Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
11. okt 2011

@nativanativa
raaaaaaaaaaaaaaaanecko zienka 🙂
ako sa dnes mame? ja sa chystam na zumbu a musim tete povedat ze som tehu a z toho mam stresy, nenavidim o tom hovorit takto skoro nazivo, ale inak to nejde.. achjoooo..

nativanativa
11. okt 2011

@daniwaugh olallaaaaaaaaaaaaaaa no tak sup do toho , nebooj , nemusis ist len podla ich tempa , ja som chodila na zumbu tiez a robila som si sem tam zostavu podla seba , neskutocne sme sa tam potom smiali 😀 😀 😀 , idem dnes do posilky predsa , to nesmiem vynechat , je to dobra vec 😉

daniwaugh
11. okt 2011

@nativanativa
sportovat treba.. a navyse som posledne pribrala 20kg z lenivosti, to uz sa mi nestane! :D :D

nativanativa
11. okt 2011

@daniwaugh no moja to je bohuzial dan tehotenstva , ale pevne verim ze druhe tehu uz budes mudrejsia a nepriberies tak vela ... , je to normalne , moja segra a svargina boli na tom rovnako 😀 , teraz len na mna cakaju 😀 😀 😀 😀

princess15
11. okt 2011

@daniwaugh srdečne blahoželám 😉

daniwaugh
11. okt 2011

@nativanativa
ja som spravila tu chybu, ze som bola leniva a cele dni som len polihovala na gauci a kukala carodejky na nete :o)) (som bola doma od 6teho mesiaca, ale nebola som na rizikovom) tak miesto toho aby som cvicila som gaucovala. chodila som na aquaerobic raz do tyzdna ale tak no.. :D teraz som aj s tetou zumbou rozpravala a ona vobec nevedela co mozem a co nie ale ja to mam nastudovane vsetko!🙂 google prezradil 🙂

@princess15
dakujem velmi pekne 🙂))
Ty si ako na tom?🙂

miriamm11
11. okt 2011

dievcata ako sa mame? nejaky je tu utlm 🙂 co sa vsetky snazilkujete uz aj cez poobednajsie hodiny 😀 😀 mne sa nic nechceeeeeee, som strasne leniva dnes . Bozeee nemozem byt uz tehotna ??? by som mala aspon dobru vyhovorku pre tu lenivost 🙂 🙂 da sa mi tak strasne spat, musi byt krasny pohlad na mna 😝 chcelo by to nastartovat niecim!!

daniwaugh
11. okt 2011

@miriamm11
no aj ja som leniva a aj ked mam vyhovorku, muz vie, ze to je od prirody a nie od babatka :D :D :D

miriamm11
11. okt 2011

@daniwaugh hahhahhaa tí muzi nas vedia prekuknut 😀 ja sa nastartujem asi az na plodne dni , musim dovtedy veeeela oddychovat a naberat energiu do zasob 😵 😵 😵

blau
11. okt 2011

Dani a co ti ujo gogel povedal, moze sa na Zumbu, ked si tehu? Urcite ked si zdrava, tak ano a telo ti povie, ci vladze dalej a ci to nieje moc nie?

daniwaugh
11. okt 2011

@blau
no vraj ak robim low impact(jedna noha vzdy na zemi) tak je to ok. a samozrejme podla toho ako stacim s dychom 🙂 ze zena ked sportovala cely zivot tak by nemala prestat len preto ze je tehu 🙂 a ja uz jedno babo mam a cvicila som do 8,5mes (ale aquaerobic v takom vysokom stupni).. takze ak je zena zvyknuta na pohyb tak nie je dovod nepokracovat, akurat treba fakt doraz na ten low impact..

@miriamm11
no moj ma pozna, ten je taky isty ako ja :D :D
pekne hromad energiu aby si jej mala dost na zamiesenie :D

blau
11. okt 2011

Dakujem za odpoved, ja som tiez bola aktivna aj pred prvym tehu aj pocas, len teraz som volako zamrzla a zacala som so Zumbou, ale ked idem z tadial, vyzeram ako keby ma hodili do bazena ( proste da mi to zabrat). Ok prekonzultujem to aj s mojou precvicovatelkou, keby som nahodou tehu ( este nie som ;.)) , ze co a ako.#Krasny den Vam vsetkym 😵

daniwaugh
11. okt 2011

@blau
urcite to bude super, neboj 🙂 ja som vzdy povedala ze som tehu ked som chodila cvicit a cvicitelka povedala ze toto a toto nerob inak ok a hotovo 🙂)

mochenkaa
11. okt 2011

holky já to vzdávám, tento měsíc fakt žádné příznaky nepoznám. Dnes jsem teprve 4 DPO, ale asi abych se do ms nenudila (snad nepřijde) mi tělo šije habaďůry 😠 Včera dopoledne mě natáhlo, večer jsem měla šílené pálení žáhy, v noci jsem lítala na wc jak praštěná, a dnes jsem jak balon a třeští mě hlava 😠 Jenže na příznaky je to brzo tak nevím co se zas děje 😒

nativanativa
11. okt 2011

@miriamm11 ale nieeeeeeeeeeeeeeeeee tunaaak som uz aj jaaaaaaaa, bola som si potykat vo fitku s cinkami ako vzdy 😝 😝 😝 😝

nativanativa
11. okt 2011

@daniwaugh ked nieco neviete , opytajte sa nasej daniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ze ?? 🙂 🙂 😉 😉

nativanativa
11. okt 2011

baby , ja som tak super znicena .... to je pocit , este zehlit , navarit a potom vylihovat a cakat na polovicku mnamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 😝

golymetr
11. okt 2011

@mochenkaa to jsme skoro nastejně já jsem dnes 3DPO 😉

nativanativa
11. okt 2011

aaaaaaaaaaaaa babizne , ja zacinam spiniiiiit 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 22DC ....... moje telo blbneeeeee

daniwaugh
11. okt 2011

@nativanativa
mici neboj dobre bude! kedy ti to ten doktor pichne????

nativanativa
11. okt 2011

@daniwaugh na 13DC , hm ale teraz rozmyslam ... 5DC pripada na nedelu , kto ma skontroluje ci sa mi vstrebala cysta ??? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mochenkaa
11. okt 2011

@golymetr tak snad se povede a najdeme // 😉
@nativanativa a z uhnízdění to být nemůže? Nebo je to špinění následek cysty?

daniwaugh
11. okt 2011

@nativanativa
urcite sa vstrebala mrcha jedna!!
inak fasa ze padla vlada, som zvedava jak to bude teraz s materskou...

labanka
11. okt 2011

@nativanativa veeeeeeela prevela 25 😔

labanka
11. okt 2011

Caute babizne, zabudla som vam povedat, ze mi na zumbe povedala cvicitelka, ze uz ma od noveho roku cca 12 tehuliek...takze asi to bude fakt dobra vec....cmuky cvicme v rytme :D :D :D :D :D :D :D

daniwaugh
11. okt 2011

@labanka
ahaaa tak preto to je!! :D :D ale v zdravomt ele zdravy duch 🙂 podlamna je pre nase telo prirodzene hybat sa a pohybom pravidelnym to len podporis.. 🙂

cicussa21
12. okt 2011

Dobre ranko, babulky 🙂 tak som sa dnes rozhodla, ze nebudem nad velmi spekulovat.. tento mesiac to asi nevyslo 😒 nie som ista, ale mam take podozrenie.. vsetky predchadzajuce priznaky mi zmili (teda okrem nehoraznej bolesti bradaviek) a nechcem sa zbytocne utesovat, ze mozno este mrcha nepride..uvidime v piatok.. ale aspon nebudem sklamana.. (aj ked urcite to zamrzi..).. takze myslim pozitivne a vsetkym vam prajem, aby sa vam darilo a co najskor ste sa zacali "zaokruhlovat" 😵

marteska
12. okt 2011

@daniwaugh Ahoj 🙂 Tak ty příznaky byly opravdu příznaky 🙂 S nachlazením to nemělo nic společného. Ráno jsem našla na testíku // 🙂 A to i přes negativní ovulační testy 😉 Fotka je v albu 🙂 Teď už jen aby čárka sílila.

daniwaugh
12. okt 2011

@marteska
bude silniet 🙂 GRATULUJEM! 🙂

nativanativa
12. okt 2011

@daniwaugh
@labanka
@mochenkaa
ahojte kocenky , ja som zufala , vcera sme sa tulili s polovickou ( este som to stihla pred mrchou ) a po sexiku som tam dolu nejak opuchla a zase ma stipalo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , co to je preboha ??? ale dnes som v pohode , opuch zmizol ale spinim stale , tak som sa zacpala tamponom
mochenka , bodaj by si mala pravdu ,ale ja som nemala ovu ☹ , takze neviem , skor normalne mesacne krvacanie , ale je to divne za posledne 2 mesiace , mozno pre tu cystu , uz len abu rychlo zmizla 😝 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre