Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

katka2011
4. aug 2011

@marianna28 ahojky, mas pravdu, nabuduce bud budem klamat, alebo mu poviem ze som na tom psychicky tak ze to moze robit problem, lebo neviem ci som ok. najradsej by som bola keby som nemusela ani jedno ani druhe a isla tam uz rovno tehu 🙂

katka2011
4. aug 2011

@zuzkag2 no radsej dam zarobit sukromnej porodnici ako psychiatrovi 🙂

marianna28
4. aug 2011

@niveagirl zlatucka si - toz len ja som taka zabudliva bosorka 😀 co neni na papieri, to zabudnem - prislo to vekom - 😀 ostala som sprostucka 😀 a och ani nespominaj rozcitenost - ja sa idem uz rozplakat aj nad dazdovou kvapkou, co sa roztreskne na zemi... 🙂

marianna28
4. aug 2011

@katka2011 heh - no pockaj, zakon schvalnosti - a tam nabehnes tehu... 😀

katka2011
4. aug 2011

@marianna28 bodaj by si mala pravdu, dam ti vediet 🙂 najlepsie by bolo keby som tam nabehla tehu a ze teraz ked som tam bola som uz bola tehu len to by este nezistil. a pridem tam a poviem mu ze ved som tu bola uz minule a bola som tehu len ste si to nevsimli 🙂 hihi... 😵

marianna28
4. aug 2011

@katka2011 to iste mala moja suseda - bola u lekara na normalnej prehliadke - si myslela - fajn, stiham termin este pred mrchou a o dva tyzdne mu tam vletela zas, ze hejhejhej - ja som tu bola pred 2ma tyzdnami a teraz som 6tt 😀 coze, coze? 😀

marianna28
4. aug 2011

@katka2011 kedy to ides tomu dokimu?

katka2011
4. aug 2011

@marianna28 neviem zatial nemam v plane, lebo som tam bola teraz v pondelok na cyto.... tak uvidim podla vysledkov mi povedia kedy zasa, ale najradsej by som povedala, ze nech mi rovno daju termin, ze mam iny dovod na navstevu 😉

zuzkag2
4. aug 2011

@marianna28 Marianka, no to si pis, ze mi budete chybat. Ja som si tu vzdy citala co si pisete, ale velmi som sa nezapajala, hladala som len nejake infosky...ale od kedy si tu s vami pisem, je mi o 100% lepsie, vazne. Aj dnes rano som akurat povedala priatelovi ze som taka kludna, spokojna, ze viem ze sa babo podari...
a to vdaka vam babulky moje 🙂

terioza1
4. aug 2011

@marianna28 to ja si potrebuju neustale povdat, to znamena, ze nasleduju pritele i kdyz se jde koupa, sednu si pred vanu nebo na pracku a povidam a povidam 😀

terioza1
4. aug 2011

@zuzkag2 ahoj zlatko, zdravi te ukecana Terioza 😀 covece, dneska se mi zdal sen o pritelovo bejvale zene ( teda stale sucasne - jeste nejsou ozvedeni), ze byla u mne na kafi 😀 Uz mi z ni taky hrabe 😀 co ty? Cetla jsem, ze se citis lepe a ze jsi klidna... to je mooooooooooc dobre 🙂)) to ti jen chvalim 🙂

zuzkag2
4. aug 2011

@niveagirl Sisi 🙂 jeeej, ty si zlata...dakujem moc. no veru mas trosku pravdu, ked som si tu zacala s vami pisat, bola som uz v stave zufalstva, ale je mi stale lepsie a lepsie. Normalne som nabrala vdaka vam silu, a energiu, optimizmus, ze sa vsetko podari tak ako si zelam. Ja ked vidim napriklad Teri @terioza1 🙂 ako tehulkuje, a chystasa na prvu mamaprehliadku 🙂 tak sa strasne vytesujem, a verim, ze aj nam ostatnym mimozemstankam sa podari 🙂
A ty neplackaj, ked to teraz nevyslo ( aj ja som plakalaaaaaaaa....) mame pred sebou dalsi mesiac, dalsie sance, juuuj, ja som dnes plna optimizmu. Super s tym lekarom, aj ja pojdem, ked sa vratim z dovce, potom si dame vediet ako sme dopadli. Dobre? 🙂

terioza1
4. aug 2011

holky, ja vam taaaaak fandim 🙂)))

zuzkag2
4. aug 2011

@terioza1 Terinka, to mas co za sny? To take nesnivaj, take haluze!!!! A normalne si jej to kafe aj navarila? 😀DDD
Moja, no ja som sa dnes zobudila do nadherneho rana...spokojna, usmiata 🙂 plna optimizmu...takze dobre to je. Juuuj, ale mi pomahate baby 🙂

terioza1
4. aug 2011

@zuzkag2 normalne prisla na kafe, zacala mi neco vykladat a nakonec jsme se skamaradily 😀 My se ze srdce nenavidime 😀 Ja se teda nedivim ani ji, ani sobe, pac co dela, to je taky dobry 😀 Nekdy ti to napisu do IP 😀 To stoji za pocteni 😀
To je dobre, ze jsi se vzbudila do krasneho rana, takovejch ran vic a budes tehulka za chvilku 🙂

zuzkag2
4. aug 2011

@terioza1 No hotova nocna mora 😀 To uz sa ti fakt ma co snivat 😀 No napis mi to niekedy do IP...som zvedava na take pekne citatnie. Aj ako to riesite, co bude dalej...
Xixi, no by som sa divila, keby ste sa milovali s byvalkou...to by som si asi tukala na celo.
A ako sa dnes citis?

marianna28
4. aug 2011

@katka2011 cyto by mali mat do 14tich dni, nie? A musis tam ist, alebo si to mozes pozret na nete?
@zuzkag2 no vidis - aj ja som bola najprv len taky spehun - 4 mesiace som si len citala a potom som sa zacla zivo zapajat, az sa mi to tu stalo drogou 😀 bez kona ani den, ani hodinu... 😀 teraz sa sice trosinku obmedzujem..

zuzkag2
4. aug 2011

@marianna28
@terioza1
baby, aj ja som taka papula...ze stale meliem a meliem a meliem...a este k tomu si stale spievam...ale aj ticho som, ked spim 🙂))

terioza1
4. aug 2011

@zuzkag2 napisu, az nebudu lezet v posteli, ted jeste lezim a pise se mi psatne 😀 Resime to tak, ze vlastne nevime... vsechno ti napisu, aspon se budes tesit 😀 Tak me by nevadilo s ni se normalne bavit, i kdyz je uplne blba, ale ja ji asi lezim v hlave 😀 Dneska jsem dostala hroznou chut na sex, protel doma neni, takze vis jak 😀 Pak me bolelo trosku bricho, ale uz dobry 😀 si budu muset zvyknout 😀

terioza1
4. aug 2011

@zuzkag2 nejsme pribuzne ??? 😀

terioza1
4. aug 2011

Tak jsem se vam teda odtajnila, no 😀

katka2011
4. aug 2011

@marianna28 ano oni mi zavolaju vysledky... nemusim tam chodit. ja som sem prisla zo zvedavosti, vela veci som tu precitala, pomohlo mi to spoznat svoje telo, objavila som ovu testy a par super bab, s ktorymi si tu pisem IP aj vo forach 🙂

zuzkag2
4. aug 2011

@terioza1 odpadla som...ved my si tu piseme s Jennifer Aniston...aka si kraaaaaaaaaaasna!!!!! najkrajsia uplne! Ex MUSI ( pardon za kricanie 🙂) byt z teba na nervy!!! 😎 A byvalky su kapitola sama o sebe, to aj ja mam "trosku" skusenosti. no na velkeeee stastie moja laska je rozvedena uz 4 roky, davno pred tym ako sme sa spoznali.
Este stale lezis? 🙂 napis mi to kym pojdem na dovcu, lebo sa na dovci neuvolnim 😀 a bude ma to matat ze to neviem 😀
Xixi, priatel ta zanedbava...no pekne...ale pocuj, je to strasne zvlastne ze po tom boli brusko ...ja to teda mavam ked mam o. cez ms...zvlastne...

zuzkag2
4. aug 2011

dievcata..ale mna dnes rano napadlo...ake vlastne priznaky na sebe badate po tej ovulke...ked si myslite ze ste tehu....
ja posledny mesiac:
-bolesti prsnikov, ale take ze som nezniesla ani podprdu
-vlci hlad...ale taky ze mi az zle bolo na vracanie...od vecera (22) do rana (5) som vyhladla ako by som nejedla tyzden
- pichanie v pravom podbursku....take 4 velmi vyrazne pichnutia, co vystrelovali az do nohy...som citala ze niektore baby citia ked sa uhniezdi vajicko...tak hned som si myslela, ze uz sa uhniezduje 🙂
-citlivost na pachy...panika v dome, ze nam unika plyn a podobne 😀
-cikanie kazdych 15minut

terioza1
4. aug 2011

@zuzkag2 No, tak to snad ani nemusi bejt 🙂)) 😝 Uplne se cevenam 😀 No, Ex mu vecne rika, Booooze, kams dal oci 🙂 Ona je taky pekna zenska, sice vypada o 10let starsi, ale kdyby ji bylo tedh 40-42, pekna by urcite na svuj vek byla.. Takhle vypada jako pekne, ale starsi, nez doopravdy je 😀 Ona je uplne jinej typ nez ja 😀 Vsak ja, kdyz jsem te videla na fotce jsem si rikala, boooze, jak nekdo muze bejt tak hezkej... dokonalost sama o sobe 🙂 Fakt. .-)
S tema bolestma: Ja prave jsem vzdycky tak 7-10dni pred ms, kdyz jsem mela orgac, poznala, ze bude ms, pac jsem mela neskutecny bolesti bricha tak 2-3minuty, ale ne jako pri ms, takovy jiny... a podle toho jsem vedela, ze ms proste prijde. Nevim, cim to je. Ale vadi mi to jen u orgace jako klitorialniho... Kdyz je orgac pri sexu tak to nee.. Zvlastni vid.. .-/ Ted, kdyz jsem tehule, to mam taky, ale uplne minimalni, nez kdyz jsem to mela pred ms.. Asi se na to budu muset zeptat...
Kdy jedes na tu dovolenku? A kam jedete?

domkalaky
4. aug 2011

@ivussska ahojky moja, dlhsie som tu nebola, no ako ??? ja som taka zvedava na teba 😉 uz si testovala?

zuzkag2
4. aug 2011

@terioza1 no ono je to s tou bolestou asi preto, ze pri orgazme mame stahy maternice, a pred ms je maternica asi uz prekrvena, a preto to boli. ale zas to by si mala aj teraz ked si tehulka...no opytaj sa na to, aj ja som na to zvedava...to ale ja tak dlho tu bolest necitim...to len tak par sekund, tak mi to nastastie nevadi.
A ty sa necervenaj...fakt si prenadherna zienka 🙂 vies ake budes mat krasne mimco 🙂 No a ex asi doma nema zrkadlo, ked taketo nieco povie tvojmu priatelovi...ach, nejaka je namyslena 😠 😀
Na tu dovcu ideme v sobotu rano...tak dufam, ze to stihnes, napisat mi to do IP...ked nie, tak si to najdem, ked sa vratim z dovce, nejako to hadam vydrzim. Ideme do Talianska, na sever, do Lignano Sabbiadoro...dufam, ze tam nebude mrznut, ked je take super pocko ☹

terioza1
4. aug 2011

@zuzkag2 zlatko, ja mam ted jiny priznaky nez pred tim mesicem a muzu ti rict, ze uplne opacne 😀
Tak minuly mesic, pac to jsem taky byla tehu, jak uz vis jsem mela:
- prvni 4dny po ovu nic
-bolest prsou zestrany(neni to bolest jako kdyz se bouchnes ale spis jako bys je napinala)
-V den vynech ms prujem, na TT slabe // a nemela jsem chut na sladke, coz je u me divny, vsechno mi smrdelo

Tohle tehu:
-4dny po ovu nic
-prsa jako predtim jsem psala-prestalo to
-3dny pred vynech. ms spineni - krvave( jen kdyz jsem zavedla tampon), bolest bricha jako pri ms
-2dny pred vynech. ms - hnede spineni, mam pocit, ze tad yjsem mela uz slabyyyy //, pichani v levem podbrisku
-1den pred vynech. ms - opet krvave spineni(to uz bylo i na spodnim pradle), // byly videt
-Vynechana ms a // byly krasne 🙂
Zbytek vis... 🙂

Takze u me to je opacny... a to jeste ted jsem mela zacpu a musim zrat broskve, abych mela aspon prujem, kdyz ne nic jineho 😀

terioza1
4. aug 2011

@zuzkag2 Ja jsem nekde cetla, ze to je tim prekrvenim no... ale buh vi. Takze se na to 9.8 zeptam. Budes na me myslet? Jdu poprve s miminkem k te moji dr. .-)
Napisu ti IP vecer, ted stale lezim v posteli a musim se konecne vyhrabat a jet za kamaradkou... Ze by se mi chtelo, to ne... 😀 Ale slibila jsem ji to... Tak vecer, az prijedu si udelam hoooodne casu, pac je to takovy slozity, ze nevim, jestli ma MK tak dlouhou tabulka na psani zprav 😀
Ty tvoje priznaky jsou hooodne slibne, tak hlavu vzhuru a ver .-)
Kocko, ja ted teda jdu, budu tu vecer. Tak se tu uvidime. Ani nevis, jak moc bych chtela jet taky na nejakou dovcu, naposledy jsme byli v unoru v Egypte, ale jela bych zase... ☹ Ty se taaaak mas.. to ti taliani z Tebe budou uplne paf 🙂

vierkapierka
4. aug 2011

ahojte 🙂 dnes je krásny optimistický deň pre mňa @zuzkag2 všetky priznaky ktoré si opísala na sebe pozorujem s výnimkou citlivosti na pachy ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre