Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
12. okt 2011

@marteska aaaaaaaaaaaaa vitaaaaaj medzi bruchackami 🙂 🙂

nativanativa
12. okt 2011

@labanka
@daniwaugh
@mochenkaa bud to bude tou cystou alebo vysadenim duphastonu toto blbnutie .... inak si to neviem vysvetlit

blau
12. okt 2011

Bre ranko, zas som vas skontrolovala. Nati- ja som raz tiez strasne opuchla, ze som mala susku tak opuchnutu ako cernochove pery, palilo svrbelo, vstrebalo sa to ale za 1-2dni. Asi sme boli moc divoky. Nedavala by som si tampon, nech to ide von nezdrziavaj si to v tele a pokial mas take problemy s vytokom a plesnami, tampony by mali byt tabu pokial sa nevyliecis. Moja kamaratka ma presne to iste ☹
Dani ty vies co cakas? Ja si tu pomaly ratam, podla vymeny krvi po 7rokoch. Kazdy kto ma dieta( ci z rodiny, alebo kamaratky mi to presne vyslo). Dani aky si rok a tvoj muz narodenia? ak sa smiem spytat, velmi by ma to zaujimalo ci by som to uhadla, este nenarodenemu baby 😉
Pekny den vsetkym...

monuska342
12. okt 2011

ahojte dnes rano som si robila test woman secret a ukazal mi do 3 minut slabucku ciarku myslite ze tomu mozem verit?mate skusenost s tymto testom?mrcha meska uz 2 dni

marteska
12. okt 2011

@daniwaugh
@nativanativa
Děkuju !!!!! 🙂

miriamm11
12. okt 2011

baby ja mam taku silnu mrchu to neni ani mozne 😒 😒 😒 😒 cista riedka krv jasnocervena zo mna vali, toto som nikdy nemala , teraz verim ze minuly mesiac to bol mikropotrat po tych testoch co mi ukazovalo ducha som dostala ms a trvala skoro 12dni silna, a tento mesiac to iste, dufam ze nebudem mat zas 12dni, nervyyy !!!!!!!!vzdy mavala som spinenie 1den, 2dni tmavsia hustejsia krv ,2dni spinenie...........ale toto!!!! takuto ms !!!!! no fakt mam nervy,,,, nechapem 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 co myslite? pockam asi co bude dalsi mesiac, sa mi teda nechce po doktoroch zas behat! 😖

daniwaugh
12. okt 2011

@blau
cauky 🙂
no v 5+3 je to len odhad 🙂 ja tipujem ze je to baba na zaklade "vedeckych" faktorov, a to:
hcg mi stupalo VELMI pomaly, hoci bolo vidno uz na 26DC, ale duchov som mala este dalsie (minimalne)4dni kym sa to trosicka umudrilo, cize to je podlamna dokaz ze stupa pomaly. chceli sme dievcatko, tak sme sa milovali 5dni pred ovu kazdy den. usudzujem, ze ked to uz bolo vidno na 26DC napriek tomu ze hcg stupalo pomaly, tak usudzujem, ze k oplodneniu doslo velmi skoro (aj k usadeniu) a tym padom je to baba 😀 😀 😎
velmi vedecke, ze?:D
ja som 1984 a muz je 1975

daniwaugh
12. okt 2011

@monuska342
no je velmi pravdepodobnwe ze si tehotna 🙂 pekne si urob dalsi o take 2-3dni a tam sa to potvrdi, ale verim ze ubde silniet 🙂

daniwaugh
12. okt 2011

@miriamm11
nebude treba, teraz to uz totiz vyjde!

daniwaugh
12. okt 2011

@nativanativa
raaaanecko bejbe 🙂 ako?🙂

monuska342
12. okt 2011

@daniwaugh jeeej dakujem bola by som moooc rada keby to tak bolo aj ty si robila tento test?

daniwaugh
12. okt 2011

@blau
haha tak teraz som to ratala (hadam dobre podla tvojej teorie) a 1984-1991 prvych 7r, 1991-1998 druhych 7, 1998-2005 tretich sedem a 2005-2012 stvrtych.v 2009 som mala chlapca a termin porodu mam 10.6.. cize zasa chlapec? to sa mi nezda :D

daniwaugh
12. okt 2011

@monuska342
nie, ale to nezalezi az tak aka je znacka.. citlivost mas aku na tom teste? 25 alebo 10miu?
urcite bude silniet, uvidis 🙂

monuska342
12. okt 2011

@daniwaugh 10 pred dvoma dnami som robila mamatest a ten mi este neukazal nic a tento hned slabu ciarku ale moc s nim nemam skusenosti tak preto sa bojim 😒

princess15
12. okt 2011

@daniwaugh ahoj tak ide tehulkovanie? 😉
ja som dnes 17dc a 6dpo...takze uvidime co z toho bude...dievčatá nesnívalo sa vám s rybami ked ste boli tehulky? 😎

@nativanativa ja som ten opuch zazila uz viackrat a nakoniec som zistila ze to bolo stale kvoli mykoze 😖
@miriamm11 ja som pri mikropotrate nenormalne silno krvaca...asi silnejsie od toho som mala len vtedy ked som potratila v 7tt 😢 ale u mna to krvacanie trvalo len normalne ako dlhy mavam ms takze asi 6dn
ak by to krvacanie neslablo a trvalo viac ako 8dni musis ist k dr.

princess15
12. okt 2011

@monuska342 skus si kupit este 1mamatest-ja len mamatestom verim... 😉
totiz stal sa mi taky priklad ze pepino testy mi ukazovali // ale mamatest a ani ostatne mi nic neukazovali a tehu som predsa len nebola a aj ms mi dosiel...takze niektore testy maju tendenciu ukazovat falosne//

labanka
12. okt 2011

@nativanativa to bude tym, ze si nemala ovulku ked ti to lekar povedal...ja som mala to iste ☹ ☹ ☹

princess15
12. okt 2011

kde ste zmizli dievčata? 😕

monuska342
12. okt 2011

@princess15 ja viem ze ukazuju niektore falosne ciarky ale aj do limitu?pepino vzdy ukaze falosnu ciarku po limite to mam overene 😉 skusim za 2 dni a uvidim ale mrcha meska uz 2 dni a mam aj ine priznaky tak dufam ze neklame 😒

princess15
12. okt 2011

@monuska342 tak drzim palce nech ti to vyjde...ak mas pravidelnu ms,priznaky a pozit.test v limite tak je to 99PERCENT ZE SI TEHU 😉

monuska342
12. okt 2011

@princess15 dakujem pozajtra dam vediet ako to nakoniec dopadlo tak moc by ma to potesilo 🙂

princess15
12. okt 2011

@monuska342 jasnačka,že nám daj vedieť ako si dopadla..už dlho ste sa snažili?

daniwaugh
12. okt 2011

@monuska342
nemas sa coho bat uvidis :D

monuska342
12. okt 2011

@princess15 ok dam len musim vydrzat lebo mam strasne pokusenie spravit test uz zajtra 🙂 no teraz prvy mesiac ale aj prvy syn sa nam zadaril hned na prvy sup tak dufam ze aj druhe tak bude 🙂
@daniwaugh ja viem ale tie stresy ked si si este neni ista a to napatie ale vsak pozname vsak?ak budem tehu tak budeme rodit v ten isty mesiac 😉

princess15
12. okt 2011

@monuska342 ja by som tiez mala pokusenie spravit si test...ale ja stale testujem uz od 10dpo... 😀

monuska342
12. okt 2011

@princess15 a keby som spravila myslis zeby uz mohla byt silnejsia?a ty teraz tiez testujes?ci este cakas?

daniwaugh
12. okt 2011

Baby, znama písala na soc. poisťovňu ohľadom toho dobrovolného pripoistenia. a toto jej odpísali, citujem: "Je veľmi pravdepodobné, že s účinnosťou od 01.01.2012 nastanú zmeny v zákone o sociálnom poistení a budú sa týkať aj dobrovoľného nemocenského poistenia. V súčasnosti je vo vládnom návrhu obsiahnuté, že dobrovoľne nemocensky poistenej osobe, dobrovoľne dôchodkovo poistenej osobe a dobrovoľne poistenej osobe v nezamestnanosti od 1. januára 2012 toto dobrovoľné poistenie zanikne a táto fyzická osoba bude mať možnosť do 31. januára 2012 prihlásiť sa na dobrovoľné poistenie spätne od 1. januára 2012. Poistenec, ktorý sa rozhodne opätovne prihlásiť na dobrovoľné nemocenské poistenie po 01.01.2012, s dátumom prihlásenia 01.01.2012, sa bude toto poistenie pri výpočte rátať ako nepretržité. Vládny návrh zákona stanovuje platenie dobrovoľného nemocenského poistenia od 01.01.2012 v tzv. balíkoch, kedy poistenec, ktorý sa rozhodne platiť si dobrovoľné nemocenské poistenie, bude musieť platiť poistnà © do všetkých fondov, teda bude platiť súčasne nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie a taktiež poistenie v nezamestnanosti. Preto, ak sa rozhodnete opätovne prihlásiť na dobrovoľné nemocenské poistenie po 01.01.2012, budete platiť nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie a aj poistenie v nezamestnanosti. Korektnú odpoveď v predmetnej veci bude však možné poskytnúť až po schválení návrhu zákona Národnou radou Slovenskej republiky, a preto sa, prosím, informujte o možných zmenách platných od 01.01.2012 až na konci roka 2011."

princess15
12. okt 2011

@monuska342 kedy si si robila prvy test? a mas zas ten isty test woman?
ja este netestujem lebo som len 6dpo,ale prvy test si spravim 10dpo...a to bude v nedelu ráno 😀

daniwaugh
12. okt 2011

@monuska342 no ja by som pockala aspon 2 dni.. ja som sa testovala aj 2x denne a vsetky ciarky boli uplne slabe az po par dnoch zosilneli :D ..a najskorej by sa malo testovat 26DC

daniwaugh
12. okt 2011

@princess15 mne sa nic nesnivalo pred tehu :D ale inak v poho ani neviem ze som :D ale tak este len 5+3, to este nic nie je :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre