Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

misula.g
30. aug 2011

Holky, je možné, abych měla z kontryhlelu křeče? Včera i dnes odpoledne a nevím, co se děje :-/ Piju 1 čl na 0,25 l, ráno a večer.

mamartinka
30. aug 2011

@misula.g mozno pre niekoho kysele ale mne brusnicovy dzus nahodou chuti.Ja uz ho neaku dobu pijem a bez problemou. 😉

misula.g
30. aug 2011

@mamartinka Já jsem ho nemohla vypít. Ale mám ráda sušené ovoce, tak jsem si koupila balíček brusinek a měla jsem ho i jako mlsání 🙂 Mne se zánět už naštěstí nevrátil, je šílené, jak to bolí.

daasenka85
30. aug 2011

@misula.g nevím... není to spíš z menstruace? tak kontryhel by ¨měl teoreticky prokrvovat, tak to asi možné je... a není to spíš k tomu zánětu? každop. bych vytrvala v pití, podle mě je minimálně neškodný, navíc má i hojivé účinky... ?

mamartinka
30. aug 2011

@daasenka85 No ja uz musim byt taka zdrava ze az co som ja uz aj vytaminov vyuzivala.

daasenka85
30. aug 2011

@mamartinka a jak jsi na tom, jestli se můžu zeptat? Jak dlouho se snažíte?

misula.g
30. aug 2011

@daasenka85 Menstruaci už nemám a zánět jsem ani neměla v poslední době. Určitě vytrvám v pití, moc mi chutná a dnes si dám asi i skleničku červeného (na krvinky přece) 😀

daasenka85
30. aug 2011

@misula.g Jj, vínko jsi dej! pár decek je jedině zdravých 😉 tak promiň, se mi to tu nějako plete :D Ty jsi nachlazená?

daasenka85
30. aug 2011

@misula.g vínko SI dej, ne jsi :D

mamartinka
30. aug 2011

@daasenka85 Samozrejme ze sa smies spitat.Snazime sa uz 5 rokov bude o mesiac a 09.09 nas ceka 1 IVF.Asi tak.Sme obaja zdravy len sa proste ne a ne zadarit.Uz aj laparku a hysteroskopiu mam za sebou od 23.02 tohto roku a nic stale.

mamartinka
30. aug 2011
labanka
30. aug 2011

Caute koceny buduce maminky a moja zlata @zuzkag2 tak spinenie pomaly konci a ciarka furt len jedna.teraz sme sa testovali.tak ja faaaakt neviem lebo ani duch ani nic ... Segra ma zdrbala ci som normalna ze co tak skoro testujem ale jej sa hovori ked uz ma doma riadnu dusu ;) myslim tym dceru ;)
Skusim este rano a ak nic tak si zacnem namyslat ze sa to uhniezduje a vytvara si fleka tak robi poriadky to moje male vysnivane babenko ;) nevadiiii ideme dalej som stale vasa snazilka ;) xixi

adele15
30. aug 2011

@labanka to mi je luto, ale este nic nie je stratene! mas spravny pristup moja, necham sa nim od teba nakazit 😀

labanka
30. aug 2011

@adele15 lebo som sa naucila co je zivot....baby mozme byt stastne,ze sme zdrave a ze su nase problemy riesitelne,lebo na svete prave mozno niekto bojuje o zivot aj ked vie ze nema ziadnu sancu...

daasenka85
30. aug 2011

@mamartinka jej, tak to mě mrzí,že se zatím nepodařilo ☹ ale budem moc moc moc držet pěstičky, aby Vám magické datum přineslo štěstí 😉

daasenka85
30. aug 2011

@labanka přesně tak, něco se tam určitě děje! a kamarádka mi nedávno vyprávěla, že její kolegyně dceři se stalo, že byla v 5. měsíci, když přišla na to, že je těhu, protože test ji pořád ukazoval jen ducha a potvrrdil to až doktor!! naštěstí nekouřila a nepila... takže dokud není jasná menstruace, je tam šance 😉 a šance je vlastně pořád..

mamartinka
30. aug 2011

@daasenka85 Vdaka.A to vtedy este mam i meniny a 5 vyroci svadby.Tak snad nam to neco donese.

miriamm11
30. aug 2011

myslite si ze je mozne ze by som bola 2-3dni tehu a citila by som to, je mi tak zvlastne, akoby isla na mna nejaka choroba ale potom to zas ustupi, uz to citim cely den, uvidim zajtra, ale naozaj mi je divne .....alebo je to len sugescia 😉

malinka_02
30. aug 2011

@cecil36 já právě měla ureoplasmy brala sem na ně měsíc ATB a 3 měsíce a zase zánět..

@daasenka85 já se nsažím 9 cyklus a bez úspěchu jsem přesně jak říkáš přležitostný kuřák kouřím pouze když piju, ze začátku sem se snažila to omezit,ale pak sem toho nechala 3/4 roku sem neotěhotněla a ještě u toho nepít a nekouřit.. to je na nic..většina kamarádů otěhotněla pod vlivem v noci kdy to neřešili a mají krásný zdravý děti

Jinak holky njá na ATB a dnes sem začla špinit, přitom sem 9DPO a jen 23DC, MS má býr v sobotu

malinka_02
30. aug 2011

@labanka držím palce to určitě vyjde 😉
@daasenka85 to já mám zánět močových cest..mám ATB - 5 za 3/4 roku a nezabírá nic..brusinky, urinl prostě nic, už mě přeléčili na všechno a nic zase špatný..

adele15
31. aug 2011

@misula.g
@daasenka85
@labanka tak som sa rano "testla" a NIC ☹ ani len ziadny duch 😢
a tak mi bolo vcera aj v noci tak hrozne na vracanie, aj spinenie mi potom vcera prestalo, ze som si uz zacila hovorit, ze mozno aj by som mohla byt tehu...
a potom rano som sa pekne vratila do reality... 😢

daasenka85
31. aug 2011

@malinka_02 tak Ti přeji úspěšnější léčbu, a hlavně ať se tak jako tak zadaří.. Já neříkám, že alkohol a cigára jednou týdně vadí - já jsem s tím taky otěhotněla snadněji než teď 🙂 ale kvůli potratu jsem si dala předsevzetí, že do konce roku se pokusím vůbec nepít, tím pádem ani nekouřit. mně nedělá problém nekouřit, když nepiju. jenže, když se napiju (stačí deci, dvě), mám hned chuť na cígo - prostě jsem si vypěstovala podmíněný reflex ☹ pro mě to ale není velké omezení, protože zatím nemám chuť. Je mi ale jasný, že kdybych nebyla těhu ještě na Silvestra, tak bych to asi pěkně rozjela! ale snažim se zatím myslet pozitivně a ne tak moc dopředu...

daasenka85
31. aug 2011

@adele15 To je divný, třeba je jěště brzy - však Ty nevíš, kdy máš ovu, ne? třeba ji máš později...
@adele15
@labanka
Holky moje, moc bych Vám to oběma přála.... Zkoušely jste test se zvýšenou citlivostí ("desítku")? ale víte, co jsem psala, jsou případy holek, co nemají pořádně pozitivní test nikdy nebo až až - opravdu třeba v 8. týdnu...

adele15
31. aug 2011

@daasenka85 si zlata moja 😉 no bars by si mala pravdu...ja som si robila "10-tku" - mamatest 10...a uz zasa som zacala rano spinit, aj ma boli brucho aj krize ako pri ms, takze asi fakt nic tento mesiac...
len mi to prislo strasne luto, ked sa rano drahy pyta s takou nadejou v hlase, ze ako test... 😢 tak az vtedy mi to ozaj doslo, ze nic a bolo mi to hrozne luto!!!! 😢
ale pravda je, ze by to bola asi fakt velka nahoda, keby sa nam to podarili na prvy sup! ale uz kukam ovu testiky, nech sme v oktobri prichystani (september u nas vypadava, drahy bude mimo) 😀

misula.g
31. aug 2011

@adele15 @labanka Děvčata, souhlasím s daasenka85 - vyčkávat, třeba ms nepřijde 🙂 Přece se to musí tento cyklus někomu podařit 🙂 Posílám pro štěstí tfuj tfuj

daasenka85
31. aug 2011

@adele15 Myslím, že šance je stále veliká! však Ty máš MS teprve dostat, ne? jsi testila brzy 😉 ale i kdyby náhodou nic, tak se můžeš "vyzbrojit" v září, aby jsi byla připravena na říjen :-P

cecil36
31. aug 2011

@malinka_02 ureaplazmy sa liecia najtazsie 😒 Je to fakt svinstvo 😠 Niekedy treba vybrat aj troje stvoro ATB (obaja partneri!!!!) a poriadne vsetko spodne pradlo a uteraky povyvarat 😉 Nechcem strasit, ale bez vyliecenia to s uspesnym tehu bude tazsie 😒 Drzim moc moc palce 🙂

slavka32
31. aug 2011

@miriamm11 Ahoj veru sugescia je silna vec. ja som uz minuly mesiac mala ten zvlastny pocit ze to asi vyslo a nic. A teraz zas to iste. Vsetko je to v hlave, moc chcem a tak mi telo chce urobit radost a predstiera nevolnost, slabost, divne chute atd...

adele15
31. aug 2011

@daasenka85 hej, ms mam dostat az 5.9. - v pondelok, ale podla mna ju uz coskoro dostanem...ale nevadi, ale kocky je fakt smola, ze to ani jednej z nas nevyslo na prvykrat 😒 ale pevne verim, ze coskoro sa uz stretneme v nejakej novej teme zvanej USPESNE TEHU 😀

daasenka85
31. aug 2011

@adele15 tak 5 dní před menzes ještě pozitivní test snad nevyšel nikomu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre