Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

alzbeta.hod
5. júl 2009

taky by mi bodnul... kdyby teda byl po ruce 😀

taky se rozhoduji jít spát

mscat
5. júl 2009

alzbeta:to máš ted plus že nemáš to dítě...můžeš jít klidně spát..s dítětem už to prostě nejde..to je takové plus,co si můžeš říkat 😉 jojo dala bych si shock.mnam...ale musí mi stačit voda z kohoutku 😀 😝
ale zítra si koupím aspon 4! 🙂

alzbeta.hod
5. júl 2009

hmm ten jsem nikdy nepila... že bych si dnes koupila jeden? 😀

Jedem si večer pro psíka

mscat
5. júl 2009

ten je dobrý fakt já kupuju často... 😉 jo?jakého

mscat
5. júl 2009

jezis marja to je rozkošné 🙂 😵 přemýšlím ale že taky pořídím malý zbožnuje pejsky ty sou ale krásní

alzbeta.hod
5. júl 2009

viď? Manžel je tímhle pejskem doslova posedlý 😀

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

Jéé to je rozkošné 😵
Tak si pořizujete pejska jo?
My máme taky mám dvě fotky v albu jak byl štěnátko, ted je z něj rošťák, ale nikdy bych už neměnila, je to zlato. 😉

venyska
5. júl 2009

mscat:tak já na to prdim na to měření!!nechám to přirozeně všechno!Je mi fakt divně už druhý den,žaludek jak na vodě,tlaky v podbřišku,tak snad ovu je,nebo už proběhlo,milujeme se skoro denně teď tak uvidim

venyska
5. júl 2009

Jsem dnes 15 DC tak uvidim

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

Venys, nejlepší je co druhý,třetí den jsem četla, že denně se ty spermie nestačí dozrávat. 😅

alzbeta.hod
5. júl 2009

Veny: s tím milováním to hlavně nepřehánějte, nechte taky čas na dozrání.... minimálně den

Moni: vy máte Jorkšírka? Ten je krásnej.... No já furt nevím jestli jsem udělala správně že jsem to povolila... Starat se o něj budu asi stejně já... Ale koťata musí pryč. Nedá se nic dělat ☹

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

Alzbet, jj máme no. Ted mu byl rok.
Jsem ráda, že ho máme, ale mám někdy nervy jak se malý k němu chová, plete si ho s hračkou.
Ale jinak by ho už nedal, protože ho má strašně rád. Máte ještě kotata jo? No jestli se na to citíš. Ti malý pejsci nedají zase tak zabrat. Akorát sním musíš chodit ven a zvládnout se to dá. Většinou ho berem s sebou jak někam jedem at je venku a v pohodě 🙂
Ale je uštěkaný 😠

alzbeta.hod
5. júl 2009

jo to vím... strejda ho taky má. My jsme se ptali na tohodle a prej nijak zatím neštěká. Tak snad ne.Jo koťata ještě máme ale už je chci dát pryč. Nikdo kdo by chtěl se nenašel, teď je jich všude moc. Devastují mi barák...i nábytek. Tak je dám do zverexu, Micku máme taky odtamtud.

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

Aha, no to by jste tam měli pak zologickou 😀 Ale na baráku se to ztratí 😉 Jak je chcete dát pryč tak pro né, pejsek bude bohatě stačit

alzbeta.hod
5. júl 2009

Necháme Micku samozřejmě a jedno kotě.... na to jsme si strašně zvykli. KOčky jsou skoro furt doma a nebo v tahu. Takže o ty není taková straost, venčí se samy

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

jj to bude fajn 🙂

alzbeta.hod
5. júl 2009

no doufám teď si to ale ani trochu neumím představit..

mscat
5. júl 2009

moni:taky máte krásnučkého 🙂 a vím..tady ti jsou děsně uštěkaný..ve trvdych jich má hodně lidí a na nás dycky blafaj..a já vždycky říkám jen se nepo.er... 😀 když su třeba naštvaná na malého a ted na mě ten pes začne štekat leze mi to nna nervy a jsem hnusná 😝 🙂
venyska: 🙂 ale mě je teda taky už kolikátý den nějak divně od žaludku furt ěnjak blbě a děsně se mi točí hlava..ale to vím že je tím počasím. 😝 😠 tak na to prd a bude to v poho 😉 a jak říkaj holky...musíte dát pohov spermijkám 😀

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

jj on si 3x poštěká a pak je klid. Takže neštěká pořád, nejvíc na psy, to bych mu střelila za to 😀
Ale dá se to, jak je na vodítko ak ani tak né, jak když je na volnu 😠

alzbeta.hod
5. júl 2009

jdu se natáhnout... tak pa pa všem a hezký zbytek dne

mscat
5. júl 2009

alzbeta a kdy jedete pro toho pejska..spala si že dnes?ale už je sedum 🙂

mscat
5. júl 2009

moni a kdy dojede ten tvuj kdy mu to oznámíš 🙂 a co na to mamka a tak 😉 jo a kdy jdeš k dr zítra? 😀

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

Né mu to řeknu až dojede, dojede za 2 týdny. Myslím 🙂
Mamka je nadšená, tak dlouho jsme čekali a konečně dočkali. Jinak ještě to tak nikdo neví. K dr. nejdu zítra, zítra je svátek zavolám si v úterý a obj. 😉

mscat
5. júl 2009

aha svátek 🙂 to vydržíš tak dlouho jo..no tak to jsi teda dobrá...já bych to nevydržela tajit

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

Joo, chci mu udělat šok jak přijede 😀 U prvního jsem to nevydržela, ale ted to bude zážitek tak to vydržet musím, protože to fakt nebude čekat 😉

mscat
5. júl 2009

no to jo to máš pravdu že to bude pěkné a bude to šok 🙂 to nikdo nečekal 😀 to je mazec 😀

mscat
5. júl 2009

a už máš vymyšlené jak mu to oznámíš nějak speciálně 😀 😉

sonidlov
5. júl 2009

ahojte,tak ako sa tu máte? čo ste robili celý víkend? Ja ešte stále´nemám mrchu , ale ona príde.

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

Sonidlov, nepřivolávej ju 😠 Nepříjde !!!!
Mscat, no zatím né, to budu pak vymýšlet jak mu to oznámit. Než dojede to mi půjde líp, ale určitě mu řeknu, že už nebudeme jenom 3, ale 4 🙂 Kurňa je mi do breku jak na to tak myslím. 😅 Nechci tomu věřit čoveče. 😔 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre