Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

adele15
29. aug 2011

ahojte kocky, tak vy uz aspon vsetky viete na com ste, ja este tyzden cakat... 😒 a to uz mam pocit, ze to uz nevydrzim!!!! 😀 ale asi nic tento mesiac, nemam ziadne priznaky - nemam "naliate" prsia, zle mi tiez nie je...jedine, co sa mi zda (predtym som sa tak nesledovala) je, ze nemam ziadny vytok a nejaka som zhruba od 5 DPO nafuknuta a v podstate stale ma boli brucho... 😒

daasenka85
29. aug 2011

A už kašlu ma nějaké sebepozorování:
1. příznaky těhu a PMS jsou naprosto identické (dnes, 2. DC mám chuť na pizzu s olivami a balkánem, tj. lehce kyselejší chutě, díky kterým jsem si naivně myslela,že jsem možná těhula 🙂 )
2. můžeme být těhu a stejně zárodeček ve víc jak 50% odchází s menstruací (to mi říkal gyndr.), proto některé příznaky ani nemusí být vsugerované ☹
3. S přístupem, že jsem možná těhu budu za chvilku jak bečka a domácnost bude totálně nefunkční, protože mám takové to - aha chuť na tohle a tohle - tělíčko se domáhá masa,/sladkého/kyselého/nebo dokonce chipsů :D; jsem unavená, tak dnes vytírat nebudu a půjdu si v 8 lehnout, aby se mohlo miminko zavrtat, ono se to nepo....; nebudu tak intenzivně cvičit, abych nezabránila případnému zahnízdění;.....
Vykašlat se na to!! :D

labanka
29. aug 2011

@daasenka85 Dasi, ja som tiez krvacala resp.spinila doruzova mimo menstruacie, asi 16 den po menzese - minuly mesiac...no a teraz toto ☹ vecer kupim test a napisem vam

daasenka85
29. aug 2011

@adele15 moc bych Ti přála, aby to tak bylo... Ale budeš se divit, taky jsem neměla od polovinu cyklu žádný "výtok", až mi to přišlo podezřelé ☹ Ale víš, jak měkdy píšu - třeba jsem těhu byla, ale zárodek byl špatný, tak se neudržel... Držim pěsti!

adele15
29. aug 2011

@daasenka85 dakujem 😉 uz tyzden vydrzim, musim...ale jak sa poznam, tak ku koncu tyzdna aj tak kupim test 😀 dnes som rano sla okolo lekarni v kauflande, aj som tam nakukala, ale odolala som a nekupila testik 😀
aj ja moc drzim palceky, nech sme uz vsetky tehule 😵

adele15
29. aug 2011

@daasenka85 veru pises pravdu, aj ja som si uz povedala, ze v zaujme fungovania domacnosti a aby sme nezili v spine, sa uz na to vykaslem! vcera som neupratovala, lebo co ked sa vajicko akurat uhniezduje 😀 tak ma to caka dnes 😀

nemo1985
29. aug 2011

Všem přeji pěkné pondělí,
Tak dnes jsem 2ODC, stále nafouklé břicho, prsa nalitá, časté lítání na wc, taky jsem na sebe zvědavá 😅

daasenka85
29. aug 2011

@nemo1985 Tak držim, dej vědět 😉

zuzkag2
29. aug 2011

@labanka moja, hlavne nebud smutna, ked to nevyjde tento mesiac, a pride ms, tak to vyjde dalsi...stale mame sance, vies...nevesaj hlavicku, ved este ms nedorazila, este je stale aj tento mesiac pre teba sanca!!!!! moc na teba myslim!

zuzkag2
29. aug 2011

@misula.g Misi, ja som si dala alchemylku dnes svoju prvu, tak strasne dufam, ze aspon bolesti budu mensie, a ze to pomoze aj aby som bola mamina...ja budem alchemylku pit tak do 14teho dna, vtedy mam ovulku, a potom vysadim, aby sa, ked sa podari mimi udrzalo...tak som to niekde citala ja mam tu vyhodu, ze ja ovulku citim, tak viem kedy ju mam...

misula.g
29. aug 2011

@zuzkag2 Zuzi, snad i nám alchemylka pomůže 🙂 A co se týče ovu, asi vyzkouším i maliník na podporu tvorby plodného hlenu. Zatím se cpu lipovým čajem, protože jsem pořádně nachlazená - to ty klimatizace všude ☹

strihalka
29. aug 2011

@misula.g na ovu hlen je nejlepsi grepovy dzus pit pred ovu, ja jsem ho zkouela prvni mesic a ted jsem tehu🙂

kaekole
29. aug 2011

@adele15 Aj Ja netrpezlivo cakam do piatku. Asi kupim test tento tyzden. Tak som ako dopadneme.
@daasenka85aj Ja Sa uz radsej nesledujem. A cvicim, plavem vsetko. Najskor som bola opatrna, ale je to na zblaznenie.

zuzkag2
29. aug 2011

@strihalka hm, tak to bude asi individualne, ja som tento mesiac vypila pred ovulkov asi 100 litrov grepoveho dzusu a nic 🙂....

mamartinka
29. aug 2011

Ahojte.Ja pijem cucoriedkovy dzus to mam k tomu pit aj grepovy este?Mala som problemy z mocovymi cestami tak od vtedy pijem cucoriedkovy dzus stale.Myslite ze grepovy je fakt dobry na ovu?To som este nepocula.

katussska24
29. aug 2011

baby, tak ja sa pridavam k vam - uz boli tento mesiac tusak, ze sa asi zadarilo, ale plany poplach. no bol by to trocha sok, lebo bolo plno stresu a malo casu jeden na druheho...tak zaciname v podstate az teraz 😠 beriem 8.den femibion, snad to pomoze trosku - ale jedno viem iste - ze som akosi strasne nedockavaaa...a to este budem muset cakat na "svoje dni" - myslim tie pred ovulkou 😀 😀 😀

labanka
29. aug 2011

@zuzkag2 Zuzi urobime si nejaky dobry miesany napoj? co tak dat si 2 dcl alchemilky s 1dcl grepoveho dzusu? ciste Mojito 😉

labanka
29. aug 2011

@zuzkag2 no Zuzik moja krasna ja stale nekrvacam nacerveno...nechapačky 😒

miriamm11
29. aug 2011

ahojte ake vitaminiky by ste mi odporucili, snazime sa o babo 🙂

katussska24
29. aug 2011

@miriamm11 ahoj, no ja som este malo skusena 😅 ale zacala som s femibion800, tak je kopec vitaminov v 1 😀

mamartinka
29. aug 2011

@miriamm11 ja teraz beriem GS Mamavit.Viem co tu baby spominaju aj Femibion 800 ze je dobry,calibrum baby plan.Vela toho je ale staci aj samotna kyselina listova.

adele15
29. aug 2011

@miriamm11 ja som zacala tento mesiac brat Babyplan

adele15
29. aug 2011

@kaekole ja sa uz tiez vobec nesledujem, i ked sa mi to az tak neda, ale drahy ma uz vcera sprdol, ze som furt len bez nalady, zamyslena... tak sa uz dnes aspon trochu snazim na to stale nemysliet, ale uz som rozhodnut, ze zajtra pojdem do lekarne kupit test 😀

miriamm11
29. aug 2011

tak idem si kupit do lekarne nejake tie vitaminy, vidim ze asi kazda beriete nejake, nech nezaostavam 🙂 mohla som veru zacat uzivat aj skor, nie teraz na poslednu chvilu,.......no vsak pisem tak akoby som ocakavala hned otehotnenie na prvy sup 😀 .... asi by som mala pribrzdit nech som neni sklamana hned .....lebo este len tieto dni mam ovulku a uz si aj namyslam ze mi je nejako divne, ze uz som tehu....no cisty blazonko zo mna 😕

misula.g
29. aug 2011

@strihalka Ty jo! A ten grepový je zrovna mňam 🙂 Gratuluji k rychlému otěhotnění a držím moc palce, ať to jde i dále tak hladce 🙂

daasenka85
29. aug 2011

@adele15 ono je totiž otázka, co je lepší: dělat si falešné naděje až do konce cyklu a pak být překvapená, zaskočená a hlavně ... ehm, naštvaná¨a nebo si udělat test a zjistit, že to je (nejspíš) rovnöu v háji a "nudit se" do další menstruace a ještě si ji psychicky oddálit tím, jak usilovně myslíme na to, že už to teda chceme dostat. Zjistila jsem, že pro mě je lepší si dělat falešné naděje a pak léčba šokem (poznám to den až dva před menzes, břicho mi "splaskne", před tím je nafouklé, taky přestanou bolet prsa a zmenší se), alespoň to rychleji utíká 😉
ale Tobě samozřejmě přeji, abys tam už teď měla // a zůstaly tam 40 týdnů!!

daasenka85
29. aug 2011

a hádejte, co dělám: popíjím kontryhel :D díky za ten typ na džus, o tom grepu se doufám nepíše, že když se pije jindy než má, tak to může uškodit 🙂

daasenka85
29. aug 2011

@miriamm11 Jejku a která z nás tady není :D při vší úctě holky 🙂

katussska24
29. aug 2011

Baby, jama este jednu otazocku. Bohuzial, caka ma asi take..."stresovejsie obdobie" - z rod. dovodov. snazim sa byt v pohode, ale akosi to posledne dni nejde....v pia som tak vletela ze az... aj ked viem, ze som revala uplne zbtocne, lebo pravda je v tom mojom probleme nepodstatna, riesenie je byt ticho a vydrzat danu situaciu....

Takze, kedze viem, ze stres nie je najlepsi priatel pre snaziace sa, mate nejaky typ ako sa odputat? riesite nieco podobne? ja nechcem pisat konkretne len ze su to problemy vo vztahoch a zlo od niekt. clenov rodiny.... mozno sa to nejak skludni same, ale mozno to bude gradovat.... 😖 chcem bt v relativnom klude, ale ...neviem si to predstavit 😠 mate nekay konkretn trik? 😎 dajte tipy, prosiiim 😉

a este jedna vec - zacala som racionalnejsie jest, rada b som zhodila dake to kilo - myslite ze to moze mat vplyv nato ci sa mi podari - nepodari otehotniet? podla mna nie....hladovat nehladujem tak.... 😕

terioza1
29. aug 2011

@katussska24 jooo holka, na stres je nejlepsi sex, sex a zase sex... pak z toho je krasny mimi, ktery ten stres zazene 🙂 Tak sup do toho.. podivej na me, bejvala manzelka porad otravuje, uz jsem z ni na prasky, takze jsem si naordinovala sex a jsem v 8tt 🙂 Drzim palce a snaz se vsechno hodit za hlavu 🙂)) I kdyz vim, ze to jde tezko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre