Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ivussska
4. aug 2011

@malinka_02 dobrá zítra jdu koupit těhu test 😉

zuzkag2
5. aug 2011

@saxana123 vies co, hlavne ze si sla k dokine, a ze si to nenechala tak, a je to v poriadku. ja som mala cystu raz,a vzdy som si myslela, ze je to nejakej hormonalnej nerovnovahy...lebo sa mi spravila po vysadeni HAK ( ked som sla na operaciu ) a nedostala som ms dva mesiace...mne totiz nepraskla...tak som dostala nejake lieky ( uz si to nepamatam ake ). ale bolelo to statocne.
ty si brala HAK a vysadila si, ked sa teraz snazite?

mimi1111
5. aug 2011

@evkasus ahoj a bola si aj u lekara?mas aj nejake vysetrenia teda pricinu preco sa vam nedari?

zuzkag2
5. aug 2011

vsetkym snazilkam mimozemstankam prajem krasny vikend, aj ten dalsi tyzden...zajtra odchadzam na dovcu a neviem ci sa sem este dnes dostanem...drzim palceky pri snazilkovani. Mne vychadza na dovolenku akurat ovulka, tak dufam, ze to budu plodne dni 😎

zuzkag2
5. aug 2011

@malinka_02
@ivussska
zienky, ja sa vam do toho trosku votriem...idem si tento mesiac prvy krat testovat ovulku...ja ju mam bolestivu, a podla toho sa aj viac snazime, ale zatial sa nepodarilo ( 5mesiacov ), tak co tak citam, vidim, ze je moznost, ze bolesti nie su presne zhodne s obdobim ovulky, a ze sme sa trebars netrafili do tych spravnych dni, vsak?
ja som bola tiez u lekara zrovna v tedy, ked sa mi tvoril folikul, ale nepodarilo sa vtedy...tak uz fakt neviem. A v BT mam spanielsku dedinu, lebo mne sa zvysi teplota aj od unavy, tak to nie je ani velmi smerodajne...
a obom vam drzim palceky, nech to vyjde

malinka_02
5. aug 2011

holky tak já dnes testla a nic.Vubec nic ani dušík a to ta v nedělímax v pondělí dostanu..ach jo.. ani moře nepomohlo..sem uplně bez nálady. Už bna to fakt peču.

ivussska
5. aug 2011

@zuzkag2 ahojky 🙂 myslím, že u někoho mohou být bolesti předzvěstí ovulky, ale já žádné necítím, tak opravdu nevím. Ani už nevím podle čeho jí mám už rozpoznat, tak se prostě snažíme bez ohledu na ovulku 😉
@malinka_02 já dnes taky testla jsem dnes 26 DC, ovulka právě netuším kdy proběhla a na testíku se zdá, že také nic 😢 Je pravda když jsem ho už asi po 50té natáčela tak jsem něco zahlédla, ale bylo to už po limitu. Tak nevím 😖 Tak třeba je ještě brzo, zítra to zkoušet nebudu, ale pokud nepřijde v neděli mrcha tak to zkusím znovu 😉

malinka_02
5. aug 2011

@ivussska já natáčela i po limitu a vůbec ale vubec nic a byl to mamatest 10 ☹ 😢

katedesign
5. aug 2011

Ahojte, poradite mi niekto? Mozu sa prve tehotenske priznaky objavit uz 6DPO? Vcera sa mi zrazu objavili zili na stehnach a dnes sa mi este viac zvyraznili 🙂

ivussska
5. aug 2011

@malinka_02 hlavu vzhůru, možná je to ještě brzy. Já toho dušíčka opravdu pidi ducha dávám spíš za vinu halucinacím 😒 Zkusíme to v neděli spolu, jo?

silvia371
5. aug 2011

@katedesign ja som od tohto dna mala kazdy vecer strasnu kyselinu, teda mozu 😉

malinka_02
5. aug 2011

@ivussska já počkám do pondělí a do tý doby mrcha dorazí, kdyby ne test nejdřív v úterý ale vlastně vím, že dorazí, břicho bolí, hlava taky a bude to tím..

ivussska
5. aug 2011

@malinka_02 vydržíš až do pondělí, kdo mě tu popudil abych testovala 😉 Já zatím nemám příznaky přicházející MS, ale někdy přijdou přímo s ní 😠 Zatím mě pobolívalo podbříško jak už jsem psala a je mi tak nějak těžko. Ale to je možná také tím, že včera a dnes jsem měla houby a ty jsou docela těžké 😝

katedesign
5. aug 2011

@silvia371 Mysllis od siesteho dna? Mne bolo vcera cely den akosi nanic, bolela ma hlava a bolo mi cely den zle, bolelo ma brucho ako pred mrchou a nechutilo mi jest a potom sa mi objavili zily na nohach, ale fakt vyrazne a dnes znova a este viac a sa mi aj na bruchu ukazali. Ja som z toho uz uplne zmatena. Doktorka nam povedala, kedy budeme mat ovu a tak sme sa snazli. Strasne si prajem aby to vyslo, len sa mi zda, ze to mozu byt take priznaky, ktore sa daju vysvatlit aj inak :(

silvia371
5. aug 2011

@katedesign ano od siesteho, tak drzim palce 🙂

katedesign
5. aug 2011

@silvia371 dakujem. Kiez by to cakanie na vysledok nebolo take dlhe 🙂

malinka_02
5. aug 2011

@ivussska vždyť já taky testovala a jak to dopadlo.. ani duch, jsem si jistá, že těhu nejsem a že v neděli nebo v pondělí přijde, takže by to bylo jedno.. jen nechápu proč mě týden předtím bolí břicho.. 😒

zuzkag2
5. aug 2011

@malinka_02 ale nevesaj hlavu...ved do nedele je este daleko..pockaj na den ms, a ked nepride testuj este raz...a ako sa citis?

ivussska
5. aug 2011

@malinka_02 já být tebou tak to ještě zkusím 😉 Já jsem také přesvědčená, že mrcha dorazí, říkám duch byl vidět slaboulinký, po limitu a ještě k tomu po 50 natočeních ☹

ivussska
5. aug 2011

@domkalaky nějak konika zanedbáváš, že? 😀

ivussska
5. aug 2011

@yesu ahojky, tak jak dopadl dnes testík?

domkalaky
6. aug 2011

@ivussska ahojcek, no trosicka 😉 nech sa odreagujem a snazilkujem az sa prasi 😀 😀 😀 ako sa mas 🙂 ?

ivussska
6. aug 2011

@domkalaky ahojky, mám se fajn a zas mám trošičku naději - včera jsem měla takového malinkatého dušíka na testu, tak nevím 😒 Někde jsem četla, že i Provera někdy způsobí falešné poz. testy tak uvidíme jestli mrška zítra nebo v pondělí příjde, doufám, že ne 😉 A co ty?

saxana123
6. aug 2011

Jáj kočky ja vám tíško závidím už i skorší deň kedy môžete testovať 😀 Ja čakám mrchu vo štvrtok, a dovtedy asi zošaliem. Inak podbruško-tá bolesť pomaly naozaj slabne,včera skoro vôbec ale tiež mi je divné že absolútne necítim prsia, inokedy už týždeň pred mrchou ma boleli jak šlak a teraz nič a to má doraziť o 5 dní 😕 tak uvidíme, ooooooo ako závidím tým, ktoré môžu testovať už zajtra alebo v pondelok 😅 budem veľmi držať palce
@ivussska strašne ti fandím aby ten maličký duch na teste zosilnel a uvidela si ho tam do limitu 😉

ivussska
6. aug 2011

@saxana123 děkuji, ale dnes už se mi zdá že přicházejí pomalinku bolesti jako před MS, tak si myslím, že mrcha dorazí 😢 Už teď mi je z toho ouzko ☹ Už nikdy radši nebudu testovat před MS, už tolikrát jsem se takhle zpražila a stejně mi to nedá a musím 😠

saxana123
6. aug 2011

@ivussska úplne chápem. Ja som na tom rovnako, strašne chcem vydržať to testovanie až do toho štvrtka, no uvidím či dovtedy vydržím. skôr nie ako áno, ale snažím sa 😀 Aj keď si myslím že mi to aj tak asi nič ešte neukáže, lebo pri prvom synovi mi ukázalo slabulinkú čiarku až 6ty deň vymeškania. Vtedy som si vlastne uvedomila že som nedostala a tá čiarka teda nebola moc silná. Inak dnes som 23 DC a čítala som už neviem v ktorej téme že niekomu už v tento deň ukázal test // 😕 tak potom mi to nesedí s tým počtom dní kedy sa vajíčko uhniezďuje a kým začne produkovať HCG a to všetko. Jak je toto možné? To asi musela byť nejaká hyper rýchla spermia a všetko prebehlo veľmi rýchlo.

ivussska
6. aug 2011

@saxana123 to ne, ale dotyčná mohla mít ovulku dříve - někdy ze začátku cyklu a tak jí to mohlo ukázat už 23 DC 🙂 No já si tak přeji abych to ani zítra ani v pondělí nedostala a byla těhu 😉 Ale bohužel ty bolesti mě matou, test mě mate tak musím jen čekat ☹

saxana123
6. aug 2011

@ivussska veru veru, to čakanie máme všetky predurčené 🙄 keď má človek dovolenku 2 týždne, preletí to jak voda ale keď mám čakať 2 týždne na mrchu tak sa to vlečie jak 2 mesiace 😔

domkalaky
6. aug 2011

@ivussska jjjuuuuuuuuuuuuuuj budem ti moc drzat prsteky,nech ten duch len tmavne a tmavne ,waaaaaaaaaaaa to by bolo skvele 🙂 ja som domka s drahym tak sa tesim 🙂

ivussska
6. aug 2011

@domkalaky tak se s drahým koukejte snažit 😉 My přišli teď od Mácháče a uděláme si pěkný večer 🙂 Zítra už jde manžel do práce a mě to čeká v pondělí ☹ Vůbec se mi tam nechce ani nevím co mě tam čeká 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre