Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
8. okt 2011

@nativanativa
och.. no a tak neva, tak zajtra sa ide na to.. akoze da sa to aj na dialku,.. my sme s muzom spravili prve babo ked on zil v uk a ja na svk a lietal zamnou kazdy vikend.. takze nic moc na planovanie :D

viridie
8. okt 2011

Zdar holky. Píšu až teď, dříve jsem to nestihla. Tak na výleťe bylo krásně, akorát se mi tam jaksi připletla ta červená kráva... 😀 Ale jsem v klidu, žádný stres. Víte, my to s Janíkem máme tak, že na deťátko aktivně nezapékáme,ale ani se nějak nebráníme.Tudíž kdybych byla těhotná, byla by to radost, nicméně vlastně náhoda. Jen jak jsem minulý měsíc řešila ,že jsem asi těhotná,tak mi došlo, že už bych vlastně miminko moc chtěla a tento měsíc, i přesto, že mi bylo opět "jinak"..jsem to holt začala řešit nějak moc a opět se pozorovat. Modrý koník mne semlel ! 😀 Myslím,že pán Bůh pro mne miminka má někde připravené,ale ještě není ta správná doba. Nejdřív si mně bude asi muset chlapec můj dovést k oltáři a pak se dětičky pohrnou jedno za druhým,že ? 😀 Hlavně ať ale nadělí teď všem, co to mají těžké a stále to nevychází.
Všem vám díky za držení palce ! Je to tu dobrá parta, myslím,že je prima, takhle diskutovat a sdílet. Nikam se neodpojuji , samo,že sem budu i nadále lozit. @daniwaugh misula.g- pěkně kyňte a užívejte.Všem ostatním, brzo tučné tučnice ! Pip 😉

daniwaugh
8. okt 2011

@viridie
dakujemeeee 🙂 ak zasa priberem 20kg jak pri prvom tak ma porazi :D
no, ak je to takto a nesnazite sa aktivne, tak neva :o) hlavne ze ta to nestresuje a netrapi. Drzim palce aby Ta teda odviedol k oltaru co najskor a potom hopsa na to 🙂

nativanativa
8. okt 2011

@viridie hola heeeej , no nic to , hlavne sa neopustaj ,pozri sa na nas , my to nevzdavame a budeme bojovat silnejsie ako muzske spermie 😀 , mame tu aj dvoch super vodcov daniwaugh - vseveda a odbornika hlavne na testy 🙂 a potom misulu hahahaaaaaaaaaaa a aby som nezabudla aj na ostatne snazilky , labanka a spol..... , len ja mam fakt ten pocit ze nasim chlapom pripravime krasne prekvapko pod vianocny stromcek , ale my to urcite nebudeme ---- ozrane na mol 😀 😀 😀 😀 , kto je za ??

nativanativa
8. okt 2011

@daniwaugh nevadi , ak to nevyjde tento mesiac , buduci je nas urcite a na betooon 😎 😎 😎

pejullka
9. okt 2011

Holky já nevím co dělat:( snažíme se o mimi, teď jsme snad trefili ovulku, ale to není ten problém. Chci změnit práci, pracuju na IČO jako manažer a chci přejít pod jinou společnost. Otazkou je, když otěhotním a budu tam třeba dva měsíce, jak to bude? Nechají mě tam do konce těhu, nebo mě vyhoděj? V případě že ano, co je nejlepší? Pozastavit živnost a jít na pracák, nebo si doplatit nemocenskou za celý rok na sociálce? Máte někdo zkušenost?

nativanativa
9. okt 2011

@pejullka ja neviem ,ja by som to teraz neriskovala , pockaj dokym pride cervena , z ich strany ta kludne mozu prepustit v skusobnej lehote a nemusia ti ani udat dovod to snad vies .... , ale ani nemusia , zavisi od nadriadeneho , ale ja by som to neriskovala ... a to sa snazite prvykrat alebo ani nie ?

nativanativa
9. okt 2011

@pejullka neviem ale ci si ako zivnostnicka spokojna so svojimi prijimami , ono to predsa len bude ine ak pojdes na matersku a budes zit z mizernej materskej , ja napr. chcem ist do soc.poistovne a nechat sa dobrovolne pripoistit vzhladom da to ze mam min. mzdu pisanu na papieri a ked si predstavim ze by som mala zit zo 190 eur mesacne , to veru nepredycham

labanka
9. okt 2011

@nativanativa cauky tak konecne dobre spravy velmi sa tesim, nech uz mas vsetko v poriadku a ovulujes, tehulkujes a rodiiiis hlavne cmuk

pejullka
9. okt 2011

@nativanativa no á jsem tady slyšela, že když si doplatíš 24 000 za rok, tak bys měla mít krásnou mateřskou. Snažíme se třetí měsíc, nedělám si naděje že to teď výjde, ale kdyby se to jednou povedlo, chci vědět jaké mám možnosti a co by bylo lepší.

daniwaugh
9. okt 2011

@pejullka
z mojich skusenosti ta vyhodia. prisla k nam do firmy baba, v skusobnej dobe oznamila ze je tehotna task jej povedali ze na druhy den nemusi uz ani chodit.. nema zmysel pre firmu drzat si tehotnu..

daniwaugh
9. okt 2011

@nativanativa
no a citala si tie nove zmeny? uz si nedoplatis len 4% z vymeriavacieho zakladu (cize 50e ) ale musis si kupit cely balik opatreni za cca 170e mesacne.. a neviem ci sa bude dat dopoistit, podla toho zakona to vyznieva ze ked ti plati nemocenske zamestnavatel tak sa nemozes..

pejullka
9. okt 2011

@daniwaugh já si to myslím taky, což by mi bylo jedno, myslíám si že práci najdu a navíc mám smlouvu na dobu neurčitou. Jen mi jde o to, jak na tom netratit a nychystat se na to

bonifac
9. okt 2011

Ahoj holky,
tak sem na koníku zas... po dvou letech :o)
Snažili sme se, snažli... já z toho začla blbnout tak sem tomu nechalu volný průběh, rok sem nic neřešila a teď sem na utrogestanu 11. DPO
v pátek 9. den lehký závtratě slabé hnědé špinění a bolest v podrišku, v čera v sobotu pokračuje špinění bolesti, těžký prsy, přecitlivělost na zvuky, neuvěřitelný podráždení a běda když na mě někdo promluví :D bulela sem u trapnýho filmu...No a dneska závratě ale krvavý špinění a větší bolest,hučení v uších, hodně živý divný sny....
Holky ja bych nerada začla zase šílet ale mám PMS nebo co? :D Ten by přece měl utrogestan potlačit.... ale zas muže mít vedlejší účinek špinění.
Ještě je moc brzo na to aby bylo něco vidět na testu.... 😲

miriamm11
9. okt 2011

ahojte 🙂 dnes rano som testovala 30DC a na teste zas velke NIC 😒 ... ms tiez nikde, ale moj cyklus je 30 az 36 Dni, takze testovat sa uz asi nejdem a budem cakat ms, nech dorazi aspon co najskor 🙂 🙂 inak citim sa fantasicky , mam tolko energie dnes ze asi vybehneme niekam do prirody na turu , pekny dnik vsetkym 🙂 papa

nativanativa
9. okt 2011

@miriamm11
@daniwaugh
@labanka
ja neviem baby 20DC , ja tam vidim ducha , samozrejme ze volnym okom je to viac viditelne ako na fotke

romca13
9. okt 2011

@nativanativa no já tam ducha vidím taky,,, 🙂

nativanativa
9. okt 2011

@daniwaugh tak to som este necitala ... fiha a prave zajtra som chcela ist do soc. poistovne 😒

daniwaugh
9. okt 2011

@miriamm11
hmm to je zaujimave.. ako sa citis? no som zvedava, co bude jak bude.. lebo 36dni je dost vela oproti priemernym 28.. toto je premna velka zahada preco test negativny a ms nikde.. ale mohla by ostat tam, kde je 🙂

hankamamka
9. okt 2011

@nativanativa sú tam! gratulujeeeem 🙂

nativanativa
9. okt 2011

@romca13 dakujem , dufam ze zajtra to bude lepsie a pozitivnejsie

daniwaugh
9. okt 2011

@nativanativa
vidim vidim aj ja 🙂
no skus vygooglit niecko ako nove dnp alebo novela zakona nemocenske poistenie..nic moc to znie.. sak zajtra ti povedia..
to je tehu test ci ovu?????

nativanativa
9. okt 2011

@hankamamka ale iba slabe , ved snad sa moja ovu nezlakne a zajtra bude lepsie 😵

hankamamka
9. okt 2011

@nativanativa bude, kolkaty den si? navyse si testovala ráno, najlepšie myslím poobede a 2 až 3 hodinky nepiť predtým ...

nativanativa
9. okt 2011

@daniwaugh
@hankamamka
@romca13
@miriamm11
@labanka
je sice pravda ze svoje telo poznam a viem ze tento pravy vajecnik je akysi lenivejsi , neskor ovuluje ako lavy a lavy aj viacej citievam pri ovu , len sa bojim ze za to moze ta ovu cysta ktora by sa mala vstrebat ...

nativanativa
9. okt 2011

@hankamamka cca pol hodku dozadu , cize mala by som este poobede alebo navecer ? dnes som 20 DC

hankamamka
9. okt 2011

@nativanativa ak máš v zásobe, skúsila by som k večeru ... a skús predtým nepiť, aspoň tie dve hodiny, aj viac a uvidíš

nativanativa
9. okt 2011

@hankamamka ok , ale dnes rano mi isla BT hore o 1 stupen 😒

st2
9. okt 2011

@nativanativa no toho ducha tam veru vidim aj ja a podla mna aj na foto to je dosta viditelne, vies aj ktory si dpo

misula.g
9. okt 2011

@fliacik No já jsem měla zrovna takový rozházený cyklus po tabletkách na oddálení ms a bylo mi divně spíš měsíc před otěhotněním. Tak jsem nepřikládala žádný význam bolestivým prsům a únavě - to byly mé příznaky, které jsem si uvědomila až zpětně. Sem tam mne pálila žáha a měla jsem slabý výtok. No ale teď je mi dost zle, celé dny, nejsem schopná nic pozřít ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre