Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

adele15
28. sep 2011

@petulak1988 dakujem moja, ale myslim, ze uz by mi to ducha ukazalo... 😒
uz len nech teda dojde ms, rychlo prejde a mozeme ist znovu na to...

petulak1988
28. sep 2011

@adele15 no uvidis me kamaradce to ukazalo duha az 17dpo...alé nechci ti delat zbytecne nadeje ale uvidis 🙂

adele15
28. sep 2011

@petulak1988 aj tak dakujem, si moc zlata, ved uvidime, ale praveze uz ani ja si tento mesiac nechcem robit nadeje, uz som to pre tento cyklus zabalila, ale milo prekvapit by som sa nechala rada 😀
zatial si vystacim so sestrinymi dvomi kockami (3 roky a druha 1 tyzden) - ked tam dojdem tak som jak vianocny stromcek plny deti namiesto ozdob 😀

petulak1988
28. sep 2011

@adele15 ja jsem ted u mamky do soboty pritel jel na ryby a brachove maji holcicky jeden ma 2 a to 5let a 1a pul a druhy ma 3mesicni ...tak si je take uzivam 🙂

katka2011
28. sep 2011

@labanka zle testy kupujes, pokazene, treba kupit take co dve ciarky iba ukazuju 🙂

katka2011
28. sep 2011

@zuzkag2 zuziiii no cooo? ake su vysledky?

labanka
28. sep 2011

@katka2011 presne, ja som dnes pozrela na neho a tusim, ze je po zarucnej dobe, ked neukazuje // ale stale len /
😀 😀 😀

misula.g
28. sep 2011

@adele15 Ahoj Adi, i mne mrzí, že Ti testík nevyšel ☹ Ale je fakt, že alespoň si užiješ svatbu se vším všudy, bude to i trošku stres, tak to alespoň miminku neublíží. Když si vzpomenu, co jsem prožívala před dva dny před svatbou a jaký byl svatební den fofr... No a potom se zadaří třeba na svatební cestě 🙂
Jinak, já se cítím zatím dobře, kromě toho, co už jsem Ti psala, tak mám taky šílenou žízeň. Asi, jak má tělo zvýšenou teplotu. O víkendu jsem měla slaboučký test, dnes jsem si udělala znovu a už jsou tam silné //.

misula.g
28. sep 2011

@zuzkag2 Zuzu, také jsem zvědavá, jak dopadly výsledky a jaký bude další váš postup?

adele15
28. sep 2011

@misula.g juj, tak to sa moc tesim moja, ze ciarky silneju 😵 len si hlavne davaj pozor na seba, pekne nohy vyloz a nech ta manzelik obskakuje 😀
no ved hej, ja viem, ze to tak asi ma byt, ale aj tak to este dnes boli, zajtra uz bude lepsie, uz ma prejde to prvotne sklamanie, ze zasa nic... 😢
no na svadobnej ceste uz hadam budem tehu, resp. nikam nepojdeme keby sa zadarilo uz teraz niekedy - planovali sme ist tak vo februari niekam do teplucka, ale tak uvidime...
doma prave zvadzame trochu boj, co sa svadobky tyka, lebo ja nechcem ist, keby som uz bola v tom case tehu, ale "manzel" by chcel ist, lebo ze ked uz budu deti, tak sa tak skoro na dovcu nedostaneme a urcite nie tak daleko...

nativanativa
28. sep 2011

@labanka , ja som normalne z teba hotova ☹

labanka
28. sep 2011

@nativanativa preco? ☹

labanka
28. sep 2011

@adele15 vrele odporucam vo februari Kubu...

adele15
28. sep 2011

@labanka juuj, ty si jak drahy!!!!! ja chcem dominikansku rep. a on kubu, takze ani len na mieste sa nevieme dohodnut 😀
ale zatial sme uzavreli taky kompromis, ze keby som uz bola tehu, tak dominika a ked nie, tak potom kuba 😀

labanka
28. sep 2011

@adele15 my sme boli vo februari na Kube a nevieme si to dodnes vynachvalit.... nemas nick na facebooku? mam tam fotky, ale to mi napis do IP. cmuk

nativanativa
28. sep 2011

@labanka , lebo cakam , kto to tu ako prvy povie , a nikto stale nic ..... , a prva pod to spadas ty ako som stihla vsetko precitat a vstrebat info 😉
ja to cakanie tiez velmi dobre poznam .... ☹
vcera som sa testla na ovu test a uz sa mi tam niiiieco maaaalinko slabo rysuje , takze v najblizsich dnoch 😎
tramtadadaaaaaaaa 🙂

labanka
28. sep 2011

@nativanativa aha a ja som sa zlakla, ze co som vyparatila 😀 😀 😀 😀 no ja do toho spadam, ale ciarka je tam stale len jedna.... ja si ovu testy nerobim, lebo gynekolog mi povedal, ze som ovu nemala, resp. nemam tak beriem lieky.... ale vraj nezarucuje, ze sa mi nemoze objavit ovu aj prirodzene sama ... a ty sa ako dlho snazis? 😉

adele15
28. sep 2011

@labanka ja tu kubu zavrhujem preto, ze keby som bola tehu, tak je tam celodenny vyletik do havany a bojim sa, ze by to bolo vela potom uz na mna...
ale drahy vyhlasil, ze ved nemusim chodit, ze sa mozem zlozit v bare a zapalit si cigaru a cakat na neho 😀

nativanativa
28. sep 2011

@labanka , ja uz 7 mesiacov ..... , ale uuuuplne naplno 4 , som na nervy , mavam zapaly mocovych ciest a mykozy , na ktore beriem alergeny , pretoze som alergicka na candidu ☹ , ale nevidim to pozitivne , je to dost zle , aspon ja si myslim , pocula som ze z takychto problemov sa zenam zvyknu robit zrasty na vajcovodoch ☹
hormonalny profil mam v poriadku , tento mesiac si budem merat teplotu a robit ovu testy a potom uvidim , co bude robit so mnou doki .... , nechcem tak dlho cakat , chcem to riesit cim skor 🙂

labanka
28. sep 2011

@adele15 ten celodenny veletik do Havany vobec nie je narocny, to ako keby si sa isla prejst po centre nejakeho mesta tu na Slovensku.... je v tom obed v restike, a potom prehliadka Havany a tak rozchod a nakoniec stretavka...my sme sa stratili 😀 😀 😀 😀 ale zato mame pekne fotky .... neodporucam Safari vylet, je to volovina....ide totiz len o to, ze cely den sedis v Jeepe a chodis po dierach a nakoniec sa dostanes na farmu, kde pestuju to ich exoticke ovocie.... no a na ceste do Havany ponukaju najlepsiu Pina Coladu na celej Kube.... nema chybu, rum si ulievas kolko chces ty 😀 😀 😀 😵 😵 😵 v dominike sme neboli, ale Kuba je nezabudnutelna...inac boli tam s nami jedne nobl panicky a povedali, ze boli aj v Dominikanskej a Kuba je neporovnatelne lepsia... tak sa rozhodnete uz ....cesta LEN 16 hodin lietadlom 😝

misula.g
28. sep 2011

@adele15 My chtěli taky Dominikánskou, ale nakonec jsme se rozhodli na poslední chvíli (kvůli zdravotním problémům) pro Řecko. A nebylo to špatné. Sice jsme nebyli v ráji, ale odpočinuli jsme si po velmi náročném období 🙂

labanka
28. sep 2011

@nativanativa pytaj si od gynekologa Gynoflor...mne to velmi pomaha

adele15
28. sep 2011

@labanka no ved prave, mna odradza aj na celej tej svadobke ta dlha cesta - ci uz do dominiky alebo aj na kubu...
a ja by som veeelmi rada obetovala svadobku za cenu toho, ze by som bola tehu 😎
a co sa tyka "civilizacie" obyvatelstva, v poho?

adele15
28. sep 2011

@misula.g no vo februari bude v grecku este zima 😀 preto chceme ist dalej, ze teda ked sa uz vytrepeme v zime niekam (okrem lyzovacky), tak do poriadneho tepla 😀

adele15
28. sep 2011

@labanka inak nastavaju do dominikanskej nechce ist pre to, ze tam su podla neho sami amici na dovolenkach a tych on veru nemusi 😀

labanka
28. sep 2011

@adele15 cesta je fakt velmi veeeeeeeeeelmi narocna..... isli by sme znovu, ale ked si predstavim tie dlhe hodiny v lietadle, tak asi nie......ale je to pamiatka na cely zivot.... ocean je prenadhernyyyyy
obyvatelstvo velmi priatelske - nic nemaju = nic nepotrebuju, su vdacni aj za 1 euro....klud,pokoj,pohoda...
a kubanky ako zeny mi velmi vonali - maju taku zvlastnu vonu, taku exoticku.... neviem ake parfumy pouzivaju, ale velmi pekne vonaju 🙂 a kubaaaaaaaansky rum nema chybu 😝 pije sa tam na hektolitre
tak vy ked pojdete na taku dovolenku tak nepridete 3 ale minimalne 4 😀 😀 😀
ja hlupa som vtedy este antikoncepciu brala...dnes by som uz bola bruchata 😀 😀

nativanativa
28. sep 2011

@labanka , ja uz neviem ,ja som uz tolko antibiotik pozrala , co sa tyka mocovych ciest , na vsetky mozne vysetrenia som bola a nikto mi nevie pomoct .... , dokonca som sa dala uz aj na liecbu bylinkami
a ten gynoflor je na akej baze robeny ?

labanka
28. sep 2011

@adele15 no moze byt...my sme tam boli zo zajazdu jedini Slovaci a inac sami Cesi a Nemci

labanka
28. sep 2011

@nativanativa to su vaginalne tabletky - nie su na baze intibiotik a fakt su supiš

nativanativa
28. sep 2011

@labanka , ahaaaaa , cize to bude asi nieco ako fermalac , na baze laktobacilov nie ? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre