Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

jania023
1. okt 2011

@mochenkaa mozno mas pravdu,ved ako sa hovori co sa ma stat sa stane 😉 dufam ze to bude ok pre tu kocku 😉

zuzkag2
1. okt 2011

@petulak1988 Peti, sama citis, ci ms pride, alebo nie, intuicia je presna, tak tomu ver a kasli uz na testovanie, nerob si zbytocne nadeje, potom to boli este viac. Viem, ze sa to tazko znasa, a ani ten stav pred ms "vdaka" hormonom k tomu moc neprispieva, vyplac sa, nebav sa z nikym, kasli na nas, lebo my sme kozicky, co stale v cloveku vyvolavaju nadej...veru niekedy proste treba byt realista a nerypat do toho. Ale ver tomu, ze nadej ti nezoberie nikto. Budes mamina, len si na pockaj trpezlivo na tu spravnu chvilu...nepoddavaj sa beznadeji. Je krasne ze mas vedla seba cloveka, ktory chce babeno, niektore zeny nemaju ani to, a strasne by chceli byt maminy. Drzim ti palceky.

petulak1988
1. okt 2011

@zuzkag2 hele pozaschnuti je dusik na 25 ale na mamatest ne ....ten 25jsem delala dyl...no asi jen barva

petulak1988
1. okt 2011

@daniwaugh
@zuzkag2 juknete mi do alba na fotce je to blbe videt....i pritel to bohuzel vidi ale asi fakt barva

mochenkaa
1. okt 2011

@jania023 taky jí to moc přeju 😉
teď se dívám, že máš problém se sliznicí. Řešíte to nějak s dr? Já jsem měla předminulý cyklus den před ms sliznici 4mm 😠 a tehdy mi dr řekl že jsem v pohodě 😠 . Začala jsem pít alchemilku a na další ms už byl trošku znát rozdíl (z 1,5 dne ms jsem měla 2! 😀 ) a teď jsem na gyndu objednaná až na 27DC takže léky zase nic. Co jsi všechno zkoušela na zvýšení sliznice?

jania023
1. okt 2011

@mochenkaa no si natom asi lepsie ja na 10dc sliznica nejake 2,8 co je fakt na biedu,skusala som alchemilku a bolo to trochu lepsie ale nie dobre mala som 6,7 co je tiez malo tento mesiac som si supla cervene vino vraj pomaha tak ho pijem uz 3den a uvidi sa len to ze uz utz robit nebudem v tomto cykle takze neviem ci pomoze alebo nie,beriem aj utrogestan po ovu ale aj tam zatial nic a papam aj soju na ovulku a hlienik ta je fakt dobra 😉

mochenkaa
1. okt 2011

@jania023 to červené vínko asi zkusím 😀 .Hlen mám ukázkový tak tam problém naštěstí není. A léky jsem si říkala že bych vyřešila teď jak půjdu na kontrolu tak na další cyklus - teda pokud se nám to nepodaří teďka. To je dost nízká sliznice co ti naměřili. Tak držím palce ať vínko zabere 😉

nativanativa
1. okt 2011

@labanka no bodaaaaaj by motyka vystrelila 😝

nativanativa
1. okt 2011

@daniwaugh aj ja ju tam vidim ,mam oci ako jastrab 😀

jania023
1. okt 2011

@mochenkaa no hej je super nizka skoro nic ale ved sa uvidi ci pomoze vinko ci nie ale zacinam mat super vela vytoku kremoveho tak neviem ci sa tam nieco deje ci co 😅

zuzkag2
1. okt 2011

@petulak1988 Peti, ked to vidi priatel, tak to tam je...🙂 tak nech len silnieeeeee!!!!! 🙂

petulak1988
1. okt 2011

@zuzkag2 koukala jsi?

mochenkaa
1. okt 2011

@jania023 a jsi už po ovu nebo před? já týden před. Dnes jsem si koupila grepový džus tak ho pomalu začnu pít, jinak mám alchemilku a maliníkový čaj (čaj z listí ostružiny malinovej) tak snad něco pomůže k těm vysněným // 🙂

nativanativa
1. okt 2011

@miriamm11 ojeeej , drzim palceee 😎

mishuu
1. okt 2011

@mochenkaa ahoj, ten grepový džús je dobrý na ovulačný hlien? vďaka za info 😉

mochenkaa
1. okt 2011

@mishuu jo, grepový džus je na hlen, stejně tak ten maliník. Džus se má pít 0,3-0,5 l denně, a prý pomáhá i na zahnízdění. Jinak nejlepší na chuť je červený grep od Relaxu, hlavně si nekupuj růžový grep od Hello - ten je fakt hnusný. 😉

mishuu
1. okt 2011

@mochenkaa díky 🙂 🙂

petulak1988
1. okt 2011

@zuzkag2
@mishuu
@mochenkaa
@nativanativa holky poradte vcera jsem vzala naposledy utrogestan s tim ze kdyz bude test rano negativni vysadim ho ...no a jeden byl negativni a jeden lehce pozitivni to byl25 mamatest byl negativni mohu ublizit necemu kdyz uz ho nebudu brat uz nemam testiky tak jsem chtela pockat jestli o na treti den po utrosi dostanu..☹ 🙂

nativanativa
1. okt 2011

@petulak1988 ultrogestan , co to je ? nepoznam tento vyraz a rada by som sa poucila 🙂

mochenkaa
1. okt 2011

@petulak1988 Peti, já nevím. Nechci být pesimista ale psala jsi že 25tka byl slabý duch a 10 mamatest nic, mám pravdu? Mě to tak udělalo minulý měsíc a pravdu měl ten 10tkový ☹ . Možná bych zkusila ještě 2 dny vydržet a až pak podle testu vysadit ty prášky 😉 ale moc bych se na to nespolíhala, promiň

petulak1988
1. okt 2011

@mochenkaa jeeee neomlouvej se ja nez jsem se vratila po chvilce do koupelny a zjistila to uz jsem byla smirena s tim ze zase nic 🙂 rozhodil me ten test takze budu radsi kdyz me ujistite v opaku 🙂 takze v pohode...no ja uz ho brat nebudu bud to dostanu nebo ne 🙂
@nativanativa utrogestan je progesteron na podporu zluteho teliska rust sliznice a pripadne a udrzeni tehu

mochenkaa
1. okt 2011

@petulak1988 ale je fakt že mě se ta druhá světlá čárka ukázala hned a jak test schnul tak zmizela.

petulak1988
1. okt 2011

@mochenkaa no me az po 10minutach a drzi 🙂 ale stejne je to beznadejne asi

jania023
1. okt 2011

@mochenkaa este stale pred ovu bude pondelok-utorok tak uvidime ale aj ked ovu je tak nebude asi sliznica co je v podstate na prd ☹

mochenkaa
1. okt 2011

@petulak1988 no nejspolehlivější je prý mamatest, takže bych se řídila tím ☹
@jania023 a ovuluješ sama nebo na základě prášků? Nedá se to nějak řešit? Třeba jak má @petulak1988 ten utroš? Snažte se teďka a uvidíš jak to dopadne. Hlavní je že máte jednoho špunta 🙂 že víš že to jde.

petulak1988
1. okt 2011

@mochenkaa jenze me mamatest nekolikrat ukazal carku a tehu jsem nebyla tak uz nevim cemu verit ☹ no nebudu si delat nadeje...v pondeli volam do podoli snad me objednaji abych se mohla snazit jeste ento cyklus....

nativanativa
1. okt 2011

@petulak1988 ahaaaa , takze lieky , nieco v podstate ako duphaston ?

petulak1988
1. okt 2011

@nativanativa jj je to to same 🙂

mochenkaa
1. okt 2011

@petulak1988 čert aby se v těch testech vyznal. Dřív žádné nebyly a poznalas těhotenství až to bylo jisté a jak bylo dobře 😀

petulak1988
1. okt 2011

@mochenkaa jj to mas tedy pravdu testy jen stresujou 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre