Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lea1333
16. aug 2011

@labanka a na kolky dc ti vychada ovu?

labanka
16. aug 2011

@katussska24 aj ja tebe Katka

labanka
16. aug 2011

@lea1333 ja mam uplne rozhadzany menzes, takze ani neviem ako to ratat spravne a pritom zo seba neurobit somara 😝 ...posledny menzes bol 30.7....

momamo
16. aug 2011

@lea1333 ahoj lea chcem sa opytat na ten vytok taky bielo slabo zltkasty...??

lea1333
16. aug 2011

@momamo ano taky som mala aj ja ale pise sa aj o hnedom a ruzovkastom...

momamo
16. aug 2011

@lea1333 lebo mne to meska uz 3 den a tak zvlastne ma boli v podbrusku ako ked mam dostat mrchu ale stale nic len ten vytok a vcera sa mi par krat zakrutila hlava ... tak neviem ...Ale ked som ti vcera robila test tak mi vysla len 1 / . Ale robila som si len jeden ...ak nepride do konca tyzdna tak spravim dalsie hned naraz🙂))

lea1333
16. aug 2011

@momamo no sak uvidis skus za dva dni spravit dalsi a prsia nebolia?

momamo
16. aug 2011

@lea1333 nebolia ...som aj citala ze nie vzdy to je pravidlo ..Tak neviem ale ta bolest v podbrusku je zvlastna a nie stale ani pravidelna ...

lea1333
16. aug 2011

@momamo tak drzim palce aby to bolo babo;)a potom daj vediet ako si dopadla aj ja cakam este par dni a potom testujem no ale az ked mi stupne teplota

momamo
16. aug 2011

@lea1333 nhooo aj ja sa chystam dnes zmerat teplotu nikdy som to nerobila ale jedna baba mi povedala ze ak ju budem mat okolo 37 tak by som mala byt tehu ...Je to tak..??Lebo nejako extra som sa nikdy o tuto temu nezaujimala...🙂

strihalka
16. aug 2011

shojte, no kolik je tu tehulek?Ja sjem dnes 12DPO, velmi slaba carka na teste a bolesti brucha parkrat za den, kaokeby na mrchu, ale jen nedele malo vyhendeho vytoku a vcera kapka hnedeho jinak nic....zitra jdu zkusit jit nakrev, at se nertapim🙂

mamoo
16. aug 2011

@strihalka ako je to s tou krvou? ku komu si ju pojdes dat vziat a sama si zanesies? kolko to stoji. ja nie som z BA ale mozno aj u nas cosi take pozriem

lea1333
16. aug 2011

@momamo no tak to je blbost s tou teplotou lebo kazda zena ma svoje teploty ja si meram teplotu uz treti mes.treba merat rano hned po prebudeni a nesmies sa hybat...ja neviem a mozno je to pravda s tou teplotou ale lepsie by bolo keby si si merala teplotu cely cyklus a nie len raz...

lea1333
16. aug 2011

@strihalka ahoj tak ale ked je aj slaba ciarka tak si tehu nie?ja by som pockala kym zosilnie a potom na ultrazvuk sup;)

strihalka
16. aug 2011

@lea1333 dakujem jen se bojim aby to nebylo falesne☹ zitra idem na krev

lea1333
16. aug 2011

@strihalka aha a robila si si viac testov?krv ti da pravdu...a v kolkom tt by si mala byt?

strihalka
16. aug 2011

@lea1333 moja ja jsem 12DPO a ovu probehla okolo 24DC..tak netusim🙂
test je mamatest a wondfo a mam je v albumu

momamo
16. aug 2011

tak baby poniektore s ktorymi si pisem vedia ze mi mrcha meska 3 dni, mam bolesti podbruska a vytok. A dnes som si prvy krat merala teplotu a mala som 37,7,,viete mi prosim povedat co si mam o tom mysliet..??? 🙂 Zeby naozaj tehu??

momamo
16. aug 2011

@lea1333 lea tak pred chvilkou som si merala BT a mala som 37,7 cize to znamena??? spravne prepokladam??? 🙂

momamo
16. aug 2011

@mamoo ahoj tak pred chvilkou som si merala BT a mala som 37,7 cize to znamena??? spravne prepokladam???

janinka23
16. aug 2011

Mě hrozně bolely vaječníky, nezvykle víc než normálně, takže takže tak a první den kdy jsem to měla dostat tak mě bolely prsa jako svi.....

mamoo
16. aug 2011

fuuha, 37,7 je dost, tak to by mohlo byt! ale kazdopadne meraj rano (daj si budika, aby si stihla) a toto je smerodajne. a sledovat treba viac dni, lebo BT stupa aj pred kramami a pak zrazu klesne a pride MS, uz to tu aj @labanka spominala dnes (skus citat dozadu)
tak sa budem tesit na zajtra co napises.
ja akurat vaham ci aj testnem (kupila som si dalsie balenie:(

lea1333
16. aug 2011

@momamo no moja nechcem ti kazit radost ale to neznamena ze si tehu aj ja si teraz odmeram teplotu a mam 37.6 ako som ti pidsala to sa robi rano po prebudeni a nesmies vstat s postele ani na wc a ked budes mat vtedy nad 37 tak este stale to nie je 100% preto ze nevieme ake su tvoje teploty pocas cyklu neda sa to zistit podla jednej teploty tak ze tak;)

pejullka
16. aug 2011

tak já jsem 29 DC a mrcha nikde. Co u vás? Pořád stejný??

saxana123
16. aug 2011

@momamo podľa mňa to vypadá nádejne, test si nerobila?

mamoo
16. aug 2011

@pejullka aj ja zatial bez mrchy, pokusa ma dalsi TT na rano... teplota stale nad 37 ale nie zas 37,7 ako @momamo tak ma to spochybnilo. co ak je to moja bezna teplota, predtym som si nemeriavala.

asi ten TT odlozim na vikend, ale to mi ho bude musiet manzel schovat niekde🙂

malinka_02
16. aug 2011

@strihalka já koukala že si děláš místo těhu testů normální?

malinka_02
16. aug 2011

@strihalka myslím místo těhu ovulační testy.

strihalka
16. aug 2011

@malinka_02 an, rika se ze pokud mas ovu ppozitivni, tak jet o jsne tehu🙂)

malinka_02
16. aug 2011

@strihalka to sem nevěděla.. a proč děláš ovu jsou levnější?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre