Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

adele15
25. aug 2011

@misula.g no tak to by mohlo byt dobre znamenie 😉

labanka
25. aug 2011

dievcata aky ma byt krcok aby zena zistila ze je tehotna? makky, alebo tvrdy?zatvoreny alebo otvoreny?
ja som z toho jeleeeeeeeeeeň 😒

daasenka85
25. aug 2011

@adele15 Tak to mě mrzí, já jsem Vás všechny chtěla naopak uklidnit 😉 Tím neříkám, že tomu stoprocentně věřím a že to nemůže být jinak - těžko říct kdo a hlavně JAK tyto výzkumy dělá. Ber to z té lepší stránky - do půl roka se to určitě povede 😀 Jak dlouho se snažíte?
@momamo Tobě také držím pěsti, kontryhel je z mého pohledu velmi dobrá volba - pila jsem ho po revizi (po vysazení antiko v říjnu 2009 mi půl roku meškala menstruace :-/, tak jsem se bála, jak to bude po revizi, ale naštěstí po necelých 6ti nedělích přišla - možná právě díky kontryheli!) - každopádně po kontryheli cítím, že se NĚCO DĚJE - okolo ovulace cítím tak 3 dny podbřišek a následně ještě asi 4 dny bradavky (to typuji, že už je po ovu). Femibion 800 beru druhý měsíc, sice po tom trochu přibírám (možná to není po tom, víc baštím 🙂 ), sice je drahý, ale četla jsem, že je to dobrá volba (pokud to zas není tah farmaceutů 😖 ), protože řada žen (aniž by o tom věděla) má problém vstřebat kyselinu listovou a může to vést k potratu (nemusí, nechci zas někoho děsit) a právě tento Femibion je určen taky těmto ženám, protože má tu listovku už tak "naporcovanou", že ji vstřebá opravdu každý. Ale nejsem dr.ani farmaceut - mám o tom jen něco načteno z důvodu anembryomoly, kterou jsem prodělala (rostl prázdný váček bez plodu). Mám totiž strach, aby se to neopakovalo 😢

misula.g
25. aug 2011

@adele15 Také mám dva týdny Babyplan, ale neberu ho pravidelně, aby si tělo moc nezvyklo. Ještě mám doma listovku, ale tu jsem zatím nezačala užívat. Řekla bych, že jsem docela pročištěná, jelikož už skoro rok užívám chlorellu, účinky vidím na vlasech, nehtech a vylučování, tak snad mám i potřebné minerály a vitamíny (tedy alespoň pro mne, pro miminko bude potřeba víc vápníku, jódu apod.) Taky máme doma "pre-seed" gel, který neničí spermie, ale naopak, napomáhá jim při pohybu. Je to vhodné u žen, které třeba nemají plodný hlen. My jsme mysleli, že bez gelu nám to vůbec nepůjde, ale kupodivu šlo, takže jsme jej nevyzkoušeli.

momamo
25. aug 2011

@daasenka85 ahoj dakujeme ...A co sa tyka tej alchemilky ako by si mi ju odporucila pit...??Pocula som tu uz roznhe nazory napriklad po ukonceni mrchy az po zaciatok ovu ...Aj ja ti prajem vela stastia🙂

misula.g
25. aug 2011

@labanka Krček - myslíš děložní čípek?

daasenka85
25. aug 2011

@misula.g Chlorella je podle mě fajn, ale přesně, jak píšeš, třeba tak půl roku až rok před otěhotněním. Mě na pleť, vlasy a pocení zase pomohl gel Aloe vera, k tomu jsem užívala pupalkový olej a časem i zelený jíl na přočištění (dva měsíce po revizi, ten je agresivnější než Chlorella nebo Mladý ječmen, proto se déle obecně nedoporučuje), no a v červenci mi kosmetička "nasadila" Chlorellu. Já jsem ale už doma měla připravený na snažilkování Femibion 800, tak jsem přemýšlela, co dál. Nasadila jsem tedy na 14 dní Chlorellu, jenže jsem (asi) po ní měla zácpu a taky jsem si říkala, že jsem detoxu dala až dost a takhle krátce před plánovaným otěhotnění (i když se třeba nějaký čas dařit nebude) se mi už zas do sebe nechce nic cpát, obzvlášť když už víc jak měsíc beru beru ten Femibion, kterému jsem tedy nakonec dala přednost před Chlorellou.. Mám fajn kosmetičku, ale trochu mě švte, že mi pořád něco cpe (i když ona i její přípravky, ať už vnější nebo vnitřní) mi pomohly od akné,ale je dost drsná - třeba když jsem tam byla poprvé a řekla jí, že se snažíme o dítě, odpověděla, že s takovým stavem vnitřních orgánů (viz akné ☹ ) mi doporučuje se aspoň půl roku očistit a pak teprve pracovat na mimi. Jenže já už byly 14 dní těhu, což jsem nevěděla. A pak to zamlknutí...

labanka
25. aug 2011

@misula.g áno

cecil36
25. aug 2011

@momamo od mrcha az do ovulky 2x denne 2dcl 😉 Nesladit! 🙂

adele15
25. aug 2011

@daasenka85 este len prvy mesiac 😀

daasenka85
25. aug 2011

@momamo Já piju ten sypaný čajík od Megafytu - taky mi dost chutná 🙂 Dokud jsme se nesnažili, tak jsem to pila celé dva měcíce od revize. Pak jsem měsíc vynechala (to už jsme se snažili - a taky jsem ovu necítila vůbec ☹ ) a tento cyklus (poslední menstruace zatím 31. července) jsem ho pila od prvního dne do patnáctého dne 🙂 mezitím jsem právě okolo dvanáctého dne začala cítit příznaky ovu...

adele15
25. aug 2011

@misula.g ja som ten babyplan zacala brat vcera, ale asi to najprv budem brat kazdy den a uvidime

daasenka85
25. aug 2011

@momamo Já piju rovnou tři šálky denně :D Píší na tom čaji od Megafytu, že se pijí 2-3 šálky denně (podle potřeby :D). Jeden šálek = větší čajovou lžička (dávám dvě malé 🙂 ) zalitá 200 ml až čtvrt litrem vroucí vody

momamo
25. aug 2011

@cecil36 a kolko nasypat..??

daasenka85
25. aug 2011

@adele15 No a co 🙂 Nám se taky zadařilo nazadařilo hned druhý měsíc snažení, třeba ses zrovna trefila do té šesté ovu :D jen vtipkuji, kdo ví, jak to je, musíme to trochu zlehčit, ne 😉

momamo
25. aug 2011

@daasenka85 presne aj ja ... pijem ho poctivo 3x denne, jedna polievkova lyzica a 1/4vody ...🙂

adele15
25. aug 2011

@daasenka85 toto uz znie optimistickejsie ako ta kazda siesta 😀 ale srandujem, nezostava nam nic ine len cakat 😒

daasenka85
25. aug 2011

@momamo 😀

kaekole
25. aug 2011

@misula.g tak potom napis ako si spokojna 🙂 a daj vediet ako dopadol vas prvý pokus otehotniet. ja som strašne netrpezliva ale necitim sa tehotne. a všetky možné príznaky su skor z tepla 🙂

misula.g
25. aug 2011

@daasenka85 To je mi líto. Snad bude mít Femibion brzo výsledky.
Musíme bojovat, podporovat se a povede se 🙂 Já jsem tu teprve třetí den, a i když se to mnohým pisatelkám ještě nepovedlo, tak to tu hýří optimismem a to potřebujeme 🙂 Tohle je zatím jediné téma, kde se mi líbí, protože všude jinde se radí jenom "nemyslet na to" a i když na tom asi něco bude, tak to prostě nejde.

daasenka85
25. aug 2011

@adele15 U mě je navíc problém, že jsem měla cykly 35 dní (cyklus se mi ustálil na 35 dnech po víc jak roce od vysazení antiko!, kdy jsem měla cykly mezi 40. a 50. dnem), takže zlatých 35 :D Jenže o to horší (a hlavně delší) je čekání. Ovu mám ale navzdory dlouhému cyklu dost předpisově mezi 13. a 17. dnem.. Aspoň mám ten pocit... Kontryhel mi cykly zkrátil na 30 - 33 dní 🙂

momamo
25. aug 2011

@daasenka85 co sa rehoces...??? :- 🙂

daasenka85
25. aug 2011

@misula.g Děkuji, už jsem ok 😉 Vzala jsem to zezačátku celkem dobře (samozřejmě po brutálně hysterické plačtivé celodenní scéně, kdy se mi chtěla umřít a nemohla jsem ani do práce), ale tak po 3-4 týdnech od revize jsem měla náběh na deprese, nechtělo se mi být sama, atd. Naštěstí to netrvalo déle jak měsíc... Ale už by se mi znovu na revizi nechtělo :-/ Proto jsem si raději nechala otestovat srážlivost krve - naštětsí ok a chlamydie (na ty ještě tak týden čekám), podrobný krevní obraz mám dělaný asi před půl rokem a i základní hormonální profil (jen od praktika poměr estrogenů a progesteronů, nic podrobného jako dělá gyndař) a taky štítnou žlázu...

misula.g
25. aug 2011

@kaekole Včera se mi udělalo taky zle z toho horka. Přišla jsem domů a moje pýcha - bílá orchidej, kterou jsem po roce usychání, kdy neměla majitele, vzkřísila - byla převrhnutá na zemi a šlahoun s osmi květy byl ulomený. Tak usilovně jsem ji oplakávala, až jsem z toho měla horkost a návaly na zvracení, byla jsem zpocená jak po maratonu.

misula.g
25. aug 2011

@daasenka85 No teda, to je trápení a obíhání doktorů. Budu moc držet palce.

misula.g
25. aug 2011

@labanka Tak to jsem se snažila včera vystudovat půl dne. Ale opět se názory různí - co žena, to originál. Většinou se psalo, jak má vypadat v ovulaci a při MS. Takže jsem se moc nedočetla. Já mám nyní dlouhý, tvrdý, mírně otevřený. Tak by měl prý vypadat při MS.

labanka
25. aug 2011

@misula.g tak ja som nieco konecne nasla : http://www.rodina.cz/clanek5211.htm

tak a ja mam mäkky ako vankusik a zatvoreny tak neviem ci som dobre a spravne nahmatala 😀

ja sa z toho ošalinkam

misula.g
25. aug 2011

@labanka To jsem studovala včera právě, ale nedočetla jsem se, jak má vypadat po oplodnění 🙂

labanka
25. aug 2011

@misula.g tak mal by vyzerat podla mna tak, ako PO MENZESE lebo keby vyzeral ako PRED MENZESOM, tak menzes pride nie?

misula.g
25. aug 2011

@labanka Tu je taky jeden http://www.rodina.cz/clanek3775.htm No, já jsem z toho taky jelen, ale to je tím, že jsem jej zkoušela nahmatat asi 3x a z toho 2x jsem jej nenašla 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre