Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

atreyu
8. aug 2011

@yesu na budúci mesiac sa to podarí...
@ivussska ďakujem 🙂

adrioska
8. aug 2011

@saxana123 mala si pravdu, dnes som zacala krvacat normalne... ☹ Dobre ma Matka Priroda natiahla, lebo takto dlho som nezvykla spinit, max. 1 den pred menzesom a teraz, ked clovek dufa v tehotenstvo, tak sa to takto natiahne a nakoniec aj tak dorazi...je mi z toho nanic... ☹ 😔

strihalka
8. aug 2011

holky, vim ze mozna hledam priciny, ci priznaky, ale od ovu me stale poboliva bricho a dnes je mi tak divne, ako keby se neco tlacilo do krku, na zvraceni ci co....nevite, co by to mohlo znamenat? moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/353109

saxana123
8. aug 2011

@adrioska Joj, to ma mrzi toto, radšej by som sa mýlila . ale ma to napadlo hneď jak som si prečítala tvoj príspevok, mne sa také stalo minule 😖

adrioska
8. aug 2011

@saxana123 dakujem Ti, aj ja Ti samozrejme prajem, aby Ti neprisla a aby si bola tehulka. 😉 Inak len revem dnes kvoli tomu, nepomoze mi to, ja viem, ale aspon sa mi ulavi... ☹

white21
8. aug 2011

Ahojky,
jsem 5DPO, už asi třetí den po ovu jsem měla hustý bílý výtok a bylo ho docela dost a dnes už je ho fakt strašně moc a čípek je nám totálně "obalený" ... myslíte, že to může souviset s možným těhu? Nesvědí to a ani nepálí

pejullka
8. aug 2011

Ahoj, jsem tady nová a snažíme se s novým partnerem o druhé mimi, mám doma 6 letou slečnu. Ovulace měla být 1.8. a 31.7. jsem měla nechráněný styk. Nevím, jestli je to možné, ale dnes, cca 8 den po souloži mě bolí břicho jako při MS ( tu mám dostat cca 16.8. ) a je mi zle, motá se mi hlava a začínají mě bolet záda. myslíte si, že je možné cítit těhu tak brzo? Nebo je to něco jiného? Test jsem si nedělala, ve čtvrtek budu mít výsledky s krve.

terioza1
8. aug 2011

@pejullka ahoj, mozny to je.... ja mela pri uhnizdovani taky bolesti jako u ms.... a spinela jsem.. no uvidis... jinak ja ti moc s tema priznakama nemuzu poradit, protoze az na to, ze me pobolivaj prsa, nemam zadny nevolnosti ani nic podobneho .-) Drzim palce, aby to tehu bylo 🙂

beava
8. aug 2011

@terioza1 ahoj, mala si nejaku zvysenu tvorbu hlienu? a kedy a ako dlho si spinila? Tiez som spinila na 5 a 6DPO, ale mozno to je iba z nadchy, teraz som 7DPO a neviem na com som 🙂

terioza1
8. aug 2011

@beava tak ja jsem spinila asi od 7-10DPO... v ten 7DPO jsem mela bricho jako pri ms.... A tt mi ukazal 10DPO slabou // 🙂 Hlen jsem nejak nezkoumala....

beava
8. aug 2011

@terioza1 hmmm, dik 🙂 ved uvidim ci sa z toho nieco vykluje

saxana123
8. aug 2011

@adrioska Ale veď neplač kvôli tomu, to zas až tak dramatické nie je, či je? Ber to tak, že príroda sama pozve dieťatko k tebe, možno to tak malo byť, ešte malo mesiac počkať 😉 Keď múdra pani príroda uzná za vhodné, stane sa aj u teba zázrak, hlavu hore 😉 Ešte sa to nemalo stať, no tak.....

ivussska
8. aug 2011

@malinka_02 koupili jsme si byt a jednou budeme mít domek po manželových rodičích... Mrcha ještě nikde, ale tak děsně mě vše bolí 😠

pejullka
8. aug 2011

@terioza1 no mě bylo zle i u malé, celé těhotenství...fuj🙂 mysllíte si že má smysl si dělat mamatest?

svija
8. aug 2011

@pejullka - to jsem na tom úplně stejně 🙂 . Ovulka měla být 1.8., pohlavní styk 31.7. a 2.8. a už od víkendu je mi blbě, pobolívání v podbřišku, pocity na zvracení, trošku cítím prsa. Už mám jedno těhu za sebou a ty příznaky jsou mi nějaké povědomé 🙂 . Zdá se mi to teda nějak divně brzo, ani se mi tomu nechce věřit, ale zase mi nepřijde, že jsem si to vsugerovala. Na to to bylo včera až moc intenzivní 🙂 . Tak jsem zvědavá, co se z toho vyvrbí 🙂 .

pejullka
8. aug 2011

@svija no, přesně jak popisuješ, akorát prsa mě nebolí a z jídla je mi stašně, stačí mě ho vidět. Kdy máš dostat menzes? A jaký si DC? Já už mám taky za sebou jedno těhu, ale před skoro 7 lety, tak už si to moc nepamatuju, navíc, byla to jedna jediná soulož, tak nevím

ivussska
8. aug 2011

Holky já už jsem zoufalá, dnes jsem to měla dostat a pořád nic, těhu test sněhobílý už ani duch ☹ Tak co to zas je? Beru Proveru a vždy jsem po ní měla cyklus 28 dní. Těhu nejsem, MS nemám 😢 Dnes jsem tedy 29 DC, myslíte, že je třeba na test brzy? Prsa mě děsně bolí a levá strana podbříška... Ovulku jsem podle všeho měla nejspíš 18 DC.

saxana123
8. aug 2011

@ivussska nebuď zúfalá, ja som tiež také mala že sa mi opozdila mrcha a tiež test bol snehobiely, ale nakoniec došla, možno je to aj tvoj prípad teraz 😖

ivussska
8. aug 2011

@saxana123 mrcha jedna zatracená, my se snad mimíska nedočkáme ☹ Tak budu čekat, stejně mi nic jiného nezbývá. Jak dlouho se ti zpozdila?

saxana123
8. aug 2011

@ivussska myslím že to boli vtedy 3 dni 😖

ivussska
8. aug 2011

@saxana123 tak já ji budu očekávat ☹

saxana123
8. aug 2011

@ivussska 😒 nič iné nám ani neostáva 🙄 veď ja tiež čakám ....

saxana123
8. aug 2011

No mňa začína bolieť brucho, tak predmrchovo, a už ma páli test, myslíte že by nejaký test ukázal aj 3 dni pred mrchou? 😕 či nemám asi radšej pokúšať, že? ja viem že je to hovadina ale som takáááááá nedočkaváááá. už teraz viem že budem sklamaná a asi preto to chcem mať za sebou čo najskôr. 😖

strihalka
8. aug 2011

@saxana123 a teplotka?

saxana123
8. aug 2011

@strihalka 😔 nemeriam si BT, ale asi začnem 😀 má to význam aj v inú dobu ako ráno? 😕

terioza1
8. aug 2011

@pejullka udelej tt... 🙂 Me nic neni, covece 😀

saxana123
8. aug 2011

odmerala som sa teraz, som v klude, už asi dve hodiny tu sedím, no 37,3 no ale keďže to nie je ráno, tak je to asi bezpredmetné

dolphinek
8. aug 2011

Holky...já mám MS dostat teď v neděli....tak nějak tuším, že už nedorazí 🙂 Už 3 dny mi není moc ok...pobolívá mě břicho jako před mrchou...pálí mě žáha...bolí mě prsa a dnes i bolesti hlavy. Těhutestík s trochu silnějším duchem...tak to snad vyjde 🙂 Přeju všem hodně štětstíčka

saxana123
8. aug 2011

@dolphinek No ak tam máš ducha už teraz , tak je to snáď jasné, nie? 😀 gratulujem

dolphinek
8. aug 2011

@saxana123 děkuji :D no myslím, že je to jasné...jen čekám až to bude ještě jasnější...přišlo to trochu rychleji než jsem čekala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre