Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
23. aug 2011

@nemo1985 ovulacia?

saxana123
23. aug 2011

No tak som si konečne zavolala a máme to potvrdené! budeme štyria 😀

snopkulka
23. aug 2011

@saxana123 GRATULUJEEEEEEEM!!!! 😀 my sme sa ešte včera s manželom triasli, lebo mi meškala červená asi 4 dni, ale už je OK, ešte máme čas 😎 veľa veľa zdravííííííčka a pohodové tehu ti prajem 😉

zuzkag2
23. aug 2011

@saxana123 gratulujeeem 🙂 hlavne nech ste zdravucki prajem 🙂 no krasna novina!

nemo1985
23. aug 2011

zuzkag2..... asi ano, na příznaky ještě asi moc brzo že? nebo by bylo možné po týdnu poznat už něco? 🙂

zuzkag2
23. aug 2011

@nemo1985 joj moja...no aj by mohlo, keby si vsak mala taku skorsiu ovulaciu, nejaky 9DC...sledujes si ovulku?

nemo1985
23. aug 2011

zuzkag2..... řekla bych, že u mě mohla být od toho 17.8. a dnes máme 23.8. no uvidím, zkusím vydržet 🙂

zuzkag2
23. aug 2011

@nemo1985 no tak to by uz mohli byt priznaky tehu...drzim palceky...🙂

nemo1985
23. aug 2011

Děkuji a takové i škubání dole chvilkama cítím 😉

zuzkag2
23. aug 2011

@nemo1985 to znie velmi slubne 🙂...tak daj potom vediet, ked sa odhodlas testovat 🙂

nemo1985
23. aug 2011

Ano dám vědět, 😉

denda29
23. aug 2011

ahojte baby..od ovulky ma boli podbrusko..dnes citim iba take akoby tlaky..a ako by som mala citlivejsie bradavky a mam cremovy vytok vela....co si myslite moze to byt nejaky tehu priznak 😅 http://www.fertilityfriend.com/home/deni

nemo1985
23. aug 2011

denda..... ahojky, já si myslím že by lo mohli mít příznaky, kolikátý jsi den cyklu?

mink
23. aug 2011

aj my cakame. dnes som mala dostat menstruaciu, tak som skusila test pretoze sa uz asi tyzden citim byt tehu, bol vsak negativny... tak neviem ☹ ten cas sa tak vlecie... uz aby bolo aspon o tyzden viac, nech viem na com som. 😅

saxana123
23. aug 2011

@snopkulka @zuzkag2 ďakujeme 🙂

mink
23. aug 2011

gratulujem saxana123.keby sme tak vsetky boli tehu, to by bola parada 😵 Je tu niekto kto mal ovulaciu 10.8. a stale nevie ci je tehu?

lussinkaaa
23. aug 2011

@mink ahoj, ja som ju mala presne 10.08. 🙂

labanka
23. aug 2011

@zuzkag2 prave som dosla z lekarne ...pytala som sa lekarnicky na tu alchemilku a nevedela mi odpovedat, vraj som ju zaskocila 😉 ale ze si to zisti a da mi vediet nabuduce

labanka
23. aug 2011

@saxana123 aj ja sa pripajam a zelam ti nadherne babatko 🙂

mink
23. aug 2011

@lussinkaaa poslala som ti spravu

denda29
23. aug 2011

@nemo1985 23 DC ale ovu bola iba 18DC

lussinkaaa
23. aug 2011

@mink uz som ti aj odpisala 🙂

labanka
23. aug 2011

@saxana123 tak buduca dvojita mamicka by nam mohla napisat ake mala tehu priznaky a ako dlho jej meskal menzes a kedy sa popripade testovala ...cmuk diky 🙂

saxana123
23. aug 2011

@labanka ďakujem za gratulácie no a tehu príznaky som už popisovala milionkrát ale tak prečo nie 😀 No od ovulky som mala tlak v podbrušku sem tam bolesť /no gyndoš mi zistil aj prasknutú cystu pri vaječníku tak neviem čo presne bolo tehu a čo cysta/ 😖 A inokedy ma boleli prsia už týždeň pred menzesom a teraz nič, vôbec nič. No až do dňa mrchy mi všetky testy hovorili že nie som tehotná a až v deň mrchy raňajší mi ukázal //, ale nie hneď až neskôr - v podstate som išla už test zahodiť a skoro som odpadla 😀 boli // no a odvtedy som testovala snáď 20 testov 😀 jak šibnutá
Skúšala som ešte 2 dni pred mrchou nedočkavá že zmeriam si BT, a že 36,9, nasledujúci deň zasa 36,9 a v deň mrchy rovnako 36,9 takže v mojom prípade mi BT nič nenapovedala. No a ešte aby som nezabudla, od ovu do dňa ms a v podstate aj potom ma často bolievala hlava, čo mňa nezvykla a mávala som časté závrate, to už trošku ustupuje. Dá sa povedať že už je to skoro preč.

labanka
23. aug 2011

@saxana123 dakujem si zlata ze si to tak pekne popisala aspon si mam co nove namyslat 😀 lebo po tomto clanocku uz aj ja mam rovnake priznaky xixi
supis, drzte sa a budte zdravucki papa

saxana123
23. aug 2011

@labanka Tak to musí byť tehotnosť! 😀

labanka
23. aug 2011

@saxana123 ked to bude pravda osobne ti z Kosic odnesiem sampanske s tortou 😀

saxana123
23. aug 2011

@labanka Beriem ťa za slovo, začni hľadať recepty na dobrú čokoládkovú tortu, júúj už sa teším 😀

labanka
23. aug 2011

@saxana123 tak to bude nieco specialne ........nejaky Zacher 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre