Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
2. okt 2011

@mochenkaa
no hlavne ze tam su :o) juchuuuuuu

mochenkaa
2. okt 2011

holky já vím že to sem nepatří. Kdyžtak to smažou. 😉
Včera byla @lenkadovolenka dost v šoku že kočka ve vaně tak jsem jí je ráno vyfotila když jsem se chystala do práce.
popis: čekající kolona na vodu (ale misku s vodou mají v kuchyni 😀 ). Jinak kvalita hrozná, foceno mobilem.

ještě jednou se omlouvám za nevyžádanou fotku

miriamm11
2. okt 2011

@daniwaugh uz si robila 6 testov? 😀 paradaaaaa ...priznaky tehu mas ake? drzim palceky

petulak1988
2. okt 2011

@daniwaugh
@labanka testovala jsem a duch uz je slabsi a MS tady ☹

labanka
2. okt 2011

@daniwaugh
@daniwaugh ale nie moja pekna ja som v pohode

daniwaugh
2. okt 2011

@miriamm11
no tak ked som kupila ze 10 za 2 libry tak co s nimi :o)

daniwaugh
2. okt 2011

@petulak1988
toby ma zaujimalo, ako moze byt duch a potom prist ms (akoze z lekarskeho hladiska).. :o(

miriamm11
2. okt 2011

@petulak1988 Ja som to tak mala minuly mesiac, 2xtest... 2xduch a ms dosla o 4dni skor, takze niekedy je lepsie mozno netestovat skor a cakat naozaj kym nebude meskat aspon par dni....je to tazke vydrzat netestovat ale ked dojde ms a predtym sme netestovali tak je to lepsie na psychiku ... ako ked dojde ms a testovali sme a bol tam duch 😒 ...a ms predsa dosla. Dufam ze vydrzim tento mesiac s testovanim pred ms. A testy mozu ukazovat duchov ked su po limite testovania. Alebo mozes byt tehu a mozes mat slabu ms...? nebud smutna, mna zla nalada drzala do dalsej ovu, a teraz som uz na to uplne zabudla. Hlavne sa nad tym nezamyslaj, buduci mesiac moze prist prekvapenie 🙂 🙂

daniwaugh
2. okt 2011

@miriamm11
nno tohoto sa presne bojim aj ja :o((((

miriamm11
2. okt 2011

@daniwaugh kde si to kupila? ja som si chcela objednat tiez z anglicka ale este som sa k tomu nedostala 🙂

miriamm11
2. okt 2011

@daniwaugh netreba na to mysliet, neboj budes tehu.....len sa nestresuj, ja som bola hlavne chora do toho minuly mesiac, mala som silny zapal mocovych ciest...a antibiotika. Vsak to som prave pisala ze to je jedina nevyhoda toho testovania pred ms. Netreba sa myslienkami drzat len okolo toho, treba zabit cas niekde vonku a zaplnit mysel niecim inym 🙂 🙂

petulak1988
2. okt 2011

@daniwaugh
@miriamm11 holky jesnze ja mela zpozdeni 3dny a byla jsem 17dpo dnes 18dpo takze mysim ze se to neudrzelo a odeslo to ☹

petulak1988
2. okt 2011

@daniwaugh ty mas krasne carecky tak neboj 🙂

lenkadovolenka
2. okt 2011

@mochenkaa no ja odpadnem 😀 😀 tak to je super! inak sú krásne mňauky 🙂 vidno, že také domáce typy 😉

miriamm11
2. okt 2011

@petulak1988 hmmmm 😒 to mi je luto.... a dostala si aj silnu ms? ja som vtedy dostala strasne silnu a trvala asi 9dni.

mochenkaa
2. okt 2011

@lenkadovolenka ano, klasičtí posteláci 😀 ta u kohoutku má cca 6 kg a kocour za ní někde kolem 9-10 kg, nevím přesně ale už ho v jedné ruce neudržím moc dlouho 😉

mochenkaa
2. okt 2011

@petulak1988 to mě mrzí. Tentokrát se to určitě povede 😉

petulak1988
2. okt 2011

@miriamm11
@mochenkaa dekuju no silnou ani ne zvlastni a trosku z kouskama ☹ ach jo no nic no v pondeli volam do podoli ☹

mochenkaa
2. okt 2011

@petulak1988 ty kousky by měly být sliznice a pokud se mimi neudrželo tak i to ☹

daniwaugh
2. okt 2011

@petulak1988
no ale su to velmi slabe, fakt duchovia a kopa bab mala duchov a dosla ms a bolo po nadejach.. :o(
a mala si dake nieco, akoze nadchu alebo tak teraz po ovu?

lenkadovolenka
2. okt 2011

@mochenkaa pánečku, riadne mačičky 😀 moje andulečky majú zopár gramov, ale staršia je vcelku tučná, lebo už nevládze lietať 😀 😀

mochenkaa
2. okt 2011

@lenkadovolenka a přibrala na základě toho že už nelítá, nebo nelítá v důsledku váhy? 😀 my máme takové plemeno. Je to největší dostupná kočka.

petulak1988
2. okt 2011

@mochenkaa
@daniwaugh jj asi to tak bohuzel je...neboj budou silit...si rikala ze silej vid??? no ja mela pocit ze se povedlo ikdyz jsem rikala opak bolely me vajecniky a podbrisek

lenkadovolenka
2. okt 2011

@mochenkaa najskôr pribrala, lebo nelietala, ale behala po zemi ako pes a čil by si s tým novým už aj polietala, ale už kvôli váhe nemôže 😀 😀 😀 😀 bludný kruh 😀

mochenkaa
2. okt 2011

@petulak1988 já byla fakt přesvědčená minule že se nám to povedlo. dokonce jsem jedla věci které normálně nejím - nechutnají mi. To pak bylo zklamání..

@lenkadovolenka 😀 andulce asi dietu nenasadíš, co? kočce to jde ale u andulky netuším.

petulak1988
2. okt 2011

@mochenkaa no prave ja mela take dost priznaku no asi se mu u me nelibilo nebo spatne testy nevim

daniwaugh
2. okt 2011

@petulak1988
no trosku silneju ale velmi malo..je to samozrejme lepsie vidiet ako vcera.. dneska som mala NE-dostat ms, takze este nic nie je iste.. trochu ma pobolievaju prsia, lenze vies ako to je, clovek citi to, co chces, mozem si nahovorit hocijaky priznak a vidiet/citit ho..
no u teba to znie ze si bola a nevydrzalo :o(

mochenkaa
2. okt 2011

@petulak1988 já měla i vnitřně pocit že se to povedlo a ono prd. Ale 25tka test slabě // a 10 test za 2 dny ani náznak //.. ale mám problém se sliznicí tak se asi ani nemělo kde uchytit ☹ snad kontryhel/alchemilka zabere. Věřím, že tento cyklus už budeš mít úspěšný 😉

lenkadovolenka
2. okt 2011

@mochenkaa dá sa to aj u andulky....že vraj, ale čo ju budem týrať na staré kolená 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre