Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

misula.g
30. aug 2011

@zuzkag2 Ahoj Zuzi, vypadá to, že to nejhorší je už za mnou. Nedám při rýmě dopustit na lipový čaj s medem a citronem, to mi zaručeně pomáhá. U tebe je třeba zahnat to zavčas, aby nemoc nepropukla v plně síle 🙂

@daasenka85 @adele15 Holky, i mne přišla ms o 3 dny dřív a to ji mívám skoro na hodinu přesně. To bude tím, jak moc jsme ji nechtěly 🙂 Ale zachvilku bude po ní a můžeme se vesele snažit 🙂 Manžel bude od zítra do neděle pryč, takže potom si to náležitě vynahradíme - příští týden by měla proběhnout ovu.

Jinak, děvčata, já měla taky zánět močových cest a před zánětem jsem mívala často urologické potíže. Lékařka mi řekla, že to budu mít chronické. Ale už asi 4 roky mám klid a je to tím, že hodně piju (dřív jsem absolutně nedodržovala pitný režim) a dávám si pozor, abych něměla holá záda.

labanka
30. aug 2011

@zuzkag2 alebo zeby? 😀

daasenka85
30. aug 2011

@zuzkag2 děkuji, to jsem chtěla slyšet :D nebýt toho jednoho potratu, asi to tolik neřeším.. ale tím, že se neumím moc ovládat v množství (míru nechávám doma 🙂 ) a čas od času se mi nechce domů (přítel je to samý ☹ ), tak paříme a paříme... toho svého na pivko pustím, ale taky mám tendence mu říkat, aby se více kontroloval :D no, zatím to (naštěstí) funguje,ale zakázat mu jednou týdně pivko fakt nemůžu, že 🙂
a s tím džusem budu mít problém - můj přítel je schopen ho pít po litrech, takže mi ho určitě vypije :D a říkat mu: "zlatíčko, to je můj džus na lepší plodnost, protože mám zrovna plodné dny" se mi fakt moc nechce :D bych ho znervózněla asi... 🙂

labanka
30. aug 2011
daasenka85
30. aug 2011

@misula.g ale když už to mrcha musí dorazit, tak je lepší,, když dorazí dřív 😉 tak ať se brzy vyležíš! jsem ani nepostřehla, že jsi nemocná... :-/

misula.g
30. aug 2011

@daasenka85 Já si dám občas malé pivo nebo skleničku vína, je to jen výjimečně. Já mám totiž šílené stavy po alkoholu (a nemusí ho být hodně), celý následující den je mi pak zle. Teď nám ale donesla kamarádka ze své svatby 3 litry vína v plastovém kanystru, to se bude muset vypít 😀

misula.g
30. aug 2011

@daasenka85 Děkuji, už je to mnohem lepší, tak jsem v práci 😒

misula.g
30. aug 2011

@labanka Tak co kočko, ms nepřišla? 🙂 My všechny už jsme to rozlouskly a připravujeme se na další snažení 🙂

labanka
30. aug 2011

@misula.g cauky Miška, nie neprisla 😉 stale to spinenie, boli asi 3 kvapky krvy 😎
tak som zvedava co sa ukaze na dnesnom teste
dufam, ze nemam nejaku poruchu s folikulami... ale tak snad nie, este sa mi to nestalo ☹

adele15
30. aug 2011

@daasenka85 no ja som tiez prestala tento mesiac pit, my sme si zvykli dat vecer domacu griotku s drahym, ale tento mesiac som ju uz vynechala a hlavne v tych teplach minuly tyzden 😀 ale v nedelu vecer som neodolala a dala som si pol poldecaku 😀

adele15
30. aug 2011

@labanka drzim palceky, nech su tam dve // 😉

nemo1985
30. aug 2011

Ahojky holky,tak dnes jsem 21DC, včera jsem lítala na wc jako divá, snad po hodině :D
Prsa nalitá a stále pobolívá podbříšek, co vy?

labanka
30. aug 2011

@adele15 dakujem, ja vam to prajem VSETKYM

daasenka85
30. aug 2011

@labanka No taaaak 🙂 Už jsme zvědavé 😉 Držím pěstičky!!

daasenka85
30. aug 2011

@adele15 No to jsi teda alkoholik 😀 Fuj!! :D

adele15
30. aug 2011

@daasenka85 😀 😀 😀
no sak drahy sa na mne veru smial, ked som si nechcela dat griotku, ale nakoniec ma nalomil 😀

labanka
30. aug 2011

@daasenka85 baby dnes kupim test a rano podam hlasenie 😀

adele15
30. aug 2011

@labanka a kedy si mala dostat ms?

daasenka85
30. aug 2011

@adele15 Ale on je rád, věř tomu 😉 tem můj mi v pátek vyčetl, že ho ani nepustím na pivo 🙂 to jsem čučela jsem si totiž neuvědomila, že jsem před tím týden co týden (pátek či sobota) kalila s ním :D tak jsem se naštvala, přes jeho protesty jsem ho zavezla k hospodě, on si tam s kamarády pobyl a nakonec se rád (a včas) vrátil 🙂

adele15
30. aug 2011

@daasenka85 asi to budeme musiet prestat brat tak "vazne" 😀 a potom to hadam pride, ved si zober pary, co sa snazia 2 roky a este stale maju v sebe dost optimizmu to skusat stale dalej a dalej.... 😵

niveagirl
30. aug 2011

No baby snažíme sa ďalej... mrcha mrchatá prišla a ešte k tomu som mala parádne kŕče.. včera som bola totálne ko..
@labanka držím Ti všetky palce aj na nohách 🙂 Dúfam, že sa vám zadarilo 🙂

daasenka85
30. aug 2011

ale co se týče alkohlu, moc se mi líbil příběh jedné dotyčné tady na koníku. Chudák, si taky užila, snažili se rok.. zezačátku prý začala žít zdravě, přestala ze dne na den kouřit, pít samosebou taky... tuším, že začali od začátku roku, na Vánoce už byla po skoro ročním snažení tak naštvaná, že zlomila teploměr vejpůl a pak jeli (tuším na Silvestra) na nějakou chalupu a pěkně se tam rozjela - každý den nemalé množství alkoholu (doslova psala, že pila jak alkoholik 🙂 ), každý den k tomu cigarety.. No, a tan měsíc se konečně zadařilo :D
Ale stejně mi nikdo nevymluví, že ji k otěhotnění (a hlavně k donošení mimíska) dopomohlo zejména to, že ten rok dodržovala zdravý životní styl.. Takže dámy, když to nějaký ten čas nepůje (nepřeji nám to :-/), tak druhý krok je jasný 🙂

labanka
30. aug 2011

@adele15 mrcha mala prist v sobotu aaaa nic len spinenie 😒

labanka
30. aug 2011

@niveagirl dakujem ze mi drzite prsteky baby a najdem // poriadne 🙂

adele15
30. aug 2011

@daasenka85 no tak hadam nam to pojde uz tento rok, ved ja som prestala fajcit uz pred tromi rokmi aj HAK som vysadila pred cca 2,5 rokom, tak mam uz celkom slusny naskok, nie? 😀 tak uz by som za to mohla byt aj odvdacena 😝

adele15
30. aug 2011

@labanka fuuu, tak to ta teda moooc moooc obdivujem, ze si este netestovala!!!! ja uz by som sa asi zblaznila od zvedavosti na tvojom mieste 😀 tak rychlo kupit testik a testovat ostosest moja, drzim palceky 😉

labanka
30. aug 2011

@adele15 ja som uz testovala vo stvrtok, ci v piatok a nic ☹ ☹ ☹ ale tak 3 dni su 3 dni 😉

misula.g
30. aug 2011

@labanka Budu na tebe myslet ráno a držet palce 🙂

labanka
30. aug 2011

@misula.g jeeeeeeeeej si milunka, dakujem ....baby vy ma tak drzite nad hladinou ze si to ani neviete predstavit....ste strasne super VSETKY a ste velkou oporou 😵

misula.g
30. aug 2011

@nemo1985 A testík zatím nenapověděl? Z nás většina dostala ms, takže se připravujeme na další cyklus 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre