Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

labanka
15. aug 2011

@momamo dakujem si zlatunka... moj doktor je tu az v septembri,je sluzobne odcestovany.... fakt netusim co to moze byt? alebo zeby nejake ovulacne krvacanie? no fakt netusim

mochenkaa
15. aug 2011

holky, mě je od cca 6 DPO tak zvláštně. Bolí mě hlava a občas se mi i motá, pobolívá mě podbřišek - ale to jen chvilkama, bolí mě kříže jako kdybych měla dostat MS, je mi divně od žaludku - jak kdyby po kocovině ale alkohol jsem měla před měsícem, taková unavená, bolí mě svaly a ukňouraná 😅 . Dnes jsem 8 DPO, ale ve stejný den kdy jsem měla ovu mě kousl klíšťák. Tak teď nevím...příští týden jdu na gyndu (klasická kontrola), tak pokud nic, tak zajdu ohledně toho klíštěte. Co myslíte že to z toho může být?? 🙂 😅

soni1
15. aug 2011

Prosím, odpovedzte mi na vyššie uvedenú otázku! Ďakujem.

mochenkaa
15. aug 2011

@soni1 z vlastní zkušenosti to nevím, ale někde tu bylo psané že 10 - 12 DPO by už se něco mělo objevit na testě. Já mám v plánu testovat příští pondělí - to budu 15 DPO a den před MS a to jen proto, že jdu na gyndu tak ať vím co mám čekat 🙂 .

mochenkaa
15. aug 2011

@labanka a nepila jsi nějaký bylinkový čaj? Já třeba začala špinit 7 - 9 DC, a zřejmě to bylo tím, že jsem po ms začala pít kontryhelový čaj, jakmile jsem ho vysadila tak to ustalo. 😕

labanka
15. aug 2011

@mochenkaa pila som presne ten cajik 🙂
ale uz asi 4 dni ho nepijem...myslis ze to je tym?

mochenkaa
15. aug 2011

@labanka nevím, já to tak měla. jak jsem ho začala pít tak do 2 dnů jsem začala špinit a jakmile vysadila tak to přešlo. ale když ho už nepiješ...fakt netuším čím to může být.

soni1
15. aug 2011

@mochenkaa Ďakujem.

saxana123
15. aug 2011

@momamo a testovala si? mne ukázal test v deň očakávanej mrchy, takže je to možné. 😉

momamo
15. aug 2011

robila som si 1 test v piatok vecer ale ten ukazal ze niee....Tak neviem,,len dufam ze to bolo aj tym ze treba radsej viac spravit a po druhe radsej rano, s cerstvym mocom🙂 Baby tak velmi si prajeme aby mrcha neprisla!!!

strihalka
15. aug 2011

@momamo urob testik🙂vic napovi🙂

mochenkaa
15. aug 2011

holky co si myslíte o tom co jsem psala dopoledne?

mamoo
15. aug 2011

Ahojte kočky,
uz tri tyzdne sledujem tuto temu, nakolko som tiez v tuzobnom ocakavani dvoch paliciek na TT.
stale sa sledujem a studujem na nete rozne priznaky. dnes mala prist mrcha a zatial nic.
TT boli zatial vsetky negativne. ale mala som niekolko symptomov, ktore ma ubezpecuju o tom ze to vyslo na prvy pokus. tak citajte a mozno vam pomozu.
- po precitani tohoto clanku som si nahmatala krcok a je uzatvoreny, co znamena, ze mrcha dnes nepride (a mozno uz vobec🙂
http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
- par dni po ovu a styku som mala unavu a nechutili mi jedla, bola som jak mechom prastena
- uz tyzden mam biely vytok, nesmrdi, je husty az hrckaty
- nemam uz taku chut na sex ako predtym
- BT je uz 4 dni stale okolo alebo nad 37
- dva dni pred ocakavanou mrchou som mala tlaky v podbursku akoby mala uz prist ale nedosla zatial, bolesti ustupili behom 1/2 dna

vy skusenejsie, myslite ze sa mozem mylit, ze toto by mohli byt zakladne znaky tehu?🙂

lucinka855
15. aug 2011

@soni1 ani ja sa neviem dockat kedy budem moct robit test...10-12 dni DPO ako pisala mochenkaa by to malo byt uz na teste viditelne takze ja sa tiez pripravujem a buduci pondelok skusam 🙂 ach ako ten cas pomaly ide 😀

saxana123
15. aug 2011

@soni1 mne sa prvý krát ukázalo až v deň očakávanej ms :( asi som ťa nepotešila, že?

saxana123
15. aug 2011

@mamoo No ťažko takto radiť, o čípku neviem nič, ale ostatné by možno aj sedel. Netestovala si?

mamoo
15. aug 2011

saxana kukam ze ty si akurat tesne po nepridutej mrche, a uz to mas iste, tak popis tvoje stavy prosim.
test chcem spravit rano, aj ked mam sto chuti spravit ho hned, myslis ze by uz mal ukazat aj pocas dna ducha?

momamo
15. aug 2011

Chcela by som sa opytat ohladom toho co som do obeda pisala, a k tomu ako je to s tou bazalnou teplotou???Ked som uz mala dostat a nedostala som mrchu tak teplotu je okolo 37 ??? Test si spravim hned zajtra rano, pretoze chcem na cerstvy ranny moc ale uz nevydrzim to cakanie a niekde tu som to zahliadla s tou teplotou.Prosim poradte..Dakuujem🙂

momamo
15. aug 2011

@mamoo ahoj,,tak si presne tak isto na tom ako ja.....Tiez cakam na zajtrajsie rano ....kolko ti meskaju??

mamoo
15. aug 2011

@momamo ja som bola len jeden cyklus bez HAK, a moj prvy "neriadeny" menzes prisiel po 30 dnoch, podla toho by mali prist kramy dnes
avsak moj bezny cyklus bol vzdy 28 dni a podla toho mohli prist uz v sobotu, vten den som mala aj doobeda pocity v podbrusku akoby uz uz prisli ale ustalo to

tak BT, tiez tomu moc nerozumiem, ale pochopila som to tak ze pocas kramov vystupi nad 37, ale hned zacne klesat, a ked ti uz neklesne a bude niekde okolo 37 a viac, tak by si mohla byt tehu

tak co vydrzime? 🙂 ci nevydrzime do rana? ja uz som minula 5ks testov a zatial ani ducha:(

maciatko248
15. aug 2011

@mamoo heh prave si napisala presne moj stav ako to u mna prebieha prave teraz. dnes mam 34DC ale testy mam negativne, inak mierne bolesti popripade pichanie v podbrusku mavam skoro raz za hodinku dve, ale tie bolesti mam uz tyzden a viac takze je to pre mna teraz nejaka pravidelnost. Avsak uz cca 7 dni mam zvysene teploty, vcera dokonca az na 37,7 a dnes rano na 36,7 som prvykrat za cely cas klesla, jedlo papam ako vzdy, jedine co pocitujem ze ma žaha pali cca aspon 5 krat denne a potom to samo prejde, krcok som nehmatala to som nejako nestudovala tak tiez cakam co bude....ci pride MS alebo sa zdvihne pocet HCG 😝 netusim

labanka
15. aug 2011

@maciatko248 ahojky meraj este raz rano bazalnu...nemala by klesnut pod 37

labanka
15. aug 2011

@mamoo cauky 28 dnovy cyklus si mala kvoli HAK predpokladam a s tou bazalanou si to dobre pochopila.... ale pocas kramov nemas 37 az tyzden pred

mamoo
15. aug 2011

@maciatko248 je pravda ze rano som si merala BT a bola 36,9 ale o hodinu uz bola zas 37, takze sem tam vykyv snad nic neznamena, meram aj cez den (pre istotu xiix) a teraz mam napr. 37,4
radsej meram viac krat, aby som si bola ista ze napr. nebol teplomer len blbo vlozeny

mamoo
15. aug 2011

@labanka nie ten 28 cyklus bol ked som HAk este nemala, a ten isty 28 dnovi mi nabehol aj po vysadeni HAK pred prvym tehu

chapem dobre , ze BT ked idu kramy vyskoci tak dva dni vopred a pak klesa?

a stalo sa niekomu ze mu TT vysiel negativny v den ocakavanej menzes?
aby som rano nestresovala ak bude negat

mamoo
15. aug 2011

@maciatko248 ale tak to by si uz mrchy mala mat, tak ked neprisli je velka pravdepodobnost... a co test? kedy ides robit? tiez rano ako ja a MOMAMO?

labanka
15. aug 2011

@mamoo BT vyskoci aj ked si tehu a ak neklesne aj v tom termine ked mas dostat menzes tak si tehu
ak nahle poklesne tak pride menzes
vraj 🙂
negativny tehu moze byt podla mna aj dlho po ocakavanej menzes...najlepsie je testovat sa tak 7-10 dni PO ocakavanej menzes
ale pre nas je to vlastne NEOCAKAVANA menzes 😉
a netestuj, zmeraj si BT

mamoo
15. aug 2011

@soni1 akurat to tu s babami riesim, ze aj v den ocakavanej menzes este nemusi byt vysledok isty
na teste z Dr.Max lekarne je citlivost 10 a pisu 7-10 den po oplodneni, ale zatial v tych dnoch bol moj test negativny
zajtra uvidim ci spozitivnie 🙂

maciatko248
15. aug 2011

@mamoo ja testovat uz do stvrtka alebo piatka nebudem testovala som v den meskania a neg, testovala som vcera a neg, tak som si povedala ak nepride do stvrtka tak az potom vyskusam, ale citala som http://www.fertility.sk/plodnost-a-zdravie/luds... ze hcg u niekoho moze zacat stupat az tyzden po ocakavanej MS takze si radsej pockam co pride a az potom testnem, hm no tu teplotu dnes som si merala velmi skoro rano o hodinku skor ako si ju meram bezne, tak uvidime mozno to robi aj tento vykyv v mojich BT

maciatko248
15. aug 2011

@labanka moze urobit velky rozdiel v casovom merani BT? myslim hodinu neskor alebo hodinu skor oproti pravidelnosti?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre