Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

adele15
28. sep 2011

@labanka 😀 😀 😀
zeby som si predsa len tu kubu nechala prejst hlavou? 😝
a kde presne ste boli? lebo mne sa celkom pozdava Varadero cez bubo na 9 dni

labanka
28. sep 2011

@nativanativa no asi jo...ja som to nestudovala, ja beriem vse co mi da lekar a neriesim velmi 😎

labanka
28. sep 2011

@adele15 no vo Varadere sme boli 10 dni cez Koalu

adele15
28. sep 2011

@labanka no tak to su infosky z prvej ruky, poobede pokukame fotodokumentaciu a mozno sa teda fakt necham ukecat 😎
juj zlatinko dakujem ti za rozptylenie pri myslienkach na dovcu 😀
utekam uz z robotky, ideme dat zenichovi skratit svadobne nohavice, navecer pokukam fotos, len ma nezabudni potvrdit, cmuk zatim 😉

labanka
28. sep 2011

@adele15 jasne priletim domov a hned si ta pridam a mozte pozerat fotky, mam ich tam len okolo 50 ale keby si velmi chcela, tak ti poslem dalsie...ale myslim ze tieto budu stacit na rozhodnutie 😀
tak bezkaj pomaly a davajte bacha na seba diky za pekny pismenkovy den 😎
papa

zuzkag2
28. sep 2011

@daniwaugh
@misula.g
@katka2011
@labanka
babulky...volala som teraz so sestrickou, vysledky su, ale mam tam vraj prist osobne za lekarom, tak si viete asi predstavit ako mi je...zdrham pred 4 z prace, dufam, ze sa mi podari sa tam do pol 5 dostavit, lebo povedal ze na mna pocka...
mam strach 😢

labanka
28. sep 2011

@zuzkag2 no to iste povedali minule mne, nic sa neboj, ved ti chce nasadit liecbu tak musis ist osobne nie ? mna tak tiez nastrasil ten moj....isla som rozklepana jak datel....neboj mojko, posielam ti strazneho anjela !!! som s tebou 🙂

katka2011
28. sep 2011

@labanka zahod tie testy stare co mas doma, ja ti poslem take co dve ciarky ukazuju 🙂

katka2011
28. sep 2011

@zuzkag2 mojenko nebojkaj sa urcite to nie je take zle, labanka ma pravdu urcite ti iba chce dat na nieco lieciky... potom napis co a ako, drzim palceky aj na nohach.... 🙂

labanka
28. sep 2011

@katka2011 Kati tak ja ti teda poslem svoju adresu v IP poste 😀 😀 😀 😀 ty uz mas // ciarky?

katka2011
28. sep 2011

@labanka dobre posli, este mam jeden taky test co mi zostal, dalsich pat ukazovalo dve ciarky 🙂 len skoda ze potom zoslabli a babo si odplavalo... 😢

katka2011
28. sep 2011

@zuzkag2 a nestresuj sa zbytocne este viac...

labanka
28. sep 2011

@katka2011 tak to mi je luto ☹ ale urcite sa ti coskoro opat objavia 😉 teda aj nam vsetkym

katka2011
28. sep 2011

@labanka tak to si myslim teda, ze vsetky 🙂 a povinne do vianoc, jasneee??? 😎

malinka_02
28. sep 2011

@simik22 a jáká ti děali vyšetření když se nedaří? My se snažíme už 11 cyklus, a holky povím vám není to lepší, člověk neotupí.. Holky s kterými sem tu začínala tak už skoro rodí. Některé teď o miminka přišli ve 3 měsíce7i taky ...
@manamani1 já naopak sem už přestala pít kontryhel špiním po něm 4 dny ped MS a cyklus se mi zkrátil..

@nativanativa já trpím taky na močák asi 6 let, tenkrát mi našli ureoplasmu a tak mě i manžele, ještě přítele, léčili ATB pak se mi to stejně co půl roku opakovalo a teď co se snažíme o mimčo tak od listopadu sem měla 4x zánět močových cest a 5xATB. Po 3 mě znovu tesovali zase ureoplasma tak mě jí velíčili i manželovi brali sme měsíc ATB no a potom mě poslai domů že už je vše v pořádku a nebude se to opakovat že to bylo z toho no a za 2 měsíce znovu ...zase ATB protože mám vždy nějaké mrchy v moči. No teď sem měsíc po. No a ještě vždy to dostanu týden po ovu kdy by ani testík nic neukázal takže strach nechat si dát ATB.. Je taky možné že je to ze sexu. Ty nmáš nějakou spojitost že bys to dostávala po styku? Mě řekli že hned po tulení mám běžet čurat - odplavit bakterie a vysprchovat se, ale zase na otěhotnění se má zustat ležet..

@adele15 no není moc dobré řešit vše jako kdybys bya těhu, já to řešila a pak sem zjistila že rok uběhl a já nikde nebyla a nic ani na dovolené se nezadařilo ani na druhé, to máš jako s pitím někdo říká raději nepít kdybych byla těhu a nevěděla to, ale to byčlověk nemusel pít 3 roky a nic..Lepší si naplánovat dovču a nebrat na to ohled a když to vyjde budeš ráda..

snazilkas
28. sep 2011

Baby vy ste tu take optimnistky, tak sa chcem pridat ku vam. My sa snazime 2,5 roka, tento mesiac som sledovana, co sa ovulacie tyka, pichnuty pregnyl a planovany sexik, tak sa neviem dockat uz buduceho tyzdna, ked si budem moct urobit test. Bojim sa, ze tam bude jedna /, ale stale dufam, ze uz budu dve. Obaja sme zdravi, tak by to aj mohlo vyjst 🙂 Asi budem velmi velmi sklamana a uplakana, ked sa tam tie dve ciarky neobjavia, ale dufam stale 🙂

malinka_02
28. sep 2011

@labanka
@zuzkag2 holky a co vám dělali za vyšetření? A po jak dlouhé době? My se snažíme 11 cyklus teď, doktor řekl že mám počkat rok, a že sem mladá (29) a spousta holek říká že mám jít jinam že nemá cenu rok čekat, ale já se těch vyšetření bojím..
Zuzi drřím palečky i na nohou..

cmuk05
28. sep 2011

@snazilkas my sme po roku boli na vyšetreni a predsa sa stalo že sme museli isť na umele opodnenie
tak po roku už treba vyhladať lekara.... 😉

labanka
28. sep 2011

@malinka_02 cauky, mne nerobil ziadne vysetrenia, len odbery hormonov a nasadil mi Glucophage vraj mi to vyvola ovulku a mam cakat...no a ja cakam a cakam a cakaaaaaaaaam snad nieco vysedim 😀

labanka
28. sep 2011

@cmuk05 a u Hermana? 😉

cmuk05
28. sep 2011

u Hredzaka 🙂

snazilkas
28. sep 2011

@cmuk05 My sme boli po roku v BB u pana doktora Kubisa, ale to bola bieda a potom mna liecila moja gynekologicka. A potom sme mali svadbu, takze trosku sme si dali pauzu od liekov a nechavali tomu volny priebeh a teraz sme nasli Helios, s ktorym sme velmi spokojni a tam uz podstupujeme liecbu. Najprv skusaju len podporu liekmi, ale ak to dva mesiace nezaberie, tak pojdeme na inseminaciu a uvidime.

nativanativa
28. sep 2011

@malinka_02 presne tak...., ja tym trpim uz 12 rokov a je to od styku a asi je to neliecitelne ☹ , nechcem ta strasit ale asi to budes mavat stale ☹
a potom si kladiem otazku ako teda mam otehotniet ??? ☹

viridie
28. sep 2011

@daniwaugh @zuzkag2
Zdar zeny, tak jsem tu zase 😀 ....Uz jsem se asi zblaznila..
Minuly mesic jsem zde resila sve pripadne tehotenstvi, ze ktereho nakonec nebylo. No a ted jsme opet nejaka divna...Jsem 5DPO....prsa mne boli, v brise skrudna...a co ja delam ? Lusitim konika, googluju a opet mam pocit, ze se neco deje...Cervena tetka ma prijet az 7.10 a potrebuju nejak upadnout do bezvedomi,abych zase nevykupovala lekarny a byla v klidu.....Minule jsem me podezreni sdelila kamaradce a sestre, pak nic z z toho..takze jsem se rozhodla ted nic nikomu nerikat a radsi se budu ventilovat tady s Vami. 😉
@labanka-drzim palce at je na pristim testu tucna tlustice !

viridie
28. sep 2011

@zuzkag2 Zuzko, Tobe take drzim palce, at to u doktora dopadne dobre ! 😉

nativanativa
28. sep 2011

@viridie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 stavme sa , ze nevydrzis a pojdes si v najblizsich dnoch kupit test

zuzkag2
28. sep 2011

@malinka_02 robili mi HP, konecne, po pol roku snazenia...ale mala som ist uz minuly mesiac, ale kvoli pracovnemu sviatku to nevyslo do 3dni od zaciatku cyklu...
moj doki prave povedal, ja mam 31, ze uz zas az tolko casu nemame, aby som cakala rok kym zacneme vobec nieco riesit...
tych vysetreni sa nemas preco bat...ked chces babo tak spravis aj tak vsetko preto aby si ho mala...
hp je plne zakladne vysetrenie, toho sa bat nemas preco, az nejaka laparka, alebo co, to by tak mohlo byt strasidelne...ale k tomu sa dufam nedostanem

labanka
28. sep 2011

@viridie diky a potom budeme vsetky tlustnice 😀 ale ja sa tesim aj keby som kvoli babatku mala mat 1000 kg

malinka_02
28. sep 2011

@nativanativa no tak to já už mám pořád, kamarádi na mě koukají jak na cvoka když nechci bát venku u ohně, nechci spát ve stanu, minule sem to dostala ve vinném skkípku,no prostě kdykoliv kdekoliv, u moře si lítám plavky měnit a stejně to dostanu vždy když to nejmíň čekám, už sem se s tím docela smířila, ale psychika pracuje co 2 dny mě bolí čuraní a hned se kontroluju, sem zrala na psychologa.. Manžel ten už si taky myslí že sem cvok..Ale kor teď je to blbé. A zustaváš tedy ležet nebo se jdeš sprchovat a čurat? A jak dlouho se snažíte?A testy na ty bakterie ti dělali?

@zuzkag2 no mě vadí i braní krve, já prostě mesnáším doktory..
@viridie a jak dlouho se snažíte? Teprv ty 2 měsíce? Za pár měsícu i když budeš těhotná si budeš říkat že sis to jen vsugerovala protože každá na sobě každý měsíc pozorujeme milion příznaků..

viridie
28. sep 2011

@nativanativa Neeeeee ! 😀 😀 😀 Kdyby jsi mne minuy mesic videla..musela jsem nakonec i do lekarny mimo bydliste...tady v u nas uz bych byla napadna....Hruuuuuza ! Ale jsem poucena...Nakonec jsem mela jeden test pozitivni a druhy den se to bohuzel splachlo...Takze bych rada vydrzela....vsechny ale vime, jak je to tezke. Predpokladam,ze Ty jsi take v procesu "zapekani" ,tak take posilam virtualni zatate pesti...! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre