Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

terioza1
10. sep 2011

@viva13 to ja nevim, myslim ale, ze nejak hcg nesili...... ale asi by to ukazal, aspopn neviditelnyho ducha.... pac to hcg v tele je taky, ale malo..

zuzkag2
11. sep 2011

@viva13 ahoj...no, mozno ta nepotesim, ale presne takto som sa citila ja minuly mesiac, a nebola som tehu. Slabe krvacanie moze znamenat anovulacny cyklus. Ak by si mala mimomaternicove tehu, tak HCG by sa zvysilo a ukazalo ti //. Ale zas, mimomaternicove tehu nie je prostredie v ktorom oplodnene vajicko vydrzi, preto HCG klesne, lebo vajicko zanikne. Potom by si ale nemala mat ani nevolnost a ine priznaky tehu. Rozhodne chod k lekarovi, nech ta vysetri.

viva13
11. sep 2011

@terioza1 takže další test negatívny ☹

cecil36
11. sep 2011

@viva13 mimomaternicove tehu by test tiez ukazal, akurat by hcg rastlo pomalsie. To vsak zistis len z krvnych testov ako rastie hcg. Kazdopadne na teste by bola minimalne ciarka, alebo aj kolajnice. To, ze ti je zle naozaj neznamena tehu, moze to byt hocico, virus, alergia, intolerancia..... Podla mna si mala len slabsiu ms alebo anovulak 😒
@zuzkag2 pri mimomaternicovom tehu embryo vydrzi, rastie vsak pomalsie a hcg stupa pomalsie. Same sa nevstrebe, tam treba takmer vzdy operovat, castokrat i s tym, ze zena pride o vajcovod (teda ka sa uhniezdilo tam).

daasenka85
11. sep 2011

ahoj holky!
když jsem měla včera na ovu testu slabou čárku a dnes okolo druhé odpoledne HODNĚ SILNOU, kdy je nejlepší se tulit? radši dnes, že 🙂 podle návodu na testu bychom měli až zítra,ale to mi přijde jaksi pozdě ☹

strihalka
11. sep 2011

@daasenka85 od pozitivniho testu do tri dnu oprijde ovu.
tulit dnes a v utery🙂)

daasenka85
11. sep 2011

@viva13 když je negativní, tak to nebude mimoděložní.. Tobě už mešká menstruace? bohužel i mimoděložko věštšinou ukazuje krásné //, proto se má chodit tak okolo 5tt - 6tt k doktorovi

daasenka85
11. sep 2011

@strihalka Děkuji 🙂a grep piju, hlen je lepší 😀 díky.. doufám, že u Tebe vše vpořádku? měli jste srdíčko?

cecil36
11. sep 2011

@daasenka85 dnes zajtra aj pozajtra, ovu moze prist aj o par hodin takze nepremeskaj sancu 😉

daasenka85
11. sep 2011

@cecil36 taky děkuji...

strihalka
11. sep 2011

@daasenka85 dakujem, srdicko bylo, bylo to neco neuveritelneho, krasneho, moc preji kazdemu zazit🙂ted za 3tydny na poradnu v 12tt🙂)

@cecil36
@daasenka85 pokud jsou spermie poamle, nebo jich je malo, coz po vysetreni spermiogramu vedet nebudete, doporucovala by jsem ob den, nech se staci narodit dlasi spermijky🙂)bez nich to je snazeni na nic:/

daniwaugh
11. sep 2011

Caute baby, su tu aj dake co sa snazia, alebo ste uz vsetky tehotne?:o)

cmelica
11. sep 2011

@daniwaugh ahoooj!ja som po IUI??

zuzkag2
11. sep 2011

@daniwaugh aj aj...ja som jedna z tych co sa snazi 🙂

zuzkag2
11. sep 2011

@cecil36 aha...dakujem za upozornenie, to som si neuvedomila....

cecil36
11. sep 2011

@strihalka asi si chcela napisat bez vysetrenia spermiogramu, ze? Lebo po vysetreni spermiogramu je jasne ci su pomale alebo je ich malo 😉 A na to aby sa stihli spravit nove dva dni nestacia, obnova spermatogenezy trva cca 72 dni. Pri probleme so spermijkami sa prave naopak odporuca co najcastejsi keksik, pred ovu v den ovu a po nej (keby nahodou 🙂 ).
@zuzkag2 🙂

daniwaugh
11. sep 2011

caute zuzkag2 a cmelica 🙂
ako to s vami vyzera? my mame o tyzden plodne dni, tak duuuuufame.. a potom to cakanie.. vy ako?🙂

daasenka85
11. sep 2011

@strihalka Tak moc gratuluji 😉 chtěla jsem se zeptat, ale zároveň i trochu bála... tak je moooc dobře, že to je tak, jak to je, užívej si to 🙂
já vím, když jsem otěhotněla (tuším 11. března, dnes je to přesně půl roku a skoro 5 měsíců od revize), tak jsme se milovali asi tak nějak obden.. to je podle mě tak akorát při snažení, mršky by měly trochu vydržet 😉 díky za potvrzení mého názoru 🙂

terioza1
11. sep 2011

@viva13 tak to me mrzi, tak sup k dr

strihalka
11. sep 2011

@cecil36 ano ano tak jsem to myslela, ale pokud nemaji moc spermiji a nevi presne kdy ovu prijde, tak 4dny zasebou sexikovat je dost narocne pro chlapa, co ma mozn aproblem s kamosema☹

viva13
11. sep 2011

@daasenka85 meškalo mi to týžden ale prišlo a bolo to kratšie ako som mávala doteraz, teraz som dva týždne do nej ...

daasenka85
11. sep 2011

@strihalka no, dneska (snad 🙂 ) určitě a zítra to ponechám chuti a intuici 😀 ale jak říkám, minule se nam to "povedlo" ze styku cca obden 😉 a většina holek, co otěhulkovala (z mého okolí), tak proběhnul styk tak jednou týdně a zapracovala náhoda (a asi i životnost 🙂 )
Spíš jsem se Vás kočky ptala z důvodu, kdy mám načasovat první styk po pozitivním testíku a to vidím na dnešek 😀 všem děkuji z názory a ráda si přečtu další.. jsou věci, které se bohužel 100 % ovlivnit nedají..

viva13
11. sep 2011

@daniwaugh ahoj, snažím sa aj ja ale zatial neúspešne ☹

daniwaugh
11. sep 2011

viva13, to ma mrzi..ako dlho uz?:(

vierkapierka
11. sep 2011

@ludka77 ďakujem pekne Ľudi, ale žiaľ ms prišla včera v plnej paráde a ja trpím, fyzicky ale hlavne psychicky, nemám slov

vierkapierka
11. sep 2011

@zuzkag2 Zuzanka, je to tu, po dňoch plných čakania sa pridávam k tým, ktoré budú čakať na ovu, som z toho sklamaná, riadne som bola dole včera, náladou aj celkovo, celý deň v pyžame a slzy v očiach no proste úplne vieš o čom hovorím, najhoršie na tom bolo to, keď som dnes v kostole videla šťastné manž. páry s kočíkmi a v zápätí ockov ako sa bláznia aj počas omše so svojimi detičkami, neviem či si veriaca, ale nadobúdam názor, že ten hore vie prečo to tak je a ostáva len čakať, kedy pomôže aj nám 🙂 Zuzi verím, že tebe to vyjde už tento mesiac a nebudeš sa tak trápiť cmučiky

zuzkag2
11. sep 2011

@daniwaugh ahojcek...tak drzim palceky...my sme 6 cyklus v snazeni, prave sme 2DPO, a uvidime. No zatial sa nezadarilo. vy sa kolko snazite?

zuzkag2
11. sep 2011

@vierkapierka Vierocka, hej viem co myslis, ked pride ms, ja som na tom vzdy tak isto, cely den zle, a niekedy aj par dni. Hlavne ma ubijaju tie strasne bolesti pri ms, bolesti pri ovu, a stale bez vysledku. Su dni, ked si hovorim, naco je to vsetko trapenie dobre...ale tak ako ty hovoris, je to tak pre nieco, mame si proste na to pockat, a pride to v ten pravy cas.
Nebud smutnucka, a ver, ze aj ti, ktori uz tlacia kocik s babatkom maju svoje trapenie, o ktorom my nevieme...a mozno ani ich cesta k babatku nebola ruzami vystlana.
Drzim palceky, mojko...drzkaj sa. Cmucik.

ludka77
11. sep 2011

@vierkapierka tak to ma strašne mrzí, tak ti prajem aby ti tie 2 týždne do ovulky rýchlo ubehli a o mesiac aby bol test pozit!!

malinka_02
11. sep 2011

@ivussska tak trochu optimizmu, já byla o víkendu pryč tak jak si dopadla??
@miriamm11 já mám zánět močáku ji 3 od tý doby co se snažíme.. je to i ze sexu.,.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre