Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

pehavcek
30. aug 2011

@daasenka85 uplne s tebou suhlasim. ked bola kamaratka tehotna a kupili sme jej knizku o tehotenstve, citali sme z nej priznaky tehotenstva a ja som sa vtedy smiala, ze pred MS mam priznaky tehotenstva kazdy mesiac (okrem vynechanej MS).Prave preto sa snazim neriesit to. Fakt je ale ten, ze sa to neda. Okrem toho som teraz bez prace. Ked ma clovek zamestnanu hlavu je to lahsie nemysliet na to, ale ked je stale doma :(
A mrzi ma, ze uz mas za sebou taku smutnu udalost. Aj ja vam vsetkym prajem nech ste co najskor tehulky a nosite pod srdieckom zdrave fazulky

pehavcek
30. aug 2011

@daasenka85 mam MS od 12 rokov, teraz mam 27 a co si pamatam tak ma boli na lavo. Niekedy ta bolest potom prejde na cele podbrusko, ale vzdy to zacina na lavo 😉

e.l.i
30. aug 2011

ahojte babenky....chcela by som sa k vam pridat...snazime sa o mimi 3mesiac...a prave som 10ty den od ovul. , uz cca na ten 4ty ma zacalo pobolievat podbrusko..prsia sa mi naliali a su citlive.. stale by som papala kapustovu polievku 😉,taketo priznaky mam cca 4 dni pred MS a uz neviem ci su to tehu priznaky...abo moja psychika pracuje na plne obratky a vytvara mi priznaky..... na treti den od PS som bola na preventivke na gynde...a doktorica mi oznamila ze som po ovu...cize je dost vysoka sanca ze sme to akurat vystihli....... no mrcha by mala dojst 7.9...

daasenka85
30. aug 2011

@pehavcek děkuji, už jsem ok, ale asi moc tlačím na pilu, aby se zadařilo znovu...
Nojo, to je vždycky naprd být doma :-/ mně stačila dovča, přítel si totiž letos dovču nemůže dovolit vůbec (moře práce), tak jsem ji strávila týden doma (počasí nic moc) a chvílemi jsem se skoro těšila do práce, víš, alespoň takové to, že musíš vstát a vypadnout z domu... Máš už nějakou práci vyhlédnutou? je mi jasné, že máš tendence si říkat, že se Ti před těhu nechce nic moc velkého rozjíždět, co zkusit nějakou brigošku? Nebo někde nastoupit a... uvidíš 😉 tím spíš, že chceš jít na mateřskou, bych si nedělala těžkou hlavu ještě s volbou nové práce, prostě někam nastoupit a uvidí se 🙂

pehavcek
30. aug 2011

@e.l.i ahoj. Tak vitaj medzi nami 😀 ja som tu tiez este velmi cerstvo upeceny prirastok. No este mas dost casu, tak drzim palceky nech ti to vyjde

daasenka85
30. aug 2011

@e.l.i ahoj, vítáme Tě a přejeme, ať mrcha nepřijde 🙂

labanka
30. aug 2011

tak baby spinenie ide do ruzova ☹ ☹ ☹ ☹
myslite zeby som si mala dat alchemilkovy caj?

pehavcek
30. aug 2011

@daasenka85 prave naopak. moc chcem robit, ale prace nieto. mam VS a v odbore nic volne a mimo odboru ma nikde nechcu. 😠 A tam kde sa vyzaduje SS mi vravia, ze som im neperspektivna lebo im odidem ked sa mi naskytne nieco lepsie. Je to strasne tazke, no ale hladam a hladam. Brigadu som mala ale uz som zase doma.Takze hladam a hladam a hladam....

daasenka85
30. aug 2011

@labanka udělej si testík, klidně hned.. kdyby jsi byla těhu, tak po termínu menstruace by Ti to mělo ukázat hned - bez ohledu na denní dobu. Já si ho taky dělala odpoledne a po vypití 3 litrů minerálky... jestli chceš větší jistotu, tak 2 hodinky před nic nepij.. a uvidíš.. stále držím pěsti. ona i normální menstruace poprvé může být, ale spíš slabší - což by stále mohl být Tvůj případ 😉 Nebo jsi těhu a špatně se uchytilo, i to se bohužel stává :-/ ale zase lepší než jít ne revizi, mít mimoděložko nebo aby se to dokonce přihodilo ve vyšším stupni těhu ☹ Neboj, bude to ok!

daasenka85
30. aug 2011

@pehavcek tak držím pěsti i při najití práce, ale hlavně v tom "těhotnění"

labanka
30. aug 2011

@daasenka85 ale ja nemam ziadne bolesti a nikdy som taku menstruaciu nemala, stale zo mna hned prvy den vyhrklo kopu krvy

adele15
30. aug 2011

@labanka to fakt???? to ma moooc mrzi, ale este nie je nic stratene, uvidis do zajtra 😉
hlavne treba mysliet pozitivne!!!!

pehavcek
30. aug 2011

@labanka no ja ta obddivujem. Ja by som uz bezala kupit testik a sup sup na to. nevydrzala by som tom. Mas to hop alebo trop. Nechcem ta strasit, prajem ti to z celeho srdca ale mne v maji tiez tri dni mrcha meskala, len slabulililinke spinenie a urobila som si testik a nic.No a potom sa mrcha aj dostavila. Ale uz som bola pokojnejsia po teste, lebo najhorsia bola ta neistota, ci ano alebo nie

labanka
30. aug 2011

@adele15 no keby sa dalo 😢

labanka
30. aug 2011

@pehavcek ja som v praci bohuzial nemozem skocit, ale poobede sa testnem, ci je uz skoro alebo neskoro 😢

adele15
30. aug 2011

@labanka ja viem ☹

labanka
30. aug 2011

@adele15 psycho...dnes to isti mamatest 10

pehavcek
30. aug 2011

@labanka tak teda drzim poobede vsetky prsty.

adele15
30. aug 2011

@labanka aj ja drzim palce a samozrejme daj potom vediet ako si dopadla 😉 a dovtedy sa skus velmi nestresovat, aby si nahodou fazulke (ked tam je, v co dufam) neublizila 😉

labanka
30. aug 2011

@adele15 dakujem si super 😎
bojujeme !

adele15
30. aug 2011

baby, teraz som bola na wc a momentalne uz "nespinim"...tak ja tomu uz vobec nerozumiem 😒 a pritom ma rozbolelo brucho ako pri ms... ☹

pehavcek
30. aug 2011

@adele15 vydrž ešte pár hodín a uvidíš. Ta mrcha je riadna mrcha. Buď nech sa poriadne rozbehne alebo nech nezačína, že?

adele15
30. aug 2011

@pehavcek no ved prave 😒 keby uz radsej rychlo prisla, ked uz musi, ale tajne som dufala, ze si od seba oddychneme na 9 mesiacov 😀 potom by sme si boli vzacnejsie 😀

daasenka85
30. aug 2011

@adele15 Zlati, udělej si taky testík!! u mě to probíhalo jako u tebe nebo labanky, myslela jsem si, že jsem to dostala, alepo 2-3 dnech nic!! testěte holky co nejdřív! ať máte jistotu, tohle by mě taky zabilo :-/

nemo1985
30. aug 2011

Holky jak často lítáte na wc????? Já snad po hodině, takto jsem to měla i u prvního, tak že by se třeba na poprvé zadařilo????? 😉

daasenka85
30. aug 2011

holky, ale ono to není jen o sugesci, já mám mrchu silnou, takže v žádném případě nemůžu být těhu a přesto mám furt nějaké "příznaky". A abych se přiznala, mě tak nějak více či méně prsa pobolívají celý cyklus, takže podle toho se nemám šanci řídit, už to ani nevnímám.
A vy dvě testněte a napište! Držíme Vám všechny čtyři pěstičky, a že nás tu je 😉

daasenka85
30. aug 2011

@nemo1985 já každou půl hodinu neustále, ale pořád něco piju :D já až budu těhotná, tak podle tohohle to rozhodně nepoznám!

adele15
30. aug 2011

@daasenka85 si zlata moja 😵 no veru som si bola kupit testik cez obed (drahy mi nakazal 😀 ) tak uvidim este do zajtra, a ked nic, tak rano spravim a hned hlasim vysledok 😀
ale praveze ja nejak ani nemam ziadne priznaky - prsia ma vobec nebolia, takze preto si myslim, ze nic z toho, ale zajtra rano sa testnem, preistotu 😉

adele15
30. aug 2011

@nemo1985 a na zachod behat ties ako @daasenka85 kazdu chvilu, lebo vela pijem 😀

labanka
30. aug 2011

@nemo1985 ahoj a behas aj vnoci casto? lebo co ja viem ide skor o behanie vnoci 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre