Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

labanka
25. aug 2011

@misula.g 😀 😀 😀 ja len tak nahodou som si všera šáhla 😀

misula.g
25. aug 2011

@labanka Jedna věc je prý jistá - pokud jej nezkoumáš pravidelně, tak si asi sama závěr nevyvodíš 🙂 Tobě už zbývají jen dva dny, kdy zjistíž, že MS nepřišla, ne? 🙂

daasenka85
25. aug 2011

@momamo Mě jen pobavilo, že jsi důsledná jako já - radši se mírně předávkovat než ho pít málo a bez efektu 🙂

daasenka85
25. aug 2011

@misula.g Ono se normálně po prvním (bohužel ani druhém) neúspěšném těhu takto nikde nelítá, ale mám doktora v rodině, tak jsem správnej hypochondr 😀

misula.g
25. aug 2011

Dnes tu nemáme nikoho s právě zjištěnýma // ? 🙂

verusacek
25. aug 2011

Ahojky, nevím, jestli jsem tu správně, ale zkusím to. S manželem se snažíme o mimi, menstruace měla přijít kolem 15.8. a zatím nic, ale těhu test je taky zatím negativní. Poslední jsem si dělala dnes a ráno a nic. Je to asi 10 dnů zpoždění. Ta testovací čárka se normálně objevila, kde má, ale druhá ne, jen u toho místa, kde začíná oblast pro nasáknutí, tak tam slabá čárka byla. Nevím, jestli to může něco znamenat. A taky je možné, aby byla těhu i když by test byl negativní. Chtěla jsem dnes volat Dr. ale jak naschvál má ode dneška dovolenou. Snažíme se od října a zatím se mi nestalo, že bych měla takové zpoždění. Vždycky maximálně 1- 2 dny. Děkuju za radu

krisstyna
25. aug 2011

@verusacek to vypadá že je to na dobrý cestě... mě se taky ze začátku objevovala ta čárka hodně slabě až skoro vůbec. Zkusila jsem to pak o týden později a bylo to tutový. tak hodně štěstí

pejullka
25. aug 2011

Ahoj holky, já jsem dne 8DC a minulý měsíc jsem měla 4 dny zpoždění, dostala jsem to slabší, na TT byla bílá čárka...na dvou, teď mě nbolí břícho, prsa, test před 5 dny, bílá čárka, udělám si ještě jeden ale jako vůbec tomu nerozumím. Když jsem čekala Anet, tak jsem měla ms dva měsíce a až pak jsem to zjistila.

hankamamka
25. aug 2011

@verusacek Mne sa taká objavila, keď som mala TT dlhšie v moči ako tie 3 sekundy ... :( Ale dúfam a prajem, aby to u teba bolo tehotenstvo!

nemo1985
25. aug 2011

Ahojky holky,snažíme se první měsíc o druhe mimi, tak dnes jsem 16DC, pobolívání v podbříšku, natekla trochu prsa, zvetšené bradavky.
Mám 28denní cyklus, takže dnes by plodné dny měli končit. A hlen mám hustý,takže už je asi po dnech co?
Občas mě v tom podbříšku škubne,může to být že se vazy napínají a děloha připravuje? děkuji za odpovědi 😉

pejullka
25. aug 2011

@nemo1985 podle mě je to brzo, uvidíš za týden, 10 dnů co a jak

zuzkag2
25. aug 2011

tak som sa prave vratila od lekara...a takyto je vysledok...
to ze sa snazime 5 mesiacov je podla neho kratko, ale pre 25tky...to ze mam 31 uz zavazilo, a ze tolko casu "nemame", aby sme cakali rok, ci sa zadari...tak ze zacneme HP, a stitnou...u priatela Spg ( co uz ale mame, a je ok )...
na HP mam ist zajtra, kedze zajtra cakam ms...a tak som si testla, ci nahodou nebudu //, ci ta ms zajtra pride...a nie su ☹
takze od zajtra zacinam nanovo...patrat po tom, preco stale nie som tehu....

mimka11111
25. aug 2011

@zuzkag2 ahoj,to ma mrzí, že sa vám nedarí...my sa snažíme o bábo 8 mesiacov a mám 33 r. ☹ ,takže si na tom predsa lepšie

zuzkag2
25. aug 2011

@mimka11111 hm, Mimi, tiez nic moc...este som na tom stale lepsie ako kopec inych bab, viem...a uz si bola aj u dokiho? a zistil nieco? HP, spg...a beries nejake vytaminy?

misula.g
25. aug 2011

@zuzkag2 Zuzi, a je to definitivní? Myslím to testování... Třeba MS přece jen nepřijde 🙂

zuzkag2
25. aug 2011

@misula.g Misi, a myslis, ze ked som 27DC, a citim trosicku bolesti v podbrusku ako pri ms, test je negat...ze mam este nejaku sancu?

zuzkag2
25. aug 2011

@kaekole Kati, tak na jednej stane aj bud rada, ze ovulku necitis, lebo niekedy je to na gulu do cela, mam mesiace ked to fakt moooc boli...ale testiky su fajn, to si odsleduj, ja som jednoznacne zastanca ziskavania vsetkych moznych informacii o cykle..ked vies, ze nieco nefunguje, mozes riesit, ked nevies tapas....
no ja som dopadla tak, ako som uz pisala...zajtra idem na HP a stitnu zlazu...tak som sa testla a negativny.. .☹ tak aspon viem, ze zajtra zacinam zbierat info o tom, ci moje telo funguje tak ako ma....

mimka11111
25. aug 2011

@zuzkag2 u dokiho som bola na klasickej prehliadke,vrát. cytologie..všetko ok...iné vyšetrenia som ešte neabsolvovala....myslela som,že to otehotnenie pôjde velmi jednoducho....ale zákon schválnosti u mňa funguje na 100%..." ked chcem,tak to nejde"... ☹ , užívam Femibion a čo ty?

zuzkag2
25. aug 2011

@mimka11111 Mimi, no aj ja som si to mysella, ze tehu budem na prvy sup, lebo som vysadila HAK, a myslela som si, naivne, ze vtedy je najvacia sanca 🙂 lenze!...prave mne HAK rozhadzala hormony, tak som dva tri mesiace asi mala obdobie, kedy sa telo dostavalo do normalu...
vidis, ja som sa dnes dokiho pytala na vsetky tie lieky co ponukaju v lekarni, a on mi povedal, ze nemam nic prehanat, a nemam do seba pchat vsetko co je v reklame, lebo to nema zmysel...ze absolutne schvaluje kyselinu listovu, ale ostatne je podla neho reklamny tah farmaceutickych spolocnosti....ze aj v tehu su tie vitaminy skor na skodu ako na uzitok...ked sa preukaze avitaminoza, ze potom jasne,a le ze inak len pchame do tela veci, ktore potom telo nevie spracovavat....no ja som doteraz uzivala len Indol 3C, ale to kvoli nalezu na prsniku, a teraz beriem len kyselinu listovu

misula.g
25. aug 2011

@zuzkag2 Já myslím, že šance je vždy... Některé pisatelky i zde psaly, že proběhla i MS ale už v té době byly těhotné (zjistily to třeba po 3 měsících), testy měly negativní. To jsou výjimky. Ale tobě zatím MS nepřišla 🙂

mimka11111
25. aug 2011

@zuzkag2 s tým do istej miery súhlasím aj ja Zuzi, ved netreba sa dopovať všeličím,čo je v reklamách...počula som už aj takú verziu, že netreba tak velmi chcieť otehotnieť , že si netreba merať ani BT, ani nič podobné.....ked bábo má prísť,tak príde...ale taktiež mi aj bolo povedané, že možno nemám vhodné "prostredie" pre bábo....potom ale nechápem,aké to prostredie môže byť u mamičiek / nechcem nikoho uraziť / , ktoré sú celé dni naliate v alkohole a nemajú žiadny problém s otehotnením ☹

niveagirl
25. aug 2011

@zuzkag2 No Zuzi vidím už si späť.. 🙂 čítam čo ti lekár hovoril a z toho som usúdila, že si najlepšie mohla urobiť, že si vymenila lekára. Teším sa s tebou.. a nezúfaj, že tam neboli tie dve čiaročky, uvidíš oni budú.. teš sa aj tomu, že tento lekár preukázal záujem 🙂 A keď sme už pri lekároch.. Mna dnes cecil36 tak vydeslia, že som na obed utekala tu v Komárne pohľadať lekára, ktorého mi už odporučili ešte v marci. Tak som ho aj našla, aj som sa mu posťažovala a bol tiež rozhorčený, že čo je to za lekára, že mi len tak predpíše bez vyšetrenia Clostilbegyt. A keď som mu ukázala kalendár kde mám zaznačený ako ho mám brať, hneď povedal: "zle" mala som jo brať totiž o 4 dni skôr..dobré čo? 😒
Vraj duphaston nevadí ked beriem aspon mi upraví ms.že ho mám dobrať a 7.-ho sa mám ukázať uneho a on mi nastaví normálne clostyl, aj to len ak bude potrebné..Inak zdal sa mi byť celkom normálny a ochotný.. zajtra cestujem do Želiezoviec, aby som ukončila zmluvu s terajším lekárom... 🙂

zuzkag2
25. aug 2011

@misula.g no hej Misi, to mas pravdu, sanca je vzdy, ked este neprisla ms...🙂 aj ja mam taku kamosku co mala ms do 6teho mesiaca, sice slabsiu ale mala a nevedela ze je tehu....ale to mala 18...hihi

zuzkag2
25. aug 2011

@mimka11111 Mimi, joj, no ked babo ma prist tak pride 🙂 ved ono pride v tom spravnom case aj ked si meriame BT alebo sledujeme ovu, hihi...len tomu trosku casovo pomahame...dufam...
no a s tym "prostredim" uplne suhlasim...ani sa k tomu radsej nevyjadrujme dalej, zbytocne sa nastveme... 😎

zuzkag2
25. aug 2011

@niveagirl Ahoj Sisi, hej mas pravdu, zmena lekara bola prave vcas, tesim sa aspon z toho, ze si trosku overim, ako funguje moje telo....tomu som fakt rada...vies, ten lekar na mna posobil velmi pozitivne, vsetko mi vysvetlil, a fakt som mala pocit, ze ho to zaujima, co mu hovorim.
A ty si tiez spravila uplne najlepsie, ze si sla k inemu dokimu na konzultaciu! Normalne mi az zimomriavky presli po tele, ked som si predstavila, ze by si to tu nepisala, cecil by ti nepovedala vlastnu skusenost, a ty by si to brala, a uskodilo by ti to....juj, naco su taki lekari!

mimka11111
25. aug 2011

@zuzkag2 😀 no šak čo, posťažovať sa kúštik treba,ved sme nejaké ženské 😀 ,....juuuuuuuj,ale vieš čo je na tom všetkom najsamlepšie? minulý rok,niekedy v decembri sa mi snívalo,že som mala miminko, dievčatko..celú noc som ho držala v náručí a kolkokrát cez noc som sa zobudila a vždy zaspala, pokračovala som v tom istom sne 😅 ,nechci vedieť tie pocity,ktoré som v tom sne prežívala, bola som tým najšťastnejším človiečikom na zemi a na druhý deň sa priatel vyjadril, že túži po tom, aby sme spolu mali konečne mimčo 😵 .....bola som happy ako blcha 😀 ,pretože priatel je typ muža, ktorý ťažko vyjadruje svoje pocity...odvtedy ideme "naostro" 😀 ,zatial ale bezvýsledne ☹

zuzkag2
25. aug 2011

@mimka11111 no ved jasne, ze sa mozme postazovat, na to sme tu jedna pre druhu 🙂
ti poviem, ze ja som mala minuly rok presne taky isty sen, ze som drzala babatko na rukach, a celu noc sa mi to snivalo...akurat ze ja som nemala takeho partnera, ktory by chcel babo...az teraz ho mam...
a u teba to normalne mohol byt taky ten vestecky sen...ked ti na druhy den drahy povedal, ze tuzi po mimi...ved to je ako vystrihnute od steelovej 🙂 tazkaaaaaaaa romantika... 😎 no neboj, aj ked zatial neuspesne, ale pracujete na nom...a to je krasne ....ved ono sa to podari, vsetko ma svoj cas...

misula.g
25. aug 2011

@kaekole Kati, tak "Donnu" už mám doma, hned jsem ho musela odzkoušet, i když tutově teď nemám ovu 🙂 Tester vypadá slibně. Dám vědět, jak si poradí s ovulací - poznám ji podle bolestivých prsou.

vierkapierka
25. aug 2011

@zuzkag2 hm.. verim ze sa to podari co najskor ZUZI

vierkapierka
25. aug 2011

@mimka11111 velmi si to vystihla treba vypnut psychiku a nemysliet na to az tak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre