Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monuska342
12. okt 2011

@princess15 ano mam ten isty a robila som dnes rano tak potom daj vediet budem drzat palce 😉
@daniwaugh ja viem ale ta zvedavost 😀 vidis ani ty si nevydrzala ale ja skusim uvidim ci ma to nezmoze 🙂

princess15
12. okt 2011

@monuska342 tak v tom pripade ak si testovala dnes...počkaj do piatka,lebo hladina Hcg sa zvyšuje každy druhy deň..takže teraz aj zajtra by si mala mat rovnaku slabu ciarku...
ja keby sa mi toto stalo ako tebe....urcite by som si spravila aj ten druhy test či mi ukaže aj ten //...ja som skratka taka zvedava osoba 😀 😀

daniwaugh
12. okt 2011

@monuska342
no ja som vydrzala do 26DC a potom som furt kukala ci tam naozaj ta duchova ciarka je :D

princess15
12. okt 2011

@daniwaugh Ináč sa vraví,že ak žene alebo niekomu z jej blízkych sa prisnije sen s rybami tak sa má do rodiny pribudnuť potomok 😀 😀

princess15
12. okt 2011

mne sa ináč tuto noc snívalo s rybami 😀 😀 😀

monuska342
12. okt 2011

@princess15 ved aj ja som zvedava ale uz mi je luto vyhadzovat peniaze za testy rano som navrhovala manzelovi ze nech ho ocura ze ci aj on bude mat druhu ciarku 😀 😀 skusim vydrzat do piatku dufam ze sa podari 😀
@daniwaugh to aj ja chodim stale pozerat uz mi sisi s toho 😀 tak ale dufam ze ked bola do limitu tak je prava 😎

princess15
12. okt 2011

tak teraz myslim pozitívne,lebo pri oboch mojich tehu sa mi snívalo s rybami....len bohuzial sa to neskončilo dobre,., 😖

princess15
12. okt 2011

@monuska342 neboj v piatok uz tam budes mat // HRUBé DIALNIčKY 😎 😎

monuska342
12. okt 2011

@princess15 jaaj no bodaj by si mala pravdu 🙂 boze to su stresy ja uz chcem testovat 😀 😀

princess15
12. okt 2011

@monuska342 😀 😀 Noo aj ja som dostala chuť testovať ale ja ešte nemôžem 😀 😀

monuska342
12. okt 2011

@princess15 mali by vymysliet nejake citlivejsie testy co sa daju pouzit aj viac krat to by bola parada 😉

princess15
12. okt 2011

@monuska342 noo to by bola bomba 😉
ved mozno sa o par rokov dočkáme aj niečoho takého 😀

monuska342
12. okt 2011

@princess15 hihi no oni to vymyslia asi az vtedy ked uz budem ocakavat vnucata 😉 myslim ze s testov maju dobry biznis 😉 ale skoda a meras si aj BT?

princess15
12. okt 2011

😀 😀 určite z toho maju biznis...na mne už poriadne zarobili 😠 😀
BT nemeriam,lebo stale viem kedy mam ovulku,ty si meriaš?
ja ináč už mam plán,keby mi test ukazal // tak počkám tyzden kym mi bude meskať ms...a ak mi nič neukáže tak pojdem na kontrolu a budem sa žiadať na genetiku a možno aj pre mm spermiogram.

nativanativa
12. okt 2011

@labanka
@daniwaugh
@princess15 no nevadi , opat mozem uzivat atb do susky ☹ , ale uz mam gynoflor tak dufam ze to zaberie ....

labanka
12. okt 2011

@nativanativa zaberieeeeeeeeee 🙂

deyana
12. okt 2011

ahojky, tak já jsem dneska testla (asi) 11DPO a je tam na 10tkovém testu taková slabší druhá čárka, řekla bych silnější duch 😀 příznaky - nechutenství, pálí žáha, občas bolí břicho, únava. Ale beru utrogestan, takže příznaky jsou spíš k němu.. 😉

princess15
12. okt 2011

@nativanativa ja si myslim že zaberie...s tymi mykozami je to hrozny kríž 😕

nativanativa
12. okt 2011

@labanka bozeeeeeeeeeeeeee dievcata toto je neverending story ..... , ja som ale nikdy takto nespinila medzi cyklami ... iba teraz ☹

romca13
12. okt 2011

@nativanativa ahojky,,, já na mykozy trpím už x let, je to hnus největší,,,, teď mám teda půl roku klid, což je pro mě mega úspěch, nevím, čím to 🙂 jinak mi kamarádka doporučila pít jablečný ocet,, jednoho panáka denně, smíchat třebsa se šťávou, čajem,, je to hnusný, ale ona od té doby co to dělá má klid,,,,

nativanativa
12. okt 2011

@romca13 mne uz nic nepomoze , aj ked sa na hlavu postavim a usami sa budem odrazat .... 😒 😒 😒

princess15
12. okt 2011

@deyana skus testnut o 2dni,lebo vraj utrogestan može skreslovať vysledok tehu testu...ale držím palce nech si tehu 😉

labanka
12. okt 2011

@nativanativa ty a nie si tehotna? 😉

deyana
12. okt 2011

@princess15 zkreslovat? to jako fakt? to teda slyším poprvé... takže moje jediná naděj je totálně v háji ☹

princess15
12. okt 2011

@nativanativa jeden gyndoš raz povedal mojej známej že pri mykozach nie je vzdy nutne podávat antimykotika...ak vraj nie je taky silny ten zápal postacia aj probotiká do posvy a velakrat mykoza sama zmizne...skratka gyndoši nám to velakrat pokašlu že pri kazdej mykoze nám dávaju lieky, cize telo si tak navykne na antimykotika-pošvová vystelka sa nám zmení a už nie je taka imunna voči plesniam...tym pádom vkuse mame mykoze...

romca13
12. okt 2011

@nativanativa jj, je to hnus, znám to :( a v těhuje to prý ještě horší než normálně

romca13
12. okt 2011

@princess15 @nativanativa - já si myslím, že už je to v také fázi, že právě už ty antimykotika nezabírají,,, :(

blau
12. okt 2011

jaj veru tak Dani dobre si ratala 😉 aj moj je 75, ma novsiu krv, ja som 80. Aj ja mam prveho chlapca, narodil sa 2008, a teraz vychadza zas chalan, keby som tehu. Baba mi vychadza 2015, dovtedy by som nerada cakala 🙂
Bola tu kamaratka, dala mi roky deti a rodicov. 80% som uhadla, tych 20% tam robilo zlobu, ked uz matka bola tehu a na prelome roka sa menila, krv, To je ale aj tak jedno, dievcatko by bolo krasne, ale najkrajsie je aj tak zdrave dietatko nie? 😉)

nativanativa
12. okt 2011

@labanka nooooooooo , asi nie ako ano ... aj ked by som rada bola to dobre vies .... , aj ked nevies kedy motyka vystreli 😀 😀 😀 😀 😀
@princess15 ja uz fakt sama neviem .... ked som bez sexu , vsetko je uplne ok , moj stary bol vcera zo mna uz normalne na nervy .... ze furt nieco chytam 😢 😢 😢 😢 😢 😢
@romca13 dnes som bola v lekarni si pre lieky a nechala som tam 16.85 za gynoflor , clostil , pregny l , gyno pevaryl , skoro som tam odpadlaaaaaaaaaaaaa 😝 😀 😀 😀

daniwaugh
12. okt 2011

@deyana
gratulujeme tehula 🙂

princess15
12. okt 2011

@romca13 to je zas druhá vec...všetky lieky vyskúšame a potom naše telo je imunne na vsetky zložky lieku 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre