Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
6. júl 2009

jakých zkušenostech?

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

Ono to záleží na každém psovy, až si ho vychováš jak vychováš, může malému ublížit a nemusí.
Od našich známích pes, tak byl na toho jejich malého zvyklí, ale prostě jeden den kdy mu ruplo v bedně ho napadl, naštěstí tam byla Krista a chytla ho včas než by mu něco udělal, tak ho už nemají dali ho k rodičům, mají od té doby strach.
Od sousedů pes byli 2 chrti myslím nebo nějaká taková rasa, taky byli s dětma přes 10let a pak najednou pohrizal tu její dceru, tak ho museli nechat utratit. Jezevčík od mamky známé pokousal její dveru 19 let a byli spolu od štěnátka.
No to záleží co si ten pes nechá líbit. A já vím, že malý je lump, tak bych velkého psa k němu nepořídila.
Ze začátku tutu nutu a tedka jak se kněmu někdy chová a to si jenom hraje, tak by ho už velký pes pokousal si myslím.
To záleží samozřejmě na Tobě. Ale starat se určo musíš. Taky jsme toužili po pejskovy jsem ráda, že ho máme, ale někdy i stím malým psem jsou takové starosti, že by mě někdy jebl. 😅 😉

venyska
6. júl 2009

mscat:Pejska???Tě obdivuju.Já se taky takhle zbláznila,a dnes lituji.Ne nadarmo se říká že pes je horší než dítě-tj.větší starost,je to pravda.

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

Venys my máme malého psa a někdy mi dá zabrat, nedokážu si představit mít velkého. 😀
Ale pokud se mscat na to cítíš, tak proč né. Hlavně by jsi pak nelitovala jak píše venys. 🙂

venyska
6. júl 2009

Mončo jak se cítíš???Maminko naše 🙂 🙂 🙂 🙂

venyska
6. júl 2009

Mi máme schi.tzu manchu.Taková malá chlupatá koule.Něco jako bišonek.Hrozný,je hloupej,neposlechne,každý měsíc musí jezdit stříhat,líná,kousne ho blecha,má z toho 2 měsíce strup,a pak s ním musím lítat po doktorech,a upozorňuju,stojí mě to až 5 tisíc.Věčně vakcíny nějaký,hrůza

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

Venys, zatím dobře, až se pořád chodím kontrolovat jestli nedorazila ms. Nějak tomu pořád nevěřím. 😉
Jo jo vím jakého máte. Měla ho bývala sousedka, jsou fajní. Ale je pravda, my jezdíme taky na stríhání, očkování. Ted měl 3x klíště :( Takže taky paráda, neumím to vytáhnout, nebo spíš se toho bojím, takže k veterináři.
No starosti to teda jsou. 😉

venyska
6. júl 2009

Náš má třeba 4 klíšťata najednou.Já mám zas dnes prsa hrozná-mravenčení,tlaky v nich,pálení bradavek,nevím,fakt děs.Jsem 17DC tak snad...to vyjde.To ti věřím že tomu pořád ještě nevěříš,moc ti závidím 🙂

bettyna84
6. júl 2009

Tak jsem po dlouhé době zase nakoukla a zjišťuji, že je Monika snad těhotná, nebo co? 😵 😵 😵 To je super, tak hrozně moc gratuluju. Kdy se chystáš k Dr.?

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

Venys, že by? A kdy má přijít ms? Není Venys co závidět, my jsme se snažili přes rok a dost toho vytrpěli. 😖
Vy jste na začátk a věřím, že nebudete čekat dlouho 😵
betty děkuji, no chystám se tam zítra, ale nevím jestli se mám obj. nebo tam naprudko zajít at mě vezme hned, aby se na mě špatně nasra.. nedívala 😅

bettyna84
6. júl 2009

mscat: super, pejsek je výborná volba, hlavně asi vzhledem k velikosti tvého vybraného štěněte předpokládám, že máte zahrádku, tak to bude pohoda a malý si taky užije 😉 . Taky bych chtěla pejska, ale když miminko teprve bude někdy (doufám 😠 ), tak by pejsek pak trpěl a zbytečně žárlil. Zato jsem manžela přesvědčila o křečkovi a byla to skvělá volba. Je to moje "náhradní" miminko. (I když to zní asi hloupě, ale myslím, že mě pochopíte 🙂 ).

bettyna84
6. júl 2009

monika: možná by bylo lepší se objednat, aby taky bylo něco vidět, ne? 😕 Aby tě zbytečně nestresoval, že už má být vidět kdoví co a že teda asi nejsi těhotná, a tak...Doktoři rádi stresují.

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

No kamarádka mi dneska psala, že byla u dr. jak byla 4tt-5tt a že jí to dr. akorát potvrdila vnitřním ultr. A obj. jí na další kontrolu víc jí k tomu neříkala. 😉 Pro mě by bylo spíš stresující kdybych tam šla za týden či 2.

bettyna84
6. júl 2009

Tak jdi hned, když potvrdí, tak aspoň bude jasno! Ale je to skvělý, mám obrovskou radost za tebe 🙂 .

mscat
6. júl 2009

no tak ted docela váhám teda...já mám taky trošku obavy aby náhodou malého nenapadl..nejvíc z toho duvodu se bojím.,ale když vy mi to tady i rozmlouváte tak možná se podívám po nějakém menším asi teda
tak ted fakt nevím..ale asi bych chtěla pejska..necítila bych sse aspon po večerech tak sama...a chodili by jsme na procházky

venys:taky vím jak ten váš chlupáček vypadá 🙂 my měli doma u mamky snad všechny rasy,dva maltézké pinče,briarda,dobrmana,vlčáka,jezevčíka,šarpeje,pudla,...brácha měl pitbula..ten byl zlej hrozně,musel ho dát pryč k policii nebo tak,na hlídání,
bettyna:máme ted velký dum plus velkou zahradu a dvur..ale tady nebudem bydlet je to jen nájem.

moni:tak s ezkus normal objednat...řekni na co nejbližšší možný termín co tam má.já taky nevím jestli mám zítra zavolat a objednat se do konce týdne potřebuju nebo tam rovnou zajít a říct sestřičce že se potřebuji jen dr na něco zeptat...

mscat
6. júl 2009

moni..já ani nezávidím 🙂 já když si vzpomenu jak mi bylo při adrianovi v těhotenství fuj fuj,byla jsem zoufalá jak mi bylo furt zle.a tehdy jsem prohlásila že už nikdy víííce 😀 pořád jsem musela do sebe cpát různé nálevy na zácpu,pak jsem to akorát vyzvracela,jediný co sem snesla v žaludku skoro celé těhotenství byl suchý rohlík nebo jen se sýrem.. 🙂 😝

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

mscat a mě je právě fajn 🙂
Tak doufám, že to nezakřiknu u malého mi bylo děs, ale ted mi je fakt fajn. Jen že jsem ospalá a bolí mě prsa, sem tam žáha jinak špatně mi vůbec není 😉
Tak Ti třeba taky nebude 🙂

mscat
6. júl 2009

moni:víš kdy mě začlo být špatně...od třetího měsíce do šestého měsíce to bylo nejhorší...a ne jak se říká že do třetího měsíce je zle 🙂 tak já si myslím že máš ještě aj čas an to aby ti bylo špatně 🙂 ale třeba fakt nebude... 😉 ale myslím si,že většina žen ty nevolnosti má i kdyby jen chvíli tak se ukážou protože je to fakticky jiný stav totálně 😀 😝 ale jo mě špatně bude určo...teda mě bylo špatně..ale často jsem nezvracela to tak kolem čtvrtého měsíce jen a pak když jsem se jednou nacpala na posezení bramborákama pěkně mastnýma se salámem..bléé jen když si an to vzpomenu to jsem trávila na záchodě celý den ale já si je tehdy prostě už musela dopřát i když jsem věděla že mi bude zle 😀 😝 😅 spíš mi bylo ze všeho jídal těžko víš,že sem jen brkala furt to byl děs. 🙂 naopak žáha mě vubec nepálila ani jednou a mohla jsem ležet i na zádech bez problému...jak se říká víš že to je pro těhotné ženy nepříjemné že to na cosik tlačí ted už nevím přesně co.

a navíc když jsem čekala malého tak sem byla vyžlička šlo mi to jen do břicha a to hned po porodu bylo parádně splasklé do všeho oblečení jsem se vlezla... 🙂 a ted?za dva roky co jsem s ním doma...mám o šest kilo ješte víc než když jsem měla před porodem a to v tom břichu nikoho nenosím 😠 🙂 😝

mscat
6. júl 2009

takže kdybych otěhotněla ted při této váze tak skončím na stovce a už to nikdy neshodím 😠 ☹ 😝

venyska
6. júl 2009

moni:ano zasloužíte si to,o tom není pochyb!To neznamená že když mě pálí prsa a mravenčí mě v nich,že to je ono

bettyna84
6. júl 2009

mscat: a co když se pak budete stěhovat? Co s tak velkým psem? Navíc je pravda, že samotné s malým bych si asi netroufla je nechat. A pak taky pes je na několik let...

venyska
6. júl 2009

moni:Menses čekám 20.7.jsem 17 DC

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

mscat, tak tedkom ty kamarádky co porodili tak jim blbě ani jednou nebylo. 🙂
Takže to není kažé špatně i kamarádka co má půl roční holčičku tedka mi včera psala, že u malého jí byla a u Natálky vůbec. Mě malého bylo hned na začátku do 2,5měs. Takže později, že by mě to chytlo nevím, ale pochybuji, já si první těhu pak později jen užívala 😉
A žáha mě pálí přes den sem tam, takže večer se v klidu vyspím na všelijakých stranách 😀

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

Aha. Tak do ní máš ještě celkem daleko, držím palce aby nepřišla. 🙂

venyska
6. júl 2009

díky

bettyna84
6. júl 2009

monika: možná je taky ještě brzy na pořádné příznaky, ne? A za sebe, co si vzpomínám, tak ty prsa úplně stačí 😀 . (Já nemohla pořádně chodit ani ze schodů).

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

Venys nemáš zač.
No možná brzy je, možná není, vždyt je to jedno, jak mi špatně bude tak mě to nevadí, mimi jsem si přála, takže musím proto obětovat i tu nevolnost pokud dorazí 😉

mscat
6. júl 2009

moni:jasné že je to jedno 😉 každé není špatně.každopádně já si těhotenství moc neužívala 🙂

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

tak to je mí líto, snad toto budeš mít lepší 😉

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

musím pá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre