Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

misula.g
24. aug 2011

@mochenkaa Nezbývá než doufat, že poslední...

mochenkaa
24. aug 2011

@misula.g budeme se snažit aby byla poslední 😀

vierkapierka
24. aug 2011

@zuzkag2 🙂 tak som v polke cyklu tak este dost pre mna je aj tyzden veľa 🙂

labanka
24. aug 2011

baby mna boli nejako okolo pupku ☹

zuzkag2
24. aug 2011

@misula.g @petulak1988 @labanka...hej zienky, aj mne sa zda, ze my styri cakame na vikend, co pride...a keby neprislo nic, bolo by to uplne najlepsie...a ako pise labanka...nedosteneme!!! musime verit,
@labanka boli ta okolo pupku? kks, zlaticko moje, tak to fakt netusim, ci to moze byt priznak tehu...ale ja sa tiez tak strasne sledujem...vcera som zistila, ze mi nejak nechuti maslo ( a inak ho strasne milujem ) a ja strasne dufam, ze je to priznak...a este mam dojem, ze mam asi trochu zvysenu teplotu, ale nemam lebo teplomer ukazal 36.6...ale taky vnutorny pocit mam...

zuzkag2
24. aug 2011

@misula.g ale v 22DC by to este nemuselo byt vidiet, tak vydrz este a nestracaj nadej...

zuzkag2
24. aug 2011

@vierkapierka mi hovor...ja som 26DC...ms mam dostat 28DC a som sediva do stresu, ci pride, ci nie 😀 tak je mi jasne, ze byt v strede cyklu je straaaaaaaaasne dlha doba....

labanka
24. aug 2011

@zuzkag2 hej okolo pupku ma sem tam pichne, ale to sa asi az prilis sledujem a v kuse pozeram do kalendara ☹ tu ho mam vycapeny v robote na stole...ciste psycho...dnes som 2 klientom povedala, ze dnes je 27.8. 😀
a viete co som pred chvilou dojedla? paradajku 😲 a tiez nemam chut na maso

labanka
24. aug 2011

@zuzkag2 Zuzi ty si pisala MASLO 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja som precitala MASO 😀 😀 😀 😀
na mäso nemam chut, ty na maslo, tak co si dame dnes na obed? 😀 😀 😀

pejullka
24. aug 2011

Ahoj holky, všem čekatelkám přeju, ať je to čekání úspěšné. Já jsem dnes 7 DC, ms skočila, takže začínáme znovu a zkusíme to každý druhý den, jellikož se neměřím a netestuju. Tak uvidíme, jaký to bude mít účinek. Ani jsem si nepočítala, kdy to mám dostat a kdybych dnes nepočítala, kdy jsem to dostala, tak ani nevím. Necháme se překvapit. Držím palec🙂

katka2011
24. aug 2011

@zuzkag2 tak skus urobit test uz, mozno tam bude slaba ciarocka... ale hlavne sa nepozoruj stale lebo si potom vyvolas psychikou rozne priznaky, a potom budes sklamana..

misula.g
24. aug 2011

@zuzkag2 Kdyby nebylo, tak mám v plánu začít s měřením BT, sledováním čípku a ovu testy. To pro případ, že by bylo později potřeba pomoci lékaře. Jinak, co se týče jídla, tak já mám chuť úplně na všechno. Včera po dvou menších večeřích jsem prosila manžela, ať mi v 11 večer cestou domů skočí do KFC 😀 Bohužel nešel kolem ☹

misula.g
24. aug 2011

@pejullka Teď - po MS - bude už jen to příjemné 🙂 Přeju hodně štěstí

zuzkag2
24. aug 2011

@labanka moja, no to je jedno, proste nemame chut na to co obvykle papame 🙂 a na obed asi nic, lebo mne zas pre zmenu nechuti jest..akurat som smadna ako tava...ale to to teplo 😀DD

zuzkag2
24. aug 2011

@katka2011 kati, ja si ten test nemozem urobit, lebo sa bojim....😀 este mam dva dni plne sanciiiii tak si ich chcem uzivat...no snazim sa nesledovat, ( ale vies, hlavicka makovicka neposlucha ) 😀D

zuzkag2
24. aug 2011

@misula.g no tak to ti drzim palce, aby si nemusela nic merat a sledovat...lebo uprimne, pre mna je BT a cipok upllne spanielska dedina, ani hlien si neviem sledovat 😀
hm, vidis, KFC o 11...zlaty manzel, ze setri tvoj zaludok 😀

misula.g
24. aug 2011

@zuzkag2 Ja jsem si dnes čípek nahmatala, je dlouhý a myslím, že otevřený (zatím jsem v začátcích) - asi příprava na MS. Manžel je zlatý, že bere na mne ohledy, ale já, když mám hlad, tak jsem nesnesitelná 😀 Tak jsem raději hned zalehla

kaekole
24. aug 2011

Ahojte baby, pripájam sa k vám. Tento mesiac sme zacali skusat prvý krát. Som 22 DC. A ani som netusila, že budem taketo psycho hned pri prvom pokuse otehotniet. Tiež sa len sledujem a som strašne zvedava. Pockam či pridu kramy. Držím palce všetkým snažilkam 🙂)

vierkapierka
24. aug 2011

@zuzkag2 si zlata syndrom osedivenia od cakania je uplne vystizny citas mi myslienky velmi budem mysliet na teba aj na vsetky krásky ktoré čakáte tento víkend a verím, že spestríte túto nástenku radostnými statusmi 🙂

vierkapierka
24. aug 2011

@kaekole ahojky vitaj vitaj mi skúšame po pauze druhý mesiac a psychika narobí svoje velmi ti želám aby to vyšlo a aby ste sa s manželom tešili ja som v strede cyklu a tiez sa sledujem kazdu chvilu, hlavke sa rozkazat neda ako to tu bolo spomenuté,

labanka
24. aug 2011

@kaekole vitaj snazilka 🙂 tesime sa aj na tvoje prispevky
my sme tu teraz take nazhavene lebo cez vikend NECAKAME menzes 😉

katka2011
24. aug 2011

@zuzkag2 no ale ak si 10 DPO tak uz mozes skusit 🙂 ja som nedockava a mozno to ze ti vobec nic nie je je lepsie a ako umelo psychikou vyvolane priznaky, je znak toho ze si tehu. ja to poznam, tooooolko priznakov som uz mala, kazdy mesiac ine a zakazdym nic, tak si uz hovorim, ze kaslem na to, ked ma byt tak bude 🙂 najlepsie co najskor 😀

katka2011
24. aug 2011

@labanka spravny pristup 🙂

kaekole
24. aug 2011

@vierkapierka tak som rada, že nie som sama, ktora je taka nažhavena 🙂 je to asi normalne, ked clovek chce babo, ide do toho naplno :D
@labanka tak verim, že žiadny menzes nepride. a hned budete, budeme všetky tehotne a budeme si tu pisat o ranných nevolnostiach a pribratých kilach 🙂 a vy sa ako dlho snažite?

misula.g
24. aug 2011

@kaekole Ahojky, já také očekávám první výsledky a moje tělo se zbláznilo, moc chce být maminkou 😀 Máme za sebou s manželem první cyklus, ale nebylo to usilovné snažení, abych řekla pravdu, ani pořádně nevím, kdy jsem měla ovulaci. Spíš se připravím na další cyklus, který mi začne po víkendu. Před měsícem jsem byla absolutně v pohodě, ale jakmile jsme se začli milovat bez ochrany, tak jsem na to začala myslet každý den, od rána do večera. Cítím, že se se mnou něco děje, ale test mám zatím negativní.

kaekole
24. aug 2011

@misula.g tak super. už som nedockava na výsledky všetkých bab 🙂

zuzkag2
24. aug 2011

@kaekole ahojky kati...no prvy mesiac bol u mna podla mna asi najvacsie psycho 😎 ...tak drzim palceky, nech to vyjde...

zuzkag2
24. aug 2011

@katka2011 kati, ja neviem, mam pocit, ze je zbytocne ten test robit, pockam do ms....lebo takto som este stale plna optimizmu, vies...este dva dniiiiii a potom to NEPRIDE!!! 😀 dufam

vierkapierka
24. aug 2011

@kaekole ju tak naplno naplno 🙂 vies ja tu chodim uz dost dlho ale len teraz nedavno som zacala pisat do diskusie a vzdy ked nejaka baba napise ze tt ma pozitivny a po dlhom tuzobnom cakani sa to podarilo stale ma to tak vzpruzi ze aj ja budem raz medzi tými ktorým sa zmení svet jednou ciarkou 🙂 a este velmi dolezite že sa tu clovek fakt obohati o informácie a v prvom rade ak sa nedari tak aj psychická podpora dievčat veľmi pomaha, MK je moj dennodenny chlebik tesim sa ze som tu a ze jedneho dna vsetky PORAZIME MRCHUUUUUUUUU 😀

b.bardyova
24. aug 2011

ahojte..ja sa tesim s vami a dufam, ze to tentokrát bude...alebo mesiac co mesiac som smutnejsia ale tesim sa s vami a hovorim si, ze aj mne sa to uz musi zadarit🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre