... takze nadeje je 🙂 Drzim palce, zlatko

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska no to je sranda, aj my sme si najskor zaobstarali havina,nic lepsie sme ani nemohli urobit 😉 my byvame na takej ulici, ze kazda rodinka tu ma male babatka,alebo deti do tych 7.rockov, takze chapem tvoje pocity a taktiez ma tak pichne pri srdiecku, ze aj ja si uz prajem 😅 .vacsinou sa mi dari nemysliet na to,ale ked nas stretnu znami, tak hned a vy este nemate babatko??? a to ma vytaca 😠 a urcite nemam chut im vesat na nos, ze sa snazime,ale este sa nezadarilo,lebo vacsina z nich otehotnela nechcene,alebo na prvu supu,ale ivuska hlavku hore, povedz si ,ze aj ty budes mat babo a hotovo 🙂 ja verim, ze skor ,ci neskor, tu z nas budu same tehulky 😉

domkalaky
1. aug 2011

@bublinka1980 ahoj bublinka🙂 tak ja pevne verim ,ze nedorazi 😉 ono je tazke odhanat myslienky na babo 😅 ale drzim ti pasticky 😉

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky já tomu věřím, ale někdy mě přepadne takový splín 😢 Příští týden by měla přijít MS a já si tak přeji aby nedorazila...

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska ja ti verim...asi sme kazda na tom rovnako ☹ ...dufam, ze ti nepride najblizsich 9.mesiacov 😉

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky tak to bych byla moc moc šťastná. Já už mám tak všechno připravené jak bych to oznámila manželovi a rodičům, akorát ta dobrá zpráva nechce nějak přijít 😒

jania023
1. aug 2011

@terioza1 dnes uz ale nebolia ale vsera som isla umriet tak sranda..ach tie moje hormony 😠

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska jeej to je mile,vies ,ze aj ja soom chvilkami nad tym rozmyslala,ale este ma nenapadlo nic originalne 😠 no ja mam cas aspon do buduceho mesiaca, uvidime co bude potom 😕 hlavku hore,ono to pride a potom zabudnes na vsetky pripravene slovicka od stastia 😉

jania023
1. aug 2011

@domkalaky
@ivussska u mna je sranda ze ani netusim aky som dnes den cyklu len viem ze som 7DPO a kedy dojde ms?ani to neviem kedze neviem aky som DC 😀 tak ma to aspon nestresuje..dnes rano som chcela urobit tehu test coked nieco ale nakoniec som si povedala ze...nebud zvedava budes mat dost casu prist nato ze si tehu celych 9mesiacov 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre