Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

vierkapierka
16. sep 2011

dievčatá ahojte, som už po ms prajem vám pekný víkend

vierkapierka
16. sep 2011

@labanka veľmi som nezachytila z čoho si smutná, ale držím palce, nech je to čokoľvek nech to prebolí papky

zuzkag2
16. sep 2011

@vierkapierka aj tebe zlatko pekny vikend 🙂 aj nieco planujete?

gina1769
16. sep 2011

dakujem vám ,ste zlaté 😉
@petka296 dva mesiace sa nám nedarilo a na tretí nám to vyšlo- zo styku 3 dni pred ovu 😅

petka296
17. sep 2011

@gina1769 jeej to je super. mne to teraz meska asi 10.den. po vyvolavacke neviem kedy budem mat plodne dni, tak nam neostava nic ine iba sa snazit pocas celeho mesiaca. ked budem mat mrchu tak bude manzel na sluzobke a domov uz pride na pripravene 🙂

vierkapierka
17. sep 2011

@zuzkag2 drahá mám veľa práce s papiermi, tak mám o zábavu postarané, okrem toho by mal byť krásny teplý víkend tak hádam nejaký vyletík vyjde no a plánujeme túlenie 🙂 🙂 😲

e.l.i
17. sep 2011

nno ostava len pozityvne mysliet...a nevytvarat si viac stresov ako mame... a hlavne ja v mojej praci...

zuzkag2
17. sep 2011

@vierkapierka joj, ty workoholicka, cez vikend sa nepracuje,ale oddychuje...ten vyletik a to tulenie sa mi paci viac 🙂 tak nech je plodne 😀 😀 😀 😎

malinka_02
17. sep 2011

@labanka dlouho sem tu nebyla copak se stalo?? Něco se švagrem?No to mě mrzí..
@zuzkag2 u tebe změna žádná?

daniwaugh
17. sep 2011

@gina1769 tak to budete mat dievcatko 🙂

daniwaugh
17. sep 2011

@zuzkag2
no vyskusam tie ovu testy, ale neviem ci aj neskoro nebude, lebo posledna ms bola 4.9 cize dneska ked mam podla kalendara plodne dni tak ovu uz bola (alebo je dnes, bohvie) a testiky dojdu az v pondelok ci utorok.. tak ale hadam sa zadarilo..
ja neznasam cakanie, to je uplne nanervy, tak radsej by som hned vedela aj ked by to bolo nie, ale clovek moze nad inym zacat rozmyslat a nie kazde rano sa zobudit a dumat, ci alebo co.. 🙂 (trpezlivost nie je moja silna vlastnost ani nahodou, ja chcem vsetko hned!)
ty uz to mas za par, v piatok nam oznamis, ze dve ciarky, potom sup na gyndu po obrazok fazulky a trikrat hura, mna cakaju dva tyzdne minimalne..ach jo..

zuzkag2
17. sep 2011

@malinka_02 moja, no ja som 8DPO, bolia ma prsia ako fras, a obcas zaboli brucho, ako by mala dorazit ms, ale tu mam dostat az 23....kedze nemam tehu testy, skusala som ovulacny, lebo som chora, a bojim sa si dat lieky, ale ovu mi nic neukazal....tak som trosku v strese...ale inak pohodka 🙂
u teba co nove?

zuzkag2
17. sep 2011

@daniwaugh zlatko, ty nemas chybu, keby ot tak bolo, ze oznamim dve ciarky, asi vyskocim z koze...ale som ako ty, aj mna vytaca cakanie, som z toho uplne na nervy...
ty si mala ovulku mozno aj dnes, teda neviem aky mas dlhy cyklus...ved vyskusaj, ked dorazia...ak uz prebehla ovulka, tak bude druha palicka slabsia...a daj vediet...

jancamad
17. sep 2011

chcem sa opýtať či možem otehotnieť aj dva dni po ovulke. teda aspon myslim, že som ju mala dva dni pred stykom

malinka_02
17. sep 2011

@zuzkag2 u mě nic moc, vždycky sem měla podle ovu testu ovulaci 15DC tak sem si 12DC začla dělat ovu testy a celou dobu sněhobílý a ten 12DC mi stoupla teplota tak si myslím že ovu proběhla nečekaně 11DC a my nic až do 14DC takže se probrečela 2 dny, 10 cyklů nic a pak to tentokrát ani nezkusíme, manžel chtěl až později aby se nevyčerpal..tak není vyčerpanej a měsíc v pr...

zuzkag2
17. sep 2011

@malinka_02 a co ty vies, mozno prave teraz, ked to nebolo cielene sa to podari...a ked bol mm nevycerpany 😉 , tak mohli byt spermie predsa len rychlejsie,a mohli to stihnut...zas by som uplne nestracala nadej...kedy mas dostat ms?

labanka
17. sep 2011

@malinka_02 nooo anoo ;( to najhorsie sa stalo...zomrel ;(

daniwaugh
17. sep 2011

@jancamad
otehotniet mozes 4 dni pred a s4 dni po ovu.. :o) aspon podla odbornej literatury 🙂

daniwaugh
17. sep 2011

@zuzkag2
no prave nemam ziadne, az v pondelok alebo utorok budem mat, tak si nemam jak spravit..
ja neviem ako to dva tyzdne vydrzim.. asi tu steny obhryziem..!!
ale mozno som aj dneska mala, tak ma pobolievalo v podbrusku, ako si ty opisovala, no ktovie ako bude co bude.. ale ratam s tebou minuty. a hlavne prosim ta ak v piatok NAHODOU bude negativny, to stale neznamena, ze niesi, mozno len hladina hormonov je nizka stale, ale pride to , uvidis:o) uz predsa musi, uz stacilo cakania hadam...

malinka_02
17. sep 2011

@zuzkag2 no 3 dny po ovu to už je pase takže nevěřím .. pokud to bylo tak sem teprv 5DPO ale opravdu nic..

@labanka ježís a co se stalo?? tak hůavně buď sestře oporou.. manželovi zemřel předloni táta a zdálo se že je to nejhorší situace ale loni mu zemřeli i děda s kterým měl výborný vztah a měsíc na to babička z druhé strany nečekaně a bylo to hrozné snad nejhorší když vidíš jak se trpí a neví jak pomoc.. noono to nejde spíš být oporou.. a děti mají?

gina1769
18. sep 2011

@daniwaugh to by bolo supeeer,ak by vyšlo dievčatko 😀 chlapčeka už máme 😉 ......samozrejme aj chlapcovi sa budeme tešiť 🙂

zuzkag2
18. sep 2011

@malinka_02 ale vobec...3dni po ovu vobec nie je neskoro, mozes otehotniet aj 4 dni po ovu, podla toho ako rychlo ti schadza vajko do maternice...vazne mojko, nehadz flintu do zita, a pockaj ci pride ms, nebud taky skeptik...

zuzkag2
18. sep 2011

@daniwaugh no pokial budes steny obhryzat tak lepsie ako nechty😀 😀...ale pre mna je dlho aj do buduceho piatku,pomooooooooc 😀 sa pekne vynervacime, kym budeme vediet na com sme...uz ani neviem na to nemysliet...ale mali by sme s tym prestat,a venovat sa niecomu inemu, lebo sa dostaneme na psychinu, co povies?
no dakujem moja, za povzbudenie, ano, uz cakania stacilo, ale viem, ze ked bude v piatok negativny, tak nie hormony maju slabu hladinu, ale nie som, to uz zas viem...a co, tak sa pojde dalej, ved nic ine mi ani nezostava, len bojovat dalej za nasim snom...
a tak isto aj tebe, keby to nevyslo...musime bojovat, a nie to vzdavat 🙂

misula.g
18. sep 2011

@labanka To je hrozné, je mi moc líto, čím si procházíte ☹ Přeji hodně síly tobě i sestře

misula.g
18. sep 2011

Ahoj děvčata, tak pravděpodobně další měsíc snažení nevyšel. Od včerejška mne dost bolí levý vaječník a dnes přišlo špinění, které mívám před ms. Takže máme za sebou další zklamání. Teď začnu pít opět kontryhel, ať není ms tak bolestivá. Před námi jsou další 3 týdny čekání na ovu ☹

malinka_02
18. sep 2011

@misula.g no mám to podobně.. u nás skoro žádné snažení neproběhlo..mívám dle ovu testů ovulaci 15DC a najednou 12DC stoupla teplota a na ovu testech 12-16DC nic takže asi ovu byla 11 DC a my se snažili až 14DC .. takže sem to obrečela a vlastně celý měsíc čekání
@zuzkag2 no myslím že to jde opravdu jen ten 1 den po.. tolikosnažení každý měsíc a nikdy nic tak opravdu nevěřím že by se stal zázrak..

misula.g
18. sep 2011

@malinka_02 Tak snad nám ten měsíc uteče jako voda :-/

malinka_02
18. sep 2011

@misula.g no doufejme.. ale je mi toho hrozně..

misula.g
18. sep 2011

@malinka_02 Taky jsem to ráno obrečela, ale neboj, brzy bude lépe

malinka_02
18. sep 2011

@misula.g když on vždycky to utíká do MS v naději pak MS a zase se člověk těší na snažení a utíká to ale teď měsíc přede mnou bez styčných bodů tak to bude strašně dlouhý..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre