Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

megy
4. sep 2011

@terioza1 mě ani gastroskopie nevadila - ta byla v pohodě, spíš to kolono, když mě otočili na záda a roztahovali střeva vzduchem - brrr

daasenka85
4. sep 2011

@pehavcek je mi to líto ☹ ale sama vidíš, kolik nás tu je a většině se to zatím nepovedlo, není to legrace 😢 ale já věřím tomu, že hlavně musíme zůstat psychicky vklidu a myslet pozitivně! nejdůležitější je, že miminko my i naši chlapi chceme! a je vpodstatě jedno, kdy to přijde, i když čím dřív, tím líp 😉 já jsem na sebe naštvaná, zase jsem se cpala dneska palačinkama :D ale třeba to pomůže 🙂 známá na toho svého ušila boudu, že vysadila prášky, hned otěhotněla.. a on se sice o kluka stará, ale jejich vztah už za moc nestojí ☹ a to ani nemluvim o případu, když holka otěhotní, když to nechtěla! sice takovým můžem na jednu stranu tiše závidět, ale neměnila bych! když se nedaří delší dobuu, je to již problém, ale stále řešitelný lékaři, popř.léčiteli!

terioza1
4. sep 2011

@megy nastesti jsem byla pri kolo v uplny narkoze, takze si jen pamatuju jednu bolest a pak uz nic a po 6hodinach jsem se probudila na luzku....

zuzkag2
4. sep 2011

@terioza1 terinka...ako sa mate s mimi? vsetko ok? ako sa citis? 🙂

daasenka85
4. sep 2011

tak jsem ji v pátek (6. DC) začala pít grepový džus.. asi jsem to s (v)časností trochu přehnala, ale když už, tak už 😀 je docela dobrý.. Od Relaxu je fajn, ale mě ještě víc chutná od Happy day, ale ten je fakt extra hořký 🙂

terioza1
4. sep 2011

@daasenka85 bejvalka myho mladyho taky na nej usila boudu, udelala si decko... o nej se zajima, ale s uz neni... Nektery zensky udelaj vsechno pro to, aby ho dostaly a nakonec zustanou samy... Nechapu... Kor, kdyz jsou mlady.. kdyby byly starsi a tehu uz nemohly oddalovat, to bych i ja asi si udelala dite i pres riziko, ze bych zustala sama... ale jako mlady.. to nechapu...

megy
4. sep 2011

@terioza1 mě dali jen injekci na utlumení, a pak si nepamatuju zavádění, ale jen ,jak mě otočili na záda a to mě chytly šílené křeče, ale všichni byli spokojeni, jak jsem to ustála, protože jsemse pak dověděla záhy, že mě prý dost mordovali - na pravé straně po slepákumi asi rozrušili i nějaké srůsty, takže se dr. nadřel, ale hlavní je, že vše o.k

terioza1
4. sep 2011

@daasenka85 me pomohl 🙂))

@zuzkag2 ahojky baboooo moje.. .-) no my se mame skvele.. neni nam spatne, asi to bude holcicka, kluci prej delaj bordel uz od mala. 😀 I kdyz kvuli tomu mymu bych chtela kluka - dve holky uz ma... ale ja osobne jsem pro holcinku.. .-) je nam akorat to, ze si pripadam jako tulen... a vorvan a nevim, co jeste... fuj, nejak pribiram :-/ ☹ 😀

terioza1
4. sep 2011

@megy tak hlavne, ze mas vsechno v poradku... 🙂

terioza1
4. sep 2011

holky, kdyz na moji ikonku date mys, ukazuje se vam, kdy mam termin a tak? Ja, kdyz si na svoji ikonku dam mys, tak se mi nic neukazujje...

daasenka85
4. sep 2011

@terioza1 Jj, takových holek je habaděj! bývalá mého přítele taky chtěla uhnat, chtěla svatbu do 2 měsících 😀 naštěstí se nedal, ale i tak mu po ní zbyly nějaké dluhy, které už jsou naštěstí dost splacené.. O lásku jí fakt nešlo...

zuzkag2
4. sep 2011

@terioza1 slniecko moje, a ved nevadi, ze priberas...pokial "nezeries" za 4roch 🙂 len pekne papaj, vsetko co mas rada, a kludne priberaj, podstatne je ze cakas vytuzene miminko 🙂 a super, ze ti nie je zle, to je uplne uzasne, aspon si to mozes naplno uzivat 🙂
aj ja by som chcela dievcatko, ked sa nam raz podari, ale moj priatel je jednoznacne za chlapceka....tak sa budem musiet "posnazit" s mojimi chromozomami, aby bolo dievcatko, hihi....
a inak, zvladas to vsetko okolo, je to ok?

daasenka85
4. sep 2011

@zuzkag2 Taky bych asi radši holčičku a ten můj chlapečka 😀 ale ještě před 2 lety jsem chtěla jako první jednoznaně kluka 🙂 ale samozřejmě bych brala i toho, hlavně, když mimi bude a bude zdravé!

terioza1
4. sep 2011

@zuzkag2 joooo, holka, budes muset soulozit chvilku pred ovu, pokud chces holcicku... 😀 Ja si i nakupuju veci na holku.. jsem blazen, pak budu cumet, az se dozvim, ze to je chlapak 😀 Mela bych to vedet uz nejak ze screeningu za 3tydny.. prej nejak z plodovky na urcita %.. nebo co... Jinak zvladam zatim vsechno ok... uz nemam deprese, dneska me nastval muj chlap, takze s nim nekomunikuju 😀 Ani nepotrebuju, nebudu se nervovat, kdyz cekam babetko 🙂 Rodina to jeste nevi, ty slehne.. Snazim se to tutlat, i kdyz bych to nejradeji vykricela do sveta... Dneska jsem byla u nasich na pude, maj tam pro me kocarek... nevim, jestli jsem ti ho u neukazovala... proutenej.. uzasnej,, a rikala jsem si, uz aby byl duben 🙂 A co ty a stehovani? Kdy se budes stehovat?

misula.g
4. sep 2011

@daasenka85 @zuzkag2 Ahoj děvčata, tak už mám po protivné ms (vy už snad taky), takže to nepříjemné je za mnou (námi) 🙂 U nás by následující týden měl být plodný, tak piju grepový džus, kontryhel a maliník. Ovu testy zatím ale neukazují ani náznak, tak to vidím až na konec týdne.

malinka_02
4. sep 2011

@terioza1 no tak to je super, já pořád nic sem 3DC 10 cyklus 😒 nic se mi u tebe neukazuje, ani že čekáš mimčo..

strihalka
4. sep 2011

@terioza1 no my jsme zalozili 4den pred ovu, druhy den pred a v den ovu...tak snad holcicka🙂)

terioza1
4. sep 2011

@malinka_02 pij kontryhel, hluchavku a rebricek, cerveny grep...... zadariu se .-) Stejne ja to nechaou, nekolik milionu spermiji a ani jedna se nechytne.. me to ta hlava proste nebere.. ja to nechapu.... fakt to nechapu...
Nic se neukazuje?, ja nevim, jak to mam udelat...

@strihalka uz mas teda //???

terioza1
4. sep 2011

co ted? Vidite to?

terioza1
4. sep 2011

jo, parada, uz to je videt.. 🙂

anelka5
4. sep 2011

@cora41
@kaekole
@pehavcek baby, tak som si včera kupila 3 testy a hned večer jeden vyskušala, pisali, že sa dá použit v akulkolvek dennu hodinu...a nič ☹ negatívny bol...no a dnes ráno som mala trošku špinenie, ale ozaj,že len pár kvapiek...to som si myslela, že teda už ms došla a je večer a nič sa nerozbehlo.. 😒 ...Citim,že prsia mám nejake napate a citlive, ale nebolia až tak velmi...tak ja už fakt neviem čo sa to so mnou deje 😒 😖 ..skú 😉 sim o pár dni zopakovat test ak sa nedostaví ms...

zuzkag2
4. sep 2011

@daasenka85 Dasi, no presne, hlavne ze mimi bude, je jedno ci dievcatko alebo chlapcek...moj priatel ma synceka z prveho manzelstva, ma 4 rocky, tak si to poriadne uzijem 😀 ja sa len obcas bojim, lebo tym ze som baba tie chlapcenske hry nejak neviem pochopit 😀, tie vecne boje, a zavodenie 😝 ...
v rodine priatela su same baby, aj jeho segra aj brat maju dcery, a on je jediny, co ma chlapca a chce v tom aj pokracovat...no chlapska pycha, proste 🙂

anelka5
4. sep 2011

@pehavcek hmmm, tak dorazila nakoniec potvora....škoda 😠 vyzeralo to dost nádejne s tými všetkými príznakmi, ale je fajn,že to berieš takto pozitívne a ideš dalej...takto to má byt 😉 , tak vela štastia bud. mesiac... 😵

zuzkag2
4. sep 2011

@misula.g Misenka...no aj ja som uz konecne po tej hnusnej ms...strasne sa to vlecie, este 5 dni do "tabulkovej" ovu, zajtra zacinam s ovu testikami, aby som vedela kedy presne je...fakt uz to musi tento mesiac vyjst....ako pise Terinka )terioza1@), take miliony spermiji, ze nechapem ako sa moze stat ze sa ani jedna nechyti....

zuzkag2
4. sep 2011

@terioza1 srdiecko moje, teraz som si vsimla a uvedomila, ze mas termin v aprili...tak som si vymyslela, ze by sa mimi mohlo narodit tak ako ja...1.aprila...co povies 😀 dobre som to vymyslela? 😎

malinka_02
4. sep 2011

@terioza1 jo jo už je to vidět 😉 piju kontryhel a grepík a nic 😒 zase mám močák takže sbnad příště - 10 cyklus

terioza1
4. sep 2011

@zuzkag2 ty jsi na aprila??? 🙂 To je fajn... 1.4 by nebyl spatnej napad, musis mu to ale nejak povedet... Teda ji 😀

malinka_02
4. sep 2011

@zuzkag2 taky začínám sem 3DC tak snad teď , kolikátý cyklus se snažíte?

terioza1
4. sep 2011

@malinka_02 co mas s mocakem?

zuzkag2
4. sep 2011

@malinka_02 joj, no mna tieto zaciatky cyklu uplne zabijaju...lebo chut na sex mam neovladatelnu, a je mi luto, ze z toho aj tak nic nemoze byt...fuuuu, mohli by byt plodne dni cely mesiac...
zaciname 6ty cyklus teraz...ale na velke stastie sa moj doki k tomu super postavil,a neposlal ma kade lahsie, ked som mu povedala ze sa snazime "iba" pol roka... a buducu ms( ak bude) idem na HP, a medzitym ide drahy na spg...pre istotu.
vy sa kolko snazite?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre